Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14 
(Read 97531 times)
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #180 - 07.03.2010 at 13:17:48
 
Robi wrote on 05.03.2010 at 20:46:43:
Quote:
Ne vem ali si kaj brala prejšnje poste, ampak ona ima to njeno obdobje že nekje od njenega drugega razreda-do zdaj se ni niti malo umirilo, ampak so njeni izbruhi vedno močnejši-ne glede na moje reakcije, ali reakcije staršev. Ni zadovoljna s sabo in jo nekaj teži: ona ni zadovoljna s celim sveto- iz osnovne šole nima nobenega prijatelja,

Sam tudi mislim, da to ne bo minilo kar tako.
To ni le izraz nekega obdobja, ampak izraz osebnosti in karakterja, to pa ne mine.... Smiley


Možno je, da sestra prerase takšne odzive in prepričanja, vendar bo morala najprej iti skozi krizo in skozi precej let težkega dela na sebi in ozaveščanja.....


Robi, v teh letih se ji osebnost in karakter še nekak oblikuje, še ni čist dokončen. Glede na to da je Anja rekla da je mala že od nekdaj taka bi pa rekla da je pomoje lih to problem, ker bi en del nje rad živel drug je pa prestrašen in je raje v udobju domačega okolja...pol se pa doma dere ker je nezadovoljna nad seboj Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #181 - 08.03.2010 at 16:17:47
 
Alojz in Sandib wrote on 04.03.2010 at 20:13:02:
Če se ti zdi okolje zamorjeno-je odkrit pogovor znotraj družine nujen. Ni več kaj odlašat,ti moraš pa tudi razumet določene zadeve pri sebi in z njimi razčistiti v sebi.Mogoče je pa tudi tvoj pogled preveč negativen.Dejstvo ostaja,da je sestra bolj egoistične sorte-ti moraš pa tudi malo spremenit pogled na njo in nase.Še ti začni noret potem se boste morali brezpogojno vsesti.

Hmmmm:Alojz: Se bom še jaz začela dret, ja  Smiley  -mogoče v naslednjem življenju Smiley
Mislim, da moj pogled ni niti mao preveč negativen, ampak je to dejansko stanje. Tudi kdorkoli drug, ki ima nekoliko več stika z njo (sosedje, tete in strici) ti bodo povedali enako sliko.....-mogoče res kdaj pa kdaj pri čem pretiravam, ampak sem 100% prepričana da pa sem pri pogledu na stvari v zvezi z njo popolnoma realistične (če to jemlješ, kot negativno, potem je), ampak verjemi mi, da sem še kar tolerantna. So stvari, ki so bile prehude tudi za ta forum, čeprav se mi zdi, da tukaj lahko odkrito govorim o tem. Res pa je, da ima vsakdo možnost, da razmišlja v svojo smer, ki se lahko razlikuje od moje.
Glede odkritih pogovorov pa: zadnjih nekaj dni sem vsaj enkrat na dan poskušala načeti ta resen pogovor in vedno je bila moja beseda proti sestrini. In pogovor smo kar hitro zaključili, saj so vsi rekli, naj se jaz malo ukvarjam z njo, da jo spremenim-ampak sama mislim, da če se ji še nekajkrat takole podvržem, potem ne bo več poti nazaj. Tudi če sem bila kje na samem z mamo ali očetom (torej brez sestre), sta vedno prešaltala na to temo in vedno začela iskati rešitve, ki so vključevale mene. Seveda sem jima se hotela postavit v bran, kot ste mi svetovali in sem hotela povedati, da je čas, da ukrepata onadva, ali pa vsi proti njej, ne pa da vse prelagajo name, ampak končna beseda je vedno bila skrajno prijazna in skoraj enaka: Anja, pa daj no...vzami si malo časa pa ji povej, da to ni noben način, kako se obnaša. Pa malo časa ja imaš za svojo malo sestro..... in podobno.....

Imam pa v podboro mojemu pogledu na njeno stran še en primer, ki se je zgodil ta vikend in še danes zjutraj: V soboto sem šla delat spet zgodaj zjutraj-pač tako, da se ona še ni vstala in prišla sem domov šele okoli desetih, ker sem imela kar veliko dela, pa sem vseskupaj želela končat v soboto, da bi imela nedeljo bolj kot ne prosto. No, in ko sem prišla domov, sem pač bila utrujena, zato sem se šla direkt umit in sem mislila it spat. Ampak potem pridrvi moja sestra-cela naježena (že predhodno me je oče opozoril, naj jo pustim pri miru, ker ima slab dan in da se cel dan dere na vsakogar, ki ji pride pred njo-meni pa se je to zdelo celo fajn, ker sem mislila, da bom imela mir pred njo in da lahko grem končno počivat) in me začne nadirat, kaj si mislim, da je zjutraj nisem zbudila (od doma sem šla ob sedmih Cheesy -ona pa je ponoči še ob dveh ali treh zjutraj nekaj laufala po hiši gor in dol in se drla sama nase (mislila, je da vsi spimo, ampak me je zbudila s svojim tekanjem)), da je noben fukjen fukič ne more zbudit ipd. Pa sem ji mirno odgovorila, da sem jo še slišala ob dveh zjutraj razgrajat in nisem niti pomislila na bujenje. Potem se je šele začelo: Vsi njeni sošolci se lahko cele noči učijo, samo ona se ne sme, ker jo lastna fukjena sestra cele noči spremlja (ampak kot sem že napisala: zbudila sem se izključno zaradi nje), pol pa še stara dva (ata in mama) in da ona nima nobene svobode ipd. Na srečo smo imeli obisk, ki je potem vprašal ateja, če se je sestri sfuzlalo oz. če je vse vredu-in potem  je ata prišel v njeno sobo in ji rekel, da ni sama doma in naj se obnaša letom primerno in..... Tako je rekla očetu naj se spelje ven, in ko je odšel, se je zaklenila in se naprej drla v svoji sobi. Jaz sem končno lahko šla spat, kar mi je tudi zelo pasalo, čeprav sem probala čimbolj pozabit na njen izbruh, ki je bil po mojem mnenju brez vsake podlage za prepir. In potem v nedeljo sem se sama spet zbudila ob sedmih, njo pa sem pustila zaradi preteklih dogodkov spat. Okrog pol desetih se je zbudila, ker sem preglasno šla po stopnicah in ko je videla koliko je ura, je začela prisegat, da se bo ubila, ker je fukjena sestra ni mogla zbudit, ona pa ima v sredo zagovor. Pol je  ostala do kosila v svoji sobi in se drla sama nase, potem pa jo je oče z novim dretjem  vseeno prepričal, da gre na kosilo. Ker sem popoldan delala neke naloge, se sploh nisem pretirano ubadala z njo, ampak ko sem šla na sprehod, so mi spet vsi začeli govorit, kaj sva imeli, in kaj sem ji naredila in.... (čeprav vedo, da je ona vzrok, za naše prepire, skušajo vseskupaj še vedno prenesti name).  Do večera se je sestra spet nekoliko umirila. In potem je prišla k meni in me lepo, prijazno, sladko vprašala za nek nasvet o neki zadevi (namreč v soboto se je popolnoma skregala s svojo "fake najboljšo prijateljico")-lahko da je bil to vzrok za vse ostalo, ampak lažje je, če se ves čas kregaš za vse in o vsem z istimi osebami.   In potem pač sva se kakšnih pet minut pogovarjali, in potem sem ji pač svetovala, naj se s to prijateljico dobita in pomenita, ali pa naj gre k njej ali kaj podobnega (namreč na telefon si sploh druga drugi ne odgovarjata  Smiley ). iN ta zadnji stavek je bil popolnoma napačen-z njene strani- jaz sem pač mislila, da ji svetujem tako, kot se mi zdi najboljše-ampak ona pa je letela k ateju:kaj jo jaz nekam silim it, če ona hoče, da jaz fukjena svija lahko grem kamorkoli, ona pa bo naredila, tak kot ona milsi (poudarjam še enkrat, da je ona prišla k meni po nasvet). Na mojo srečo se je ata 1x po dolgem času postavil na mojo stran in je sestri rekel, naj se kar lepo spakira v svojo sobo, da on ne bo poslušal takšnega govorjenja.  Sledilo je spet razno obtoževanje. Sama sem raje šla kar  v svojo sobo in nadaljevala z branjem knjige.
In nazadnje še danes zjutranje dogajanje: Sama sem se zbudila ob pol sedmih, ker sem mogla it spet delat, ampak sem se zbudila eno uro prej (imela sem za opravit še nekaj stvari, ki jih nisem želela početi popoldan), kot bi se naj po njeno (sama se rada zbujam nekoliko prej). Ona pa se je zbudila še 15 minut pred menoj (ker je imela šolo in je mogla it že ob sedmih od doma-le 2x na teden mora it tako zgodaj). Torej:ko sem se jaz ravnokar zbudila, se je ona že oblačla. Oblekla sem se tudi sama in nato hotela it po stopnicah navzdol. Tedaj me je zagledala, in me začela nadirat, kaj ne spim več, da ni slišala niti budilke, da se zdaj zbujam tak, da ona ne bi niti vedla (danes sem se zbudila nekaj minut pred zvonenjem budilke, ker sem se pač-ni nobenega razloga, ot ga ona hoče, zato sem budilko izklopla-kar se mi zdi tudi logično) in če to počnem vedno tak. da nje pa ne zbujam, da kaj si jaz mislim, če je ona nora, al kaj in da sem edini fukič jaz, ker je ne morem niti zbudit. IN je nadaljevala, brez, da bi mi sploh pustila do besede: naj grem prestavit one svoje stvari: da jih ona meni, ki se zbujam pred njo, ona zdaj že ne bo prestavljala-namreč sedaj se ona ne more odpeljat, če tega ne prestavim. In z dretjem je nadaljevala.....-sama sem se mirno oblekla, šla ven in prestavila stvari, ki so jo motile, ter ostala zunaj, saj sem vedela, da gre kmalu od hiše. Potem pa je prišla ven, in rekla, če sem zmogla to: da ona za fukiča (mene), ne bo več nič naredila, in .....-potem je odšla v šolo-cela jezna in to je to (namreč še vedno je v šoli ali nekje pač). In kot vedno do zdaj, grem v hišo, kjer me oče in mama spet zasujeta z vprašanji, kaj sva imeli, kaj sem spet naredla......
Ali še vedno misliš, da je moj pogled preveč negativen?  Smiley





Ajgor: mislim, da nočem in nisem nikoli hotela igrat staršev, še manj pa pametne sestre.....





Miara:  Undecided  -mogoče, ja
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #182 - 08.03.2010 at 19:04:04
 
Quote:
Anja, pa daj no...vzami si malo časa pa ji povej, da to ni noben način, kako se obnaša. Pa malo časa ja imaš za svojo malo sestro..... in podobno.....

Tvoja starša sta res neodgovorna luzerja...ne pusti se jim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #183 - 08.03.2010 at 19:11:23
 
Robi wrote on 08.03.2010 at 19:04:04:
Quote:
Anja, pa daj no...vzami si malo časa pa ji povej, da to ni noben način, kako se obnaša. Pa malo časa ja imaš za svojo malo sestro..... in podobno.....

Tvoja starša sta res neodgovorna luzerja...ne pusti se jim.

was thinking along those lines too...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #184 - 08.03.2010 at 19:53:09
 
Da igraš starše nisem nikjer omenjal (preberi še enkrat moj post). Govoril sem o starejši pametni sestri. In to si ti. Sicer si ne priznaš, ampak to si rada. Ti se osebno pogovarjaš z vsemi svojimi sorodniki o nje, tebi starša rečeta, da se pogovori s sestro itd. Imaš jo pod kontrolo, to delaš in ona se  ali upira temu ali pa sprejema to, kot neko udobje. Dosedaj si rada bila starejša pametna sestra, sedaj te je pa začelo motiti in kdo je kriv-ona, sestra. Ne, ti si kriva. In sedaj jo še obtožuješ da ti krati spanec in prijetne sanje.
Lahko, da te peče vest in se to odraža v tvojih sanjah.

Lp,Igor

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #185 - 08.03.2010 at 20:03:23
 
Starejša sestra ne more in ni dolžna prevzemati vloge in odgovornosti staršev.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #186 - 08.03.2010 at 20:21:00
 
Robi wrote on 08.03.2010 at 20:03:23:
Starejša sestra ne more in ni dolžna prevzemati vloge in odgovornosti staršev.

Robi, slaba vest ne pozna dolžnosti.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #187 - 08.03.2010 at 20:36:56
 
Quote:
Robi wrote on 08.03.2010 at 20:03:23:
Starejša sestra ne more in ni dolžna prevzemati vloge in odgovornosti staršev.

Robi, slaba vest ne pozna dolžnosti.

Lp,Igor

Slaba vest res ne.
Slaba vest le izraža, da nismo izpolnili nekih pričakovanj in dolžnosti, ki so nam jih vcepili drugi.
Anja je seveda preobremenjena s svojo vlogo starejše sestre, saj želi imeti svoje življenje, ne pa biti varuška.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #188 - 09.03.2010 at 11:14:22
 
Anja, tvoja sestra je tipična izsiljevalka in nikoli ne bo nehala uporabljati tega načina vedenja, zlasti zato, ker ima izkušnjo, da ji izsiljevanje prinaša uspehe. Pri tem ji nudita "oporo" vajina starša, ki nista zmožna uvida v škodljivost svojega ravnanja.

Sedaj, ko ti poskušaš njeno izsiljavanje omejiti in se postaviti zase, tvoja sestra svoj pritisk samo še povečuje, saj ne želi izgubiti svojih privilegijev.

Sama imam dolgoletno izkušnjo s človekom, ki je na tak način funkcioniral. To je izčrpljujoč, nenehen boj. Moja rešitev je bila šele popolna izključitev tega človeka iz mojega življenja.

Ponovno ti predlagam, da prebereš knjigo z naslovom Čustveno izsiljevanje avtorice Susan F. (priimek sem zopet pozabila). V njej boš našla kar nekaj iztočnic za razmišljanje in ukrepanje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #189 - 09.03.2010 at 19:50:45
 
Anja

Ti lahko dam en dober nasvet??  WinkZrihti svoji sestri enga'' fukiča''pa se naj ta ''fukič'' lepo lagano ukvarja z njo.Boste vi u hiši imeli vsaj malo miru.  Grin Grin Wink Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #190 - 10.03.2010 at 11:09:44
 
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2010 at 19:50:45:
Anja

Ti lahko dam en dober nasvet??  WinkZrihti svoji sestri enga'' fukiča''pa se naj ta ''fukič'' lepo lagano ukvarja z njo.Boste vi u hiši imeli vsaj malo miru.  Grin Grin Wink Smiley


Ha ha , to pa je zelo dober nasvet  Smiley  naj se kak fantič mlad daje z njo, v hiši pa bo malo več miru  Smiley  saj pol bo fant vedno vsega kriv.  Wink Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #191 - 10.03.2010 at 11:12:43
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2010 at 19:50:45:
Anja

Ti lahko dam en dober nasvet??  WinkZrihti svoji sestri enga'' fukiča''pa se naj ta ''fukič'' lepo lagano ukvarja z njo.Boste vi u hiši imeli vsaj malo miru.  Grin Grin Wink Smiley


Ha ha , to pa je zelo dober nasvet  Smiley  naj se kak fantič mlad daje z njo, v hiši pa bo malo več miru  Smiley  saj pol bo fant vedno vsega kriv.  Wink Grin Grin


Nahatee

Kači daš mleko in je mir pred njo.Saj druge ni. Problem je,če bo Anja to lahko organizirala. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #192 - 10.03.2010 at 21:41:50
 
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2010 at 19:50:45:
Anja

Ti lahko dam en dober nasvet??  WinkZrihti svoji sestri enga'' fukiča''pa se naj ta ''fukič'' lepo lagano ukvarja z njo.Boste vi u hiši imeli vsaj malo miru.  Grin Grin Wink Smiley

Ali si naj pa kar Anja omisli kakšnega "fukiča" in se mu posveti 24 ur na dan. Tako bo sestra avtomatično odpadla, kot tretje kolo (tudi iz sanj).

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #193 - 11.03.2010 at 11:08:47
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.03.2010 at 19:50:45:
Anja

Ti lahko dam en dober nasvet??  WinkZrihti svoji sestri enga'' fukiča''pa se naj ta ''fukič'' lepo lagano ukvarja z njo.Boste vi u hiši imeli vsaj malo miru.  Grin Grin Wink Smiley

Ali si naj pa kar Anja omisli kakšnega "fukiča" in se mu posveti 24 ur na dan. Tako bo sestra avtomatično odpadla, kot tretje kolo (tudi iz sanj).

Lp,Igor


Tudi ta možnost je odprta. Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #194 - 01.04.2010 at 17:44:13
 
Po 1500 letih se spet vračam  Smiley

Naj vam na kratko malo povem, kaj je obrodilo moje delo s pomočjo vaših nasvetov.

Še prej pa bi rada odgovorila na poste, ki so ostali neodgovorjeni:
Ajgor: res sem narobe prebrala, da igram starše, ampak si napisal, da sem starejša pametna sestra.  In da sem to rada. Moram ti povedat, da mi do sedaj ta vloga še nikoli ni bila tako neizmerno všeč, kot si zamišljaš. Niti slučajno nisem rada starejša pametna sestra. S sorodniki se o njej pogovarjamo izključno zato, ker marsikdaj njene izbruhe v blažji obliki tudi spremljajo. Pa priznam-včasih mi zelo dobro dene, da se imam s kom za pogovorit o njej. Poleg tega se pa tudi ne pogovarjam o njej z vsakim, ki ga srečam na cesti in pa z vsemi sorodniki, ampak le z nekaterimi. Če jo imam zaradi tega pod kontrolo, potem je to to in imaš prav. Sama nisem bila nikoli rada starejša pametna sestra, tako da me to ni začelo motit šele zdaj, ampak to traja že od njenega vsaj drugega razreda OŠ. Ko še ni hodila v šolo, mi je bilo prav všeč imeti sestro, nato pa so se moja pričakovanja o sobivanju naju dveh s sestro kar zelo razblinila. Res pa je, da imava midva na te stvari očitno različne poglede, tako, da.....

Robi: spet hvala za podporo  Smiley Mislim, da imaš prav, ko praviš, da hočem svoje življenje in ne želim več biti varuška.

Lola: Hvala za naslov knjige. Si jo grem drug teden izposodit: Susan Forward-čustveno izsiljevanje. Bom prebrala, in morda tudi kaj poročala  Smiley

Alojz in Nahatee: vajin nasvet: fajni, fajni-samo kaj ko je samo doma-ne gre nikamor, odpove vsa povabila na rd-je, zabave,....
Tako da bom raje sebi poiskala enega, kot ste napisali kasneje-itak je že skrajni čas  Grin




Tako: zdaj pa še povzetek "mojega dela": Nisem ravno prepričana, da sem kaj veliko napredovala-vsaj na področju  s sestro in sanjami ne. Sicer pa sem se kar dobro ujela z ljudmi, s katerimi se družim-bila sem vesela, optimistična, nisem jih gnjavla s svojimi težavami, delala sem, kar sem pač mogla in vse je bilo ok, razen na področju dela. Namreč pri delu, ki ga opravljam, sem vse naredila kot je bilo treba in časovno v času, ki  sem ga imela. Nadrejenim sem "kimala" in jim nisem nič kaj ugovarjala, potem pa smo imeli en konflikt glede dela. Ko sem povedala svoje mnenje in stvari, ki bi lahko naše delo izboljšale, pa je prišlo do velike zamere. Moj nadrejeni je začel napad name. Prej je bilo moje delo super in odlično, sedaj pa sem bila najbolj grozna oseba na svetu.  Naenkrat sem bila izdajalka in zlobnica in vse. Vsekakor mi je s svojim besednim zakladom iz področja žaljivk kar nekaj dni želel vzbuditi slabo vest, in je tako pričakoval opravičilo in ponovno klanjanje vsemu, kar reče. Ampak lahko vam z veseljem povem, da se sedaj več ne opravičujem za brezveze (tako, da kljub temu, da je nad menoj vzganjal teror sem se odločila, kot ste mi svetovali: Anja, postavi se zase-in to sem naredila-res je, da se tiste dni nisem ravno najboljše počutila, ampak sem bila trdno prepričana, da se svojemu nadrejenemu ne bom opravičila pod nobenim pogojem-vedela namreč sem, da pa imam tokrat res prav). In potem smo imeli naslednji sestanek: tam smo se pogovorili o tem. Izkazalo se je, da si je moj nadrejeni vse skupaj razložil po svoje, saj je mislil, da moji komentarji zadevajo njega, v resnici pa so se nanašali na naše delo in medosebne odnose, ki so skorajda nikakoršnji. Tako je vse skupaj bilo na koncu celo tako, da se mi je opravičil (so na mojo veliko srečo sodelavci bili na moji strani).  --->torej: tukaj mi je uspelo se postavit zase in se šefu zoperstavit, na mar sem še kar ponosna  Smiley

Zdaj pa še moja sestra:   hjoj-tudi pri njej sem vzela podoben pristop kot v službi, se z njo, ko je imela miren dan pogovorila o stvareh, ki bo jih mogla počasi spremenit, ampak tale blažen mir je trajal le do njene naslednje domače naloge. Vsa zgodba se je ponovno ponovila, tako da imam sedaj en malo čuden način reagiranja na to: ko vem, da ima kakšno takšno nalogo kar grem (na sprehod, v mesto, na obisk-me pač ni doma). Saj vem, da boste rekli, da izogibanje problemu problema ne bo rešilo. Ampak sem tako ali tako ugotovila, da mi tudi to ne bo pomagalo-sestra ima namreč drugo metodo: sedaj več ne govori, kdaj ima nalogo, ampak tiho čaka in potem izbruhne v vsej svoji veličastnosti  Sad   Tako, da: karkoli naredim, mislim, da res iz tega več nimam rešitve. Začeti moram resno razmišljat in delat na tem - da si nekoga najdem in .....   Tako, da:...zjutraj se še vedno zbudim in močno upam, da sanje niso resnica.
Imam pa še dve slabi novici: pred časom je umrl eden od mojih sošolcev, ki me je zelo razumel in s katerim sem se lahko kar veliko pogovarjala o vsem (res je, da nekaj ),     sedaj pa se je pred kratkim na popolnoma drug konec Slovenije odselila moja najboljša prijateljica....  Sad  -tako, da sem  sedaj ostala sam.....-ne bom imela več ta pravega zaupnika in nekoga, h kateremu bi se lahko zatekla, ko mi bo res hudo  Cry
Saj vem: rekli boste, da lahko prijateljico pokličem ali pa ji pišem, ampak to nikakor ni isto. Namreč znala me je razvedrit, preusmerit mojo pozornost,..... Skratka je moja "sestra" v pravem pomenu te besede.....

Nič, moram it naprej delat.....
Na kmalu spet.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 11 12 13 14