Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 14
(Read 98033 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #15 - 30.01.2010 at 18:48:52
 
a8n8j8a8 wrote on 30.01.2010 at 18:38:18:
ah-kje: ma kaka zlata oblekca-moje življenje niti slučajno ni popolno, če to misliš s tem?
mislim tudi, da moja slika o sami sebi ni čisto popačena-vsaj z moje strani ne-že imam težave, za katere pa mislim, da niso tako pomembne, da bi me "lovile v sanjah". Lahko mogoče, da se preveč obremenjujem  s svojo premalo sposobnostjo, samo res ne vem, kako vplivat na kaj takega. Obremenjevanje s tem pa: ali ni to nekaj, kar je podzavestno? Kako pripraviti um do tega, da ne bi razmišljal npr. tudi o tem? Kako vplivat na to, o čem razmišljati, in o čem ne?

Delikatno trditi: ampak ta slika res ni napačna- edina oseba, ki mi je nekoliko zatežila otroštvo je moja sestra, ki je poglavje zase, ampak sicer mislim, da to ni delikatno.


Lahko je odločujoče !!! Sestra te zatira s svojo energijo in s svojim postavljanjem nad teboj. Poznam zadevo -sem iz velike družine!!!Zelo nevarno za tvoj razvoj,če se ne upreš!!! Ja -sedaj mi je vse jasno!! Pri trinajstih sem svojo starejšo sestro dober zbrcu in potem je bil mir. Pa še to ti povem -potem sva bila nerazdružljiva zaveznika in še več vedla sva kako kdo od naju misli in kaj Še danes to veva.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #16 - 30.01.2010 at 19:02:42
 
Quote:
moje splošno mnenje o svetu, pa je po mojem mnenju tudi dobro. Mogoče je problem tudi ta, da me ljudje skorajda ne poznajo žalostne, saj sem navadno dobre volje (če pa že sem slabe, pa grem raje na sprehod, ali poslušam glasbo), ampak tista dobra volja je dejanska (ni namišljena, ali pa da bi se pretvarjala).

A bi zase lahko rekla, da si perfekcionist in da veliko pričakuješ od sebe ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #17 - 30.01.2010 at 19:33:35
 
alojz: Cheesy moja sestra je mlajša od mene (4 leta), pa vendar vzganja že od nekdaj "teror" nad mano (ker so bli enostavno vsi na njeni strani, ker je uboga, ker je majhna, ker ji jaz kot starejša pač moram pomagat pri nalogah, pri učenju, pri vsem kar se pač lahko spomniš) Ampak sama sem se nekako že pred leti sprijaznila s takšno vlogo: pomagaj, kolikor lahko, pa bo problem rešen Smiley   marsikdaj se je sicer potem vsaj pri njej izkazaloda to ni res ter da še kako drži pregovor: dobro se vrača s slabim. Ampak kako se upreti nad tem? sedaj je že v takih letih, da se ne bo spremenila in se tudi noče (npr. vsak odkrit pogovor se je izkazal na koncu za napačnega, saj je vedno našla argumente za "svojo ubogost").  Ne vem, ali lahko to sploh dobro opišem z besedami, ker se bo vseskupaj nekemu "osebno zrelemu" človeku to zdelo neumno, ampak, kako spremeniti nekaj, na kar nimaš vpliva. poleg tega, pa tudi ni prave podpore za upor takšnemu obnašanju.
sama sem že kar nekajkrat razmišljala, da bi lahko bila moja sestra vzrok mojim sanjam, potem pa začnem razmišljat, in se zaloti, da si mislim:joj, anja, si neumna, da se sploh hočeš ukvarjat s tem.
namreč sama nisem agresivne narave, in imam 100x raje normalen pogovor, kot pa neko vzvišenost.....

joj:spet nakladam-se mi zdi-pardon

robi: vsekakor nisem perfekcionist glede svojih pričakovanj....

-pa ne vem: stvar je taka: mene že lahko čisto drobna malenkost, pozornost spravi v popolnoma dobro voljo, hkrati pa me lahko npr. sestra v roku nekaj minut s svojo pojavo spravi v slabo voljo...
vem, da to nima nič s pričakovanji, ampak vseeno neka pričakovanja imam (kot najbrž vsi ljudje)--ampak to niso ne vem kakšna pričakovanja: ali je preveč, če od svojega življenja pričakuješ povsem normalne stvari: službo, družino in morda še kaj?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #18 - 30.01.2010 at 19:42:39
 
a8n8j8a8 wrote on 30.01.2010 at 19:33:35:
alojz: Cheesy moja sestra je mlajša od mene (4 leta), pa vendar vzganja že od nekdaj "teror" nad mano (ker so bli enostavno vsi na njeni strani, ker je uboga, ker je majhna, ker ji jaz kot starejša pač moram pomagat pri nalogah, pri učenju, pri vsem kar se pač lahko spomniš) Ampak sama sem se nekako že pred leti sprijaznila s takšno vlogo: pomagaj, kolikor lahko, pa bo problem rešen Smiley   marsikdaj se je sicer potem vsaj pri njej izkazaloda to ni res ter da še kako drži pregovor: dobro se vrača s slabim. Ampak kako se upreti nad tem? sedaj je že v takih letih, da se ne bo spremenila in se tudi noče (npr. vsak odkrit pogovor se je izkazal na koncu za napačnega, saj je vedno našla argumente za "svojo ubogost").  Ne vem, ali lahko to sploh dobro opišem z besedami, ker se bo vseskupaj nekemu "osebno zrelemu" človeku to zdelo neumno, ampak, kako spremeniti nekaj, na kar nimaš vpliva. poleg tega, pa tudi ni prave podpore za upor takšnemu obnašanju.
sama sem že kar nekajkrat razmišljala, da bi lahko bila moja sestra vzrok mojim sanjam, potem pa začnem razmišljat, in se zaloti, da si mislim:joj, anja, si neumna, da se sploh hočeš ukvarjat s tem.
namreč sama nisem agresivne narave, in imam 100x raje normalen pogovor, kot pa neko vzvišenost.....



joj:spet nakladam-se mi zdi-pardon

robi: vsekakor nisem perfekcionist glede svojih pričakovanj....

-pa ne vem: stvar je taka: mene že lahko čisto drobna malenkost, pozornost spravi v popolnoma dobro voljo, hkrati pa me lahko npr. sestra v roku nekaj minut s svojo pojavo spravi v slabo voljo...
vem, da to nima nič s pričakovanji, ampak vseeno neka pričakovanja imam (kot najbrž vsi ljudje)--ampak to niso ne vem kakšna pričakovanja: ali je preveč, če od svojega življenja pričakuješ povsem normalne stvari: službo, družino in morda še kaj?



To je to- nimaš energije za upor proti stanju,ki vlada v odnosu s tvojo sestro. Ti lahko svetujem : Enostavno se stepi z njo na samem in basta,če te ne bo hotela poslušat.Samo jaz vidim še en drug problem starše,ki zagovarjajo sestro!!! Postavi se zase in pika-ne odstopaj od namere,da razčistiš odnose. Postavi se za svoj prostor pod nebom-nikomur se ne pusti izkoriščati in maltretirati nikomur!!! Grin Grin

Ajde sedaj pa v borbo zase!Pogum! Držim pesti zate in pošiljam ti pravo energijo za tvoj boj! Boš uspela ne dvomi vase  Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
a8n8j8a8
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #19 - 30.01.2010 at 19:54:25
 
ja, ja: kot vidiš se razkrije en kup dejavnikov zraven  Smiley

hvala za nasvete  Smiley
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley
pa pogovor tudi ravno ne pomaga, ne...
nič: nekoč bova to uredili: če ne prej, pa na stara leta  Wink

pozabla sem še omenit:navadno me "kvazi spanje-z morami" totalno izčrpa in sem podnevi včasih pravi živi mrtvec-pač hodim naokoli in delam, kar je treba, ampak sem kot neka marioneta, ki so se ji raztrgale vrvice in zato funkcionira le toliko, kot mora -jao-kak se pa to čudno sliši, ne  Smiley    zdaj pa že govorim bedarije -bom rajši nehala pisat na ta forum Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #20 - 30.01.2010 at 20:04:34
 
a8n8j8a8 wrote on 30.01.2010 at 19:54:25:
ja, ja: kot vidiš se razkrije en kup dejavnikov zraven  Smiley

hvala za nasvete  Smiley
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley
pa pogovor tudi ravno ne pomaga, ne...
nič: nekoč bova to uredili: če ne prej, pa na stara leta  Wink

pozabla sem še omenit:navadno me "kvazi spanje-z morami" totalno izčrpa in sem podnevi včasih pravi živi mrtvec-pač hodim naokoli in delam, kar je treba, ampak sem kot neka marioneta, ki so se ji raztrgale vrvice in zato funkcionira le toliko, kot mora -jao-kak se pa to čudno sliši, ne  Smiley    zdaj pa že govorim bedarije -bom rajši nehala pisat na ta forum Smiley


ANJA

Dober preštudiraj tele moje dobronamerne besede: Marjoneta podnevi marjoneta v spanju!!!! Hočeš biti marjoneta,ali hočeš biti ti Anja-ne lutka,da si lahko vsak z njo čevlje obriše!  Postavi se zase nujno!!!! Wink Angry Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #21 - 30.01.2010 at 20:43:32
 
a8n8j8a8 wrote on 30.01.2010 at 19:54:25:
ja, ja: kot vidiš se razkrije en kup dejavnikov zraven  Smiley

hvala za nasvete  Smiley
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley
pa pogovor tudi ravno ne pomaga, ne...
nič: nekoč bova to uredili: če ne prej, pa na stara leta  Wink

pozabla sem še omenit:navadno me "kvazi spanje-z morami" totalno izčrpa in sem podnevi včasih pravi živi mrtvec-pač hodim naokoli in delam, kar je treba, ampak sem kot neka marioneta, ki so se ji raztrgale vrvice in zato funkcionira le toliko, kot mora -jao-kak se pa to čudno sliši, ne  Smiley    zdaj pa že govorim bedarije -bom rajši nehala pisat na ta forum Smiley


Pretepanje in sovraštvo ne bo obrodilo sadov, kot si misli Lojzek, še dobro da nisi nasilna oseba, kakor je za razbrati iz tvojega pisanja. Jaz mislim, da ni kriva tvoja mlajša sestra, ampak tebi manjka samozavesti. Tvoje sanje to razkrivajo, sploh te dolgoletne more, ki označujejo nemoč. Zaradi nemoči se ne moreš zoperstaviti slabemu, to pa pomeni, da nimaš zaupanja, kar je pa pomanjkanje ljubezni. Z gojenjem nezaupanja se ti nemoč veča. Z tem ravnanjem pa je tvoje astralno telo opremljeno za privabljanje slabih entitet na sebe.

Za enkrat si za njh najranljivejša še v sanjah, zato te hočejo skozi sanje pripraviti tako daleč, da boš začela delati napake še v realnem življenju. Ko boš začela delati napake v resničnem življenju, te bodo skušale popolnoma uničiti. Mislim, da ni več daleč in te že skušnjava vleče. Tvoje more so dokaz, da te napadajo zli duhovi, tvoje zadnje sanje o kačah so pa preroške, ki ti jih sporočajo dobri duhovi, ali tvoji angeli varuhi.

Sporočilo pa mislim, da je takšno; preti ti nevarnost in je že blizu, če ga ne boš sama premagala, ti tudi drugi ne bodo mogli pomagati, ampak v vnemi, da bi ti pomagli, bodo tebe prej poškodovali, kot pa odstranili nevarnost.

Zato nikar ne gojiti sovraštva do drugih in raznih zamer, ali čakati na poravnanje starih računov. Čim prej začni misliti dobro, negovati ljubezen do drugih in si pridobi samozaupanje, le to je edino zdravilo, ki bo ugnalo zle duhove. Pri telesnih užitkih bodi skromnejša, ne spuščaj se v prevelike strastne spolne naslade, ne naredi nikomor kaj takega, kar ne želiš, da bi kdo tebi, dieta, predvsem z žitnicami brez maščob, kuhana v slani vodi ali v nemastnem mleku, bi ti zelo koristila, izogibaj se mastnega in svinjskega mesa, tudi vsa zelena zelenjava škodi, če pa že, pa zelo malo. Alkohola se probaj popolnoma izogniti.

Priporočam ti še, da vsak večer zmoliš en Oče naš, preden zaspiš, ampak ne samo na hitro zdrdrati tekst, marveč lepo počasi premišljeno in z srcem. To ti bo za začetek veiliko pomagalo, potem se pa loti spoznavanja resnične ljubezni in zaupaj v neomajano moč ljubezni. Spoznana ljubezen ti bo povrnila moči in zaupanja s katerim boš lahko premagala vsako zlo, ki bi te utegnilo preganjati.

No pa po ljubezen in lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #22 - 30.01.2010 at 20:50:58
 
M.L. wrote on 30.01.2010 at 20:43:32:
a8n8j8a8 wrote on 30.01.2010 at 19:54:25:
ja, ja: kot vidiš se razkrije en kup dejavnikov zraven  Smiley

hvala za nasvete  Smiley
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley
pa pogovor tudi ravno ne pomaga, ne...
nič: nekoč bova to uredili: če ne prej, pa na stara leta  Wink

pozabla sem še omenit:navadno me "kvazi spanje-z morami" totalno izčrpa in sem podnevi včasih pravi živi mrtvec-pač hodim naokoli in delam, kar je treba, ampak sem kot neka marioneta, ki so se ji raztrgale vrvice in zato funkcionira le toliko, kot mora -jao-kak se pa to čudno sliši, ne  Smiley    zdaj pa že govorim bedarije -bom rajši nehala pisat na ta forum Smiley


Pretepanje in sovraštvo ne bo obrodilo sadov, kot si misli Lojzek, še dobro da nisi nasilna oseba, kakor je za razbrati iz tvojega pisanja. Jaz mislim, da ni kriva tvoja mlajša sestra, ampak tebi manjka samozavesti. Tvoje sanje to razkrivajo, sploh te dolgoletne more, ki označujejo nemoč. Zaradi nemoči se ne moreš zoperstaviti slabemu, to pa pomeni, da nimaš zaupanja, kar je pa pomanjkanje ljubezni. Z gojenjem nezaupanja se ti nemoč veča. Z tem ravnanjem pa je tvoje astralno telo opremljeno za privabljanje slabih entitet na sebe.

Za enkrat si za njh najranljivejša še v sanjah, zato te hočejo skozi sanje pripraviti tako daleč, da boš začela delati napake še v realnem življenju. Ko boš začela delati napake v resničnem življenju, te bodo skušale popolnoma uničiti. Mislim, da ni več daleč in te že skušnjava vleče. Tvoje more so dokaz, da te napadajo zli duhovi, tvoje zadnje sanje o kačah so pa preroške, ki ti jih sporočajo dobri duhovi, ali tvoji angeli varuhi.

Sporočilo pa mislim, da je takšno; preti ti nevarnost in je že blizu, če ga ne boš sama premagala, ti tudi drugi ne bodo mogli pomagati, ampak v vnemi, da bi ti pomagli, bodo tebe prej poškodovali, kot pa odstranili nevarnost.

Zato nikar ne gojiti sovraštva do drugih in raznih zamer, ali čakati na poravnanje starih računov. Čim prej začni misliti dobro, negovati ljubezen do drugih in si pridobi samozaupanje, le to je edino zdravilo, ki bo ugnalo zle duhove. Pri telesnih užitkih bodi skromnejša, ne spuščaj se v prevelike strastne spolne naslade, ne naredi nikomor kaj takega, kar ne želiš, da bi kdo tebi, dieta, predvsem z žitnicami brez maščob, kuhana v slani vodi ali v nemastnem mleku, bi ti zelo koristila, izogibaj se mastnega in svinjskega mesa, tudi vsa zelena zelenjava škodi, če pa že, pa zelo malo. Alkohola se probaj popolnoma izogniti.

Priporočam ti še, da vsak večer zmoliš en Oče naš, preden zaspiš, ampak ne samo na hitro zdrdrati tekst, marveč lepo počasi premišljeno in z srcem. To ti bo za začetek veiliko pomagalo, potem se pa loti spoznavanja resnične ljubezni in zaupaj v neomajano moč ljubezni. Spoznana ljubezen ti bo povrnila moči in zaupanja s katerim boš lahko premagala vsako zlo, ki bi te utegnilo preganjati.

No pa po ljubezen in lep pozdrav.


SEDAJ je nastopil mojster sanj MurčiLeon in mali lulček,ki z bogom straši kamor pride-realnost ga ne zanima!
Sam ,da lahko RKC fore nabiva u glavo nedolžni ljudem.

Ti murči res misliš,da ti bog daje pravico,da ga takole izrabljaš-Oče naš naj moli?
Da bo še bolj sfrustrirana! Lepo naj se postavi zase in naj bo močna.

Bog tu nima nič dela,edino Anja sama!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #23 - 30.01.2010 at 21:44:22
 
Quote:
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley

Anja,
se mi je zdelo, da imaš nerazčiščene zadeve iz preteklosti, ki ti ne dajo spati...
Pri razreševanju takih težav pomaga, če sestri poveš, kar ji gre, da si olajšaš dušo. Ostale zadeve pa razrešiš v sebi, da sprejmeš zadeve take, kot so pač bile in odpustiš....
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #24 - 30.01.2010 at 21:49:00
 
Robi wrote on 30.01.2010 at 21:44:22:
Quote:
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley

Anja,
se mi je zdelo, da imaš nerazčiščene zadeve iz preteklosti, ki ti ne dajo spati...
Pri razreševanju takih težav pomaga, če sestri poveš, kar ji gre, da si olajšaš dušo. Ostale zadeve pa razrešiš v sebi, da sprejmeš zadeve take, kot so pač bile in odpustiš....

Ja Robi, prav si rekel, odpuščanje je zelo pomembno.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #25 - 30.01.2010 at 21:50:43
 
Robi wrote on 30.01.2010 at 21:44:22:
Quote:
čeprav nisem prepričana, da se bom stepla z njo: ker enostavno nisem pretepač in menim, da tak način ne bo razrešil najinega odnosa  Smiley

Anja,
se mi je zdelo, da imaš nerazčiščene zadeve iz preteklosti, ki ti ne dajo spati...
Pri razreševanju takih težav pomaga, če sestri poveš, kar ji gre, da si olajšaš dušo. Ostale zadeve pa razrešiš v sebi, da sprejmeš zadeve take, kot so pač bile in odpustiš....


ROBI Anja  --- NIMa nerazčiščenih zadev iz preteklosti-sedaj ima neraščine zadeve-Sedaj- kaj foliraš in prirejaš! Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #26 - 30.01.2010 at 22:01:49
 
Alojz,
pa živi brez spomina, če bi rad bil "sedaj". Smiley

Gre se za razumevanje. Če človek ne razume od kod prihajajo težave, jih ne bo mogel razrešiti.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #27 - 30.01.2010 at 22:02:04
 
M.L. wrote on 30.01.2010 at 20:43:32:
Zato nikar ne gojiti sovraštva do drugih in raznih zamer, ali čakati na poravnanje starih računov. Čim prej začni misliti dobro, negovati ljubezen do drugih in si pridobi samozaupanje, le to je edino zdravilo, ki bo ugnalo zle duhove. Pri telesnih užitkih bodi skromnejša, ne spuščaj se v prevelike strastne spolne naslade, ne naredi nikomor kaj takega, kar ne želiš, da bi kdo tebi, dieta, predvsem z žitnicami brez maščob, kuhana v slani vodi ali v nemastnem mleku, bi ti zelo koristila, izogibaj se mastnega in svinjskega mesa, tudi vsa zelena zelenjava škodi, če pa že, pa zelo malo. Alkohola se probaj popolnoma izogniti.

Priporočam ti še, da vsak večer zmoliš en Oče naš, preden zaspiš, ampak ne samo na hitro zdrdrati tekst, marveč lepo počasi premišljeno in z srcem. To ti bo za začetek veiliko pomagalo, potem se pa loti spoznavanja resnične ljubezni in zaupaj v neomajano moč ljubezni. Spoznana ljubezen ti bo povrnila moči in zaupanja s katerim boš lahko premagala vsako zlo, ki bi te utegnilo preganjati.

No pa po ljubezen in lep pozdrav.


M.L ti si obtičal v srednjem veku,  kake nasvete daješ.

Vsa zelena zelenjava škodi ha ha, jaz sem ravno pojedla eno veliko skledo solate. pa se prav dobro počutim.  Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #28 - 30.01.2010 at 22:06:59
 
Quote:
M.L. wrote on 30.01.2010 at 20:43:32:
Zato nikar ne gojiti sovraštva do drugih in raznih zamer, ali čakati na poravnanje starih računov. Čim prej začni misliti dobro, negovati ljubezen do drugih in si pridobi samozaupanje, le to je edino zdravilo, ki bo ugnalo zle duhove. Pri telesnih užitkih bodi skromnejša, ne spuščaj se v prevelike strastne spolne naslade, ne naredi nikomor kaj takega, kar ne želiš, da bi kdo tebi, dieta, predvsem z žitnicami brez maščob, kuhana v slani vodi ali v nemastnem mleku, bi ti zelo koristila, izogibaj se mastnega in svinjskega mesa, tudi vsa zelena zelenjava škodi, če pa že, pa zelo malo. Alkohola se probaj popolnoma izogniti.

Priporočam ti še, da vsak večer zmoliš en Oče naš, preden zaspiš, ampak ne samo na hitro zdrdrati tekst, marveč lepo počasi premišljeno in z srcem. To ti bo za začetek veiliko pomagalo, potem se pa loti spoznavanja resnične ljubezni in zaupaj v neomajano moč ljubezni. Spoznana ljubezen ti bo povrnila moči in zaupanja s katerim boš lahko premagala vsako zlo, ki bi te utegnilo preganjati.

No pa po ljubezen in lep pozdrav.


M.L ti si obtičal v srednjem veku,  kake nasvete daješ.

Vsa zelena zelenjava škodi ha ha, jaz sem ravno pojedla eno veliko skledo solate. pa se prav dobro počutim.  Grin


Nahatee Wink

Naj me hudič uzame,če te nisem ravnokar prosu na topicu vedeževanje,da dej tega  neetičnega izkoriščevalca božjega imena Malega Lulčka sesut!! Evo in ti že narediš to! Hvala Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: kača, kači, kačji ugriz in podobno
Reply #29 - 30.01.2010 at 22:14:35
 
Alojz in Sandib wrote on 30.01.2010 at 22:06:59:
Naj me hudič uzame,če te nisem ravnokar prosu na topicu vedeževanje,da dej tega  neetičnega izkoriščevalca božjega imena Malega Lulčka sesut!! Evo in ti že narediš to! Hvala Cool


Tebe je že zdavnaj hudič vzel za svojega pomagača, kdor ni popolnoma slep je že to davno opazil.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 14