Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9
(Read 30644 times)
dragstar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #75 - 05.02.2002 at 15:15:35
 
....draga Mike....odstranila sem sončka (ampak samo na zunaj).....da  me ne boš zamenjeval z drugo sončnico.......tebi, draga Le ona pa poklanjam taka lepa očala, 8), ki imajo modro steklo......jaz nisem drugstar.....le poglej, le poglej..... Wink Wink Wink Wink Wink...... Smiley....Mike,
delovala pa bom tako al drugače....zato, ker sem živa.

papa.....

Dragstar
Back to top
 

vaša dragstar
WWW WWW 30424797  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #76 - 16.02.2002 at 20:09:32
 
Sara Valentina in Tona. ??? Saj nisem prepričan za tebe Sara. Mogoče pa res ne znaš slovensko, ker imaš tako afro-ameriški nick. Bomo še videli. Bržkone samo pripravljaš teren za sprostitev svojih mišic. Valentina čestitam ti ob registraciji. Saj ti si tista Valentina, ki je do sedaj pisala kot guest? O ja si si. Če pa nisi ti je enako kot Marjani udarilo Valentinovo v glavo. No ja in sedaj še Tona. Nekoč se je vpisal/a Zvona in sem ga/jo potem vprašal če je padel/a  iz aviona. Odgovora ni bilo nikoli, toda ti kot Tona verjamem, da lepo poješ, ko pa izbiraš tone tukaj na forumu limita vsekakor ni.
Vsem trem želim dobrodošlico na forum:

Vaš portir; Andres 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
tona
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #77 - 16.02.2002 at 21:20:51
 
Nisem Zvona,pa tudi z aviona nisem padel,glede petja je vprašanje-sam zase pojem - drugače ne.Lepota je relativna,moj glas pa ni za javno predvajanje-če pojem!Drugače pa - limite si postavljamo sami. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #78 - 16.02.2002 at 21:23:37
 
Step forward Tona. Sedaj saj vemo katerega spola si.  VEš, novi uporabniki včasih bolj površno vpišejo in potem vsi ugibamo če gre za avion al noto. Grin  Še enkrat dobrodošel.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
tona
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #79 - 16.02.2002 at 22:03:32
 
Andres wrote on 16.02.2002 at 20:09:32:
Sara Valentina in Tona. ??? Saj nisem prepričan za tebe Sara. Mogoče pa res ne znaš slovensko, ker imaš tako afro-ameriški nick. Bomo še videli. Bržkone samo pripravljaš teren za sprostitev svojih mišic. Valentina čestitam ti ob registraciji. Saj ti si tista Valentina, ki je do sedaj pisala kot guest? O ja si si. Če pa nisi ti je enako kot Marjani udarilo Valentinovo v glavo. No ja in sedaj še Tona. Nekoč se je vpisal/a Zvona in sem ga/jo potem vprašal če je padel/a  iz aviona. Odgovora ni bilo nikoli, toda ti kot Tona verjamem, da lepo poješ, ko pa izbiraš tone tukaj na forumu limita vsekakor ni.
Vsem trem želim dobrodošlico na forum:

Vaš portir; Andres 8)

Back to top
 
 
IP Logged
 
tona
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #80 - 16.02.2002 at 22:06:56
 
Sprejeto-ostalo bo popravljeno - hvala za pozdrave Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #81 - 18.02.2002 at 21:37:30
 
[quote]Saj ti si tista Valentina, ki je do sedaj pisala kot guest? O ja si si. Če pa nisi ti je enako kot Marjani udarilo Valentinovo v glavo. [quote]

O ja sem sem. Pa saj ti veš. Skoraj vse namreč. In pa kot sem že nekje zapisala, da sem si poklonila za Valentinovo, da sem se registrirala na tem forumu, ker se imam rada. Pa rada sem zahajam.

Smiley



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #82 - 18.02.2002 at 21:54:16
 
Ja normalno Valentina da si to ti. Ne vem, malo me vest pece, ker nisem preprican, ce Tono nisem prevec grobo pozdravil. Namrev iz foruma se je izbrisal. No kaj hocemo, verjetno mora najprej poslanstvo koncat na kaksnem drugem forumu nakar se bo vpisal kot Violina, kar je seveda skladno z Valentina.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #83 - 20.02.2002 at 01:52:10
 
Frankie goes to Holywood Absolutely free Torej pozdravljena vidva ki ponoči dežurata z vpisom. Ni problema. Jutri zjutraj pride večina najkreativnejših forumovcev v šihtarski postavi in pozdravili vaju bodo tuid oni.
Se mi zdi, da sploh nista zgrešila. Eden od vaju se bo na ta forum nalepil, medtem, ko bo drug prišel le od časa do časa. Takšna je moja prerokba.
No ja. Če gre Frank v Holywood "potem bo tisti bolj redni bržkone Absolutely free".
Pozdravljena torej fanta.  Veliko jajc vama želim do konca velike noči. Potem pa spet rutina kajneda Wink ?? Grin

Vajin portir:  Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #84 - 09.03.2002 at 19:16:44
 
Nekaj časa sem vas pustil vpisovati se in sedaj menim, da je tudi čas, ko vas  zadnjih 5 članov lahko tudi pozdravim. Upam
da za katerega od vas ni prepozno, a vseeno bolje enkrat kot nikoli.

Skratka, Kali, Romansv, Watcher, Obvestilček in Amstel.  Pametno da ste zavili semle med nas, pametno, da nas še niste "popolnoma" zapustili in seveda pametno, da se nekateri med vami občasno s postom tudi oglasijo.

Ampak priznam, nicke imate pa resnično vesoljske. Kali, kje si pa ti zatrt? Če bi bil v kali, nabral nebi nobenga posta tako pa jih imaš največ od vseh zadnjih šestih članov.  Romansv..  Hvala za ponujeno gradivo Ivana Mohoriča.  Watcher! Dolgo te nisem watchal in resnično ne vem ali je na pohodu viroza, ljubezen, ali si nas pozabil.
Obvestilček.  Tudi tebi hvala za obvestilo o tvoji domeni.   Bomo še prišli tja.
In navsezadnje Amstel. Si ti iz Nizozemske ali živiš le od piva. Amstel seveda. Ne vem ali je bilo po nesreči ali nalašč, toda prevzel si nick nizozemskega piva.

Naj vam bodo pestre ure tule na forumu.

Vaš portir: Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #85 - 10.03.2002 at 23:01:26
 
Grin
Dragi portir.
Hvala za dobrodošlico.
Moj nick nickakor ni slučajen. Ni toliko povezan s pivom, kot z Nizozemsko, deželo, v kateri se počutim zelo domače. Amsterdam.... je bil na začetku Amsteldam... po reki Amstel.

Torej, na delo....

Sasha
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #86 - 10.03.2002 at 23:30:17
 
V vsakem primeru nisem preveč zgrešil. Ampak dobro je vedeti, da se je Amsterdam nekoč imenoval AmstelDAM.  Moja prva ženska se je pisla VandenstenDAM. No vidiš, vsi dajejo, na forumu se pa o egu piše.  Roll Eyes
Se vidiva na Schipholtu, (nedaleč proč od mene Smiley)   če bo po sreči.

Andres  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #87 - 12.03.2002 at 02:18:39
 
Lep pozdrav vsem skupaj, Andres tudi tebi LP.
Prosim, če mi še enkrat obrazložiš komentar na moje ime, nisem dobro razumela.
Ime mi je pač všeč, čeprav me je kar zmrazilo, ko sem zadnjič med gledanjem filma Indiana Jones videla na kak način so častili boginjo Kali. Priznam, da ne vem niti veliko o njej, morda veš kaj več o njej ti, Andres? Ali kdorkoli drug?
Drugače trenutno živimov obdobju Kali juge...
Želim si, da bi vsi izboljšali odnos tudi do živali in narave, za katere smo odgovorni, ja morda me žane ego, ker bi rada dočakala visoko starost obkrožena s srečnimi, zdravimi vnučki...
Želim nam čim več zanimivih tem,
  ciao
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #88 - 12.03.2002 at 02:25:57
 
Ja glede mailov pa takole, sem z vami, že več kot pol leta, bi me moral že kdo začutiti, samo sem vas bolj opazovala, brala, no pa sem si rekla, zakaj ne bi še kaj napisala... Sploh pa si res želim, da bi se kdo usmilil Mileninih psov in sem se oglasila, ker ni bilo nikjer govora o tem (na forumu)...
LP, ciao
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #89 - 13.03.2002 at 01:13:05
 
Petra. wrote on 12.03.2002 at 02:18:39:
Lep pozdrav vsem skupaj, Andres tudi tebi LP.
Prosim, če mi še enkrat obrazložiš komentar na moje ime, nisem dobro razumela.
Ime mi je pač všeč, čeprav me je kar zmrazilo, ko sem zadnjič med gledanjem filma Indiana Jones videla na kak način so častili boginjo Kali. Priznam, da ne vem niti veliko o njej, morda veš kaj več o njej ti, Andres? Ali kdorkoli drug?
Drugače trenutno živimov obdobju Kali juge...
Želim si, da bi vsi izboljšali odnos tudi do živali in narave, za katere smo odgovorni, ja morda me žane ego, ker bi rada dočakala visoko starost obkrožena s srečnimi, zdravimi vnučki...
Želim nam čim več zanimivih tem,
  ciao



Kali!

Ko sem te zadnjič pozdravil nisem vedel katerega spola si, zato pač si bila, normalno dec.   Joj, v tem feminističnem času je to že kar poniževalno, kajneda?  Grin
Bom poskusil biti kratek.  Napisal sem, oziroma napisati sem hotel,  če bi bila zatrta v korenini, nebi nabrala nobenega posta.  
Glede božanskih stvari se na mene res ne moreš naslanjati, ker o božjih rečeh  pojmam nimam. Jaz sem sicer bog, batina je pa v zaporu.  Prag slednjega še nisem prestopil, zato naj v tvojih očem ostanem spodaj podpisani.  K verouku sem nehal hoditi po nekaj tednih, torej niti birman nisem. Pa jo ne pogrešam veš. Oče naš me je stara mama sicer učila, a sem ga z leti pozabil, nikakor pa se ne spomnim, če mi je kdaj omenila kakšnega boga, saj za njo obstaja le en bog in to je Bog.
Vem le, da imajo Egipčani enega boga Ra. A vendarle ti si Kali, ostani z nami in skotali se na tipkovnico.

Ampak veš Kali, malo čudno se mi je zdelo, ko si napisala, da si z nami že pol leta. V tem hitrem času in poplavi informacij v  pol leta predelaš kar precej informacij, na vseh možnih spletnih straneh, forumih, chatih.  Vendarle nam lahko priznaš Kali, da Švicarka pa vseeno nisi.


Andres Portirsky
 


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9