Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9
(Read 30710 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #60 - 29.12.2001 at 20:01:52
 
Vsem clanom in tudi gostom, se zahvaljujem za podporo temeljev foruma v letu 2001. Bliza se torej novo leto, forum bo v kratkem tudi praznoval prvi rojstni dan, gradimo pac se kako nadstropje, zato zidarji, malarji, tislarji in kaj hocem, tudi prostozidarji,  naj vas vse se enkrat lepo pozdravim in vam zazelim veliko prijetnih trenutkov na forumu v letu 2002.  Seveda v "letu cesaric" ne smem izvzeti tudi vas kuharic, slascicark, vzgojiteljic, "rojevalk",  emancipirank,  z eno besedo, vseh vas ki podpirate 1+1+1 vogal v hisi.

Andres
Back to top
« Last Edit: 11.01.2002 at 15:15:12 by Andres »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #61 - 31.12.2001 at 14:14:35
 

Naj naredim inventuro za letosnjo leto in tako pozdravim se zadnje tri clane. Zvona, Sajmon, Comp in brzkone isti uporabnik Comp22. Hvala ker ste ujeli letalo iz sredisca zemlje proti vesolju na liniji  2001 z odhodom ob 20:02.
Dobrodosli torej na  plovilo "cudakov".


Vas portir: Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #62 - 05.01.2002 at 20:30:33
 
Ne vem sicer kje je razlog, a vendarle je kot kaze tale novi modri forum bolj prikupen od starega rumenkota.  V tem letu, katerega prag smo prestopili pred nekaj dnevi so se vpisali ze stirje clani. Moondragoon, Stasa, Marta in Stancho.  2002 leti ste nas iskali in resnicno sem zaskrbljen nad vaso tehnolosko posodobitvijo. A vendarle.  Naj vam  ne bodo bodo "stete ure" v letosnjem in naslednjih letih, nabirajte rajsi impulze za mozgansko rekreacijo, ki vam jo nudi tale forum. Dobrodosli torej.


Vsekakor ob tem pozdravu ne gre pozabiti da s prihodom Stanchota, Kranjcani tvorimo forumsko sestavo ze za malo kosarkarsko ekipo. Zato drugi clani; Ljubljancani, Mariborcani Koprcani, Celjani in ostali, naj vam na koncu le se prisepnem. V kranjski Planiki Adidask ne  delajo vec in smo tako se bolj enakopravni.  


Vas portir: Andres 8)
Back to top
« Last Edit: 06.01.2002 at 21:52:23 by Andres »  
 
IP Logged
 
stanislav
1
*
Offline

Harmonija
Posts: 11

Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #63 - 06.01.2002 at 21:36:49
 
Smiley

Tudi stancho se zahvaljuje za topel sprejem in nam vsem želim da bi tudi v letu 2oo2 stopali po poti, ki nam ga kaže bojevniško srce.


stancho
Back to top
 

stanislav
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #64 - 11.01.2002 at 15:25:36
 

Letosnje leto smo zaceli kar dobro saj je novih clanov neprimerno vec, kot v enakem razdobju lani. Ce bi se lani skozi celo leto vpisalo enako stevilo clanov kot letos, bi nas bilo tokrat ze blizu 1000. A vendarle. RE, Impossible za katerega spol se ne vemo ter Ranljiva, veseli nas, da ste se vpisali, veseli nas, da sodelujete in seveda veselilo nas bo, ce vam bo kdo tule spremnil zivljenje v letosnjem letu. Na bolje kajpak.
Zlasti tebi, ki si Ranljiva brzkone sprememba v zivljenju ne skodi.  No ja, vsi imamo Ahilove pete. Wink  RE  me spominja na nekega boga, grskega egipcanskega, pojma nimam, zato kar ostani tu.  Tebe impossible pa ne vem kako bi pozdravil, ker pac nisva si enakega mnenja. You know that, everything is possible.

No, za boljso preglednost najbolj obiskanih topicov obstoja tudi kazalo dragi novi clani.
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=9893622...



Vas portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #65 - 19.01.2002 at 21:00:45
 
Dragstar, Tatjana, Monika, Mlapmret in Vida. Lepa seveda. Zelim vam dobrodošlico ob registraciji in vstopu  na forum obenem. Priznam, držite se še nekoliko postrani saj nimate ravno rekordnega števila postov, a vendarle. Tu nas čaka precej radovednih duš, ki bi želeli slišati ta kozmični glas Dragstarja, zapeljiv glas Monike, nežen glas Tatjane, (upam, da si dekliško Žumrova  Grin). Seveda v ozadju stojiš tudi Mlampret, ki si na webu sicer pokaz svojo sliko, več kot toliko o tebi še ne vemo. In kajpak Vida. Naj se ustavim in upam, da si ti tista lepa Vida, ali vsaj inkarnacija nje.


  Vaš portir: Andres              
Back to top
 
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #66 - 20.01.2002 at 05:23:19
 
Andres hvala za pozdrav, no ne vem če sem lepa... sicer pa se že poznamo in moram povedat, da sem se le vpisala pod svojim imenom (gape prosim če me zbrišeš pod vesna p) ... hvala !!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #67 - 20.01.2002 at 11:22:29
 
kaj pa vem vida
se mi zdi da če zbrišem username, bo mogoče pobrisalo tud poste, to pa nebi blo fajn, al kaj bo pol, morm probat, pa ni časa zdele
mal premisl, pa me magar spomn drug mesec, če pozabm to zrihtat, pomoje bi blo najboljš da spremeniš ime ki se prikazuje pod vesno_p
bomo zrihtal skratka tko da bo prov
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #68 - 20.01.2002 at 18:43:53
 
Ja ljubica Vesna_p, a si ti res Vida??  No dobro, če je tako, Glavno je da imaš črko V in resnično mislim V saj to me spominja na Victory, na DVD,  in na tiste stvari z nogami gor pa tak.  V Wink V

Za vse ostale stvari glede spremembe imena, nicka  iz Vesne_p ali brisanja Vide pa se dogovori z Gapeom, ali pobrisi kar sama.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #69 - 03.02.2002 at 01:05:54
 
Novih članov je vedno več, s čimer hočem reči, da se registrira veliko več uporabnikov kot v preteklem obdobju.
Morda nekateri vendarle iščete uteho po WTCju Wink in afganistanski vojni,  tale naš forum pa vam ponuja vse prej kot uniforme,  kri, orožje in vojne. Karibi2, Jonatan, Viski, Susi13, radiokills, Drachenblut, Boo Ruth!  Veseli nas da se vam je uspelo registirarati in seveda, nas še bolj veseli, da sploh sodelujete.
Karibi2. Kam naj te stlačim??  Med eksotične nicke, kar pomeni, da se verjetno počutiš bolj toplo.
Jonatan. Ja veš na tebe sem se spomnil včeraj, ko sem jabka kupoval, samo ti si se kljub vsej ozimnici umaknil v samoto. No, upam, da le za toliko časa kolikor je bil  pred kratkim  v samoti Mike.
Viksi. Ne predstavljam se te. A vendarle si precej osamljen, pa še malo len po vrhu. (To je sicer od nekod prišlo in je bržkone res.) No, ja, če se spomniš na tvojo registracijo si tukaj vse prej kot nezaželjen.

Susi13. Ja kaj naj ti rečem. Ljubčka na noska, ko se pa vidiva mi ga vrni. Do takrat pa še kaj napiši. No ja mislim, da se pri tistih, ki že toliko let gonijo papir in svinčnik ni preveč za bati.

Radiokills. Nekoč sem enemu članu napisal, da je forum zgrešil, ko je napisal svoj prvi post. Tebi točno to ne bom rekel, ker ga še nisi napisal. Wink Toda glede na nick si ali zelo ekološko ozaveščen kar pomeni da spadaš sem, ali pa si resnično eden tistih, ki sem ne bodo prišli več. Radiokills kajpak.

DrachenBlut. A veš prijatelj, Nemško pa ne znam in tudi se tega jezika ne nameravam učit. Iz tega  razloga te tudi sprašujem če tvoj nick pomeni "Mokri Dražen"? Wink  No ja, verjetno sem zgrešil, a naj kljub vsemu tako ostane.

BooRuth.. Ej stari. Za tebe sem mislil, da si ženska z nekim zapeljviim imenom Ruth. To pač pride takrat, kadar se novi član površno vpiše in potem ga ne spozna nihče četudi bi bil Gadafi na drugi strani.

Tako spoštovani novi člani. Sedaj ko sem vas pozdravil prosim da se sezujete obesite vaša oblačila, rokavice seveda dol in drgnite tipkovnico.   Na katerem chat kanalu pa ste? Grin Grin





Vaš portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #70 - 03.02.2002 at 07:12:10
 
[quote author=Andres

BooRuth.. Ej stari. Za tebe sem mislil, da si ženska z nekim zapeljviim imenom Ruth. To pač pride takrat, kadar se novi član površno vpiše in potem ga ne spozna nihče četudi bi bil Gadafi na drugi strani.


Vaš portir Andres [/quote]

Hvala ti za pozdravne besede. Sicer že več časa spremljam kot bralec foruma in se v debato nisem spuščal. No, zasrbela me je tipkovnica. Ob priliki te bom par stvari vprašal v zvezi s tvojimi intervjuji iz tvoje web strani. A počasi, ni še čas.  
No, pa se lotimo drgnit tipkovnico.
LP.
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
dragstar
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 2

Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #71 - 04.02.2002 at 23:22:33
 
ja..tut js se ti zahvaljujem za  prijetno dobrodošlico na forum, dragi Andres.....samo jaz sem za enkrat samo ena veliiiiiiiiiiiiiiika radovednica , s široko odprtimi očmi.....pa samo prebiram vaše zanimive članke.....moram priznat, da me vse tu  neznansko zanima, pa vendar vem tako malo, da se pač ne morem vključit v debato......nič zato...meni nič ne manjka....sej  "požiram"  vaše članke ....hehehehe......še dober da ne članov...ups......

......papa vsem.....

Back to top
 

vaša dragstar
WWW WWW 30424797  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #72 - 05.02.2002 at 00:10:17
 
In tudi prav je da si tu. Praviš, zaenkrat samo prebiraš  in se ne udeležuješ pri topicih. Saj se nihče od nas ne razpiše v vsakem topicu. Pač beremo tisto kar drugi vedo. In to nam koristi. Vem, koristilo bo tudi tebi, še prej ko se boš aktivno udeležila.

IN še nekaj sem opazil v preteklem času. Ženske v zadnjem obdobjem zelo nežno pozdravljajo druge člane.  Marjana nas je pozdravila na koncu topica takole:  Z ljubeznijo: Marjana.  Suzi14 nam daje poljubčke na noske, (jaz sem ga že vrnil, dvakrat)  ti pa nam "zabeliš" s papa vsem.

Papa Dragstar;  Andres

p.s. Zdaj saj vemo, da si ženska. Do sedaj sem mislil, da je Dragstar neki Drago Zvezda.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #73 - 05.02.2002 at 10:27:01
 
Pozdravljam enako, kot naš zvesti portir vse nove člane, in še replika LEONI (sicer že veš):

"Tako kot deluješ, deluješ najbolj pravilno, vse tudi tako kaže in se potrjuje (podtalna organizacija izredne sobe v Žički kartuziji), tako da deluj tako naprej, jest te spodbujam. Napiši takrat, ko to začutiš, in še nekaj. Nobenih takoimenovanih "kompleksov" ne nabijaj sebi, niti nam. Si eno veliko sonce v našem svetu. In jest sem prav vsel, kadar ugledam tvoj lik"

Vsi smo si enaki.

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #74 - 05.02.2002 at 14:34:56
 


MIKE, haloooooooo????  ??? Da delujem "podtalno", ok, se strinjam (comp nisem namerno, res nisem vedela, da me ne bo..obveznosti pač - sori  Wink), ampak ne razumem kaj misliš s tem nabijanjem "kompleksov"??!!
Mike repliciral si novi članici z nikom "drugstar", ki ima tudi lik sonca, he he (dej poglej, ha ha). Jst sem se kompleksov že zdavnaj otresla (pr teh letih pa menda ja ne bi smela bit zakompleksirana,ali pač?) vam pa jih niti po razno ne bi nabijala, a a to pa že ne! Men je zaenkrat v lifu kr fajn...ko bi le ostalo tko, sicer pa življenje teče tako, kot si ga sam narediš!  Cheesy

MIKE, saj komi čakam ponovnega srečanja (teb bom prnesla darilo - očala takšna - lej  8), da boš lažje prepoznal med menoj in drugstar ). Grin

Mnogo sončnih žarkov ti želim, MIKE-naj te toplo grejejo!

Lep pozdravčk!
Smiley Smiley Smiley
Le-ona
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9