Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 14
(Read 98136 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #150 - 04.03.2010 at 16:33:28
 
Miara wrote on 04.03.2010 at 16:07:21:
Hm, ja tudi jaz sem 90 letnik Roll Eyes Grin Grin hvala bogu da se nisem na kitajskem rodila? haha
Sam res, pa še dvojček je, Anja, tamala zganja dramo, zato ker lahko pomoje, in dokler jo bo lahko, jo bo...vsaj še par let dokler ne dojame par stvari ane Smiley

Drugač pa ni blo nikol mišljeno cukat alpa brcat aneki smeh...bolj ena okoli ušes čeprov lahko je men govort to je res Smiley


Miara kaj letijo cunje po zraku ko se razjeziš? Rešuje te tehtnica ? Anja ima v sebi speči potencial,počakmo,da se zbudi tudi Anja,potem bodo pa bežali okrog vogalov tisti,ki jo jezijo.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #151 - 04.03.2010 at 16:52:33
 
Oh ja jeza moja draga, sm mela velke probleme z njo do 18ga leta. So tut šalce v steno letene če ni blo druzga pri roki  Grin Cheesy
Zdej pa mal drugačen pogled na svet, pač nehala sem krivde premetavat Smiley
Drugač pa ne dvojček bi povedu, devica bi bla tiho tehtnica pa balansira...ko pa tehtnici poči pa res priporočam umik ja Smiley
In
Anja, pomoje si močnejša kot se ti zdi, enkrat ti bo use v sliko poklikal pa se boš zbudila mal. Lej, če se zdereš ok jo mal prizadaneš ( bo preživela, lajf) , če si tiho pa sama sebe ubijaš...pa nobenmu ne pomagaš s tem sploh pa ne sestri. Ona na lep način ne bo dojela, če ne že bi...sva istih let tako da sem prepričana Smiley

Aja alojz, zdele sm gledala za konja, ne moreva biti v letu ognjenega  naslednji je šele l 2026
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #152 - 04.03.2010 at 17:06:30
 
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 14:19:58:
Te razumem sem tudi sam škorpijon asc strelec-zmaj asc.kača! Wink


Zmaj in kača dobra kombinacija.  Smiley  Pri meni pa je znak konj, ascendent pa kot pri tebi - kača.  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #153 - 04.03.2010 at 17:15:48
 
A ti Miara nekaj zaupam imam sestro mlajšo (ki je isto konj).
In veš kaj opažam,da je zelo stroga mati!!Red displina na višku,za moje pojme preveč. Jo velikokrat opozorim,da naj bo malo manj zategnjena. Vse hoče imeti u nulo pošlihtano..Mogoče je to tudi z Anjino sestro,potem pa še dvojček-ubijalska kombinacija za njo.

Jaz sem tako malo zloben do svoje sestre in sem njena sinova (svoja nečaka) najprej naučil enih par dobrih kletvic- Ona pa vzame milo in jima jezik namaže z njim.
Tamala dva pa k meni in se režita in pljuvata tisto peno ven iz ust. Ja rad se pošalim tudi tako.Zdi se mi,da ljudje vse prevečkrat smrtno resno ,a hkrati naivno razumemo in dojemamo življenje. Uživaj! Wink

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #154 - 04.03.2010 at 17:21:12
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 14:19:58:
Te razumem sem tudi sam škorpijon asc strelec-zmaj asc.kača! Wink


Zmaj in kača dobra kombinacija.  Smiley  Pri meni pa je znak konj, ascendent pa kot pri tebi - kača.  Smiley


Zmaja in konja lahko zatajiš-kače se ne da. To je približno tako kot bi ti nekdo vzel vso pamet.Kača zna rešit zadeve,pa še energijo ti vzdržuje. Grin Grin Imaš sama isto izkušnjo?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #155 - 04.03.2010 at 17:21:30
 
a8n8j8a8 wrote on 04.03.2010 at 14:13:57:
Nahatee: se strinjam s tabo. tudi moj plan je nekako takšen, da bom poskušala bit kolikor se le da neodzivna na njene izpade, samo mene ta njena norenja včasih popolnoma spravijo v slabo voljo in vse kar delam takrat je bolj delo na pol, sicer pa ja: se strinjam, da sedaj ne smem popustit


Njeni izpadi so te tudi prej spravili v slabo voljo, sam prej si se ji še podrejala in igrala njeno igro, zato je bilo še slabše.

Sedaj pa je s tem konec in uveljavljaš svojo voljo, se ne pustiš več ! Saj bo sestri to kapnilo, če ji še ni. Zato vztrajaj, pokaži ji, da nisi noben slabič s katerim bo veselo manipulirala.
Back to top
 
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #156 - 04.03.2010 at 17:29:16
 
Alojz: Kot si napisal, ja-večji del drži: oče in mama se res ujemata; ne vem edino, če je oče ravno ciničen, ima pa en poseben način, da človeku pove neko stvar tako, da ga pri tem ja čimbolj zamori.   Torej se bo počasi očitno nekaj spremenilo pri meni? Bom pokazala mojo tigrovsko stran  Smiley ?
Smo za skupaj?  Smiley  Hmmmmm -tudi s sestro?
In pa: Ne bom naredila s sestro to, kar predlagaš Grin -mi ne pade niti na kraj pameti  Smiley

Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 14:19:58:
Sestra je 9o letnik.Če je- je težka do neba. Te razumem sem tudi sam škorpijon asc strelec-zmaj asc.kača! Wink
 -a to res velja za 90-letnike?

Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 14:19:58:
Te razumem sem tudi sam škorpijon asc strelec-zmaj asc.kača! Wink
  -tega stavka pa ne razumem  Questioning -kaj to pomeni?  mi lahko prosim napišeš malo na daljše? hvala. in: na koga je mišljena kača?





Miara:  Smiley
Kaj to pomeni: ...pa še dvojček je? -jaz namreč o teh horoskop-stvareh vem bolj malo...-BERI: ZELOOOOOOOO MALO




Alojz: Ali res misliš, da se bo nekoč tudi pri meni pokazala ta tigrova stran?





Miara: A pri tebi je tudi vse letelo po zraku? Mogoče pa se bo tudi moja sestra umirila......-tam okoli abrahama ali pa še bolj pozno  Smiley   -njeni jezi in obnašanju res ni videt konca.....
In pa:Miara:nisem bla vedno tiho- samo zdaj nekaj časa se mi več tako zelo ne da ubadat z njo, da je joj-namreč čisto sem adijo, ko ima te njene izbruhe-vse kar delam, počnem, mislim je v času njenih izruhov slabo narejeno, saj mi podzavest vedno uhaja k njenim izpadom...




Nahatee: Tega tvojega zadnjega posta tudi ne razumem-tako, da bi te prosila, če mi ga lahko razložiš? Smiley



kaj je to ascendent, ko sta si pisala Alojz in Nahatee?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #157 - 04.03.2010 at 17:32:57
 
Miara wrote on 04.03.2010 at 16:52:33:
Oh ja jeza moja draga, sm mela velke probleme z njo do 18ga leta. So tut šalce v steno letene če ni blo druzga pri roki  Grin Cheesy
Zdej pa mal drugačen pogled na svet, pač nehala sem krivde premetavat Smiley
Drugač pa ne dvojček bi povedu, devica bi bla tiho tehtnica pa balansira...ko pa tehtnici poči pa res priporočam umik ja Smiley
In
Anja, pomoje si močnejša kot se ti zdi, enkrat ti bo use v sliko poklikal pa se boš zbudila mal. Lej, če se zdereš ok jo mal prizadaneš ( bo preživela, lajf) , če si tiho pa sama sebe ubijaš...pa nobenmu ne pomagaš s tem sploh pa ne sestri. Ona na lep način ne bo dojela, če ne že bi...sva istih let tako da sem prepričana Smiley

Aja alojz, zdele sm gledala za konja, ne moreva biti v letu ognjenega  naslednji je šele l 2026


Na vsakih 60 let. Les voda kovina ogenj zemlja-na pamet se mi zdi da gre tako-se že 20 let ne pečam več s tem-Včasih sem bil član astrološkega društva- Gerkman,Matjaž Regovc,potem je bil ta pevec Davor  Božič brat od Pike Božič,njuna mama,pa ta astrologinja EMA Kurent pa še nekaj njih- poznam - zadevo.U Ljubljani u Kompasu smo se dobival.Tako malo se še igram-pacient ostane živ.  Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #158 - 04.03.2010 at 17:39:59
 
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 17:21:12:
Zmaja in konja lahko zatajiš-kače se ne da. To je približno tako kot bi ti nekdo vzel vso pamet.Kača zna rešit zadeve,pa še energijo ti vzdržuje. Grin Grin Imaš sama isto izkušnjo?


Kača je dober znak  Smiley dober instinkt in zaupanje v lastno presojo.  Zadeve zna rešit ja, zaokroži najprej okoli njih jih preštudira in reši počasi ter temeljito, brez napak, teh ne dopušča, kaj preveč.  Smiley  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #159 - 04.03.2010 at 17:40:10
 
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 17:15:48:
Mogoče je to tudi z Anjino sestro,potem pa še dvojček-ubijalska kombinacija za njo.
  -ja, Alojz:Moja sestra je 101% perfekcionist-vse mora bit pošlihtano in bleščavo in najboljše kar gre,če pa ni tako, kot si zamisli, pol pa ima MET KLADIVA po sobi in dretje, grožnje,....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #160 - 04.03.2010 at 17:49:57
 
Anja

Ti bi moral narediti eno astrološko predavanje preveč. Tako kot imajo naša zahodna astrološka mesečna sončna znamenja ascedent ,ki te včasih bolj opredeljuje (natalno) kot sončno znamenje,Tako imajo tudi kitajski znaki (leto)tvojega rojstva po uri tvojega rojstva tudi ascedentno znamenje,ki te ravno tako opredeljuje Potem imaš še vrh natalne karte (MC) In dnoIC ASC-Descedent-partnerstvo! Karta te natalno (po rojstvu nekako opredeljuje)Neke življenjske preddispozicije ti nakaže!! Astrologija je izkustvena veda,tako kot medicina samo tukaj pacient z napačno diagnozo astrologa ne umra pri medicini pa lahko.  Grin GrinHec Grin Grin
Tiger se vedno zbudi iz dremeža Škorpijon pa isto,ko te škrpijon potem piči s svojim strupom-si gotov. Sestri sploh ne priporočam,da se preveč igra s teboj.Ti si dosti močnejša si pa manj jeznorita in egoistična od nje.Zato pa posesivna bolj od nje! Grin Grin Grin Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #161 - 04.03.2010 at 17:52:08
 
a8n8j8a8 wrote on 04.03.2010 at 17:29:16:
Nahatee: Tega tvojega zadnjega posta tudi ne razumem-tako, da bi te prosila, če mi ga lahko razložiš? Smiley[/size][/font]


kaj je to ascendent, ko sta si pisala Alojz in Nahatee?


Samo nadaljuj to kar si tu napisala  Smiley

Nahatee: se strinjam s tabo. tudi moj plan je nekako takšen, da bom poskušala bit kolikor se le da neodzivna na njene izpade, samo mene ta njena norenja včasih popolnoma spravijo v slabo voljo in vse kar delam takrat je bolj delo na pol, sicer pa ja: se strinjam, da sedaj ne smem popustit


Ascendent imaš razložen tu in tudi tabelo.
http://www.sepet-sanj.com/ezoterika/kitajski_horoskop/Kitajski_horoskop.htm

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #162 - 04.03.2010 at 17:59:14
 
Anja

Ravno to kar si opisala pri očetu je znak njegovega cinizma. Na kratko -te z besedo zamori.To je prvi znak in najbolj opazen za cinizem človeka. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #163 - 04.03.2010 at 18:02:01
 
a8n8j8a8 wrote on 04.03.2010 at 17:40:10:
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 17:15:48:
Mogoče je to tudi z Anjino sestro,potem pa še dvojček-ubijalska kombinacija za njo.
  -ja, Alojz:Moja sestra je 101% perfekcionist-vse mora bit pošlihtano in bleščavo in najboljše kar gre,če pa ni tako, kot si zamisli, pol pa ima MET KLADIVA po sobi in dretje, grožnje,....

je razvajen, čustveno neodrasel otrok..nekdo ji mora postaviti meje..vendar bo vedno težje.
Sigurno bo še imela psihične težave..to zdaj še ni nič....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #164 - 04.03.2010 at 18:04:14
 
Robi wrote on 04.03.2010 at 18:02:01:
a8n8j8a8 wrote on 04.03.2010 at 17:40:10:
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 17:15:48:
Mogoče je to tudi z Anjino sestro,potem pa še dvojček-ubijalska kombinacija za njo.
  -ja, Alojz:Moja sestra je 101% perfekcionist-vse mora bit pošlihtano in bleščavo in najboljše kar gre,če pa ni tako, kot si zamisli, pol pa ima MET KLADIVA po sobi in dretje, grožnje,....

je razvajen, čustveno neodrasel otrok..nekdo ji mora postaviti meje..vendar bo vedno težje.
Sigurno bo še imela psihične težave..to zdaj še ni nič....


ROBI bolj drugi kot ona sama!!!Ne dvomim,da jo Anja ne bo postavila na trdna tla-samo malo,da se Anja zbudi!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 14