Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11
(Read 63829 times)
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #105 - 06.06.2010 at 02:14:49
 
Mr. Smith, se popolnoma strinjam s teboj. Samo zanimalo me je z ezoteričnega, mističnega, nam neznanega (še) vidika denimo, ali je kaj tekega sploh mogoče. Ker gotovo gre ze neko energijo, ki jo ta oseba prenaša v sebi. Mislim, definitivno je negativna. Samo vprašanje je, kaj je na tem. Kje so vzroki. Tu gre za vprašanja vesti. Recimo ko nardi dobro delo, mora takoj narediti neko protiutež temu, kot da bi izničila poprejšnje dobro.

Kar pa se tiče izogibanja, hm, najboljše kar lahko narediš - res je, ampak če moraš oz si želiš, se čutiš dolžnega obvarovati svoje najbližnje pred zlobonamernimi dejanji te os., potem ti ne preostane kaj drugega kot interakcija. Včasih je splet okoliščin tak, da ne moreš iti mimo.  Undecided
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #106 - 06.06.2010 at 09:59:30
 
Vrtnica

Lepo in na kratko ti je povedal Mr. Smith.

Ti bi pa rada seveda misticno razlago... Glej tukaj ti res ne po broblem dobiti misticnih razlag cesarkoli zelis, ker imas osebke ki enostavne naravne zadeve mistificirajo do amena.

Kaj ti bojo povedali nekateri na to ti lahko povem sam, da so taksne osebe obsedene z demoni, duhovi, entitetami, da jih je obsedel sam hudic in take... Ce zelis to slisati si slisala zdaj Wink

To pa so seveda neumnosti, saj vse te entitete itd, so le vzorci v nas vsi imamo vzorce, z nekega pogleda so ti vzorci res kot nekaksna samostojna bitja ki se hranijo z dolocenimi dejanji (recimo vzorec da nekdo uziva v nesreci, trpljenju drugega), ampak v resnici so to, ce si predstavljas kot nekaksni programi, kot virus v racunalniku in ne kot neka zavestna bitja.

Upam da si dobila odgovor ce ne vprasaj Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #107 - 06.06.2010 at 10:08:06
 
Aja se nekaj, vsi ti vzorci imajo korenine v bolecini, taksna oseba je morala razviti taksen vzorec skozi neke slabe izkusnje, pravimo da nekateri uzivajo v trpljenju drugega, to ni dalec od osebkov ki uzivajo v trpincenju samega sebe, ta uzitek je nekako izpirjen in nezavesten, taksne osebe imajo debel sloj vzorcev pod katerimi lezijo globje zavedanje; radost, ljubezen in socutje.

Vsekakor se taksne osebe ne pocutijo mirno in lepo v sebi, ampak bijejo hud notranji boj, osebek ki trpinci druge vsekakor ni notranje zadovoljen  Wink

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #108 - 06.06.2010 at 10:11:41
 
Najprej hvala za odgovor!

Takole je: Meni je popolnoma jasno, kar si zabeležil v svojem postu, ne pričakujem takega odgovora v smislu obsedenosti z entitetami, bolj v smislu ali ima še kdo podobne izkušnje.

Ker moja je vsekakor svojstven primer.

Gre za to, da izogib, ki ga kot najboljšo možno rešitev ponuja Mr. Smith ni mogoč, zaenkrat in ker če do slednjega že pride z moje strani, pride do vsaj interakcije mojih najbližjih s to osebo kar je izredno moteče(v najblažji možni obliki opisano). Poskušala sem in bom še nadaljevanja s pozitivnimi mislimi, v smislu, da morda celo zanikam morebitni scenarij in res mislim samo na čisti pozitivizem. Povsod v življenju imam srečo, to lahko trdim, le tu mi manjka ta popolna sreča, ki je trenutno problem.

Je pa zanimivo s čim vse mi je že zagrenila situacije ta oseba. Neverjetno, kako lahko en človek dela v popolno nasprotje tega, kar mu rečeš, da te prizadane. In s tega vidika sem prepričana, da se fila z negative energy, seveda gre pa za zelo simpl vzorec opravičevanja teh svojih dejanj skozi RKC. Sick, pa ne v dobrem smislu. Wink

lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #109 - 06.06.2010 at 10:16:48
 
Etrex wrote on 06.06.2010 at 10:08:06:
Aja se nekaj, vsi ti vzorci imajo korenine v bolecini, taksna oseba je morala razviti taksen vzorec skozi neke slabe izkusnje, pravimo da nekateri uzivajo v trpljenju drugega, to ni dalec od osebkov ki uzivajo v trpincenju samega sebe, ta uzitek je nekako ispirjen in nezavesten, taksne osebe imajo debel sloj vzorcev pod katerimi lezijo globje zavedanje; radost, ljubezen in socutje.

Vsekakor se taksne osebe ne pocutijo mirno in lepo v sebi, ampak bijejo hud notranji boj, osebek ki trpinci druge vsekakor ni notranje zadovoljen  Wink

L.p.


Absolutno se strinjam z zgoraj navedenim. Vse 100% drži in do tega sem že sama prišla, ko sem šla zgolj s psihološkega stališča ugotavljati dejansko stanje.

In ja, tole trpinčenje same sebe drži kot pribito, ker definitivno rada trpinči, če ne druge, samo sebe. Da ne omenjam zelo skromnega življenja, ki ga živi, kljub obilici finančnega premoženja...

Lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #110 - 06.06.2010 at 10:33:35
 
Kot sama pravis, tudi ce ne bi bi omenila, bi pomislil na kar posteno zakoreninjena RKC prepricanja pri tej osebi.

Malo je problematicno, ker se ne mores od te osebe distancirati, kot pravis, ker to bi bilo najboljse.

Kot sklepam, je ta oseba tudi mocnejsa od tebe (ne mislim fizicno), saj te njena navzocnost spravlja s tira in ravno to je tisto s cimer se ta oseba hrani, energijski vampirizem.

To pa seveda ni fajn, poznam tudi sam taksne osebe in 1. varjanta ce je seveda mogoca je da se distanciram in sploh nocem imet opravka s taksnimi osebami.
Seveda to ni vedno mogoce, kot v tvojem primeru... V tem primeru se potrudi, da te ta oseba psihicno ne prevlada, ne izkazuj kako ti je hudo ker ti dela to in to, ker se ravno s tem hrani, ko bos ravnodusna se ta oseba ne bo mogla vec polniti s tvojo nesreco in bo prenehala.

Nic ti ne brani da ne naredis nekaksnega notranjega zidu oziroma popolnoma ignoriras to osebo, razen ce gre za kakrsnokoli fizicno nasilje, potem pa je to cisto druga tema in popolnoma drugacni ukrepi ki so vse kaj drugega kot ignoriranje, upam da me razumes kaj ti hocem povedati?

Seveda pri tem vsekako bodi pozitivna

Vse druge postranske stvari kot so lazi, pa ponavadi ne peljejo dolgo pri taksnih osebah, saj jih slej ko prej razkrinkajo tudi drugi. Saj ves laz ima kratke noge Wink

Upam da sem ti kaj pomagal Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #111 - 06.06.2010 at 10:46:18
 
Ja, si mi pomagal ja toliko, da si potrdil moje domneve.

Ok, da razčistim: Ne, ne gre za fizično nasilje. Gre za psihično nasilje, ki je, včasih baje lahko hujše od fizičnega. Baje zato, ker fizičnega nisem izkusila in en vem razlike.
Ok, druga stvar: ta oseba me ima kao rada, tako trdi ves čas, mi kao pomaga, a moje NAJBLIŽJE rani(čustevno), jih ponižuje, zavrača, skratka psihično zlorablja. To pa počne na tako prefinjen način, da za ta ravnanja vemo le nekateri, torej mi, ki smo v neposrednem kontaktu s temi osebami.

Tore sedaj pridemo do tega, kako to, da mi ni preostalo drugega, kot da se posatvim po robu tej osebi tudi jaz in popolnoma preziram vse, kar reče, naredi. Vračam ji z enako mero, kot jo on a povzroča mojim najbližjim. Imam mini vojne bi se lahko reklo, ker to osebo skušam od sebe odvrniti, ji pokazati prezir, ker dobra po vsem tem ne morem več biti, ni v moji duši tega, ki trenutno zaradi njenih dejanj in nje same ter posledic, ki jih povzroča zelo trpi.
Lahko bi se od tega odgradila, denimo fizično, a bi za aseboj pustila veliko šibkejše ljudi, ki se jih čutim dolžna obvarovati pred tem zlim duhom, če želiš.
V tem pogledu in izhajajoč iz tega stališča sem po moči, ki jo omenjaš vsekakor na ekvivalentnem nivoju, v to ne dvomim, saj ta oseba psihične predvlade nad menoj nima. Jo pa ima še nad nekaterimi mojimi, ki jim skušam pomagati, ko jih vidim trpeti. Me sedaj približno razumeš?

Aja, kar se laži tiče, je bila že večkrat ujeta na laži, the only problem there is je ta, da mi je osebno rekla, da ji je župnik rekel, da se zlaže lahko, če ji to koristi. Now keep fighting that!!!!  Shocked

Lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Božanska in demonska narava
Reply #112 - 06.06.2010 at 11:05:34
 
Taksne osebe ki se gredo tak in podoben psihicni vampirizem so  v resnici zelo nizko in dosti bolj palcki kot izgledajo. Pomemben je tvoj odnos in samo tvoj odnos ki mora biti jasen odkrit in zaveden ker v resnici se ne gre za odnos te druge osebe ampak za tvoj odnos ki mora biti trdno vsidran in potrebno se je zavedat da je v tebi moc zavedanja in razumevanja ob kateri bo postala ta vampiristicna oseba le se palcek .Tukaj pomaga tudi globlji pogled v  to osebo in razloge zakaj ima taksen odnos , pogosto teh razlogov te osebe niti same ne poznajo , zato delujejo na tak zalosten nacin ki je skodljiv njim samim in v Resnici si ne zelijo biti taksni ampak se ne zmorejo dvignit nad to , skodujejo pa seveda tudi drugim ampak samo tistim ki  sami to dopustijo zavedno ali nezavedno. Zato je tukaj na prvem mestu tvoj odnos , zavedaj se bodi jasna v sebi in ne sodeluj pri igrah ki jih izvaja ta oseba . Ne pozabi ti si enost, moc ki je nad taksnim nasiljem : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #113 - 06.06.2010 at 11:10:28
 
Aha, vse to pa naredi situacijo povsem drugacno. Torej ti nisi direktna zrtev, si bolj zascitnik.

Nevem tocno kaj ti je ta oseba, je moski?

Glede na to da ta oseba nima prevlade, moci nad tabo, so tu se ostali ljudje in ocitno vsi prezirate to osebe.

Tezko recem, ker ne vem kaj je ta oseba tebi in tvojim bliznjim, ampak zakaj jo vsi ne ignorirate? Fizicno se tako ne sme nobenega dotakniti Wink

Pa tistega fegija od zupnika si naj nekam vtakne Roll Eyes Sam kaksni RKC izgovori, da lahko lazez ce je v tvojo korist... jao bedaka, za korist koga pa bi se lagal Roll Eyes

Mislim da bi lahko vsiskupaj s svojimi bliznjimi podkurili malo tej osebi Wink

P.S. Kot pravi Egotrip, so taksne osebe palcki, zato ji le podkurite.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #114 - 06.06.2010 at 12:37:14
 
Hja, sedaj je bilo spet potrebno urediti neko situacijo. Ne vem kako je to možno, zjutraj je šla v cerkev, pride domov čez 3h pa že nagaja. @Egotrip, Etrex: Res je, ta oseba je nizko, je materialist, ki živi pod krinko skromnosti. Živi skorajda kot uboga cerkvena miš. Ne bom ponavljala, da ima zajeten kupček denarja. Pa ne govorim o finančni varnosti, ampak o večjem premoženju kot takem. Torej nima razloga za skromnost.  A "hrani" se meddrugim ravno s to skromnostjo, pobožnostjo, minimalizmom.  O tem bi, da te skromno, nerazsipno življenje krepi, bi se dalo razpravljati...Moj odnos z njo je jasen, odkrit, zaveden, a neprijazen, ker sem prijazna bila ves čas, sedaj pa mi ne preostane nič drugega kot da odbijam in skozi čas odkar bijem to bitko, ki itak nima smisla, obviously, mi je malo načelo moj notranji jaz. Potrebujem dalj časa da se umirim, spravim k svoji stvari and so on. Mi pa vsaj pomaga to, da ko jaz kataliziram to negativno energijo od nje, so moji najbližji kolikor toliko obvarovani in jih ne more napadati. Edina pomanjkljivost je, da so moje baterije prej prazne. In potem se vprašam, če jaz tako trpim, kak šele moji najbližji. Da bi jih pustila, da se cvrejo, če lahko tako rečem v živem peklu, ob moji prisotnosti, no-go. Ampak itak veš, da je to negativna energija, ki jo bruha ven. Najhuje pa je, ko se naredi nedolžno na koncu in VSE ZANIKA. Absolutno vse. Tudi najočitnejše.

Kar se RKC tiče, moli zjutraj ko gre k maši, zvečer, če gre k maši in ob 16h. Ob 17h ko pridemo domov se postavi na hodnik in nas "spremlja". Glede na vse laži, hudobna dejanja, ki nam jih je povzročila, želi sedaj malo več kontakta, a če bi ji ponudila prst, bi odgriznila roko in spet se bi odvila stara zgodba laži, podtikanj, vsega mogočega bolnega.
Tako sta "dober dan" in "dober večer" vse, kar zmorem, poleg odbijanj, če mi povzroči težave.
Ne vem, slišalo se bo čudno, a prva misel, ki mi pade na pamet ko pomislim na interakcijo z njo je primerjava kot če bi imela pakt s hudičem(ne da vem kako to izgleda, da ne bo pomote, ampak recimo tako se reče). Naj navedem primer. Imeli smo družinsko slavje, kjer sem naredila nekaj fotografij in ko sem jih kasneje dala razviti in pokazala prijateljicam, kolegom, so so vsi, ne vedoč kdo je ta oseba, nad njenimi očmi zgrozili, postali nemirni in jih primerjali, oči ali pa osebo z najrazličnejšimi negativnimi idejami, osebami. In ko sem jih vprašala zakaj, so rekli, da že na sliki izgleda strašljivo in da bi se je zelo bali v živo. da oddaja nekaj strašljivega. Nisem mogla verjeti kaj slišim. Samo potrdilo se mi je, da nisem nora.  

Sicer ne vem kaj ima toliko veze kakega spola je, ampak ok, je ženska in je moja babica. Pravzaprav, ko izrečem ta stavek, me je sram, da je, ampak je in nimam nobene moči, da spremenim to dejstvo. Moj dedek, ki pa mi zelo zaupa, pa je popolnoma predan njej, ker pač ima še vedno v glavi, da lahko le ona skrbi zanj, čeravno mu jaz oz moja družina nudimo vso oporo, oskrbo, a se še vedno zanaša nanjo.
Mu ne zamerim, je njegova žena in partnerica že 5 desetletij. Upam le, da mu bo enkrat odpuščeno, ker živi njeno igro, saj je popolnoma zmanipuliran. A ko sva se enkrat pogovarjala mi je sam dejal, da tu ne moremo nič, rekel mi je celo v sredo: " Draga (moje ime) tu ne boš ničesar rešila, to je taka duša." To je bilo vse kar sem potrebovala a vseeno realnost je drugačna, želiš obvarovati svoje najdražje in vem, da me bo in me je že ta izkušnja le okrepila za življenje. Tako gledam na to, ker mi drugega ne preostane.

V bistvu sem se naučila zaupati v to, da je to kar se dogaja "potrebno" za nekaj višjega, dobrega. V smislu, vse se zgodi z razlogom.
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Božanska in demonska narava
Reply #115 - 06.06.2010 at 13:08:26
 
Poskušaj z nasmehom. Nasmehni se ji, kot da že veš kaj želi (saj tudi v resnici že kar veš kaj bo) in nadaljuj svojo pot. Z nasmehom jo boš razorožila, ker je ne boš poslušala naprej. Delaj se, da vse veš o njej, čeprav ti je to deseta briga.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #116 - 06.06.2010 at 13:12:10
 
Igor, hvala ti za vzpodbudno misel in dober nasvet. Vsekakor ga bom upoštevala!

Lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #117 - 06.06.2010 at 13:40:34
 
Najboljsa varjanta, ker z kakrsnim koli kuhanjem konfliktov, mascevanjem, jezo, jo bos verjetno samo se bolj "polnila", saj ves vojna dela vojno.

To ti je ta vampirizem, s katerim se hrani, enostavno pokazes da nima nobenega vpliva nate in tudi v sebi se ne obremenjuj, prepusti situacijo.

Pa ne samo igrat smeha in pozitivnosti, ker ravno notranje stanje se zrcali navzven, boti pozitivna in nasmej se resnicno Smiley

Pa zato sem te vprasal kaj ti je ta oseba, ker to je pomembno, ker sem tudi sam imel dedka, ki je bil ziv hudic- ujezil se je za vsako figo in znorel (seveda posledice iz otrostva), dokler je bil se mlad je delal veliko gorje druzini, ampak ko je postal star je ta njegova jeza bila celo samo se element, ki so ga drugi izkoriscali da so se smejali na njegov racun- so ga celo spikali. Tako da se bolj hudicev pogled, je se vedno le clovek, saj ves vsi smo krvavi pod kozo  Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Božanska in demonska narava
Reply #118 - 06.06.2010 at 15:38:27
 
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233053800/90#103
mogoče pa se ne zaveda kaj počne ... kaj povzroča s svojimi dejanji ... mogoče je preprosto zavedena ... kot velika večina, eni bolj, drugi manj ...

jest kot ponavadi vidim vzroke za tako početje v okolici, ki je ustvarila takega posameznika ... posameznik pač premalo naredi za zavest in zato ga prevzame nezavedno in u bistvu postane robot ... ki izpolnjuje ukaze, ki jih ima vprogramirane ...

jest poznam full takih mam ... ki prowzaprow po večini hočjo dobr ... u kristjanskem smislu kao sploh ... a s tem tvojo svobodno voljo tlačjo ... ko ti nameravajo poroko, ki je ti ne ... se bojijo za tebe in partnerja - in ti s tem pomagajo manifestirat tisto česar se bojijo - pa ti nameravaš neki druzga ...
tko da ... temu bi lahko rekl črna magija, kot smo včas rekl, da jo zganjajo nad tabo ... ampak ker se one ne zavedajo posledic ... to pač ni to ... deluje pa ravno tko ... na žalost ...


sprejmi
in odpusti
in ozavesti najprej v sebi in nato v okolici


nenice dejanja so vedno najslabša izbira - na dolgi rok ...


nasmeh bo zihr gut ... hehehe
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #119 - 07.06.2010 at 09:35:39
 
@Etrex, Gape:
Ja, saj konflikte dela in povzroča ona, jaz jih le skušam katalizirat in mirit. Sam problem je v tem, da to ne zaleže dosti, ker potem počne isto. Kar pa se tiče tega, da ona ne bi vedela kaj dela, počne, govori: ve natančno in to zelo dobro. Ve točno kaj človeka moti, kaj ga živcira in česa ona ne sme, te s tem spravi s tira, kot bi se lahko reklo. In če vas zanima njena reakcija, ko ji to poveš?
Recimo danes zjutraj sem ji že povedala, naj ne stoji na hodniku in čaka mojega očija ves čas, ko pride, ko gre, potem spet ko pride, ker ima tako delo. Ker ga je seveda že navsezgodaj zjutraj čakala in potem jaz to poslušam, ko skoraj izgubi živce, ko vstopi skozi vrata,  ona pa že na vratih čaka. Halo, kaj nima svojega moža?? Am, ja ima, mojega dedija. In sem šla na hodnik in ji to iz višjega nadstropja tudi povedala, za opombo, ni me pa videla, samo govorila sem ji. In veste kaj mi je ona odgovorila? Najprej se je upirala in ni želela sploh slišati in se je pretvarjala, da me ni, bila je tiho in je obstala v koraku. Potem pa ko sem jo pozvala da vem, da je tu in naj me ne ignorira ko ji govorim, pa je rekla: Citiram: "(Moje ime v pomanjševalnici; za opombo: nikoli me tako ne kliče) jst te ne zastopim. Prid' k men' pa se bova pogovor'le." In sem ji rekla, da ona točno ve kaj ji govorim in da me popolnoma zastopi in naj se ne dela neumne, tako kot pri ostalih, ker pri meni ne vžge tako sprenevedanje. No, potem sem ji enostavno rekla, da če ima res toliko časa kot očitno izgleda, da ga ima, če je ves čas na straži za nami, da naj opravi najprej raje svoje gospodinjske dolžnosti(beri opere perilo, ker mi je včeraj dedi reklel, da mu ga ne pere dovolj pogosto, on pa ima rad sveže perilo, ammm, kdo ga pa nima rad? Halo?) in da naj poskrbi za čistočo svoje kuhinje, namreč zadnjič, ko sem ji jaz prišla sčistit kuhinjo, jo od takrat naprej sama več ne čisti.  Shocked In sploh ne vem kaj ji je. Ker taka ni bila nikoli, le ko sem se i začela upirat. In potem je odvrnila: "Joj, kak si nesramna, kako moraš kaj takega reči." Am, sem se mislila, čaki, a zdej me pa razumeš, prej si rekla, da me ne zastopiš. Skratka... Roll Eyes No, kak nasvet za tole? Že x-krat sem ji povedala kaj me moti, česa ne sme. Kaj bo povzročalo slabo voljo pri mojih najdražjih, a on a počen ravno to. In ko jo "dobiš" na hodniku, ko dejansko pride do konftrontacije, te pogleda, češ, haha, nič mi ne moreš, da ti tisti zloben nasmeh, o katerem sem pisala prej, potem ji valda rečeš, da te moti, da je ponovno tu, da se počutiš utesnjenega. Pa pravi: "Kaj? Jaz nič ne razumem, kaj mi praviš. Jst te ne zastopim kaj govoriš. Prav nič te ne razumem."  Now fight that!  Shocked
In da vam bo slika še kristalneje jasna s kakim demonom, ne dvomno ima negative energy, imamo tu opravka. Potem jo čez sekundo ali dve, ko se odpravljaš po stopnicah, slišiš v svoji dnevni, ko govori mojemu dediju: "No, a si videl kaj mi je rekla? Je rekla, da kaj da tam delam, da ona že ne bo mene gledala na hodniku ko pride. Pa kaka je! Kako je ošabna ta tamala!" Torej, misliš sedaj še vedno, da se ne zaveda?
To so bitke ki jih bijem, pa raje jih jaz kot moji najdražji. Mene ne more nadvladati in ne more me zmanipulirat. Vem da če bi odnehala bi bilo še slabše. Živela bi v prepričanju, da je to prav.
Odpustila sem že, sprejmem tudi, ker izbire ni, a sedaj naj sprejme še ona moje. Druge variante ni. Bila sem zelo prijazna zelo dolgo in preveč popustljiva. Nikoli se ji nisem uprla. Pa mi je, lahko mi verjamete naredila precej grdih in poniževalnih situacij. A sedaj sem stara toliko, da ji povem nazaj.
Včasih razmišljam, da bi to bila high paid komedija, oz drama, kar on a dela, da bi morala to posnet in folku prdvajat, ker ni za verjet. Če ne doživiš in vidiš tega potem ne moreš verjeti.
Sem pa šla tudi v en precej drastičen ukrep: No ja, on nam je to počela non stop, ko sem bila še majhna. Da nas je po 8h uri, še posebej, ko smo bili za vikende na izletih, na obiskih, da nas je zaklepala zunaj. Četudi smo ji povedali naj tega ne počene. Potem smo morali zvoniti, v lastni hiši. Si predstavljate? In če smo vzeli ključ s seboj je ona drug ključ pustila iz notranje strani, tako da nisi mogel dati ključa iz zunanje strani.  Shocked
In seveda, ni mi potrebno povedati, da se je, ko ji je oči to povedal, enostavno sprenevedala in rekla, da nič ne ve.  Sad
Najbrž bi bili moji posti preobsežni, če bi pisala o vseh neverjetnih stvareh, ki jih počne ta oseba. Sem pa že razmišljala da bi napisala vsaj knjigo, ker sicer pišem veliko in to ne bi bil problem, vsaj zase da dam to vem in za svoje potomce(čeprav se sprašujem ali jih je vredno filat s tem nagativizmom, ki ga nehote preneseš, ko govoriš o njej), ker pomembno je omeniti to, da se pred ostalimi družinskimi sorodniki obnaša hinavsko do nas in seveda vse vztrajno zanika oz igra žrtev. Zelo tragično žrtev. Varianta Jezus, ki je trpel za nas, ker ona sedaj isto trpi z nami. Po njeno seveda. Ampak nihče od sorodnikov, njenih otrok z družinami se ne želi z njo ukvarjati dalj kot pol ure ko pridejo na obisk. Samo sem se spraševala kdo bi ta bullshit sploh hotel objavit, kaj šele brat.  Roll Eyes
Ni pa ravno u easy, ko se moraš na polno učit, pa še to žensko prenašat.

lp
Back to top
« Last Edit: 07.06.2010 at 11:06:39 by Vrtnica »  

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 11