Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10
(Read 69109 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #60 - 24.05.2010 at 13:15:44
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 13:05:57:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

To se Mr. Smith tudi sprašuje - le da verjetno nimama enakih v mislih z  "ta drugi"

A kot pravi Igor nihče ga ne bo.


Saj ga tudi ne zmore!!! Poskuša pa se!!! Mislim,da je že burja pomirila!!! Malo bolj smo tekali,ampak smo zavrnili poskus!!!Kljub temu me je pa še vedno strah,da ''Vesoljni Agentje Arhitekta'' ne prevzamejo oblast nad nami-hehe he Grin.Se bojim,da ne počim od smeha Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #61 - 24.05.2010 at 13:22:59
 
Ne upoštevaš da Mr. Smith se z vsemi pogovarja normalno in nikomur ne teži in ni napadalen. (In drugi tudi ne) Vi pa počnete to Alojz in Sandib in to je slabo za forum. Lahko se vprašamo kdo kaj počne.



Sedaj pa se tudi Mr. Smith smeji




Mr. Smith  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #62 - 24.05.2010 at 13:31:50
 
Agenture sploh dirigirane so vedno nevarne!!! Poznamo KGB -CIA itd.Vi ste se samoklicali za Vesoljnega izven zemeljskega agenta-Že to je opozorilo občutljivim senzibilnim ljudem.Se strinjate!! Drugače ne gledam nobene vsebine semle prpopane.Se nočem komtaminirati s tragičnimi komedijanti Wink Wink
Nič osebnega snemite svojo titulo Vesoljnega Agenta in bova debatirala normalno!! Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #63 - 24.05.2010 at 13:37:37
 
Mr.Smith - Da, ujeti v matrico. V sistem. Lahko to imenujete tudi program. Matrice ni ustvaril Arhitekt on je njen skrbnik. O matrici je res veliko za povedat zato bom o njej drugič kaj napisal. Upirate se lahko koliko hočete egotrip a to ničesar ne spremeni. Ničesar. In nihče vas ne bo nikamor banal ker vas potrebujemo.

Pravgotovo nas vse potrebujete ker brez nas ste nihce ostane vam samo vasa lastna pokvarjenost s katero nemorete ziveti zato potrebujete ostale ki so hrana vasi iluziji . Na vasem mestu nebi razlagal da nas potrebujete se posebej ne v teh casih . Na vaso sreco se vecina ljudi se ne zaveda da jim svoboda zivljenja ne more biti vzeta na silo ampak jo lahko samo sami predamo.Taksni nezavedni ljudje so vasi suznji skozi iluzijo besed se ujamejo v vaso past.Z reagiranjem in sodelovanjem postanejo del vase matrice. Predlagam ti da si najdes pocasi drugo sluzbo najprej pa en dolg dopust da se soocis z svojo lastno grozo v sebi tudi ti si bitje in js ti zelim cimhitrejso pot skozi sebe da se vrnes nazaj v svojo originalno stanje . Tudi ti si del vesolja lahko bezis ampak ubezat ne mores prijatelj . Ljudje so ze zdavnaj zaceli zavedat svoje prave svobode in vedno vec jih je ki se zavedajo da jim je lahko vzeta samo ce jo sami predajo. Zagotavljam ti da se  tako zavedanje neustavljivo siri , kar tudi sam opazis saj imas vedno vec dela  in  ne niso vzrok tega tabletke Wink
Vse to govorim tebi in ne imenu mr.smith ampak tebi za tem imenom . Ce bos imel kaksno vprasanje kako deluje iluzija v kateri si tut ti , ti rade volje obrazlozim : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #64 - 24.05.2010 at 14:05:41
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 13:15:44:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 13:05:57:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

To se Mr. Smith tudi sprašuje - le da verjetno nimama enakih v mislih z  "ta drugi"

A kot pravi Igor nihče ga ne bo.


Saj ga tudi ne zmore!!! Poskuša pa se!!! Mislim,da je že burja pomirila!!! Malo bolj smo tekali,ampak smo zavrnili poskus!!!Kljub temu me je pa še vedno strah,da ''Vesoljni Agentje Arhitekta'' ne prevzamejo oblast nad nami-hehe he Grin.Se bojim,da ne počim od smeha Grin Grin Grin



Lojz celotne zgage na forumu si kriv ti in tvoja pokvarjenost ki napada vse drugače misleče. Medse si uspel pridobiti še nekaj somišljenikov in terorizirate forumaše.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #65 - 24.05.2010 at 14:06:56
 
Quote:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

Uničili ga ne bodo, le želijo pokazati, da obstajajo. Drugače ne znajo, zato se grupirajo v nekakšne tolpe. Čutijo se ogrožene, ker jih nihče ne šljivi in takšna reakcija- v tolpo in potem se jim nalimajo še drugi labilni osebki, kot npr. Poet, ki jih bo čez nekaj časa zapustil in se pridružil drugemu.

Lp,Igor

Sem opazil...
Vedno več je v zadnjem času nekih dvoličnežev, ki se izogibajo določenim vprašanjem. Radi bi bili nekaj, kar niso....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #66 - 24.05.2010 at 14:09:18
 
Quote:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

Uničili ga ne bodo, le želijo pokazati, da obstajajo. Drugače ne znajo, zato se grupirajo v nekakšne tolpe. Čutijo se ogrožene, ker jih nihče ne šljivi in takšna reakcija- v tolpo in potem se jim nalimajo še drugi labilni osebki, kot npr. Poet, ki jih bo čez nekaj časa zapustil in se pridružil drugemu.

Lp,Igor



Sploh pa - kot vidim, končno nekaj posamezikov tukaj vendarle razmišlja o stanju na forumu - samo premislite kdo je vse zagel v negativo in zakaj.
Pa tudi še enkrat razmislite kako ste krivično vso nesnago pripisali meni, ki sem tukaj komaj nekaj dni.
To ste naredili zato ker ste se  s tem želeli prilizovati Lojzu: ampak očitno ima on na vas še vedno odločilen vpliv ali ga nima več?

Vidim da ga ima saj se vse še vedno vrti okrog njega .....

Samo poglejte se kje ste pristali.... Lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #67 - 24.05.2010 at 14:11:41
 
Robi wrote on 24.05.2010 at 14:06:56:
Quote:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

Uničili ga ne bodo, le želijo pokazati, da obstajajo. Drugače ne znajo, zato se grupirajo v nekakšne tolpe. Čutijo se ogrožene, ker jih nihče ne šljivi in takšna reakcija- v tolpo in potem se jim nalimajo še drugi labilni osebki, kot npr. Poet, ki jih bo čez nekaj časa zapustil in se pridružil drugemu.

Lp,Igor

Sem opazil...
Vedno več je v zadnjem času nekih dvoličnežev, ki se izogibajo določenim vprašanjem. Radi bi bili nekaj, kar niso....



Končno si malo bližje odgovoru na tvoje vprašanje, zakaj taka mržnja iz moje strani ....  
če bi se sploh lahko zamislili koliko energije ste porabili čisto zastojn in jo vrgli vstran ker verjamete napačnim ljudem oz. napačnim idejam.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #68 - 24.05.2010 at 14:16:04
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 12:43:08:
El Pesnik wrote on 24.05.2010 at 12:35:45:
Napadalen je, ker drugače ne dobi pozornosti. On pa rabi to pozornost, veliko nje, od nje živi.  


Jaz imam samozavedanje v živem telesu-Hitler in razni Agentje Udbe-OZNE KGB imajo pa čisto vesoljno zavest izven telesa in jim je telo zgolj orodje za morjenje. A je pri vas Mr Smith tudi arijska vesoljna zavest brez živega telesa?? Če je tako potem se upravičeno bojim obeh. Smiley Smiley



Ta izjava je samo za na Polje da jo slišijo in postavijo diagnozo..... lol

Morda bom dočakal dan, ko se bo morda v ta forum naselila svetloba in bo konec vladavine teme pod vodstvom g. samospoznanega Lojza.....

KOt vidim, je njegov vpliv tako velik, da skoraj nihče ni več sposoben misliti s svojo glavo... razen nekaterih novih svetlih članov ki so prišli pokazati še drugo stran zgodbe.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #69 - 24.05.2010 at 14:30:27
 
Dreammer wrote on 24.05.2010 at 14:11:41:
Končno si malo bližje odgovoru na tvoje vprašanje, zakaj taka mržnja iz moje strani ....  
če bi se sploh lahko zamislili koliko energije ste porabili čisto zastojn in jo vrgli vstran ker verjamete napačnim ljudem oz. napačnim idejam.....

Stvar je v tem, vidim, da še nisi skužil, da se ne bojimo za energijo. Večina nas jo zna pridobiti brez problema in zato jo tudi oddajamo in razdajamo. Ni je nam potrebno hraniti, še manj nas je strah, da je ne bi imeli. Ne se ti sekirat zaradi nas, poglej raje sebe, verjetno si povsem bled z bolečinami v zatilju in na umetni solati v strahu za vibracijami.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #70 - 24.05.2010 at 15:00:34
 
Quote:
Končno si malo bližje odgovoru na tvoje vprašanje, zakaj taka mržnja iz moje strani ....  
če bi se sploh lahko zamislili koliko energije ste porabili čisto zastojn in jo vrgli vstran ker verjamete napačnim ljudem oz. napačnim idejam.....

Dreammer,
forum ni moje življenje...Moja zavest je onkraj tega vsega...
Nobenega ne prepričujem, se z nobenim ne kregam...
Okolica in svet je pač takšen, kakršen je..človeštvo bo spoznalo, ko bo sposobno spoznati. Pa naj bo to moja ali tvoja ali ne vem koga resnica....

Če se ti je zgodila krivica, potem ne moreš kar posplošiti in nas vse kriviti za ta občutek, ki ga nosiš v sebi.
Seveda govorim o krivici, ki nima veze s tem forumom.
Back to top
« Last Edit: 24.05.2010 at 19:11:45 by Robi »  
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #71 - 24.05.2010 at 15:03:08
 
Quote:
Ta izjava je samo za na Polje da jo slišijo in postavijo diagnozo..... lol


Njegova svobodna volja, da piše, kar pač piše...Jaz se le nasmejim.... Smiley

Smeh pa je pol zdravja...Zato imam več energije in ne manj.. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #72 - 24.05.2010 at 16:00:41
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 13:05:57:
Robi wrote on 24.05.2010 at 12:43:37:
Tisti "ta drugi", zakaj imate namen uničit ta forum ?

Prosim za resnico ....

To se Mr. Smith tudi sprašuje - le da verjetno nimama enakih v mislih z  "ta drugi"

A kot pravi Igor nihče ga ne bo.

Definitivno.
Vidim, da ti slovenski jezik dela težave... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #73 - 24.05.2010 at 21:01:33
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 18:44:47:
Jaz Dreammer sem prav užival- ko sem s teboj lahko jedel te tvoje mastne žgančke!!  Smiley Smiley


Sploh ne morem naprej brat. Dej Alojz, brez zamere res bi se lahko malo lepše obnašal, na svoji samooklicani stopnji razvitosti bi se lahko pa res že zavedal in ohranjal določeno mero spoštovanja do ljudi neglede na njihova in svoja lastna prepričanja. Pa se ne nanaša to samo na ta post ampak na tvoj splošen odnos do drugih ljudi, še posebej tistih s katerimi se ne strinjaš. Sej nič ne pravim meni osebno nisi popolnoma zgrešen ampak ko berem kako se izražaš je včasih vse skupaj tko zlo vulgarno in grdo da človeka res zmoit. Taka so pa moja opažanja, pač  sej sam tut veš da pač ne učinkuje isti način na vse ljudi. Pač s  svojim obnašanjem nekak ne izpadeš kot oseba za kakršno se imaš. Moje skromno mnenje, dobronamerno, verjetno v temo poslano ampak vseeno, tako opažam.
Se pa ne nanaša to samo nate, ubistvu je ta vse k so se ujel s tabo... hm hm se isti naboji ne marajo.

+ dreamer, veliko resnice je v tvojem postu, ni pa to nič novega, se tega zavedamo vsi na tem forumu. Sej kaj pa pričakuješ, človeško je to, in meni je samo smešno, da  prav "duhovneži" na tem forumu zbrani, včasih v svojih prerekanjih izpadejo kot največji otroci, in pokažejo kako ubistvu nikoli ničesar ne vemo... in človek ki z vsem svojim bitjemtrdi in brani nekaj kar ne more dokazati je zame bedak. So tudi pomembnejše stvari kot kregat se na netu, pejte vn na zrk. Nekak dojameš da itak nima smisla. Smisel če ma smisel je simpel, kot vsako najboljše pravilo.
Live love laugh... im out Cheesy
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #74 - 24.05.2010 at 21:27:33
 
Miara wrote on 24.05.2010 at 21:01:33:
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 18:44:47:
Jaz Dreammer sem prav užival- ko sem s teboj lahko jedel te tvoje mastne žgančke!!  Smiley Smiley


Sploh ne morem naprej brat. Dej Alojz, brez zamere res bi se lahko malo lepše obnašal, na svoji samooklicani stopnji razvitosti bi se lahko pa res že zavedal in ohranjal določeno mero spoštovanja do ljudi neglede na njihova in svoja lastna prepričanja. Pa se ne nanaša to samo na ta post ampak na tvoj splošen odnos do drugih ljudi, še posebej tistih s katerimi se ne strinjaš. Sej nič ne pravim meni osebno nisi popolnoma zgrešen ampak ko berem kako se izražaš je včasih vse skupaj tko zlo vulgarno in grdo da človeka res zmoit. Taka so pa moja opažanja, pač  sej sam tut veš da pač ne učinkuje isti način na vse ljudi. Pač s  svojim obnašanjem nekak ne izpadeš kot oseba za kakršno se imaš. Moje skromno mnenje, dobronamerno, verjetno v temo poslano ampak vseeno, tako opažam.
Se pa ne nanaša to samo nate, ubistvu je ta vse k so se ujel s tabo... hm hm se isti naboji ne marajo.

+ dreamer, veliko resnice je v tvojem postu, ni pa to nič novega, se tega zavedamo vsi na tem forumu. Sej kaj pa pričakuješ, človeško je to, in meni je samo smešno, da  prav "duhovneži" na tem forumu zbrani, včasih v svojih prerekanjih izpadejo kot največji otroci, in pokažejo kako ubistvu nikoli ničesar ne vemo... in človek ki z vsem svojim bitjemtrdi in brani nekaj kar ne more dokazati je zame bedak. So tudi pomembnejše stvari kot kregat se na netu, pejte vn na zrk. Nekak dojameš da itak nima smisla. Smisel če ma smisel je simpel, kot vsako najboljše pravilo.
Live love laugh... im out Cheesy



Hvala za pozitivno mnenje.

Ja glede tega imaš zelo prav: tale forum na vsakem koraku izžareva navadno (poceni) človeškost in to je tudi vse, kar mu je pripisati.

Zato je dejansko moje razočaranje večje, ker kot sem že napisal - očitno se pri nas v Sloveniji ne more zaživeti in zagnati enga ta pravega foruma z duhovnimi temami na kvalitetnem nivoju.

KO sem na začetku mojega topiča Pritožba adminu (spami itd .....) to vprašanje postavil adminu konkretno, se je zgovarjal da je to samo odslikava družbe in tako je to za njega ok.

Torej stvar je jasna in zato tukaj je, kot je.
Luknja, kjer ljudje zapravljajo čas in svoje (edino) življenje.


NEkateri kar menda že veliko let ... verjetno s ponosom, da so "vzdržali"  .....

Podporo dobivam tudi na PMih pa celo od članov drugih forumov, ki stvari očitno spremljajo, zgleda, da so se Slovenci vendarle malo predramili  in se zavedli, da je treba v življenju ločiti zrno od plevela ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 10