Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17
(Read 89967 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #195 - 24.03.2009 at 11:39:29
 
POET

Sedaj pa lepo počasi preglej zadnje najine poste in se iskreno vprašaj na katero svoje vprašanje nisi dobil odgovora.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #196 - 24.03.2009 at 11:43:35
 
Devi wrote on 23.03.2009 at 21:06:54:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 20:32:16:
EDEN IZMED NAČINOV JE MOJE POČETJE.BOLJ KO VAS SPODBUJAM S SVOJO  IGRANO ZLOBO- BOLJ VI KAŽETE SVOJO PRAVO. MOGOČE VAM PA KDAJ KAJ KAPNE?

Lp ALOJZ Cool Cool


še sreča da s pravo ne, pol bi si bli šele bogi Smiley

in kako kej ocenjuješ svoje delo? gre..? Wink


Malo  bom še spremenil način svojega delovanja pa bo vse ok.
Vedno gre sočasno v obe smeri. Enkrat ga ocenjujem dobro- drugič slabo in tako dobim željeno sredino.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #197 - 24.03.2009 at 11:49:23
 
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 12:23:35:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:11:16:
Ja lahko ta proces pospešimo in to drastično-. Poznam ga- ampak ga ne želim izdati,ker s tem ne bi nikomur naredil usluge,ker je možno ta postopek  izrabljati tudi proti življenju. Verjetno me razumeš,da ne morem tega svojega vedenja že iz same odgovornosti  do življenja izdati.
Proces se da pospešiti samo to lahko zaupam no in še to,da vem kako.

Lp Alojz Cool

Pri tem bom omenil postopek  obiska faraonov v piramidah.Faraoni so se podali v piramide v t.i. postopek očiščevanja in meditiranja.Mogoče so pa kaj vzdrževali-vedi ga? Možen je tudi drugačen postopek. Več ne morem povedati.

No, saj tako ali tako vem, da je prava meditacija v bistvu zlivanje duha in zavesti. Razumem tudi ko, ko je Alojz rekel, da meditacija je v bistvu drek - že morda kadar gre za neke vrste sproščanje in podobne new age čire čare, samo ko gre pa za stikanje z duhom v sebi je pa to neka druga pesem, right?

Heh, Faraoni - če so kaj vzdrževali so vzdrževali frekvenco svojih možganov na veliko višji frekvenci kot je bila tisti čas na splošno pri ljudeh, da so možgani lahko bolj začutili enost vesolja. Evo ga.

No, meni tudi zanimajo tile postopki. Zdaj postopek, ki se zgodi šele na koncu življenja me sploh ne zanima toliko kot tisto kar lahko storim danes.

Lp, Poet


POET TOLE SEM TI OSTAL DOLŽAN!!!

Prava meditacija je meditacija duha,ki omrtvi tvojo zavest. Odsotnost zavesti,ne zlivanje. Saj ti to zadevo že poznaš. Zaznavanje vesoljne enosti je stanje tvojega življenjskega duha tvoje biti ,ki preseže tvojo zavestno stanje.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #198 - 24.03.2009 at 12:54:42
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 11:49:23:
El Pesnik wrote on 23.03.2009 at 12:23:35:
Alojz in Sandib wrote on 23.03.2009 at 11:11:16:
Ja lahko ta proces pospešimo in to drastično-. Poznam ga- ampak ga ne želim izdati,ker s tem ne bi nikomur naredil usluge,ker je možno ta postopek  izrabljati tudi proti življenju. Verjetno me razumeš,da ne morem tega svojega vedenja že iz same odgovornosti  do življenja izdati.
Proces se da pospešiti samo to lahko zaupam no in še to,da vem kako.

Lp Alojz Cool

Pri tem bom omenil postopek  obiska faraonov v piramidah.Faraoni so se podali v piramide v t.i. postopek očiščevanja in meditiranja.Mogoče so pa kaj vzdrževali-vedi ga? Možen je tudi drugačen postopek. Več ne morem povedati.

No, saj tako ali tako vem, da je prava meditacija v bistvu zlivanje duha in zavesti. Razumem tudi ko, ko je Alojz rekel, da meditacija je v bistvu drek - že morda kadar gre za neke vrste sproščanje in podobne new age čire čare, samo ko gre pa za stikanje z duhom v sebi je pa to neka druga pesem, right?

Heh, Faraoni - če so kaj vzdrževali so vzdrževali frekvenco svojih možganov na veliko višji frekvenci kot je bila tisti čas na splošno pri ljudeh, da so možgani lahko bolj začutili enost vesolja. Evo ga.

No, meni tudi zanimajo tile postopki. Zdaj postopek, ki se zgodi šele na koncu življenja me sploh ne zanima toliko kot tisto kar lahko storim danes.

Lp, Poet


POET TOLE SEM TI OSTAL DOLŽAN!!!

Prava meditacija je meditacija duha,ki omrtvi tvojo zavest. Odsotnost zavesti,ne zlivanje. Saj ti to zadevo že poznaš. Zaznavanje vesoljne enosti je stanje tvojega življenjskega duha tvoje biti ,ki preseže tvojo zavestno stanje.

Lp Alojz Cool

No in zakaj nisi mogel tega napisati že takoj na začetku? Seveda da je temu tako. Je pa tudi res, da nekateri namesto Duh rečejo Zavest, zaradi tega sem jaz spraševal. In je pri njih potem Awareness/Consciousness tisto kar je najvišje, pri drugih je pa zavest pač tisto kar je omejeno z mislimi oz. vsebino uma in tako.

Evo, pa je.

Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #199 - 24.03.2009 at 13:05:14
 
Poet

Teološko izročilo -zapuščina pove; Vse ob svojem ciklu- dozori!!!znotraj večne sedanjosti.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #200 - 25.03.2009 at 08:17:57
 
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 11:49:23:
POET TOLE SEM TI OSTAL DOLŽAN!!!

Prava meditacija je meditacija duha,ki omrtvi tvojo zavest. Odsotnost zavesti,ne zlivanje. Saj ti to zadevo že poznaš. Zaznavanje vesoljne enosti je stanje tvojega življenjskega duha tvoje biti ,ki preseže tvojo zavestno stanje.

Lp Alojz Cool

To sem jaz že ves čas govoril, samo s to razliko, da sem jaz rekel, da meditacija omrtvi ego/um, pa da potem pride do zaznavanja Zavesti. Tvoja terminologija je pa taka, da prava meditacija omrtvi zavest, da se lahko zazna vseprežemajoči duh. To smo torej rešili.

Sedaj se pa vprašajmo: kako pa se 'naravno' omrtvi zavest? Oziroma kaj je prava meditacija in kako do odsotnosti zavesti?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #201 - 25.03.2009 at 11:01:09
 
El Pesnik wrote on 25.03.2009 at 08:17:57:
Alojz in Sandib wrote on 24.03.2009 at 11:49:23:
POET TOLE SEM TI OSTAL DOLŽAN!!!

Prava meditacija je meditacija duha,ki omrtvi tvojo zavest. Odsotnost zavesti,ne zlivanje. Saj ti to zadevo že poznaš. Zaznavanje vesoljne enosti je stanje tvojega življenjskega duha tvoje biti ,ki preseže tvojo zavestno stanje.

Lp Alojz Cool

To sem jaz že ves čas govoril, samo s to razliko, da sem jaz rekel, da meditacija omrtvi ego/um, pa da potem pride do zaznavanja Zavesti. Tvoja terminologija je pa taka, da prava meditacija omrtvi zavest, da se lahko zazna vseprežemajoči duh. To smo torej rešili.

Sedaj se pa vprašajmo: kako pa se 'naravno' omrtvi zavest? Oziroma kaj je prava meditacija in kako do odsotnosti zavesti?


Poet

Takole ti bom odgovoril najbolj konkretno : Zavest omrtvi tisto kar spodbudi EM silo- našega življenjskega duha,ki je hrati vseobsežni vesoljni duh EM sila. .Torej pravilno spodbujena EM sila frekvenca-(duh) sama.
Logično? Več ne zahtevaj,da povem,ker ne smem. Ni izmikanje -že moj odgovor ti sam vse pove.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #202 - 25.03.2009 at 13:17:24
 
Alojz in Sandib wrote on 25.03.2009 at 11:01:09:
Poet

Takole ti bom odgovoril najbolj konkretno : Zavest omrtvi tisto kar spodbudi EM silo- našega življenjskega duha,ki je hrati vseobsežni vesoljni duh EM sila. .Torej pravilno spodbujena EM sila frekvenca-(duh) sama.
Logično? Več ne zahtevaj,da povem,ker ne smem. Ni izmikanje -že moj odgovor ti sam vse pove.

Lp Alojz Cool

Alojz

Nekje si omenil, da priznavaš teološko zapuščino ter svetnike do 17. stoletja.

Raziščimo skupaj: je morda še v 20. stoletju živel popolni modrec po imenu Ramana Maharshi? Tule imamo nek video kjer je včasih na najbolj zanimivem delu pisalo "immersed in the Self", kar bi pomenilo, da je ta modrec v videu v tistem trenutku dejansko bil v zaznavanju EM sile.

Torej video: http://www.youtube.com/watch?v=Dj_ECWCjgXI&feature=related

Od 5:13 do 6:13 je tale modrec na video prikazan v stanju zaznavanja EM sile oz. vseprežemajoče Zavesti. Alojz, potrditev?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #203 - 25.03.2009 at 13:47:56
 
El Pesnik wrote on 25.03.2009 at 13:17:24:
Alojz in Sandib wrote on 25.03.2009 at 11:01:09:
Poet

Takole ti bom odgovoril najbolj konkretno : Zavest omrtvi tisto kar spodbudi EM silo- našega življenjskega duha,ki je hrati vseobsežni vesoljni duh EM sila. .Torej pravilno spodbujena EM sila frekvenca-(duh) sama.
Logično? Več ne zahtevaj,da povem,ker ne smem. Ni izmikanje -že moj odgovor ti sam vse pove.

Lp Alojz Cool

Alojz

Nekje si omenil, da priznavaš teološko zapuščino ter svetnike do 17. stoletja.

Raziščimo skupaj: je morda še v 20. stoletju živel popolni modrec po imenu Ramana Maharshi? Tule imamo nek video kjer je včasih na najbolj zanimivem delu pisalo "immersed in the Self", kar bi pomenilo, da je ta modrec v videu v tistem trenutku dejansko bil v zaznavanju EM sile.

Torej video: http://www.youtube.com/watch?v=Dj_ECWCjgXI&feature=related

Od 5:13 do 6:13 je tale modrec na video prikazan v stanju zaznavanja EM sile oz. vseprežemajoče Zavesti. Alojz, potrditev?


Poet

Tale Sveti Raman Maharshi se meni bolj smili kot pa to,da bi v njemu videl modreca. Človek ima nekaj na sebi in v sebi,ker se vidi,da je v stanju dvospolnosti .Kar pomeni,da je izvajal na sebi in s svojim telesom neke vaje,ki so ga naredile za cirkuško obredno atrakcijo.
To pomeni povozil je svojga življenjskega duha. Cilj samospoznanja ni hiranje do enemoglosti in mučenje svojega telesa.Cilj je življenje.

Cilj modrecev, t.i. pravih božjih poslancev na Zemlji je praktično čisto uporabno obdariti zemeljsko življenje in mu na ta način omogočiti resnično ,zdravo, mirno in polno življenje in hkrati omogočiti življenju njegovo nadaljevanje .To pomeni življenju dati resnično opcijo preživetja. Ti indijski guruju lažejo sami sebi in vsem žal.Ampak ne trdim,da namerno,velikokrat zgolj v svoji blaženi dobrohotni nevednosti.Zato jih jaz pomiljujem in ne obsojam.

Vprašam te; Bi si ti želel biti kot Sveti Raman ? Ti jaz odgovorim ti in jaz nikoli ,ker to ni tvoja vizija in razumevanje življenja. Ta čplovek že dolgo ni delal ker to sploh nikoli ni mogel zaradi fiksnih idej in napačnih predstav,kaj sploh je poslanstvo človeka na Zemlji in v vesolju. Človek je varuh življenja,ne pa bolnik pacient življenja.

Upam,da boš mojo razlago sprejel kot dobronamerno?

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #204 - 25.03.2009 at 14:23:35
 
Alojz, praviš, da ni delal. Kot sem zasledil je dvajset let v Ashramu molil. To je za njih najpomembnejše delo. Takšni so, ker živijo neko idejo in so potem popolnoma skoncentrirani nanjo. Za življensko delo imajo molitev, fikcijo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #205 - 25.03.2009 at 14:41:56
 
Alojz in Sandib wrote on 25.03.2009 at 13:47:56:
Vprašam te; Bi si ti želel biti kot Sveti Raman ? Ti jaz odgovorim ti in jaz nikoli ,ker to ni tvoja vizija in razumevanje življenja. Ta čplovek že dolgo ni delal ker to sploh nikoli ni mogel zaradi fiksnih idej in napačnih predstav,kaj sploh je poslanstvo človeka na Zemlji in v vesolju. Človek je varuh življenja,ne pa bolnik pacient življenja.

Upam,da boš mojo razlago sprejel kot dobronamerno?

Lp Alojz Cool Cool

Da, sprejmem kot dobronamerno, ker sedaj nič več ne jemljem kot zdravo za gotovo.

Lahko rečem samo to, da me resnično zanima kaj je v ozadju stvari, tako da nekaj sprejeti čisto zagotovo je brezpredmetno.

Sicer pa Ramana Maharshi ni edini tak primer, zato sprašujem, njega sem zgolj izpostavil: ker ljudje na drugi strani bi pa rekli, da je pa ravno neko blagohotno nedelovanje tisto ta pravo, in bi rekli za druge ljudi, da je pretirano ukvarjanje z akcijo odveč.

Tako da jaz raziskujem naprej, nekih hitrih sodb si pa več pač ne dovolim, ker vidim, da so kontra-produktivne.

Je pa res to, da v kolikor se iluzija Maya razpreda nad celim človeštvom, toliko bolj se tudi mora razpredati nad "možnostjo sestopa iz iluzije", in seveda, ker naj bi duhovnost bila neka odrešitev mora tudi tu imeti iluzija razprte svoje kremplje, ker drugače bi vsi ven pobegnili. No, pa iluzija mislim lastne zablode, naša lastna civilizacijska Tema, ne nekaj kar bi bilo brez našega dovoljenja nam vsiljeno.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #206 - 25.03.2009 at 14:47:23
 
Quote:
Alojz, praviš, da ni delal. Kot sem zasledil je dvajset let v Ashramu molil.

To vidiš je čista misinformacija. Ta človek ni nikoli molil. Do nekega trenutka je meditiral in meditiral potem pa bojda spoznal pravo naravo stvarstva. Tako da molil nikoli ni, to ni dejstvo, ki ga lahko temu človeku pripišeš.

On je pač odmeditiral svoje, doumel kar je bojda za doumeti, spoznal, da je v bistvu vse Self oz. Zavest, in da je pojavni svet neke vrste iluzija, ki pleše pred Zavestjo in potem to delil z vsakim, ki je prišel mimo, nič drugega.

Nikoli ni tudi rekel, da akcija in Duh ne gresta skupaj, on je pač v nasprotju z Alojzem poudarjal, da je vse Duh, da vse le pleše pred tem Duhom, in da je prava narava človeka duh, vse ostalo izhaja iz Duha in se v Duh tudi povrne (kot v globokem spanju).

Igor, ker rad govoriš o realnosti: taka je realnost, da imamo take modrece. Sedaj pa mene resnično zanima, zakaj oni govorijo to kar govorijo, in potem tudi zakaj Alojz govori to kar govori. Vidiš, tu je moje zanimanje in resolucija dejansko videti zakaj je temu tako in katera od obeh struj ima dejansko prav. Nič drugega.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #207 - 25.03.2009 at 15:07:16
 
El Pesnik wrote on 25.03.2009 at 14:47:23:
Quote:
Alojz, praviš, da ni delal. Kot sem zasledil je dvajset let v Ashramu molil.

To vidiš je čista misinformacija. Ta človek ni nikoli molil. Do nekega trenutka je meditiral in meditiral potem pa bojda spoznal pravo naravo stvarstva. Tako da molil nikoli ni, to ni dejstvo, ki ga lahko temu človeku pripišeš.

On je pač odmeditiral svoje, doumel kar je bojda za doumeti, spoznal, da je v bistvu vse Self oz. Zavest, in da je pojavni svet neke vrste iluzija, ki pleše pred Zavestjo in potem to delil z vsakim, ki je prišel mimo, nič drugega.

Nikoli ni tudi rekel, da akcija in Duh ne gresta skupaj, on je pač v nasprotju z Alojzem poudarjal, da je vse Duh, da vse le pleše pred tem Duhom, in da je prava narava človeka duh, vse ostalo izhaja iz Duha in se v Duh tudi povrne (kot v globokem spanju).

Igor, ker rad govoriš o realnosti: taka je realnost, da imamo take modrece. Sedaj pa mene resnično zanima, zakaj oni govorijo to kar govorijo, in potem tudi zakaj Alojz govori to kar govori. Vidiš, tu je moje zanimanje in resolucija dejansko videti zakaj je temu tako in katera od obeh struj ima dejansko prav. Nič drugega.


Poet

Sedaj si si zadal pravo vprašanje katera od obeh struj ima prav.

Življenje samo odgovarja tista,ki mi ponudi praktično opcijo mojega nadaljevanja in ne konca v npr. samozlitju osončja. Življenje je iz življenja.,Ampak nadaljevanje tam kjer bodo- so elementarne danosti za ponovno izpostavo življenja in njegovo večno-sedanje nadaljevanje. To je edino pravo prostovoljno življenjsko poslanstvo človeka,ki njemu samemu omogoča večno-sedanje bivanje.
CoolPravi je tisti,ki to opcijo dejansko uresniči in uresničuje.  Cool Cool Samo besede so megla-beseda mora meso postati-uporabna za življenje in njegovo opcijo preživetja.
Zahod je preveč materialen vzhod preveč duhoven središče je Slovenija. Beseda in realizacija-je pravo.

To je bolj na grobo vendar boš ti že razumel.

Lp Alojz Cool Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #208 - 25.03.2009 at 15:07:49
 
El Pesnik wrote on 25.03.2009 at 14:47:23:
Quote:
Alojz, praviš, da ni delal. Kot sem zasledil je dvajset let v Ashramu molil.

To vidiš je čista misinformacija. Ta človek ni nikoli molil. Do nekega trenutka je meditiral in meditiral potem pa bojda spoznal pravo naravo stvarstva. Tako da molil nikoli ni, to ni dejstvo, ki ga lahko temu človeku pripišeš.

On je pač odmeditiral svoje, doumel kar je bojda za doumeti, spoznal, da je v bistvu vse Self oz. Zavest, in da je pojavni svet neke vrste iluzija, ki pleše pred Zavestjo in potem to delil z vsakim, ki je prišel mimo, nič drugega.

Nikoli ni tudi rekel, da akcija in Duh ne gresta skupaj, on je pač v nasprotju z Alojzem poudarjal, da je vse Duh, da vse le pleše pred tem Duhom, in da je prava narava človeka duh, vse ostalo izhaja iz Duha in se v Duh tudi povrne (kot v globokem spanju).

Igor, ker rad govoriš o realnosti: taka je realnost, da imamo take modrece. Sedaj pa mene resnično zanima, zakaj oni govorijo to kar govorijo, in potem tudi zakaj Alojz govori to kar govori. Vidiš, tu je moje zanimanje in resolucija dejansko videti zakaj je temu tako in katera od obeh struj ima dejansko prav. Nič drugega.

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #209 - 25.03.2009 at 15:22:32
 
Alojz in Sandib wrote on 25.03.2009 at 15:07:16:
El Pesnik wrote on 25.03.2009 at 14:47:23:
Quote:
Alojz, praviš, da ni delal. Kot sem zasledil je dvajset let v Ashramu molil.

To vidiš je čista misinformacija. Ta človek ni nikoli molil. Do nekega trenutka je meditiral in meditiral potem pa bojda spoznal pravo naravo stvarstva. Tako da molil nikoli ni, to ni dejstvo, ki ga lahko temu človeku pripišeš.

On je pač odmeditiral svoje, doumel kar je bojda za doumeti, spoznal, da je v bistvu vse Self oz. Zavest, in da je pojavni svet neke vrste iluzija, ki pleše pred Zavestjo in potem to delil z vsakim, ki je prišel mimo, nič drugega.

Nikoli ni tudi rekel, da akcija in Duh ne gresta skupaj, on je pač v nasprotju z Alojzem poudarjal, da je vse Duh, da vse le pleše pred tem Duhom, in da je prava narava človeka duh, vse ostalo izhaja iz Duha in se v Duh tudi povrne (kot v globokem spanju).

Igor, ker rad govoriš o realnosti: taka je realnost, da imamo take modrece. Sedaj pa mene resnično zanima, zakaj oni govorijo to kar govorijo, in potem tudi zakaj Alojz govori to kar govori. Vidiš, tu je moje zanimanje in resolucija dejansko videti zakaj je temu tako in katera od obeh struj ima dejansko prav. Nič drugega.


Poet

Sedaj si si zadal pravo vprašanje katera od obeh struj ima prav.

Življenje samo odgovarja tista,ki mi ponudi praktično opcijo mojega nadaljevanja in ne konca v npr. samozlitju osončja. Življenje je iz življenja.,Ampak nadaljevanje tam kjer bodo- so elementarne danosti za ponovno izpostavo življenja in njegovo večno-sedanje nadaljevanje. To je edino pravo prostovoljno življenjsko poslanstvo človeka,ki njemu samemu omogoča večno-sedanje bivanje.
CoolPravi je tisti,ki to opcijo dejansko uresniči in uresničuje.  Cool Cool Samo besede so megla-beseda mora meso postati-uporabna za življenje in njegovo opcijo preživetja.
Zahod je preveč materialen vzhod preveč duhoven središče je Slovenija. Beseda in realizacija-je pravo.

To je bolj na grobo vendar boš ti že razumel.

Lp Alojz Cool Cool


Se opravičujem ker sem 2x guotu.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 17