Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 
(Read 30451 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #90 - 13.03.2002 at 09:04:45
 
Tud moja gnada že dolgo ni pozdravla novih članov tuki na naših najboljših straneh, ki sploh obstajajo na net-u (če kdo odkrije boljše strani, mu razliko v ceni osebno vrnem).

No zdej pa k pozdravom:
Valentina - lepo si se vključila le tako naprej, kar piši, piši, piši,

Absolutley free - kako kaj tvoja eko-vas, si že kaj stipkala, pošlji nam v "recenzijo", Smiley

Frank - uletu, se registriral, in zdej čaka, mojster napiš kaj o svojih mislih, kaj te je prineslo k nam, skratka zamori nas

KALI - no ti imaš že dost dela s portirjem, ko se prebiješ naprej, bomo pa kaj poklepetali

romansvn - fino, da si pokazal s svojim linkom še na enega izmed naših, in moram ti takoj povedati, da je tale Ivan Mohorič zlo zanimiva oseba, ti pa še kaj napiši, kaj te ni zadovoljilo, pa ti mi poskušamo odgovoriti...

watcher - podoben kot Frank, tihi opazovalec,... Smiley

obvestilcek - nas bo obvescal o akcijah o drogah, kolikor sem ga razumel po njegovem udarnem sporocilu,,, le tko naprej

Amstel - pozdravljena med nami, skorajda zadnja registrirana clanica, in ze tko aktivna,... Smiley

sergi - takoj z vprašanji, direkt, brez ovinkarjenja, to mi je full všeč, sem te dni komaj pridihal sem na forum ti odgovorim.

Torej vsi pozdravljeni novi člani, če sem katerega pozabil prosim, da na naslednjem srečanju stopi do mene in mi to pove direkt (face to face). Včasih res pozabim koga pozdravit.

Sicer pa o srečanju nov thread.!!!
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #91 - 17.03.2002 at 19:36:25
 

Ob tem bednem času, ko drugi še na šankih visijo se jaz pač kotalim na forumu. Več kot to. Za pozdrav novim članom sem si izbral najslabši čas. Sonce pribija v sosednji blok in iz šip se mi odbija svetloba v oči,  tako da bom ves ta pozdrav že nekako skupaj sestavil.  Saj vem, rekli boste naj zavese zadrgnem. Ni problema, to sem storil zadnjič, potem sem jih pa tako pustil dva tedna in na roži se je list posušil. Verjetno me je pogrešala.   Shocked

Ok gremo k pozdravu.  Al pa ne. Grem najprej na cigaret.......
Evo mene nazaj. Zamenjal sem disk, oziroma prešaltal sem iz country glasbe na arabski rock in sedaj mi ostane še pozdrav  vam novi člani.

Sergi, Sharon, Tina, Boris, Alin_zel, Alina_zel
Sergi, midva sva se pa nekje že srečala kajneda? Kljub vsemu ti želim topel "spomladanski" pozdrav. Sharon... Ne vem sicer ali imaš izraelska nagnjenja ali si le občudovalka Sharon Stone. Skratka nick mi je všeč upam, da boš med nami zdržala dlje kot večina vpisanih pred teboj.  Tina in Boris. Nakovala sta se zapovrstjo kot dva sodelavca, ki vsak za sebe buljita v svoj računalnik. Morda pa imata res oba kar prejec dela, saj nista nabrala niti enega posta.  Ni problema, ta bržkone še sledi.
Alin_zel, Alina_zel Saj vem gre za eno uporabnico, če želiš drugače, "upor babnico",  ki si se vpisala natanko tako kot Comp. Dvakrat, saj je tudi on spregledal neka tehnična obrobja. Alina jaz ti pač želim veliko prijetnih trenutkov tukaj na forumu, sem pa prepričan, da boš premagala osebne ovire zaradi katerih si se tudi vpisala.


Za vas se trudi portir:    Andres    








Back to top
 
 
IP Logged
 
Tina_
Guest




Re: Pozdrav novim članom.
Reply #92 - 18.03.2002 at 09:59:24
 
Pozdravljeni!

Andres, sem se prav nasmejala tvojemu postu. No, da ti povem, da sem dobila password komaj v petek zvečer, čez vikend pa nisem bila na netu, danes pa, kot za stavo se ne morem logirat v poštni predal, da bi dobila password. Zanimivo a ne? Smiley
Res pa zraven "službenega" dela buljim večino v ekran.

Lep pozdrav, pa lahko noč verjetno. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #93 - 18.03.2002 at 20:10:44
 
Tina!

Ni problema, ti bo Gape poslal tvoj pasword. Pa še večkrat se logiraj, da bo bolj veselo tule.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tina
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #94 - 19.03.2002 at 08:02:19
 
Andres, vidiš, pa je le uspelo. Smiley

Lep pozdrav!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #95 - 19.03.2002 at 12:16:34
 
Andres wrote on 18.03.2002 at 20:10:44:
Tina!

Ni problema, ti bo Gape poslal tvoj pasword. Pa še večkrat se logiraj, da bo bolj veselo tule.

Andres


passwordov ne morem pošiljat, jih ne vem, tudi sistem mi tega ne omogoča, lahko jih edino spreminjam in te spremenjene pošljem
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #96 - 19.03.2002 at 19:15:26
 
Dobro, da ti je uspelo Tina.  Me veseli. Gape..   Nisem vedel, da ti nimas passwordov.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #97 - 24.03.2002 at 12:36:30
 
Polonca_p. Vpisala si se dan po tem, ko sem pozdravil nove člane in iz tega razloga se tebi priklanjam sedaj, po tednu dni.  
Kraljevski priklon do kolen, "poklon" pa ti bo dal Mike, Gape Aleš, Magla, Titud skratka nekdo na forumu, zato verjemi, tudi Miro bi bil primeren za talanje "poklonov".
Angel. Po tvojem postu, ki si ga spisala lahko vidim, da si ženska, bržkone vodena s strani angelov. Povrhu vsega si še Kranjčanka  zato boš v bodoče lahko srečevala v mestu vse živo, od Ane do Mikea, jaz pa tako ali tako bolj poredko tja zavijem.
Naj ti še prišepnem, da si se vpisala kot male, torej moški, posti pa si spisala v ženskem spolu.  Sedaj sem v dvomih ali se tako preklemano skrivaš za računalnikom ali pa je resnično prišlo do tehnične napake.
Barom! Verjetno izbiraš čas vpisa v forum, saj si se prikotalil za dvema ženskama. Baronske čestitke ob tako silnem female hackerstvu.  

Z eno besedo Polonca in Angelca, Barom, tukaj vas pozdravlja:

portir Andres

ki vam želi veliko prijetnih ur.








Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #98 - 27.03.2002 at 13:24:44
 
Meni je pa silna želja, da prva pozdravim Zvoncico in Orko! In to zgolj zato, ker sta mi obe posebni in dragi... Aja, da ne bo kakih zapletov pri spolu, predragi naš portir Andres, obe sta ženskega spola...Wink

Lepotički moji dragi zlati, res sem vesela, da sta se vpisali! Pa če bosta kaj pisali tule gor ali pa ne... Itak vem, da bosta... Wink

POP-ov na kupe...

Suzana Roll Eyes
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #99 - 27.03.2002 at 15:37:23
 
Tudi mene veseli, da sta se vpisali. Drugic spisem se poseben pozdrav s prevodom, kaj pomeni Orka po islandsko.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #100 - 28.03.2002 at 09:00:57
 
Jaz pa gledam in se cudim, kaj je zadnje dni toliko novih clanov, skoraj vsakikrat ko se prijavim, je drug novinec. Upam, da boste ostali z nami. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #101 - 28.03.2002 at 18:18:02
 
Če nas bote še naprej tak razvajali... Grin Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #102 - 28.03.2002 at 18:26:31
 
Brez dvoma Wisntrol. Ti kar počaki malo. Ti bomo že delo naložili, samo da ugotovimo kje imaš "notranji power". Če nič drugega boš pa drva nosil, pa v trgovino po cigarete hodil.  Grin Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: Pozdrav novim članom.
Reply #103 - 28.03.2002 at 18:34:38
 
Andreas če dobil lepo plačano ni problema. Osnova je 3k na uro + prehojena pot + porabljena energija v đulih + dodatki (razno) Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #104 - 29.03.2002 at 06:03:41
 
Dragi novi člani.  Tukaj se za vas neizmerno čez vse pretege trudi  portir, ki vam želi dobrodošlico na forumu.  Tistim, ki so vstopili semle v ta mali spletni prostor pred vami, sem napisal, da tega še v Ameriki nimajo. In to je tudi res. Tukaj vas ob vstopi pozdravi portir, kdor hoče ostane in navada je tudi, da tisti, ki odda več kot deset postov se tudi vrne in za vedno ostane na tem forumu.

Nataša ljubica pikikica mala. Oprosti mi, ampak resnično sem te zadnjič spregledal in bi te zato moral pozdravit že prejšnji teden, kmalu po tistem ko si se vpisala. Veš po moje moraš biti ti kar iskreno bitje, ap še ruski nick imaš. Dobra kombinacija kajneda.  Škoda ker se bolj pogosto kot z 0 posti ne oglasiš.


Winstrol. Dvigovanje uteži ti je bržkone v veliko veselje. Modni šport pač. Ampak veš, jaz bi se raje udeležil tradicionalnega športa. Balinanje je recimo eno takšnih.  Grin Sicer pa, ti si našel svoj kot tule pri nas, želim ti še veliko postov,  "postov" in pa seveda manj steroidov, saj boš le tako lahko izpral vso nesnago iz telesa.
In mimogrede Winstrol....  A ti Winston rolaš?

Zvončica. Lep nick v pravem času. Ali drugače, spomladanski nick. Takšna, "pomladanska porednica" si? Je "spomladanska porednost"  razlog, da si ostala brez posta. Saj pride do jeseni kajneda?

Orka. Glede na nick bi bila lahko mala debeluška, vsaj tako te predstavi veliki O na začetku nicka. No ja, debeluške so v modi, verjemi. A vendarle kje si ti pikica mala pobrala ta nick. Po islandsko Orka pomeni energija, lahko pa to besedo pretvoriš v vse žive izpeljanke energije. Skratka, mislil, da si ti kar forum zadela in te zato posebeje toplo pozdravljam, saj ti je uspelo sestaviti en post. Skaratka,  če prideš s "kakšno prijateljico" na Islandijo te častim v Energia caffetariji, bencin bova točila pri Orkan firmi, če pa bosta vreme in druge okoliščine dopuščale, te/vas pa peljem na ORKUstodin heimsins. Zemeljsko čakro odkoder boš lahko nesla vulkanske kamne v Slovenijo.

Tako spoštovani novi in uporabniki. Vesel sem, da se niste samo vpisali, vesel sem, da se niste zmotili, vesel sem, da boste sodelovali, kot sem tudi vesel, da sem v tem današnjem pozdravu lahko naenkrat ustregel množici štirih tako raznolikih članov.

Za vas se ob vseh možnih prazničnih urah trudi portir.------------------ Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9