Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 9
(Read 30703 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #45 - 11.09.2001 at 21:01:53
 
Pozdravljam vse nove... Grin,(kokr da jih je veliko - neki pa vseen) in vse stare in tudi tiste ki so že pravi dinozavri... Grin

Sam sem zvedel za to stran ravno na Ezofestu in sem opredeljen kot beli - živela ljubezen pa to...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #46 - 15.09.2001 at 01:29:11
 
Evo ti ga, tktktktktkt.... Portir je prijahal na sivem konju.  Jaka_MB, torej Jaka brzkone iz Maribora, Dudlar, kdo ve morda po rodu Skot in Dani-- ki se majes iz enega threada na drugega.  Pozdravljam vas lepo in vam zelim veliko prijetnega surfanja na forumu.  
In se eden uporabnik je, ki ga tule nisem pozdravil. Blast seveda, za katerega se ne ve ali je zgresil forum, ali pa ima za nas pomembno sporocilo.  No Blast pozdrav tudi tebi. Vsi skupaj, tako novi novejsi, nekoliko starejsi, stari, in tisti uporabniki pred penzijo, ostanite se naprej z nami....
By Tomaz Tercek&Telekom.

tktktkttktktktk


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #47 - 17.09.2001 at 18:18:14
 
Odzdrav novim članom: Lep pozdrav vam želim, in pa takoj zapustite tele strani, ker so zelo navarne.

Ker če boste dalj kot 2 minuti in 8,6 sekunde tukaj se boste zagotovo še kdaj vrnili. Zato bzzzz, hitro klik na križec.

MIKE flike
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #48 - 04.10.2001 at 08:31:23
 
pozdravljam nove clane:

luka2000
NHLplayer
jenmark
smajli Smiley
beauty (tebe bi blo dobr vidt...)Grin (tole zato ce nisi bejba)
majch, prav posebno se majcha  
GoMar7
MishikA (mal kompliciran ampak se ve sh) ???
teslo

tko vse pozdravljam enak ne glede na vse Kiss
in velik znanja in dela vam želi andres & me

tolk ker se pru ne spomne glih ane andre??
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #49 - 04.10.2001 at 09:15:33
 
Jest se pridruzujem A. in Andre, vsi novi, zivio, hurej, jupiiii,

no dost bo, treba bo zacet delat. Zavihejte rokave in veselo na delo,,,, Grin Grin
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #50 - 17.10.2001 at 14:57:02
 
pozdravljam:

Amenta
hanta_yo
shanti
beloved
Mountain_Teide

dobrodosli Cheesy

upam da boste našili kaj lepega in nekaj lepega dali
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #51 - 19.10.2001 at 17:46:47
 
se pridruzujem A-ju. Grin
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #52 - 20.10.2001 at 01:25:40
 
Ja seveda. Portir je v zadnjem casu nekoliko zatajil, vzel si je dopust za dograjevanje tega threda. Ampak preden grem se enkrat na dopust 8. 11. bi rad pozdravil vse, ki jih se nisem. Pozdravljam torej nove in nove, ter predvsem nove clane. Da ne bo pomote, zamere ali kaj podobnega. Vedno znova, ko pridem na forum pozdravljam tudi ne toliko nove,  stare, starejse in tiste najstarejse clane.

Petrasius, Holly, hanta_yo, Amenta beloved, Mountain_Tedie in seveda litlle star oz S. Za vas imam poleg dobrodoslice se sporocilo. Nasli ste pot iz katere boste hitro skrenili, ali pa se ne boste vec vracali nazaj na stara steze iz katerih ste zasli semle.

p.s.Nekoc sem prodajal bedz. : NO FUTURE NO WAY MI GREMO PA NAPREJ


Portir--------------------Andres
Back to top
« Last Edit: 22.10.2001 at 00:07:56 by Andres »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #53 - 11.11.2001 at 22:34:54
 
Cas se je zavrtel naprej, ponovno sem pregledal listo novih clanov ob cemer ugotavljam, da sem vas precej zanemaril s pozdravi novi clani.
Passenger, ki se je vpisal in takoj obmolknil je brzkone vecni potnik brez portabla. Razumemo,  a vseeno dobrodosel.
Sundari, Yummi in Titud. Ne vem odkod pobirate nicke ampak v Indiji pa se vedno ne zivimo. Ni problema, vazno je, da ste med nami, cetudi posta nimate se nobenega.
Marija in Katja. Glede na imena bi rekel, da sta se vpisali mama in hcerka, vsaka iz svoje sobe v stanovanju, z nekaj dnevnim presledkom.  Maricka, ni problema, tuki smo zato da si zraven, ce je pa hcerka firbcna naj pa kar na forum napise vprasanja  Wink. Pa brez zamere, le svojeversten pozdrav novim clanom imam-o.  
Maxix. Veseli nas, da si nasel pot do sem. Mislim, da si celo dolgo potreboval, ali pa si se prej "svercal" kot guest. Kakor koli ze Maxis, tudi tebi zelim dobrodoslico.




Se vedno vas portir:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #54 - 12.11.2001 at 10:50:43
 
...... in spet se pridruzujem Portirju....

Zivio vsi noviiiiiiiiii
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #55 - 18.11.2001 at 22:54:15
 
Pozdravljeni novi clani!

Prijetna stevilo "podmladka" v tem tednu me je vzpodbudilo da vas pozdravim.

Stankaa,  ostala si brez posta in brzkone menim, da si sihtarka s premalo casa. Ni problema, javi se kaj ob priliki.

U2!!  Kapo dol s tako elegantnim nickom. Te je sem prinesel thread o U2 glasbi ali le isto zvrst poslusava? Dobrodosel torej U2, With or without you.

Dobrin. Glede na nick moras biti dobricina. Vrni se ob priliki in zapisi kaj konkretnega. Misko imas verjetno tudi doma Wink.  

Tara. Kar nekaj dni si samevala kot zadnje vpisana in danes je za teboj priromala se Amorata. No, slednja, Amorata torej, me je z nickom zbegala. Sprva sem mislil, da gre za Egipcanskega boga Amon ra, Potem sem sam sebe vprasal, "ce ta ata res mora". No, email pove, da je Amorata pac female, kar nas mnoge tu veseli. Ok dekleti, obema zelim dobrodoslico, kako dolgo pa bosta med nami zdrzali je odvisno predvsem oda vaju.

Ana! Tebi pac posvetilo namenjam kot zadnji. Prej kot vemo si bila N. potem Nusa, skratka s tvojimi nicki se je ob priklopu od doma naredilo kup cirkusa. A vendarle. Tako je moralo biti, saj sedaj imas bolj topel, vabljiv, ustrezen nick, kot le N s piko.

Ves, tudi DJ se je nekoc preimenoval potem pa je v roku enega meseca izginili. Brzkone je to tudi del numerologije. Po opazanju si se ti preimenovala na bolje.

Se enkrat vam vsem zadnje vpisanim zelim dobrodoslico, obenem pa vam tudi zelim da bi bili impulzi porabljeni za surfanje po tem forumu enakovredni dobri nalozbi.

Enako zelim vsem novejse vpisanim in tistim, ki bodo tu brzkone napolnili delovno dobo.  

Vas portir--------------------Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #56 - 19.11.2001 at 21:26:43
 
... and me again... Grin
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #57 - 20.11.2001 at 09:05:44
 
no (spet) se pridružujem pozdavom (vsem, starim in novim) - da bomo ja vsi čimbolj zdravi Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #58 - 29.11.2001 at 22:27:00
 
29.november 1944 V 29 november 2001
Na dansnji dan, pisalo se je leta 2001, se kot clanici nista po nakljcuju vpisale Empatija in Lucija. Ne vem kako to da sta izbrale ravno danasnji dan, torej dan, ki smo ga nekoc imenoval Praznik republike. Morda pa sta vidve kako povezane s tem datumom. Z jajcem sta, to vemo. No, ker sta si izbrali tako lep datum vas kot portir na forumu lepo pozdravljam in vama zelim veliko postov do konca leta, potem se pa spet na novo steti zacne.  Grin



portir----Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #59 - 30.11.2001 at 22:28:36
 
ok
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 9