Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10
(Read 69502 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #30 - 23.05.2010 at 23:11:40
 
Mr.Smith wrote on 23.05.2010 at 12:03:12:
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 10:49:38:
Pa ja saj smo vsi po svoje cudaki se posebi za tiste ki nikoli niso razmislal o takih stvareh kot se tukaj debatira. Nima veze to , ciljal sem na tiste ki lovijo kuscarje cudna bitja ipd...
Na Zemlji ste vsi isto. Ni večjih in manjših čudakov. Tako dojemate ker niste vsi v istem programu in seveda drugega označite za čudaka ne sebe. A Ne morete imeti vsi iste verzije ker bi se naš sistem porušil tega pa ne moremo dovolit.

Mr. Smith

p.s.
Arhitek si zapomni, zato bodite dobri.


Ojla Mr. Smith!

Hvalabogu si eden tistih, ki si s svojo izjavo bližje objektivnosti.

Znimiva terminologija: arhitekt in ostalo.

Vendar si prepričan, da smo na zemlji vsi isti oz. isto? Men se zdi ravno nasprotno, da smo si zelo različni in teh "dokazov" vidim vsak dan več.... tako pač  je.

se bereva Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #31 - 23.05.2010 at 23:17:06
 
Dreammer wrote on 23.05.2010 at 23:11:40:
Mr.Smith wrote on 23.05.2010 at 12:03:12:
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 10:49:38:
Pa ja saj smo vsi po svoje cudaki se posebi za tiste ki nikoli niso razmislal o takih stvareh kot se tukaj debatira. Nima veze to , ciljal sem na tiste ki lovijo kuscarje cudna bitja ipd...
Na Zemlji ste vsi isto. Ni večjih in manjših čudakov. Tako dojemate ker niste vsi v istem programu in seveda drugega označite za čudaka ne sebe. A Ne morete imeti vsi iste verzije ker bi se naš sistem porušil tega pa ne moremo dovolit.

Mr. Smith

p.s.
Arhitek si zapomni, zato bodite dobri.


Ojla Mr. Smith!

Hvalabogu si eden tistih, ki si s svojo izjavo bližje objektivnosti.

Znimiva terminologija: arhitekt in ostalo.

Vendar si prepričan, da smo na zemlji vsi isti oz. isto? Men se zdi ravno nasprotno, da smo si zelo različni in teh "dokazov" vidim vsak dan več.... tako pač  je.

se bereva Smiley


Dreammer ti poznaš kašen modificiran človeški DNK? Do sedaj še ni bil odkrit,razen v kakšni namišljeni leptirski teoriji zarote!! En sam dokaz,da obstaja modificiran človeški DNk.Kar se tiče trditve Mr.Smitha,da smo vsi v bistvu enaki se popolnoma strinjam! Nes trinjam se  z osebo Arhitekta-mogoče, če mi bo ta pojem v vesoljnem (ezoteričnem-teološkem) smislu obrazložen. Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #32 - 24.05.2010 at 01:05:43
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 23:17:06:
Dreammer wrote on 23.05.2010 at 23:11:40:
Mr.Smith wrote on 23.05.2010 at 12:03:12:
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 10:49:38:
Pa ja saj smo vsi po svoje cudaki se posebi za tiste ki nikoli niso razmislal o takih stvareh kot se tukaj debatira. Nima veze to , ciljal sem na tiste ki lovijo kuscarje cudna bitja ipd...
Na Zemlji ste vsi isto. Ni večjih in manjših čudakov. Tako dojemate ker niste vsi v istem programu in seveda drugega označite za čudaka ne sebe. A Ne morete imeti vsi iste verzije ker bi se naš sistem porušil tega pa ne moremo dovolit.

Mr. Smith

p.s.
Arhitek si zapomni, zato bodite dobri.


Ojla Mr. Smith!

Hvalabogu si eden tistih, ki si s svojo izjavo bližje objektivnosti.

Znimiva terminologija: arhitekt in ostalo.

Vendar si prepričan, da smo na zemlji vsi isti oz. isto? Men se zdi ravno nasprotno, da smo si zelo različni in teh "dokazov" vidim vsak dan več.... tako pač  je.

se bereva Smiley


Dreammer ti poznaš kašen modificiran človeški DNK? Do sedaj še ni bil odkrit,razen v kakšni namišljeni leptirski teoriji zarote!! En sam dokaz,da obstaja modificiran človeški DNk.Kar se tiče trditve Mr.Smitha,da smo vsi v bistvu enaki se popolnoma strinjam! Nes trinjam se  z osebo Arhitekta-mogoče, če mi bo ta pojem v vesoljnem (ezoteričnem-teološkem) smislu obrazložen. Smiley Smiley


Škatla -  polna si nadutosti in sama sebe!  hahhhh  revica kako si napačno programirana .... lol   hahahhh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #33 - 24.05.2010 at 01:30:24
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 12:17:47:
Gospod Smith ne me strašit z Arhitektom -sem že čist posran.Prosim- imejte usmiljenje z nami!! Grin Grin
Pravim da ima Ahitekt dober spomin nič vas ne strašim Alojz in Sandib. In da tudi to, dobri ljudje so mu bolj všeč, z morilci in ostalimi je preveč dela.
Birokracija pač. Če ste posrani se očedite.


ego-3p wrote on 23.05.2010 at 12:22:06:
Po tvojih trditvah smo vsi ujeti v program ki ga je ustvaril Arhitekt iluzijo zivljenja ki je samo svetloba nic trdnega ... Zakaj ? Ti ki si po tvojem izven tega mi povej zakaj ? Temu se upiram tukaj zdaj vecno se bom tvojemu Arhitektu in tvojim vasim lazem . Banajte me zdaj drugace bom jaz vas ob prvi priloznosti .
Da, ujeti v matrico. V sistem. Lahko to imenujete tudi program. Matrice ni ustvaril Arhitekt on je njen skrbnik. O matrici je res veliko za povedat zato bom o njej drugič kaj napisal. Upirate se lahko koliko hočete egotrip a to ničesar ne spremeni. Ničesar. In nihče vas ne bo nikamor banal ker vas potrebujemo.


Robi wrote on 23.05.2010 at 15:10:20:
A ti si pa na luni..Ali kje ? Smiley
Mah kje, Luna, ta ki kroži okoli Zemlje mi sploh ni zanimiva, in imam preveč resnega dela da bi še ob vsem tem zahajal na Luno. Med odmorom za malico pridem pogledat na ta forum. Moj dom je v vam za enkrat še neznani galaksiji v eni drugi matrici zato ne bom izgubljal besed.


Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 15:31:42:
Obstaja možnost-a)da je z Lune padel na Zemljo

b) da se je njegova bit  v tem življenju spoznala- poistovetila  preko duše (akumilirane-brezčasne spominske kode-genoma) s kakšnim našim izvenzemeljskim prednikom . Zadeva se zdi na videz iz trte zvita -je pa lahko še kako mogoča v tem našem zemeljskem življenju.

Problem pri tem je,da se zelo težko človek sprijazni z svojim sedanjim fizično (realizirano vrednostjo)telesom. Pri takem človeku po mojem razumevanju zadev vodi njegovo zavest samo duša-telo je bolj ali manj odsotno- tudi funkcije uma so lahko prizadete.. Grin
Alojz in Sandib vse samo prave variante niste napisali. Res je v vašem zemeljskem živlenju marsikaj mogoče, veliko novih stvari boste spoznali v času ki se bliža, tudi to da so funkcije uma prizadete je pri človeku mogoče, to opažamo pri osebah ki imajo močno povečano in izraženo potrebo po nenehnem iskanju konfliktov in možnosti da bi minimalizirali pomen in vrednost drugih.  Kar seveda ni dobro za zdravje.

Mr. Smith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #34 - 24.05.2010 at 08:24:24
 
Mr Smith-Nič konkretnega obtoževanje drugih.Povedano in odgovorjenega z vaše strani- ni bilo nič! Smiley Smiley Smiley

Arhitek je--- vseobsežno vesolje samo--- v vsej svoji vsepojavnosti in večno-sedanjem samodelovanju.Arhitekt-vesolje se samozaveda samo v človeku-ki je sam vesoljna individualna ciklično živa samomanifestacija.Toliko za začetek.

Lp Alojz Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #35 - 24.05.2010 at 09:56:10
 
Alojz in Sandib Kakšno obtoževanje drugih? Upam da ne pričakujete da se bom spuščal na vaš, človeški nivo?
Vidim pa po kratkem preletu foruma da vi Alojz in Sandib pogosto obtožujete neumnosti ali neznanja druge uporabnike foruma. Ampak pustima to. Pišete o Arhitektu kot "vseobsežno vesolje samo", on je samo skrbnik matrice on ni Bog. Ne mešat zadev. Vidim ga vsak dan v službi, on mi je šef, in vem da ni Bog - daleč od tega. In človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici ki se niti sebe ne zaveda dobro in celo dvomi v obstoj drugih. Kar je nam agentom in drugim ki vas opazujejo na tem planetu res nekaj smešnega. Lahko vam povem da ste res samo eni izmed mnogih in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. Ampak služba je služba.

Mr. Smith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #36 - 24.05.2010 at 10:05:15
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 09:56:10:
Alojz in Sandib Kakšno obtoževanje drugih? Upam da ne pričakujete da se bom spuščal na vaš, človeški level?
Vidim pa po kratkem preletu foruma da vi Alojz in Sandib pogosto obtožujete neumnosti ali neznanja druge uporabnike foruma. Ampak pustima to. Pišete o Arhitektu kot "vseobsežno vesolje samo", on je samo skrbnik matrice on ni Bog. Ne mešat zadev. Vidim ga vsak dan v službi, on mi je šef, in vem da ni Bog - daleč od tega. In človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici ki se niti sebe ne zaveda dobro in celo dvomi v obstoj drugih. Kar je nam agentom in drugim ki vas opazujejo na tem planetu res nekaj smešnega. Lahko vam povem da ste res samo eni izmed mnogih in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. Ampak služba je služba.

Mr. Smith


Mr Smith ste malo zakasneli-mi smo vse to že obravnavali tule.Mi smo celo obravnavali celotno Galaktično Sončno dinastijo.Cikle itd Zato vemo kdo smo. A vi ste vesoljni agent? Kakšen če lahko zaupate? Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #37 - 24.05.2010 at 10:20:56
 
Obravnavali ste a zaključki so napačni. Človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. O širših zadevah se ne morete resno pogovarjat, ker nihče ki tega ni izkusil ki ni za hip pokukal iz te matrice ne ve o čem govori. O ciklih smo predali znanje dolgo časa nazaj različnim skupinam na Zemlji kot so te v indiji, in Inki, če omenim le ti dve ki sta mi ostali najbolj v spominu, z Inki je bilo namreč veliko dela. To znanje je bilo prilagojeno njim, več ne bi razumeli, a da, je govora o ciklih. A to kar so osvojili je kapljica v morju.


Da jaz sem agent, Mr. Smith  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #38 - 24.05.2010 at 10:47:46
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 10:20:56:
Obravnavali ste a zaključki so napačni. Človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. O širših zadevah se ne morete resno pogovarjat, ker nihče ki tega ni izkusil ki ni za hip pokukal iz te matrice ne ve o čem govori. O ciklih smo predali znanje dolgo časa nazaj različnim skupinam na Zemlji kot so te v indiji, in Inki, če omenim le ti dve ki sta mi ostali najbolj v spominu, z Inki je bilo namreč veliko dela. To znanje je bilo prilagojeno njim, več ne bi razumeli, a da, je govora o ciklih. A to kar so osvojili je kapljica v morju.


Da jaz sem agent, Mr. Smith  Cool


Ja pomembni res nismo smo pa zato prostovoljno tu na Zemlji.Če ste vi vesoljni agent sem jaz ''muster čevapčiča'
Spomin vam peša ,za vesoljnega agenta ćevavpiča ste pozabljivi in malo veste. Vi ste verjeten bolj za prepih delat rojeni.A ste mogoče za primate učiti ?-njihova bit je zgolj na nagonsko zavest.Ja za ćevapčarnico odpret bi mogoče še bili vi gospod Agent. Zanimivo vesoljni agent Čevapčič in vesoljni Sanjavi Skretničar-še malo pa bo Polje odprlo vrata na stežaj!!! Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #39 - 24.05.2010 at 11:23:42
 
No no Alojz in Sandib, kakšne opazke pa so to? Na takšnem nivoju se pa ja ne bomo pogovarjali. Ja kje vas čevelj žuli Alojz in Sandib? Zakaj se v vas porodi neustavljiva želja da druge ožigosate z vsem kar vam um servira? Zakaj?
Ali imajo drugi prav ko pišejo o vas? Upam da ne Alojz in Sandib,  upam da ne.

Mr. Smith
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #40 - 24.05.2010 at 11:41:54
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 11:23:42:
No no Alojz in Sandib, kakšne opazke pa so to? Na takšnem nivoju se pa ja ne bomo pogovarjali. Ja kje vas čevelj žuli Alojz in Sandib? Zakaj se v vas porodi neustavljiva želja da druge ožigosate z vsem kar vam um servira? Zakaj?
Ali imajo drugi prav ko pišejo o vas? Upam da ne Alojz in Sandib,  upam da ne.

Mr. Smith


No no Mr Smith ''Vesoljni Agent'' iz kje že? Ste se zbudil ko ste iz zemeljske kahlce padel?''
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #41 - 24.05.2010 at 11:45:36
 
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 10:20:56:
Obravnavali ste a zaključki so napačni. Človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. O širših zadevah se ne morete resno pogovarjat, ker nihče ki tega ni izkusil ki ni za hip pokukal iz te matrice ne ve o čem govori. O ciklih smo predali znanje dolgo časa nazaj različnim skupinam na Zemlji kot so te v indiji, in Inki, če omenim le ti dve ki sta mi ostali najbolj v spominu, z Inki je bilo namreč veliko dela. To znanje je bilo prilagojeno njim, več ne bi razumeli, a da, je govora o ciklih. A to kar so osvojili je kapljica v morju.


Da jaz sem agent, Mr. Smith  Cool



Mr. Smith - ponovno se strinjam s tabo! Vsaj eden tukaj, ki mi je zanimiv! Smiley

No, izven matrice se vseeno lahko pokuka in gre dalje .... Wink Ampak o tem sem se fixno odločil ne bom tukaj rekel nič.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #42 - 24.05.2010 at 11:46:44
 
Alojz in Sandib wrote on 24.05.2010 at 10:47:46:
Mr.Smith wrote on 24.05.2010 at 10:20:56:
Obravnavali ste a zaključki so napačni. Človek niti približno ni toliko pomemben kot mislite. Ste samo ena izmed mnogih civilizacij v tej matrici in niti niste preveč pomembni niti zanimivi. O širših zadevah se ne morete resno pogovarjat, ker nihče ki tega ni izkusil ki ni za hip pokukal iz te matrice ne ve o čem govori. O ciklih smo predali znanje dolgo časa nazaj različnim skupinam na Zemlji kot so te v indiji, in Inki, če omenim le ti dve ki sta mi ostali najbolj v spominu, z Inki je bilo namreč veliko dela. To znanje je bilo prilagojeno njim, več ne bi razumeli, a da, je govora o ciklih. A to kar so osvojili je kapljica v morju.


Da jaz sem agent, Mr. Smith  Cool


Ja pomembni res nismo smo pa zato prostovoljno tu na Zemlji.Če ste vi vesoljni agent sem jaz ''muster čevapčiča'
Spomin vam peša ,za vesoljnega agenta ćevavpiča ste pozabljivi in malo veste. Vi ste verjeten bolj za prepih delat rojeni.A ste mogoče za primate učiti ?-njihova bit je zgolj na nagonsko zavest.Ja za ćevapčarnico odpret bi mogoče še bili vi gospod Agent. Zanimivo vesoljni agent Čevapčič in vesoljni Sanjavi Skretničar-še malo pa bo Polje odprlo vrata na stežaj!!! Smiley Smiley Smiley



Polje je tvoj edini pravi dom Lojz!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #43 - 24.05.2010 at 11:51:05
 
Dajte mi vi trije v enem poslati svojo fotografijo.Jo bom obesil na češnjo,da jo ne bodo ptiči pozobal. Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: KONEC TESTA FORUMA OZ. FORUMAŠEV IN REZULTAT
Reply #44 - 24.05.2010 at 12:06:19
 
Mr Smith

Matrico jaz razumem kot vse kar je materija - torej celotno vesolje. Vem pa tudi to, da materija ne ustvarja zavedanja in zato ni materija tista, ki ve, da vesolje obstaja, ampak je to zavest v ozadju.

In v vsakem trenutku je možno "izstopiti" iz matrice v trenutku, ko se zavest "poveže" sama s sabo in vidi sama sebe. Tako da ni za bati, vse kar sedaj vidimo je samo pripopano pred oči matrice, in vsak ki hoče lahko odtegne svojo pozornost iz materialnega sveta nazaj k sebi.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 10