Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11
(Read 63440 times)
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #90 - 27.04.2009 at 18:44:39
 
Še ena zanimiva zgodbica o obiskovanju pokojnih po smrti:

Quote:
z vami bi rad delil izkušnjo, ki se sicer ni zgodila meni, ampak očetu. Pred tem sem bil prepričan v to, da po smrti ni ničesar. Nikoli nisem bil odprt to takih "neznanstvenih" tem, saj sem bil privrženec strogega scientizma. A ne več. Verjamem v EInsteinovo formulo: E = mc2, kar pomeni, da se energija ohranja .
Moja babica je umrla pred kakšnim letom dni in je oče šel na pogreb. Spal je v njeni hiši 4 noči. Očetu se je mati javila kar 3x, in sicer vsak dan enkrat. In ne, ni bilo vedno ponoči, kot to radi govorijo. Dogajalo se mu je tudi podnevi. Preden je prišel tja, ga je ena gospa, ki je urejala hišo, opozorila, da naj ne vklaplja ničesar, kar je na elektriko, ker da je baje se nekaj pokvarilo v napeljavi. Oče je to upošteval. A gospa je pozabila izklopit zmrzovalnik. Prvi dan, se pravi en dan pred pogrebom, je oče sedel v kuhinji po kosilu in nenadoma je zaslišal brnenje zmzovalnika. Iz njega so prihajali najprej šumeči glasovi, čez nekaj minut pa glasno moško cerkveno petje. Postal je zelo nervozen, a se je odločil ostat. Ti moški glasovi so govorili v neznanem jeziku in kot da bi molili. Ti glasovi so se stopili v en glas in nato je začel ta glas govorit v madžarščini, maternem jeziku mojega očeta in njegove mame. Občudujem mojega fotra, da je mel tolko poguma, da je ostal in si vzel kos papirja in si zapisal vse, kar mu je tak glas rekel. Takoj jo je prepoznal: bila je njegova umrla mama. Rekla mu je, da ga ima zelo rada in da ji naj oče odpusti vse njene napake. Rekla mu je še, da je lepo živeti v dvoje in da naj ima rad vse ljudi. Te stavke je ponavljala v različnih stavkih. Rekla mu je tudi stvari, za katere je vedel samo oče. Drugo noč je bilo vse zelo podobno, ampak z eno razliko. Medtem ko mu je mati govorila, se je nenadoma na istem "kanalu" oglasila oseba z zelo močnim glasom, ki mu je v madžarščini rekla: TAKOJ POJDI VEN IZ TE HIŠE. Oče se je zelo prestrašil, a je čez nekaj sekund prišel nazaj glas mame. Oče je mislil, da ima prisluhe, a se je stvar ponovila še naslednji večer in še na tretji dan po pokopu. Tri krat ista stvar, ob različnih časih. Stavki so bili vedno drugačni, a sporočila podobna. Moj oče ne pije alkohola in je bil v normalnem duševnem stanju. Če bi se mu to 1x zgodilo, bi bilo sumljivo, a trikrat...in to sredi belega dne. Pride oče domov in je par tednov bil ful molčeč. In nekega dne nas je poklical v dnevno in nam vse povedal s solzami v očeh. Pokazal nam je tudi listke. Vse napisano s tresočo roko...
Od takrat verjamem v to, da je naše fizično telo posoda, v kateri obstaja energijsko polje. Tudi naši možgani proizvajajo električni tok. V našem Einstein-Newtonovem svetu poznamo 3 fizikalna stanja: tekoče, plinasto in trdno. Verjamem, da je energijsko polje četrto stanje, ki se nahaja najbrž v neki drugi dimenziji. Poglejte si film White noise, ki opisuje zelo podobne fenomene. Take stvari se dogajajo po svetu in se imenujejo EVP = electronic voice phenomena (fenomen elektronskega glasu). Umrli se javljajo tudi preko radija in TV. V sliki in tonu.

Zares stvar, ki je bila vedno nekako potlačena in tabu tema. Ne vem zakaj, morda ima kaj krščanstvo oz. religija kaj pri tem. Take stvari spadajo v kategorijo spiritizma, kar pa Cerkev zavrača. Ne vem zakaj. Morda zato, ker se ne sklada s krščansko dogmo, da bo na koncu sveta prišel Kristus nazaj na zemljo in obudil vse mrtve. Če pa mrtvi "živijo" naprej v drugih dimenzijah, se pa seveda krščanska dogma takoj podre.

Osebno mislim, da želijo v nas vliti občutek strahu, da se naj teh stvari izogibamo in da se naj o tem ne pogovarjamo. Ampak mislim, da bi to bilo največje odkritje o obstoju življenja nasploh. Le spregovorit je treba.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Božanska in demonska narava
Reply #91 - 27.04.2009 at 19:14:03
 
satis wrote on 27.04.2009 at 18:30:38:
Nahatee, praviš, ko bo pet ljudi isto videlo. Nedvomno obstajajo tudi taki primeri, samo jaz podrobnosti o tem nisem sledila, kakšen uradni eksorcist bi znal povedat zanimive zgodbice- glede demoničnega posedovanja, ali pa več članov ene družine, ki se jim dogajajo nadnaravne stvari po smrti dragih. Veliko jih tudi molči, da jih ljudje ne bi imeli za blazne oz. neuravnovešene. Ti dam pa lahko dokazane primere, ko ni razumne razlage za stvari in ki jasno dokazujejo, da obstajajo sile, ki so superiorne nad nami, naj jih imenujemo Bog, angeli, duhovi ali demoni....

Denimo tole, kjer je bilo nešteto očividcev:

http://www.share-international.net/slo/znamenja/hindu.htm

Potem imaš še številne druge čudeže, od prikazovanja Marije naprej....



To o pitju mleka  sem videla tudi jaz po TV to vsi poznajo,  a nisem bila zraven videla sem zgolj posneteke in pričevanja, ni moja osebna izkušnja.

Kako veš da ni šlo za potegavščino in kot piše masovno histerijo, kdo od vseh teh ljudi je to dejansko videl in preveril.

Če grem zdaj v mesto in začnem zganjati paniko, da na vrhu stolpnice nekdo stoji in poiskuša delati samomor mi bo uspelo prepričati veliko ljudi, bolj bom prepričljiva bolje bo šlo.

Čudna reč je ta vera, nič otipljivega. Verjeti pomeni nič vedeti.

Kaj vse neki so ljudje pred tristo leti verjeli in kaj verjamejo danes.

Lep pozdrav  Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Božanska in demonska narava
Reply #92 - 27.04.2009 at 19:25:56
 
satis wrote on 27.04.2009 at 18:44:39:
Še ena zanimiva zgodbica o obiskovanju pokojnih po smrti:


To je spet samo zgodbica, raje pogledam kak dober film  Smiley

O tem sem že razlagala očitno ne razumeš, raje imaš zgodbice, nekateri večno živijo v pravljicah in pripovedkah.

Po smrti svojih dragih pa gre za vezanost na telo ljubljene osebe. Če je vezanost močna se lahko glas ali celo telo projekcira, takrat ljudje slišijo in vidijo marsikaj.  Čez čas pa ta vezanost zbledi in tudi nenavadnih dogodkov več ni.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Božanska in demonska narava
Reply #93 - 27.04.2009 at 21:06:53
 
gape wrote on 26.04.2009 at 18:43:23:
mater ga zmer napišete ...


je zlo težko posplošit tole zadevo
k je zlo fundamentalna

za moje razumevanje je pač tko, da je use entiteta in da se entitete združujejo, napadajo ena drugo, se prevzemajo, se spet združujejo, si pomagajo ... ipd


zdej tuki bit pametn da se ti entiteta ne more prlimat
al pa da na bed al pa na gut entiteta ne obstaja, je dost brez veze


glede na to kolk maš zavesti si pač dovzetn za vpliv ali celo prevzem s strani entitet ... raznoraznih ...

ker pa mikroentitete niso predmet debate, ampak je predmet 'Božanska in demonska narava' - se pravi celotna entiteta - kukr človek - jest razumem ... in skoz to zakaj je on bog al pa demon ...
kolk je za to sam odgovoren in kolk okolica
je dost nepomembno

pomembno je, kakšno je stanje
in stanje je kot je
kdor vidi, vidi, kdor ne, ne

stanje je tako da velika večina ljudi ni zavestnih prov dost - so kumi kej zavestni bi lahko reku ...
in ker so taki kot so, so odličen material za limanje novih programov - entitet ... odličen material so zato ker jih entitete že od prej vodijo
so že skor kt roboti
nobene svobodne voje več
vse že izbrano
predefinirano
use že veš kaj MORAŠ narest
edino kar ti ostane je samo še KAKO to nardiš ...

kje pa so ostale izbire?


pa dejte se mal zadržat s tem obkladanjem no
a ne veste da smo vsi eno
a ne veste da s tem ko druge obkladate z nečim sebe obkladate?

če rečem: ti si butlj, sm reku da sm jest butlj

pa dobr ... sej človk reče še ... k uide in tako ... ampak ... napisat ... in to tolk vztrajno ... jaojaojao

Prav si ugotovil, vsi smo butli. Zato pa je tko kot je. To obkladanje je samo sprejemanje dejstva. Realnost je pač taka, samo vsi pa le ne javkamo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #94 - 27.04.2009 at 21:22:25
 
Vsak naj v sebi najde smisel tega, kar počne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #95 - 29.04.2009 at 18:50:51
 
Quote:
satis wrote on 27.04.2009 at 18:44:39:
Še ena zanimiva zgodbica o obiskovanju pokojnih po smrti:


To je spet samo zgodbica, raje pogledam kak dober film  Smiley

O tem sem že razlagala očitno ne razumeš, raje imaš zgodbice, nekateri večno živijo v pravljicah in pripovedkah.

Po smrti svojih dragih pa gre za vezanost na telo ljubljene osebe. Če je vezanost močna se lahko glas ali celo telo projekcira, takrat ljudje slišijo in vidijo marsikaj.  Čez čas pa ta vezanost zbledi in tudi nenavadnih dogodkov več ni.

Lep pozdrav  Smiley


Ja, ti meniš, da zaradi čustvene navezanosti po smrti bližnjih ljudje vidijo le te kot neki privid, kot neke vrste halucinacijo, ki jo povzroči bolečina po izgubi. Ampak nanizani primeri ne govorijo zgolj o videnju mrtvih, ampak o zelo konkretnih stvareh, kot so prižiganje luči, premikanje predmetov itd. itd. Mrtvi jim dajejo zelo jasne znake, da so še tu, drugo pa je, če sanjamo o njih ali se nam preblisnejo kot domišljijska slika v umu. Duša se po določenem času poslovi in gre naprej, zato teh dogodkov več ni. Mislim, da imajo budisti tole zelo podrobno razčlenjeno v knjigi mrtvih, kjer jasno piše, koliko časa po smrti duša v subtilnem telesu še ostaja blizu mesta zadnje inkarnacije.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #96 - 30.04.2009 at 00:38:32
 
satis wrote on 29.04.2009 at 18:50:51:
Quote:
satis wrote on 27.04.2009 at 18:44:39:
Še ena zanimiva zgodbica o obiskovanju pokojnih po smrti:


To je spet samo zgodbica, raje pogledam kak dober film  Smiley

O tem sem že razlagala očitno ne razumeš, raje imaš zgodbice, nekateri večno živijo v pravljicah in pripovedkah.

Po smrti svojih dragih pa gre za vezanost na telo ljubljene osebe. Če je vezanost močna se lahko glas ali celo telo projekcira, takrat ljudje slišijo in vidijo marsikaj.  Čez čas pa ta vezanost zbledi in tudi nenavadnih dogodkov več ni.

Lep pozdrav  Smiley


Ja, ti meniš, da zaradi čustvene navezanosti po smrti bližnjih ljudje vidijo le te kot neki privid, kot neke vrste halucinacijo, ki jo povzroči bolečina po izgubi. Ampak nanizani primeri ne govorijo zgolj o videnju mrtvih, ampak o zelo konkretnih stvareh, kot so prižiganje luči, premikanje predmetov itd. itd. Mrtvi jim dajejo zelo jasne znake, da so še tu, drugo pa je, če sanjamo o njih ali se nam preblisnejo kot domišljijska slika v umu. Duša se po določenem času poslovi in gre naprej, zato teh dogodkov več ni. Mislim, da imajo budisti tole zelo podrobno razčlenjeno v knjigi mrtvih, kjer jasno piše, koliko časa po smrti duša v subtilnem telesu še ostaja blizu mesta zadnje inkarnacije.


Ma kaj ni to zanimivo, da te stvari vedno ostajajo samo pri zgodbicah? Enega samega konkretnega primera ni, ki bi bil v dokaz da je tako.

Meni je to ze tako vse jasno in vem kako stvari stojijo, ampak samo za primer, ce bi dusa nekoga res lahko veselo zavestno okrog delovala, kako bi lahko sploh vzpostavila kontakt z nekom, vzgala luc,... ce pa je ravno za to potrebno materijalno telo?  Roll Eyes

Jasno ne gre, ker je to skregano z vsem. Ljudem pa se se kar dopadejo neumne pravljice o duhovih, zlih vesoljcih in podobna sara za v risanke.

To je v filmih ok za zabavo, a v resnicnost to sodi ne.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Božanska in demonska narava
Reply #97 - 30.04.2009 at 01:34:19
 
satis wrote on 29.04.2009 at 18:50:51:
Quote:
satis wrote on 27.04.2009 at 18:44:39:
Še ena zanimiva zgodbica o obiskovanju pokojnih po smrti:


To je spet samo zgodbica, raje pogledam kak dober film  Smiley

O tem sem že razlagala očitno ne razumeš, raje imaš zgodbice, nekateri večno živijo v pravljicah in pripovedkah.

Po smrti svojih dragih pa gre za vezanost na telo ljubljene osebe. Če je vezanost močna se lahko glas ali celo telo projekcira, takrat ljudje slišijo in vidijo marsikaj.  Čez čas pa ta vezanost zbledi in tudi nenavadnih dogodkov več ni.

Lep pozdrav  Smiley


Ja, ti meniš, da zaradi čustvene navezanosti po smrti bližnjih ljudje vidijo le te kot neki privid, kot neke vrste halucinacijo, ki jo povzroči bolečina po izgubi. Ampak nanizani primeri ne govorijo zgolj o videnju mrtvih, ampak o zelo konkretnih stvareh, kot so prižiganje luči, premikanje predmetov itd. itd. Mrtvi jim dajejo zelo jasne znake, da so še tu, drugo pa je, če sanjamo o njih ali se nam preblisnejo kot domišljijska slika v umu. Duša se po določenem času poslovi in gre naprej, zato teh dogodkov več ni. Mislim, da imajo budisti tole zelo podrobno razčlenjeno v knjigi mrtvih, kjer jasno piše, koliko časa po smrti duša v subtilnem telesu še ostaja blizu mesta zadnje inkarnacije.


To so samo pričevanja, rekla - kazala, ki so lahko izmišljena ( ni nobenih dokazov )  in po pisanju teh oseb jasno razvidno da tudi prenapihnjena.  Samo za primere;


Pri nas se je en večer po smrti mame sam od sebe vklopila ena igrača, ki se drugače vklopi z močnim pritiskom na gumb.
To se je zgodilo ravno ko je partner povedal kolegu, da mi je umrla mama. Istočasno se je prekinila tudi telefonska zveza. Nekaj dni kasneje se je sestri sam od sebe vklopil ventilator v kopalnici


Omenjena je igrača, ki se sama od sebe prižge, kar je pri igrači čisto možno, lahko pa je imel kak otrok prste zraven. Samo takrat bi vsi radi čudež pa pričakujejo nek znak od umrle osebe. Telefonska veza se večkrat prekimi ali pritisne nepravi gumb. Ventilator sestri, spet neko pričevanje, o tretji osebi.

Želim si,da je to res moja mami. Nerazložljivo delovanje aparatov (4 so se mi že pokvarili), luči mi kar naenkrat povsod crkujejo in nič ne pomaga, vidim sence (dopuščam možnost, da se mi že meša), razbito ogledalo, ...

Ta je sploh bosa, štirje aparati so se pokvarili, aparati se kvarijo, tudi luči crkujejo, potrošne zadeve, tako je. Sence vidim tudi jaz, povsem običajen pojav, ogledalo se tudi razbije, če nisi pazljiv.

Belo pero, ki se pojavi nenadoma in ni možnosti, da bi prišlo
od kakšne perjadi ali podobno.


Vedno je možnost, ta stavek je že mimo, psihološko kaže na to da naj bi se zgodba sprejela  za sveto resnico.

No pa predkratkim se mi je zgodilo to da k sem vstala spet kot ponavadi ob 3 ali 4 zjutri sem v dnevni sobi videla kako se je zazibal stol vendar se je v sekundi ustavil in zazdelo se mi je za hip da sem ga videla kako sedi v modri svoji majici...res da sem se ustrašila ampak jaz vem da sem to videla....

Ob 3 in 4 uri se je prej zibala ta ženska kot stol in ena beseda pove vse ZAZDELO  Exclaim

PETNAJST MINUT PO SMRTI PA JE PADLA ROLETA NA POLOVICO OKNA IN JE ZAROPOTALO KOT,BI SE NEKDO ZALETEL VANJO.MISLIM, DA JE ŠLA TAKRAT NJENA DUŠA IZ PROSTORA.KAJ PA MISLITE VI

Ta je skregana z vso logiko, čisto iz trte zvita.
Duša rabi odprto okno da gre, pri tem se še malo zaleti.  Grin


Kaj je to z ljudmi da vedno iz nekih naravnih pojavov želijo narediti neko mistiko, nadnaravno, duhove .....

Za vsako stvar, ti lahko najdem odgovor, tako kot ti v vsaki lahko najdeš duhove.  Kar ti lahko potrjuješ, lahko jaz spodbijam, če ti trdiš da je duh, jaz pravim da je megla.

Ostanejo ti samo zgodbice in pripovedke in zmeda v glavi, kaj več pa od tega nimaš. Še naprej lahko živiš v prepričanju svetu duhov in prikazni. Nimaš pa niti ene otipljive stvari.


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #98 - 30.04.2009 at 09:13:27
 
Etrex wrote : Meni je to ze tako vse jasno in vem kako stvari stojijo, ampak samo za primer, ce bi dusa nekoga res lahko veselo zavestno okrog delovala, kako bi lahko sploh vzpostavila kontakt z nekom, vzgala luc,... ce pa je ravno za to potrebno materijalno telo?  Roll Eyes

Jasno ne gre, ker je to skregano z vsem.

--------------------------------------------------------------------------------


Heh, Etrex, glej, še za Veliiiiiiiko večje stvari ki se vseskozi dogajajo na Zemlji , ni potrebno nobenega materijalnega telesa , pa se vseeno zgodijo . Exclaim Na primer spomladansko obujanje zelenja + cvetenja na polobli Roll Eyes. A si že kdaj pomislil na to "nematerijalno energijo" Življenja ki vse oživlja ?  Questioning?
In, vidiš, nobene materijalne "roke" ni , ki bi to delo opravljala, pa se vseeno zgodi na materiji . Wink Smiley Cool Roll Eyes Exclaim

Lp + Dp

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #99 - 30.04.2009 at 14:23:08
 
Boštyxz wrote on 30.04.2009 at 09:13:27:
Etrex wrote : Meni je to ze tako vse jasno in vem kako stvari stojijo, ampak samo za primer, ce bi dusa nekoga res lahko veselo zavestno okrog delovala, kako bi lahko sploh vzpostavila kontakt z nekom, vzgala luc,... ce pa je ravno za to potrebno materijalno telo?  Roll Eyes

Jasno ne gre, ker je to skregano z vsem.

--------------------------------------------------------------------------------


Heh, Etrex, glej, še za Veliiiiiiiko večje stvari ki se vseskozi dogajajo na Zemlji , ni potrebno nobenega materijalnega telesa , pa se vseeno zgodijo . Exclaim Na primer spomladansko obujanje zelenja + cvetenja na polobli Roll Eyes. A si že kdaj pomislil na to "nematerijalno energijo" Življenja ki vse oživlja ?  Questioning?
In, vidiš, nobene materijalne "roke" ni , ki bi to delo opravljala, pa se vseeno zgodi na materiji . Wink Smiley Cool Roll Eyes Exclaim

Lp + Dp

by Boštyxz + # Kiss#


Ma dobro, pa kaj si ti res na stopnji zabitega murona?

Bosty kaj zivis v srednjem veku? Daj nekomu v roko kolicek pa naj te treskne po brazni buci, naredi si uslugo, mogoce ti celo upali zariban mozak.

Meni so poznane stvari, ki niso poznane trenutni znanosti, ti pa mi dajes primere, ki so jasni ze vsakemu kekcu. Ampak za posebne primere kot si ti, pa so za takele stvari se vedno odgovorni duhci, nevem kaksne izmisljene nematerijalne energije (ja saj energija je nematerijalna butel!), bogci,...

Za vse stvari ti dam logicno razlago, vse pa samodeluje samo zaradi prehajanja med akumulacijo in realizacijo, ja tudi spomladansko prebujanje je posledica tega, takrat je EM ferkvenca ugodna za rastline, kot je zdaj ugodna drugacna ferkvenca (galakticna) za ljudi, vse gre enkrat gor in enkrat dol, nic ne stagnira.

Kje ti vidis kaksno nematerijalno energijo? Letni casi so zaradi rotacije/ oscilacije nebesnih teles, ki izmenicno vzpostavljajo cikle poletja, pomladi, jeseni, zime in ponovno toka vecno zdaj, te cikle imamo znotraj vecjih ciklov o katerih se pa tebi tako ne sanja, ker ti niso jasni niti zemeljski letni casi kaj sele osoncja in galakticni letni casi.

Vidis za vse to je vzrok posledica ravno materijalno telo- planeti, osoncja, galaksije, saj brez njega oziroma akumulirane in realizirane vrtednosti sploh ne bi bilo EM sile, torej ne bi bilo ne vzroka ne posledice, to med drugim pomeni ne bi bilo niti zavesti.

Bosty pojdi v vrtec strasiti otroke s taksnimi bedarijami, ker nekaterim tu si smesen pajacek, ki misli da nekaj ve.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #100 - 30.04.2009 at 23:29:21
 
No, "vsevedni" št. 2 , naj ti oznanim, da tudi tebi še niso povsem jasni letni časi .  Exclaim Grin Exclaim.

Toliko o tvoji "znanosti" , ...  Grin.




Lp + Dp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #101 - 02.05.2009 at 13:59:24
 
Boštyxz wrote on 30.04.2009 at 23:29:21:
No, "vsevedni" št. 2 , naj ti oznanim, da tudi tebi še niso povsem jasni letni časi .  Exclaim Grin Exclaim.

Toliko o tvoji "znanosti" , ...  Grin.




Lp + Dp + #


Kaj zdaj nekaj zmedeno civkas? Reci: nimam pojma zato blodim o neki nematerijalni energiji na katero pomislim. Ti zadeve ne poznas, zato kar na neke bedarije pomislis. Cista zmeda.

Jas sem ti dal lepo logicno razlago, na P.D. je se podrobneje prikazana, kaj zaboga tebi se ni jasno?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Božanska in demonska narava
Reply #102 - 05.05.2009 at 12:50:51
 
Etrex wrote on 02.05.2009 at 13:59:24:
Boštyxz wrote on 30.04.2009 at 23:29:21:
No, "vsevedni" št. 2 , naj ti oznanim, da tudi tebi še niso povsem jasni letni časi .  Exclaim Grin Exclaim.

Toliko o tvoji "znanosti" , ...  Grin.




Lp + Dp + #


Kaj zdaj nekaj zmedeno civkas? Reci: nimam pojma zato blodim o neki nematerijalni energiji na katero pomislim. Ti zadeve ne poznas, zato kar na neke bedarije pomislis. Cista zmeda.

Jas sem ti dal lepo logicno razlago, na P.D. je se podrobneje prikazana, kaj zaboga tebi se ni jasno?

L.p.


Tebi še Ni jasno glede letnih časov  Cheesy Grin Cool . In očitno ti še dooolgo nebo  Roll Eyes .

Z nematerijalno energijo pa označujem čistejše, torej bolj duhovne energije . ( energijske energije  Roll Eyes )

Lp + Dp + #

Bošt' + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Božanska in demonska narava
Reply #103 - 05.06.2010 at 18:23:05
 
Vidim, da je tema že rahlo outdated, mene pa zanima če kdo ve, če se je kdo de facto v to poglabljal, če je lahko tudi oseba, ki jo poznaš, v bistvu jo imaš še v družini, demonskega izvora, ki skuša svoja dejanja prikriti za bolnimi idejami RKC? Not that I have anything against that bullshit!  Roll Eyes
Ko recimo pogledam to osebo, se mi zdi, kot da se, oprostite izrazom, pogovarjam oz. kot, da gledam hudiča. Ko se pogovarjam, mi nabija srce, skuša nadvladati, manipulirati z ljudmi. Tega se zaveda, a ta oseba igra "svetnika" in počne ravno kontra stvari kot ji rečeš. Te prizadne, močno, potem pa se skrije in opazuje svojo škodo. Kot piroman, le da se igra s človeškimi dušami, oz njih čustvi, telesi. Poveš ji kaj ti ni všeč, ti reče, da ne bo več tega počela, a potem dela isto točno to, ka ji praviš, da te vznemirja, a še v hujši obliki. O lažeh ne bi sploh izgubljala besed. Tudi še kak dan po interakciji sem čist fuč. Malo bizarno vem. Aja, nisem pa edina. Te osebe se počasi izogibajo vsi, celo lastna sestra.


No a mislite da je kej na tem?  Huh

lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Božanska in demonska narava
Reply #104 - 05.06.2010 at 18:44:06
 
Eni so zlobni to je sigurno, in uživajo ko delajo bad stvari, uživajo če koga prizadanejo.
Če se lahko izogneš tej osebi bo še najboljše. Škoda živcev  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11