Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 
(Read 30448 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #105 - 01.04.2002 at 17:39:12
 
   Že večkrat se je zgodilo, da se je na forum registrila nov uporabnik, le nekaj ur po tistem, ko sem množico zadnje vpisanih pozdravil.  To pot si bila to ti Marjeta.  Joj kakšno spomladansko vdušje je tukaj. Najprej se zapelje Zvončica, za njo pa, Marjeta. Ok, glavno da so rože zdrave Grin   ..

Devi. Tvojega nicka ne bom razčlenjeval, rajši se ustavim pri Mariboru in ti prišepnem, da se boš na srečanja lahko vozila z Marjano (ali pa ona s tabo).  Kafe pa tudi lahko rukneš z njo.  No ja, s tvojim vpisom ojačuješ tudi štajersko zasedbo, ki je bila do sedaj precej skromna. In brez zamere Devi. Da boste Štajerci lahko imenovali  košarkarkarsko forum  ekipo kakršno imamo kranjski uporabniki, boš morala vpisat še vse mogoče tete in strice.  Obenem upam, da nisi Miss meter cvancig.  Grin

In kot  zadnje vpisan, mojster Biokibernetike Slavko Gorenc.
Priznam, vedno sem vas imel po tihem, na sumu, da se na forumu švercate med tisočimi gosti, torej brez registracije. Sedaj vidim, da ni tako. Vesel bom, če nam boste kaj pametnega naložili v topicu Biokibernetika in pa seveda v vseh ostalih topicih kje bi lahko vaša veda našla mesto.  
A vendarle. Tukaj le pozdrav, na drugem mestu pa bova govorila o BK paradižnikih ipd.


Pozdravljeni torej novi člani vpisani v 13. tednu leta 2002.


Vaš neutrudljivi portir: Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #106 - 07.04.2002 at 15:43:59
 
Točno se zavedam Piccolo in Vera.   Grupno je v modi in vidva sta se vpisala drug za drugim, le v nekaj minutah presledka.   Piccolo. Tebe je verjetno Borut pripeljal, ker imaš tako italijanski nick, za tebe Vera pa nisem prepričan. Morda si celo moja sestrična, ona bolj slabo slovensko piše,  nabrala pa si nič več kot fižol postov.  
Bodita pozdravljena v mojem imenu in seveda v imenu vseh, ki so se vpisali pred vami. In pred nami.  

Vajin portir: Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom.
Reply #107 - 07.04.2002 at 21:33:19
 
Ne, Andres. na žalost nisem imel prstov vmes.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #108 - 07.04.2002 at 21:42:09
 

Ni problema, samo primorska zasedba je bolj slaba.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom.
Reply #109 - 07.04.2002 at 22:38:00
 
Sem se že malo aktiviral v zvezi s tem. Sedaj, ko vidim kako deluje forum in ko vidim, da je družba na njemu taprava, je delo oziroma povabilo na forum mnogo lažje. Ugotovil pa sem sledeče:
Ko grem skozi MEMBERS vidim, da nas je morda 40 aktivnih - takih, ki sodelujemo. Ostali pa so le statisti al kaj? Zanimivo bi bilo videti, koliko je vstopov na forum (preko števca). Mnogo ljudi forum bere, ne pripomni pa nič. Kaj se bojijo, da jih bo kdo napadel kot na ostalih forumih?
ja, portir Andres, po drugi strani pa je tudi svetla točka tega: ti imaš manj dela.(ha, ha, ha,.........do nezavesti)

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Pozdrav novim članom.
Reply #110 - 07.04.2002 at 22:39:52
 
In ne pozabimo: ČAKAMO ČLANA ŠT. 200!!
Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #111 - 08.04.2002 at 03:44:13
 
Saj statistov je vedno več kot pa igralcev in ne pozabi, tudi mi smo statisti na kakšnem drugem forumu.  Glede števca. Mislim, da ga forum nima, ne verjamem,  a bo več vedel Gape.
Sem pa tudi sam radoveden kdo bo 200. član. Skoraj prepričan sem da bo članica.  Sam kaj hočemo, če je pa veliko več verjetnosti, da bo statistko špilala.  Joj, da bi bila vsaj statističarka, s tem bi ji vsaj lahko kakšno delo naložili. Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #112 - 08.04.2002 at 11:29:03
 
sajt ima statistiko:
/cgi-bin/yabb/YaBB.pl ima 14125 hitov ali 15.43% procentov vseh hitov na gape.org
http://www.gape.org/webalizer/
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #113 - 08.04.2002 at 21:25:55
 
Cool tale statistika, sam jaz sem prevec picajzelj za te stvari (skoda da  ne za druge) in zato pogresam se grafikon.  Al pa ga še nisem najdu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #114 - 08.04.2002 at 21:30:22
 
Smo pa dobili 200 člana, po katerem ste se spraševali te dni. In nesrečna zmagovalka je HANA.

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #115 - 08.04.2002 at 21:43:06
 
Ja Mike. Sem opazil, da je Hana 200. član foruma. Bom pozdavil kasneje, ker me čakajo najprej trije maili.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ORKA
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 35

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #116 - 08.04.2002 at 21:53:39
 
Andres,
S precejšnjo zamudo: HVALA TI za razlago. Resno razmišljam o tvojem predlogu: Energia caffetarija, Orkan firma… Ja, samo še »kakšno prijateljico« najdem pol se pa vidmo a ne?Aja – mala pa nisem, da veš. Pa tudi debeluška ne (še.) Hm, mogoče sem pa  res »orku mikill kona« …
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #117 - 08.04.2002 at 22:05:07
 
Ni problema.  Prijateljica se vedno kakšna najde. Sploh pa takšna, ki je pripravljena na vse žive avanture.  Grin Grin  
"Orku mikill kona.."   Ne rečem le da to si, temveč to trdim Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #118 - 08.04.2002 at 23:33:18
 

Zapečatena si na številko 2 Hana in te zato še posebej toplo pozdravljam draga članica žigosana pod zaporedno številko 200. Za nagrado si se kljub vsemu vpisala prezgodaj, morda pa se dogovorimo, da le to dobi 300. zaporedni član.  
Nič manj nismo veseli današnje druge članice 1.Angel.  Tudi ti Angelca imaš posebno mesto na forumu.  Uvrstila si se na vrh devete strani, medtem ko se je tvoja predhodnica Hana kljub 200. vpisu znašla  na dnu osme  strani.  
Seveda ob tem lahko nastane tudi manjši problem.  Tebi kot najvišje postavljeni na deveti strani lahko "zrastejo peruti, medtem ko Hana lahko pade v depresijo Wink  Wink.  Postavljam seveda le možnost, ki se ne bo uresničila, zato dragi novi članici, oprostita izrazu, tako pač je, saj jaz sem kot nedolžen prodajalec, ki uboga svoje šefe, tukaj pa sem (samo)zadolžen  služiti vama kot vajin zvesti portir.  
Mimogrede naj vama prišepnem, da z zvesobo nimam posebnih problemov, z iskrenostjo pa še manj  Grin Grin Grin Grin, zato deklici moji, dobrodošli na forum kjer se lahko tudi spočijeta vse dokler se ne bodo začeli kazati prvi znaki  hemoroidov.  Grin


Od danes naprej vajin portir;  Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Hana
1
*
Offline

Vrzi današnji kamen, pozabi
in spi.....
Posts: 32
Ljubljana
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #119 - 09.04.2002 at 13:32:05
 
Lepa hvala za pozdravček in me veseli, da je ravno ta številka postala moja, če si že gesla ne morem zapomnit, si bom vsaj to! SmileyZa enkrat samo še malo raziskujem, malček tu in malo tam, da vidim sploh kako ta forum deluje. Vem pa, da bom našla tukaj veliko novih "računalniških prijateljev" in najbrž kdaj tudi kakšen pameten nasvet. WinkLep pozdrav vsem tukaj zbranim!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9