Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9
(Read 30466 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #30 - 03.07.2001 at 00:28:05
 
Ja Iam, dobro bi bilo ce bi se kdo priznal, da ima porodne krce. Pa dobr mixej. Rdeco barvo mislm. Roll Eyes

Obenem, ker sem ze v tem threadu pozdravljam tudi tebe U. Ne vem sicer ali si car ali carica, vendar ce se ravnam po instinktu, ki lahko odpove, gre za nekoga, ki ima jajca.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom - brisanje članov
Reply #31 - 03.07.2001 at 13:03:17
 
evo zdej naj bi razkužil listo imen.

pa ne vem kaj naj, al naj jo al naj jo ne?

npr od iama porodne krče bi komot pobrisu - se mi zdi, so pa ljudje vpisani ki jih celo osebno poznam, pa nimajo posta nobenga, pač ne jebejo al kaj, nimajo časa al kaj jest vem, tko da ... ne vem kaj naj.

svetujte mi!
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
S
Guest




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #32 - 03.07.2001 at 13:07:53
 

Verjetno je za pričakovat, da se bom oglasila. Meni je pravzaprav všeč, da neko ime za en čas zaznamuje forum, ko je na vrhu. Vsi tisti, ki so se registrirali, so z nami. Pa nič zato, če ne povedo ničesar. Njihova energija je. Takšna, kot so jo želeli podati. Tako da, mogoče bi res pobrisal samo tiste dvojne. Je pa seveda tvoja izbira.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #33 - 03.07.2001 at 22:58:42
 
Dejmo se tako zment. Vsi ki imajo 0 postov naj nebi bili brisani do 1. septembra. Pošlje se jim email in ce so tukaj, oziroma kot je napisala S. če berejo forum naj tu tudi ostanejo. Vendar da oni tu so, a ne pišejo lahko potrdijo z eno samo besedo, črko v katerem koli threadu. Ok tazga se pol ne briše, saj je tu.  
Tisti, ki imajo duplirane vpise, kot recimo porodni iam Smiley se ravno tako preostala solata pobriše.

Vsi registrirani, ki so se vpisali in nikoli več niso prišli nazaj, kar pomeni, da tudi ne berejo, se po moje avtomatsko označi s ctrl alt del  
Grin

No ja, žalostno je to, da nekdo kot iam, ki očitno želi biti poleg prenaša porodne krče, nekdo drug, ki ga je očitno "uzela magla" se mu vpis posreči takoj.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #34 - 05.07.2001 at 02:04:49
 
Evo ti ga.  V času ko se ljudje na soncu pražijo se registrira Extremmist. Če si extremist ali extremistkinja bomo še videli, vsekakor pa ti želim veliko prijetnih ur.

Matilda. Malo zbegan sem od Matilde in Matilde in dokler se ne oglasiš bomo pač mislili, da si že (še) na Britofu. Jaz tja še ne grem zato kar ostani z nami.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #35 - 31.07.2001 at 13:24:38
 
Od Matilde pa na dol se je prijavilo kar nekaj novih članov. Me veseli. Vendar vas ta trenutek posebej pozdravljal ne bom. Po dopustu torej.

Še vedno vaš portir:  Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #36 - 10.08.2001 at 22:17:50
 
Jest sem novi clan in vas prav veselo pozdravljam.

lp MIKE flike
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #37 - 10.08.2001 at 22:39:05
 
pozdravljn(i)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #38 - 12.08.2001 at 16:23:55
 
V mesecu dni kolikor sem bil odsoten je članstvo na forumu naraslo iz 75 na 90 uporabnikov. Seveda dejansko sliko uporabnikov  dajej ekstremisti, oziroma extremisst in Matilda, (gre za istega uporabnika, člana) katerega sem  pozdravil že pretekli mesece.
Lotos, Mare, Mety, BK2001,  bobolo, Krotek, Skorc, Fonf, Litllestar, amish, scarface, seetix, Mike, Abika, Mackie dobrodošli torej na forum. Tu seveda ne grizemo, tudi vem, verjamem, da nismo odštekani, oziroma smo to ravno toliko kot vi, saj se štejemo za enakopravne člane, ne glede na družbeni status, politično pripadnost, regionalno razslojenost in veroizpoved. Temu primerna je tudi slika vseh članov skupaj.  Vendar pa nekaj na forumu kljub vsemu manjka, da bi se poimenovali a litlle colored city. Manjka vsaj po en črn, rdeč in rumen uporabnik, ker zaenkrat smo še vsi beli.

Dobrodošli na forum torej:  portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #39 - 15.08.2001 at 19:12:29
 
Jest se javm za crnga! Smiley))
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #40 - 16.08.2001 at 01:16:14
 
Grin Grin Prevec je zensk na Forumu Mike, za enega samega crnega.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #41 - 10.09.2001 at 15:24:25
 
pozdravljam vse novince in upam da boste prispevali znanje in veselje  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Le-ona
3
***
Offline

Biti ali ne biti, to zdaj
ni več vprašanje...
Posts: 108
Celje (okolica)
Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #42 - 10.09.2001 at 20:37:30
 
Ja, hvala A. za izrečeno dobrodošlico!
Trenutno sem v fazi mrzličnega branja, a počasi bom tudi kaj prispevala (predvsem veselja hehe!Smiley)

lp + Kiss

P.s.:Ampak smeški so pa resnično špica!!! Cheesy
Back to top
 

Biti-ljubiti...imeti za kaj živeti!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #43 - 11.09.2001 at 00:12:08
 
Ales, hvala, ker si nadomestil portirja. Redno spremljam member listo, toda casa je bolj malo, da bi se bolj pogosto oglasil. No dobro, ko me boste izglasovali za predsednika drzave ga bom imel verjetno vec, zato vas vse lepo pozdravljam. Vseakor bom vas prvi predsednik, ki nikoli ni bil UDBAs.
Vsi clani ki jim se nisem namenil dobrodoslice:
Magla, Maree, Alenka, Whoper, Loops of infinity, Soled, Free, Le-ona, Cebelica, Mibos, Fake, Mia, Renee in Kolesar...  Dobrodsli torej na forum, vsi uporabniki z zivalskim, francoskim, predmetnim, vremenskim  ali organskim nickom.  

In seveda. Ker ste se tako lepo vclanili imamo mi "ta stari" vsaj pravico vedet katerega spola ste, ce ze nocete izdati kraja kjer zivite in starosti.  Sicer pa, "boli mene" za starost, sej tuki se tudi o seksu pise. Grin Grin


Portir Andres 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #44 - 11.09.2001 at 18:56:37
 
Andres:

Jest sem moški


Sicer pa jest ponovno tudi puzdravljam vse nove, ,,,,

tastari pa si nej kar svoje mislijo....

Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 9