Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10
(Read 69513 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #45 - 24.05.2010 at 12:09:21
 
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:06:19:
Mr Smith

Matrico jaz razumem kot vse kar je materija - torej celotno vesolje. Vem pa tudi to, da materija ne ustvarja zavedanja in zato ni materija tista, ki ve, da vesolje obstaja, ampak je to zavest v ozadju.

In v vsakem trenutku je možno "izstopiti" iz matrice v trenutku, ko se zavest "poveže" sama s sabo in vidi sama sebe. Tako da ni za bati, vse kar sedaj vidimo je samo pripopano pred oči matrice, in vsak ki hoče lahko odtegne svojo pozornost iz materialnega sveta nazaj k sebi.


Ja res je samo ne brez svojega živega telesa,ki sodeluje po nareku zavesti in zavest po nareku telesa-vzajemnost.Dva istega življenjskega duha sta eno EL Poeta v celosti!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #46 - 24.05.2010 at 12:12:48
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:09:21:
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:06:19:
Mr Smith

Matrico jaz razumem kot vse kar je materija - torej celotno vesolje. Vem pa tudi to, da materija ne ustvarja zavedanja in zato ni materija tista, ki ve, da vesolje obstaja, ampak je to zavest v ozadju.

In v vsakem trenutku je možno "izstopiti" iz matrice v trenutku, ko se zavest "poveže" sama s sabo in vidi sama sebe. Tako da ni za bati, vse kar sedaj vidimo je samo pripopano pred oči matrice, in vsak ki hoče lahko odtegne svojo pozornost iz materialnega sveta nazaj k sebi.


Ja res je samo ne brez svojega živega telesa,ki sodeluje po nareku zavesti in zavest po nareku telesa-vzajemnost.Dva istega življenjskega duha sta eno EL Poeta v celosti!!!

Sej brez telesa pa sploh ne veš, da si v matrici, jeli?

V glavnem Alojz, nekje sem danes že napisal, da jaz mislim, da je naprej univerzalna zavest, kar mi smo in nič drugega, potem se pa univerzalna zavest kukr zveže s telesom po svoji lastni volji in igri in postane kukr "telesna zavest", ko prevzame identiteto telesa, ja.

Samo jaz govorim, da smo mi univerzalna zavest, ki igra igro pri kateri se zveže s telesom in postane kukr "telesna zavest", samo je še vedno vselej univerzalna zavest, ki ni materialna, samo igra igro, kukr da je zvezana z materialnim telesom in se čuti, da kukr postane telesna zavest.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #47 - 24.05.2010 at 12:17:50
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 10:47:46:
Če ste vi vesoljni agent sem jaz ''muster čevapčiča'
Spomin vam peša ,za vesoljnega agenta ćevavpiča ste pozabljivi in malo veste. Vi ste verjeten bolj za prepih delat rojeni.A ste mogoče za primate učiti ?-njihova bit je zgolj na nagonsko zavest.Ja za ćevapčarnico odpret bi mogoče še bili vi gospod Agent. Zanimivo vesoljni agent Čevapčič in vesoljni Sanjavi Skretničar-še malo pa bo Polje odprlo vrata na stežaj!!! Smiley Smiley Smiley

Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 11:51:05:
Dajte mi vi trije v enem poslati svojo fotografijo.Jo bom obesil na češnjo,da jo ne bodo ptiči pozobal. Smiley Smiley Smiley


Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 11:41:54:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 11:23:42:
No no Alojz in Sandib, kakšne opazke pa so to? Na takšnem nivoju se pa ja ne bomo pogovarjali. Ja kje vas čevelj žuli Alojz in Sandib? Zakaj se v vas porodi neustavljiva želja da druge ožigosate z vsem kar vam um servira? Zakaj?
Ali imajo drugi prav ko pišejo o vas? Upam da ne Alojz in Sandib,  upam da ne.

Mr. Smith


No no Mr Smith ''Vesoljni Agent'' iz kje že? Ste se zbudil ko ste iz zemeljske kahlce padel?''




Alojz in Sandib,  zakaj ste tako srborit?


en_bk wrote on 21.01.2008 at 09:52:07:

Vem pa nekej.

Bog je vsemogočen. Ampak, v njegovem delovanju vsaj jst ne zaznam niti trohice napuha, nobene grožnje, prezira al pa gnusa.

Iz tegale tvojga komentarja pa kr vre.

Nobene ljubezni, blagosti, razumevanja, sočutja, zavedanja ni čuttiti v njem. Nobene svetlobe. Ma, nč božjega.

Zato pa tolk napuha, tolk samovšečnosti, tolk groženj, tolk prezira, tolk gnusa. Zakaj?
Smiley


Iz česa izhaja ta vaš napuh prezir etikiranje in ostale stvari ki jih lepite na druge Alojz in Sandib?
Iz katerega straha? Strah pred čem? Strah da morda ne bi prepričali v svoj edini prav?


Kot agent ki je videl marsikaj marsikje vam lahko povem da to ni kaj dobrega in kakšen razvoj ampak obratno. Pomirite se sam z sabo in z ostalimi. Naj se vas spominjajo kot prijaznega in dobrega Alojza in Sandibja ki je vsakemu ponudil znanje in mu pomagal po svojih močeh če je kdo hotel ne pa kot Alojza in Sandibja ki je vse po vrsti etikiral in žalil in bil sploh neprijetno tečen srborit na vsaki besedi ki ni bila v skladu z njegovim edinim prav.

Saj ni tako težko. Premalo časa smo tukaj da bi si gradili takšne odnose ko pa bi lahko bilo vse lepše.

Res ni tako težko.



Mr. Smith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #48 - 24.05.2010 at 12:22:11
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:17:50:
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 10:47:46:
Če ste vi vesoljni agent sem jaz ''muster čevapčiča'
Spomin vam peša ,za vesoljnega agenta ćevavpiča ste pozabljivi in malo veste. Vi ste verjeten bolj za prepih delat rojeni.A ste mogoče za primate učiti ?-njihova bit je zgolj na nagonsko zavest.Ja za ćevapčarnico odpret bi mogoče še bili vi gospod Agent. Zanimivo vesoljni agent Čevapčič in vesoljni Sanjavi Skretničar-še malo pa bo Polje odprlo vrata na stežaj!!! Smiley Smiley Smiley

Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 11:51:05:
Dajte mi vi trije v enem poslati svojo fotografijo.Jo bom obesil na češnjo,da jo ne bodo ptiči pozobal. Smiley Smiley Smiley


Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 11:41:54:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 11:23:42:
No no Alojz in Sandib, kakšne opazke pa so to? Na takšnem nivoju se pa ja ne bomo pogovarjali. Ja kje vas čevelj žuli Alojz in Sandib? Zakaj se v vas porodi neustavljiva želja da druge ožigosate z vsem kar vam um servira? Zakaj?
Ali imajo drugi prav ko pišejo o vas? Upam da ne Alojz in Sandib,  upam da ne.

Mr. Smith


No no Mr Smith ''Vesoljni Agent'' iz kje že? Ste se zbudil ko ste iz zemeljske kahlce padel?''




Alojz in Sandib,  zakaj ste tako srborit?


en_bk wrote on 21.01.2008 at 09:52:07:

Vem pa nekej.

Bog je vsemogočen. Ampak, v njegovem delovanju vsaj jst ne zaznam niti trohice napuha, nobene grožnje, prezira al pa gnusa.

Iz tegale tvojga komentarja pa kr vre.

Nobene ljubezni, blagosti, razumevanja, sočutja, zavedanja ni čuttiti v njem. Nobene svetlobe. Ma, nč božjega.

Zato pa tolk napuha, tolk samovšečnosti, tolk groženj, tolk prezira, tolk gnusa. Zakaj?
Smiley


Iz česa izhaja ta vaš napuh prezir etikiranje in ostale stvari ki jih lepite na druge Alojz in Sandib?
Iz katerega straha? Strah pred čem? Strah da morda ne bi prepričali v svoj edini prav?


Kot agent ki je videl marsikaj marsikje vam lahko povem da to ni kaj dobrega in kakšen razvoj ampak obratno. Pomirite se sam z sabo in z ostalimi. Naj se vas spominjajo kot prijaznega in dobrega Alojza in Sandibja ki je vsakemu ponudil znanje in mu pomagal po svojih močeh če je kdo hotel ne pa kot Alojza in Sandibja ki je vse po vrsti etikiral in žalil in bil sploh neprijetno tečen srborit na vsaki besedi ki ni bila v skladu z njegovim edinim prav.

Saj ni tako težko. Premalo časa smo tukaj da bi si gradili takšne odnose ko pa bi lahko bilo vse lepše.

Res ni tako težko.



Mr. Smith


STRAH JE SAMO VAS.SAJ STE CEL PLAKAT IN PAMFLET SPISAL MR SMITH   SmileyVESOLJNI AGENT  Smiley-NE ME BASAT S TAKIMI OTROČARIJAMI!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #49 - 24.05.2010 at 12:25:20
 
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.
Vprašajte se.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #50 - 24.05.2010 at 12:29:54
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.
Vprašajte se.


BOJIM SE Wink Wink SAMOOKLICANIH VESOLJNIH AGENTOV NA ZEMLJI Cheesy Cheesy.TO STE VI HVALA,DA STE NAS UPOZORILI NASE. A JE POLJE BLIZU VAS? Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #51 - 24.05.2010 at 12:34:24
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:29:54:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.
Vprašajte se.


BOJIM SE Wink Wink SAMOOKLICANIH VESOLJNIH AGENTOV NA ZEMLJI Cheesy Cheesy.TO STE VI HVALA,DA STE NAS UPOZORILI NASE. A JE POLJE BLIZU VAS? Tongue


Alojz in Sandib to je pa res odgovor vreden človeka ki ima znanje in je samospoznan.



Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.

Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #52 - 24.05.2010 at 12:35:45
 
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #53 - 24.05.2010 at 12:43:08
 
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:35:45:
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.  


Jaz imam samozavedanje v živem telesu-Hitler in razni Agentje Udbe-OZNE KGB imajo pa čisto vesoljno zavest izven telesa in jim je telo zgolj orodje za morjenje. A je pri vas Mr Smith tudi arijska vesoljna zavest brez živega telesa?? Če je tako potem se upravičeno bojim obeh. Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #54 - 24.05.2010 at 12:43:37
 
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #55 - 24.05.2010 at 12:53:31
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:43:08:
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:35:45:
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.  


Jaz imam samozavedanje v živem telesu-Hitler in razni Agentje Udbe-OZNE KGB imajo pa čisto vesoljno zavest izven telesa in jim je telo zgolj orodje za morjenje. A je pri vas Mr Smith tudi arijska vesoljna zavest brez živega telesa?? Če je tako potem se upravičeno bojim obeh. Smiley Smiley



Ne spreminjat teme  Alojz in Sandib


Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.


?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #56 - 24.05.2010 at 12:56:50
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:53:31:
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:43:08:
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:35:45:
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.  


Jaz imam samozavedanje v živem telesu-Hitler in razni Agentje Udbe-OZNE KGB imajo pa čisto vesoljno zavest izven telesa in jim je telo zgolj orodje za morjenje. A je pri vas Mr Smith tudi arijska vesoljna zavest brez živega telesa?? Če je tako potem se upravičeno bojim obeh. Smiley Smiley



Ne spreminjat teme  Alojz in Sandib


Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.


?


Napadalen sem ko berem poste raznih ''Vesoljnih skretničarjih''  Shocked ''' Izvenzemeljskih Agentov Arhitekta''' Shocked in o nebeških Poetih,ki imajo svojo arijsko zavest izven telesa. Je sedaj Jasno? Smiley Roll Eyes
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #57 - 24.05.2010 at 13:00:15
 
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

Uničili ga ne bodo, le želijo pokazati, da obstajajo. Drugače ne znajo, zato se grupirajo v nekakšne tolpe. Čutijo se ogrožene, ker jih nihče ne šljivi in takšna reakcija- v tolpo in potem se jim nalimajo še drugi labilni osebki, kot npr. Poet, ki jih bo čez nekaj časa zapustil in se pridružil drugemu.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #58 - 24.05.2010 at 13:01:20
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:56:50:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:53:31:
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:43:08:
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:35:45:
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.  


Jaz imam samozavedanje v živem telesu-Hitler in razni Agentje Udbe-OZNE KGB imajo pa čisto vesoljno zavest izven telesa in jim je telo zgolj orodje za morjenje. A je pri vas Mr Smith tudi arijska vesoljna zavest brez živega telesa?? Če je tako potem se upravičeno bojim obeh. Smiley Smiley



Ne spreminjat teme  Alojz in Sandib


Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 12:25:20:
Mr. Smith vas je resno vprašal zakaj ste tako napadalen do ostalih.


?


Napadalen sem ko berem poste raznih ''Vesoljnih skretničarjih''  Shocked ''' Izvenzemeljskih Agentov Arhitekta''' Shocked in o nebeških Poetih,ki imajo svojo arijsko zavest izven telesa. Je sedaj Jasno? Smiley Roll Eyes


To napiše človek ki ima znanje in je samospoznan? Ne.

Človek ki je brez razloga napadalen potrebuje pomoč, morda na "Polju" ki ga rad omenja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #59 - 24.05.2010 at 13:05:57
 
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

To se Mr. Smith tudi sprašuje - le da verjetno nimama enakih v mislih z  "ta drugi"

A kot pravi Igor nihče ga ne bo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 10