Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9
(Read 30450 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #15 - 12.05.2001 at 01:44:36
 
Dobili smo tudi prvo registrirano uporabnico z imenom živalskega porekla. Manjka še kakšno drevo-Hrast, reka-Missisippi, hrib-Himalaja, morje-Pacifik in seveda Zemlja.

V upanju, da te takšen pozdrav ne odbija od foruma,  bom ta trenutek izkoristil za dobrodošlico tebi Medvedka. Ostani še naprej z nami. by Tomaž Terček

Andres 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #16 - 18.05.2001 at 01:19:20
 
53 Registrianih članov foruma, od tega blizu 15 le v zadnjih 14 dnevih. Pozdravljeni torej
Barbara, Kiki, Gobi, Saas in seveda Ivan Strelnikoff! Dejana, tudi tebi želim dobrodošlico, saj v prihodnje ne boš več zgolj gostja, si pač member ali član družine.  Upam le, da nisi preveč moji bivši ženi podobna. No ja. Saj si lahko, vendar ne v vseh pogledih.Wink


Andres

Mimogrede novi člani! Kako pa ste našli pot do sem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejana
Ex Member




Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #17 - 20.05.2001 at 12:06:52
 
Andres - če sem ji podobna v dobrih lastnostih, fino! Kar pa se slabih tiče, pa zelo delam na tem, da jih je čim manj. Če imaš mogoče kakšne jasnovidne sposobnosti, boš prijetno presenečen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #18 - 20.05.2001 at 15:54:57
 
O ne Dejana. Jasnovidskih sposobnosti pa nimam kaj dosti.
Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #19 - 23.05.2001 at 00:21:10
 
S tem, ko očitno samo jaz nove člane tukaj pozdravljam sem videti kot nek hotelierski portir. A naj tako ostane dokler ne dobimo novega člana z uporabniškim imenom Portir, ki bo lahko mojo vlogo prevezel.


Forum dela kot bi ta hip ne bilo dopustov Grin in novi člani se vrstijo drug za drugim.  
Scorpion, Marjana, Amrit_sorli, Gusenca, drugo uporabniško ime živalskega izvora (prva je bila Medvedka), TmT in Suzi. Veseli nas da ste našli pot do sem.

p.s. TmT in vsi ostali, ki ste imeli težave pri registraciji. vpišite svoj veljaven, četudi anonimen, email acount. Sicer pa Gape na gape@gape.org reši vse težave. Tongue

portir Andres 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #20 - 23.05.2001 at 09:28:21
 
res
lepo pozdrvljeni vsi
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #21 - 23.05.2001 at 09:53:16
 

Andres wrote on 23.05.2001 at 00:21:10:
Scorpion, Marjana, Amrit_sorli, Gusenca, drugo uporabniško ime živalskega izvora (prva je bila Medvedka), TmT in Suzi. Veseli nas da ste našli pot do sem.

portir Andres 8)

Hej,

Jaz pa pozdravljam vse stare clane, pa nove seveda tudi. Smiley

Marjana
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #22 - 01.06.2001 at 02:49:37
 
Gledano po zapisu naj bi bilo prijavljenih članov  64. Ta številka ne drži, ker so imeli mnogi težave, vpisali so se dvakrat ipd. Kljub temu, da  portir "strmim" za tem, da pozdravim vse nove člane bo naš stalni nočni in dnevni urednik Gape na gape@gape.org "razkužil" člansko listo in jo s tem prilagodil resničnim potrebam.  

DJmucomi.. Kje si ta nick našel našel "majka svetska"?? Si ti Primorc "po narodnosti"? Grin Cheesy  

Lilypop, lolypop, enia in enya, bržkone dve uporabnici, ki sta se vpisali dvakrat.  Hvala za vpis in dobrodošlico vama želim.

Strell in Vihar. Dokaj soroden nick, a še vedno ne vem, če gre za istega uporabnika.  Četudi ne. Uprabnica z nickom Vihar je rekla, da forumu sledi še iz časov, ko je imel Aleš konfo, vendar meni ni jasno zakaj se nisi registrirala že prej.  
Tako. Pozdravil sem vas, obenem pa vam pogrnem tudi tepih in zaigram himno za vstop. Kar tukaj v tem linku.  http://www.nenavadno.com/himna.html Pa zvočnike bolj naglas prosim.


Mater majo eni privilegije....

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #23 - 01.06.2001 at 20:37:28
 
andres : a mi daš do konca meseca cajt s tem brisanjem ljudi in to ???

plizzzz

tacajt bo pa mogoče kdo že popucu za sabo svoje smeti
Roll Eyes
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim članom.
Reply #24 - 13.06.2001 at 00:51:39
 
Viki Mavrica in Aurora. Lepo pozdravljene. Odkar se tu piše v glavnem o cesaricah se včlanjujete v precejšnji meri samo cesarice. Sicer pa s tvojim prihodom Aurora smo začeli pisati o nudizmu in resnično upam, da nisi zavrta za te stvari.  

Naj vam bodo trenutku na ta način pobarvanih straneh prijetni.  Nam so, zato dobrodošle.


Ravno tako pa želim ponovno dobrodošlico Karmen, ki je članica že precej časa, a sem opazil, da se na  forum "šverca" v nočnem času, torej enako kot DJ. Joj kako je svet majhen. Grin Ampak Karen se še ni nič oglasila zato te nestrpno pričakujemo.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Aurora
1
*
Offline


Posts: 6

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #25 - 13.06.2001 at 01:30:21
 
O, kako lepo Andres. Hvala za dobrodošlico Wink .

lp vsem
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #26 - 13.06.2001 at 22:43:22
 
Za tebe Aurora bi bil dober kakšen topic o telepatiji. Sinoči je bilo tako. V trenutku, ko sem napisal dobrodošlico zadnjim trem članicam, torej tudi tebi,  si prišla na forum.

Pred časom sem pozdravil neke druge člane in jim jasno napisal, da take vrste polaganja tepiha, himne in pozdravljanja še v Ameriki nimajo.

Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #27 - 28.06.2001 at 02:37:36
 


Peter in Nik. V času, ko je na forumu najmanj prometa, in s tem seveda najmanj odziva, se namalata dva moška. Ja čestitam, da sta našla pravi link. Peter!  Le toliko za informacijo. Imamo tudi Petro. Ni preveč aktivna, ampak glede na ime upam, da se bosta dopolnjevala vsaj toliko kot Marjana in DJ (beri Constanza)  Nik! Nike žal še ni, imam pa v kakšnem predalu kup železk, minik, porcelank, frnikol, nik seveda.
Dobrodošla na forum torej.


portir Andres









Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #28 - 01.07.2001 at 23:12:02
 

Zadnjič sem pozdravil Petra in Nika. Torej po tednu dni ali nekaj takega, je imel zlasti Iam porodne težave saj se je vpisal trikrat in mu sedaj uspeva vključevati se pod nickom Iam in ne kot je prvotno mislil Aiam.  Potem smo dobili še tri uporabnice: Angelsoul, Whiteseal, Fino. Ja fino no.  Da bo dovolj podmlatka pa še Volka, ki se je tudi vpisal kot Volkec in še seveda Mars je prišel. Mogoče smo pa preveč zemeljski in si ti Mars le neke vrste signal.  Za tebe Volkec imamo Medvedko, ki je članica že nekaj časa, močno pa upamo, da se bo ob tvojem prihodu bolj pogosto vključevala tudi ona.  Skratka želim vam dobrodošlico in seveda čim manj brez veze zapravljenih impulzov.

portir Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
lam
1
*
Offline


Posts: 10

Gender: male
Re: Pozdrav novim clanom.
Reply #29 - 02.07.2001 at 19:44:33
 
Porodni krči ja. Tongue Hvala za čestitke, ime mu je Iam  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 9