Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 51025 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakonsko nasilje
Reply #60 - 30.12.2008 at 23:15:28
 
Bamby wrote on 30.12.2008 at 23:09:58:
Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:41:49:
Res je samo to, da mi ne vemo kako napačno živimo, ...



In zakaj se potem ne odločiš, da bi pravilno živel, če se zavedaš, da živiš napačno?



Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:41:49:
Tema uniči svetlobo in svetloba zopet premaga temo našega duha. Torej je sedanja tema zato, da jo naša živa  svetloba premaga.


To ne drži.
Tema pomeni  odsotnost svetlobe.
Kjer se pojavi svetloba nima tema nobene možnosti preživetja.  Wink


Bravo Bamby, res ne drži,da si ti pameten.Jaz vedno govorim
v prvi osebi množine iz lastnega hotenja in namena.Moja odločitev. Ne beri in boš še naprej živel v svojem nedotakljivem svetu. Tvoja pravica. Odloči se in me ignoriraj. Ne moreš? Nisi karakter? Si ja silak!!!

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Zakonsko nasilje
Reply #61 - 31.12.2008 at 00:26:33
 
Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 23:15:28:
Bamby wrote on 30.12.2008 at 23:09:58:
Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:41:49:
Res je samo to, da mi ne vemo kako napačno živimo, ...



In zakaj se potem ne odločiš, da bi pravilno živel, če se zavedaš, da živiš napačno?



Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:41:49:
Tema uniči svetlobo in svetloba zopet premaga temo našega duha. Torej je sedanja tema zato, da jo naša živa  svetloba premaga.


To ne drži.
Tema pomeni  odsotnost svetlobe.
Kjer se pojavi svetloba nima tema nobene možnosti preživetja.  Wink


Bravo Bamby, res ne drži,da si ti pameten.Jaz vedno govorim
v prvi osebi množine iz lastnega hotenja in namena.
Moja odločitev. Ne beri in boš še naprej živel v svojem nedotakljivem svetu. Tvoja pravica.


Ti vedno govoriš v prvem sklonu množine, torej:

V mislih pa nimaš sebe ampak predvsem samo druge, ali ne, saj stalno poslušamo tvoje hvalospeve o tvoji samospoznanosti.
Popravili naj bi se drugi, ne pa ti, ki zase trdiš, da si edini samospoznani, no včasih dodaš, mogoče je nekje še eden.
Temu se reče hinavščina.


Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 23:15:28:
Odloči se in me ignoriraj. Ne moreš? Nisi karakter? Si ja silak!!!

Lp Alojz Grin Grin Grin  



Vidiš, to je tvoj tipičen način nasilja in vsiljevanja svoje volje drugim in vnaprejšnje etiketiranje, če se ne ukloni tvoji volji, pravi fašizem.
Tudi pritlehen hinavski način, to pot v smislu: "če me ne boš v bodoče ignoriral nisi karakter", na hinavski način podkrepljen z :"tvoja pravica".

Kako nizko lahko še padeš?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zakonsko nasilje
Reply #62 - 31.12.2008 at 10:30:17
 
matijaZ wrote on 30.12.2008 at 21:40:27:
Nahate,res je kar praviš.Ampak povej mi koga naj sploh volimo.Glej naprimer Anderliča sploh niso izvolili,preprosto ni zbral dovolj glasov v svoji volilni enoti.Torej izpadel je iz igre.A glej ga zlomka,ker so iz njegove stranke zasedli razne ministrske in poslanske položaje,je začuda po nekem skrivnostnem ključu spet priletel noter v parlament IN TO KLJUB TEMU DA MED VOLILCI NI DOBIL PODPORE.
Ali pa da ne omanjam Rupla.
Vidiš tako si SIVE EMINENCE predstavljajo demokracijo.Najsi pride še ne vem kako nov,pošten in ne vem kakšnih vrednot poln politik ali stranka,ko zmaga se pozabijo vse obljube.  Plesati morajo po taktirki  tistih ,ki jih mi ne vidimo.NJIM ni važno kdo pride na oblast:levi,desni,oranžni ali kodrlajsasti ,važno je da se narod zmede ,ker mu tako lažje vladaš.

Narod bo moral sprevideti in množično volitve bojkotirat in na ulice,toliko časa ,da bo vlada prisiljena odstopit in organizirat tehnično strokovno vlado ,kjer bodo zastopani strokovnjaki za svoja področja  in strogo apolitični,Pa naj stranke obstajajo same sebi v namen,bomo videli koliko časa bodo obstajale in iz česa se bodo finansirale.

MIR vsem in trezno glavo v prihajajočem letu želi Željko


V Kali jugi nimaš koga volit, ker so politiki v večini četrtorazredni ljudje. Ne briga jih za korist ljudi, narave in živali, ampak jim politika pomeni sredstvo za vpliv, moč in bogatenje s spremljajočo manipulacijo, kako bodo rešili vse probleme. So pa tudi svetle redke izjeme, ki bi jih jaz še dandanes volila, kot je bil pokojni Janez Drnovšek.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zakonsko nasilje
Reply #63 - 31.12.2008 at 10:33:15
 
Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 22:38:14:
Bamby wrote on 30.12.2008 at 22:28:36:
Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:59:47:
Bamby

Preveč napisanega


... na tvoji internetni strani.

Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:59:47:
in v slogu standarno zahojeno.


..., ker si ti spet enkrat izpadel lažnivec ...

Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:59:47:
Kolikor te jaz podjebavam ti zlahka zdržiš,ker slišim,da nimaš poštimane vodovodne cevi. Če jih nimaš ti jih bo pa kakšen vodovodar.


..., ki razen žalitev ni sposoben normalnega dialoga s tistimi,  ki mu ne prikimavajo brezprizivno.

Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:59:47:
Bamby samo malo potrpi,pa bova midva lahko debatirala kaj sva kot posameznika naredila za boljše življenje vseh na tem planetu. In koliko je kdo od naju žrtvoval sebe za to!!!!!


Pa kdo te sili v to, da napoveduješ svoje uspehe. Verjetno tvoj občutek da je zelo velika verjetnost, da teh uspehov nikdar ne bo. In zakaj bi se moral človek žrtvovati za človeštvo. Če ti je to breme pač ne počni tega, če pa ti je v zadovoljstvo pa ne pričakuj slave in, da te bodo zaradi tega "nosili po rokah". Hinavščina!
Tudi Hitler, Stalin, Tito so se trudili in žrtvovali za ves svet pa, ...

Alojz in Sandib wrote on 30.12.2008 at 21:59:47:
Samo malo in res samo malo potrpi in boš imel vse vodovodne cevi poštimane. Samo potem bodi tudi heroj in hijena takšna kot si danes.Da ne boš potem jedel svojega zarečenega drekca.
Lp Alojz Cool Cool Grin Tongue


Tvoji upi po uspehu so lažni, take tvoje geste to dokazujejo, ker če bi v svoj uspeh res verjel se ne bi spuščal na tako nizek in beden nivo kot ga kažeš na tem forumu. Tvoja argumentacija je tvoj primitivizem.


Bravo Bamby še imaš možnost,da se do konca opljuvaš.

Ti si pozabil nekaj :: Ravno bedno dno, Cheesy omogoča pot navkreber. Ti boš vedno padal proti dnu in ga ne boš nikoli dosegel.Tudi primitivno je zelo dobro,ker se ravno sedaj vse zadeve vračajo nazaj v primitivno. Ti tudi primitivizma ne moreš zganjati,ker si preveč olikan za to in te ravno ta tvoja olika (jo opažam) krasi in moti,da bi bil kdajkoli primitiven.

Lp Alojz Tongue Tongue Tongue Tongue

Čakam Bamby tvoj bes!!!! Moraš tuhtati, kaj boš izustil?


Nimam občutka, da bi Bamby pljuval po tebi, kar argumentirano in pronicljivo je zadel. Saj smo vsi tu, da se od drugih kaj naučimo, tudi ti nisi tule nobena izjema.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakonsko nasilje
Reply #64 - 31.12.2008 at 11:49:48
 
Satis

Saj ravno za to smo tu,da se naučimo kaj. Učenje je vedno proces podajanja in sprejemanja in ne obsojanja.Ne kaj kdo je, ima ampak kaj sporoča ostalim tu!!! Bamby je do sedaj povedal samo to,da so komunisti riti, Alojz egocentrik,Etrex bebec,Igor hinavec, ali kaj že. Ko jih dobi po riti nazaj, pa cvili kot majhna Bambyka.Nepomembno!!!
Pomembna je rast naše zavesti, ko vsi vse  bolj in bolj opažamo,da je tu na Zemlji z nami nekaj hudo narobe in da se mora to nekako spremeniti na bolje. In kaj počne večina? Pasivno malikujete in hvalite boga do onemoglosti,a o bogu se vam še sanja ne. Zato sodite druge po svojih naučenih in klavernih vzorcih. Malo se odprite in poglejte vase in okoli sebe, in postanite malo bolj kritično, tudi do sebe.

Lp Alojz Cheesy Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakonsko nasilje
Reply #65 - 31.12.2008 at 15:29:11
 
Alojz in Sandib wrote on 31.12.2008 at 11:49:48:
Satis

Saj ravno za to smo tu,da se naučimo kaj. Učenje je vedno proces podajanja in sprejemanja in ne obsojanja.Ne kaj kdo je, ima ampak kaj sporoča ostalim tu!!! Bamby je do sedaj povedal samo to,da so komunisti riti, Alojz egocentrik,Etrex bebec,Igor hinavec, ali kaj že. Ko jih dobi po riti nazaj, pa cvili kot majhna Bambyka.Nepomembno!!!
Pomembna je rast naše zavesti, ko vsi vse  bolj in bolj opažamo,da je tu na Zemlji z nami nekaj hudo narobe in da se mora to nekako spremeniti na bolje. In kaj počne večina? Pasivno malikujete in hvalite boga do onemoglosti,a o bogu se vam še sanja ne. Zato sodite druge po svojih naučenih in klavernih vzorcih. Malo se odprite in poglejte vase in okoli sebe, in postanite malo bolj kritično, tudi do sebe.

Lp Alojz Cheesy Cheesy

Sam raje uporabljam besedo širitev zavesti. Iz koncentrirane v širino. Rast me nekako spominja na stare preživete vzorce vsesplošne rasti, ki nas je pripeljala do sem. Sedaj je potrebna širitev. Napredovali smo od volovske vprege do reaktivnega pogona, naša zavest pa je še kar na isti stopnji, kot pred 2000 leti.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zakonsko nasilje
Reply #66 - 31.12.2008 at 19:56:00
 
matijaZ wrote on 30.12.2008 at 21:40:27:
Nahate,res je kar praviš.Ampak povej mi koga naj sploh volimo.Glej naprimer Anderliča sploh niso izvolili,preprosto ni zbral dovolj glasov v svoji volilni enoti.Torej izpadel je iz igre.A glej ga zlomka,ker so iz njegove stranke zasedli razne ministrske in poslanske položaje,je začuda po nekem skrivnostnem ključu spet priletel noter v parlament IN TO KLJUB TEMU DA MED VOLILCI NI DOBIL PODPORE.
Ali pa da ne omanjam Rupla.
Vidiš tako si SIVE EMINENCE predstavljajo demokracijo.Najsi pride še ne vem kako nov,pošten in ne vem kakšnih vrednot poln politik ali stranka,ko zmaga se pozabijo vse obljube.  Plesati morajo po taktirki  tistih ,ki jih mi ne vidimo.NJIM ni važno kdo pride na oblast:levi,desni,oranžni ali kodrlajsasti ,važno je da se narod zmede ,ker mu tako lažje vladaš.

Narod bo moral sprevideti in množično volitve bojkotirat in na ulice,toliko časa ,da bo vlada prisiljena odstopit in organizirat tehnično strokovno vlado ,kjer bodo zastopani strokovnjaki za svoja področja  in strogo apolitični,Pa naj stranke obstajajo same sebi v namen,bomo videli koliko časa bodo obstajale in iz česa se bodo finansirale.

MIR vsem in trezno glavo v prihajajočem letu želi Željko


Matija

Volitve bi morale propasti, dokler ljudje volijo, kažejo da se strinjajo s sistemom.  

Šele ko se bodo ljudje uprli in rekli; " Dovolj imam " takrat bo prevarante šele zaskrbelo, prej ne.  

Tole bi pasalo tudi sem  Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=3lotcXpKByc

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zakonsko nasilje
Reply #67 - 01.01.2009 at 09:59:00
 
Quote:
matijaZ wrote on 30.12.2008 at 21:40:27:
Nahate,res je kar praviš.Ampak povej mi koga naj sploh volimo.Glej naprimer Anderliča sploh niso izvolili,preprosto ni zbral dovolj glasov v svoji volilni enoti.Torej izpadel je iz igre.A glej ga zlomka,ker so iz njegove stranke zasedli razne ministrske in poslanske položaje,je začuda po nekem skrivnostnem ključu spet priletel noter v parlament IN TO KLJUB TEMU DA MED VOLILCI NI DOBIL PODPORE.
Ali pa da ne omanjam Rupla.
Vidiš tako si SIVE EMINENCE predstavljajo demokracijo.Najsi pride še ne vem kako nov,pošten in ne vem kakšnih vrednot poln politik ali stranka,ko zmaga se pozabijo vse obljube.  Plesati morajo po taktirki  tistih ,ki jih mi ne vidimo.NJIM ni važno kdo pride na oblast:levi,desni,oranžni ali kodrlajsasti ,važno je da se narod zmede ,ker mu tako lažje vladaš.

Narod bo moral sprevideti in množično volitve bojkotirat in na ulice,toliko časa ,da bo vlada prisiljena odstopit in organizirat tehnično strokovno vlado ,kjer bodo zastopani strokovnjaki za svoja področja  in strogo apolitični,Pa naj stranke obstajajo same sebi v namen,bomo videli koliko časa bodo obstajale in iz česa se bodo finansirale.

MIR vsem in trezno glavo v prihajajočem letu želi Željko


Matija

Volitve bi morale propasti, dokler ljudje volijo, kažejo da se strinjajo s sistemom.  

Šele ko se bodo ljudje uprli in rekli; " Dovolj imam " takrat bo prevarante šele zaskrbelo, prej ne.  

Tole bi pasalo tudi sem  Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=3lotcXpKByc

Lep pozdrav   Smiley

Ne verjamem, da bo politike kaj zaskrbelo. To so narcisoidni egocentriki. Prizadel bi jih le udarec po žepu in medijska blokada.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Zakonsko nasilje
Reply #68 - 01.01.2009 at 10:52:11
 
Quote:
Quote:
matijaZ wrote on 30.12.2008 at 21:40:27:
Nahate,res je kar praviš.Ampak povej mi koga naj sploh volimo.Glej naprimer Anderliča sploh niso izvolili,preprosto ni zbral dovolj glasov v svoji volilni enoti.Torej izpadel je iz igre.A glej ga zlomka,ker so iz njegove stranke zasedli razne ministrske in poslanske položaje,je začuda po nekem skrivnostnem ključu spet priletel noter v parlament IN TO KLJUB TEMU DA MED VOLILCI NI DOBIL PODPORE.
Ali pa da ne omanjam Rupla.
Vidiš tako si SIVE EMINENCE predstavljajo demokracijo.Najsi pride še ne vem kako nov,pošten in ne vem kakšnih vrednot poln politik ali stranka,ko zmaga se pozabijo vse obljube.  Plesati morajo po taktirki  tistih ,ki jih mi ne vidimo.NJIM ni važno kdo pride na oblast:levi,desni,oranžni ali kodrlajsasti ,važno je da se narod zmede ,ker mu tako lažje vladaš.

Narod bo moral sprevideti in množično volitve bojkotirat in na ulice,toliko časa ,da bo vlada prisiljena odstopit in organizirat tehnično strokovno vlado ,kjer bodo zastopani strokovnjaki za svoja področja  in strogo apolitični,Pa naj stranke obstajajo same sebi v namen,bomo videli koliko časa bodo obstajale in iz česa se bodo finansirale.

MIR vsem in trezno glavo v prihajajočem letu želi Željko


Matija

Volitve bi morale propasti, dokler ljudje volijo, kažejo da se strinjajo s sistemom.  

Šele ko se bodo ljudje uprli in rekli; " Dovolj imam " takrat bo prevarante šele zaskrbelo, prej ne.  

Tole bi pasalo tudi sem  Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=3lotcXpKByc

Lep pozdrav   Smiley

Ne verjamem, da bo politike kaj zaskrbelo. To so narcisoidni egocentriki. Prizadel bi jih le udarec po žepu in medijska blokada.

Lp,Igor


Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakonsko nasilje
Reply #69 - 01.01.2009 at 14:46:58
 
satis wrote on 01.01.2009 at 10:52:11:
Quote:
Quote:
matijaZ wrote on 30.12.2008 at 21:40:27:
Nahate,res je kar praviš.Ampak povej mi koga naj sploh volimo.Glej naprimer Anderliča sploh niso izvolili,preprosto ni zbral dovolj glasov v svoji volilni enoti.Torej izpadel je iz igre.A glej ga zlomka,ker so iz njegove stranke zasedli razne ministrske in poslanske položaje,je začuda po nekem skrivnostnem ključu spet priletel noter v parlament IN TO KLJUB TEMU DA MED VOLILCI NI DOBIL PODPORE.
Ali pa da ne omanjam Rupla.
Vidiš tako si SIVE EMINENCE predstavljajo demokracijo.Najsi pride še ne vem kako nov,pošten in ne vem kakšnih vrednot poln politik ali stranka,ko zmaga se pozabijo vse obljube.  Plesati morajo po taktirki  tistih ,ki jih mi ne vidimo.NJIM ni važno kdo pride na oblast:levi,desni,oranžni ali kodrlajsasti ,važno je da se narod zmede ,ker mu tako lažje vladaš.

Narod bo moral sprevideti in množično volitve bojkotirat in na ulice,toliko časa ,da bo vlada prisiljena odstopit in organizirat tehnično strokovno vlado ,kjer bodo zastopani strokovnjaki za svoja področja  in strogo apolitični,Pa naj stranke obstajajo same sebi v namen,bomo videli koliko časa bodo obstajale in iz česa se bodo finansirale.

MIR vsem in trezno glavo v prihajajočem letu želi Željko


Matija

Volitve bi morale propasti, dokler ljudje volijo, kažejo da se strinjajo s sistemom.  

Šele ko se bodo ljudje uprli in rekli; " Dovolj imam " takrat bo prevarante šele zaskrbelo, prej ne.  

Tole bi pasalo tudi sem  Smiley

http://www.youtube.com/watch?v=3lotcXpKByc

Lep pozdrav   Smiley

Ne verjamem, da bo politike kaj zaskrbelo. To so narcisoidni egocentriki. Prizadel bi jih le udarec po žepu in medijska blokada.

Lp,Igor


Smiley


Prizadelo jih bo dejanje vizije, ki bo odprlo njihov lastni uvid v dejstvo, kako majhno vlogo igrajo  v večni resnici vesoljnega življenja.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Zakonsko nasilje
Reply #70 - 05.03.2010 at 01:31:28
 
prizadelo bo tebe dejstvo kakšno majhno vlogo igraš v večni resnici vesoljnega živlenja
Je pa res da je tvoj egocentričen bluz ogromen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zakonsko nasilje
Reply #71 - 05.03.2010 at 10:15:13
 
Quote:
prizadelo bo tebe dejstvo kakšno majhno vlogo igraš v večni resnici vesoljnega živlenja
Je pa res da je tvoj egocentričen bluz ogromen


Kaj češ David en gram možganov,ki jih imaš tudi ne zmorejo svojega gravitacijskega polja u tvoji glavi ohraniti. Zbežijo ven skozi ušesa pri tebi!! Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Zakonsko nasilje
Reply #72 - 25.11.2011 at 21:13:47
 
satis wrote on 24.12.2008 at 20:19:58:
Te dni sem nekje v tujini doživela en zelo grd dogodek, ki mi je dal kar precej misliti. Na parkirišču nekega nakupovalnega centra so stali mož, žena in dva mala otroka ob avtomobilu. Vsakdanji prizor pač, z izjemo nenormalnega dedca, glave družine, ki je živinsko rjovel kot podivjana zver na otrple otroke in ustrahovano ženo.  Ona je v naročju držala enega otročička, drugi je stal na tleh, po starosti sta bila videti zelo blizu, mogoče celo dvojčka. Ta moški se je zaganjal proti njim, ni mu bilo mar za ljudi, ki so se začeli ustavljati, na balkonu so se začeli zbirati ljudje in ga miriti, vse zaman.

Ej Satis ti bom neki reku.

Poznam jaz druzine KJE ZENSKE pocnete to nasilje nad tipom.

Resno ti povem in let ain leta tako pol ap s eje tipo ubil nihc eni vedu zakaj pol ap so otorci povedlai kako zboljeno babo majo.

Men s ene smili noben apunca ki ej rpetepnea ali ubite psloh ap ce ima nekoga kjo takoel ustrahuje sam bi sel gledat pa cakal kdaj jo bo pretepu.

DEJSTVO JE,.. da ve zenske vedno uzaemte tipa ker misltie da ga boste lahko izkoriscale to sme rpebral ve vecih teorijah in tkao naprej.

Ko picak tiap tkao zazira da ne mroe vec pa udari nazaj in ponavadi je fizicno. Redki priemri so da tip zbezi poznam te priemre in tip je zviel 10 let v kolibi z minusom pozim da si je lahko hisko anredu . Ce pa pride do konfrontacije pa tipi ubijejo zeno to poznam tudi jo rpetepejo da baba vidi da ga ne bomogal zazirati,.. in ej to to. Redko s ekonca na sodicu toda sodni rpocesi trajjao in tukis e tudi dogaja da msoki ubije zensko.

Zelo resno kar je zelo nepriemrno zame in s ez tem ne strinjam sel slsial par ljudi v mojem lijfu ko so mi rekli na to temo par stvari.

Obstaja smao pregovor.

PRAVI MOSKI NIKOLI N EUDARI ZENSKE:

TO pomeni da pravi moski zensko ubije.

Z tem s enism mogel strinjati nikoli toda zadnje leto ali dve pocasi razumem kaj so mi mozej zeleli z tem pvoedati ki sobili stri po 50let in vec ko smo s emnili o tem.

Zenske unicujete tipe,.. sma sme bil unicenm velikokrat izkrosicen varan itd,. in kjub temu ncoete uzet tipa k je normalen, vedno zelite met ene kruceve frike da jimd ate fukat,.. ko ap mate mulce pa hcoete enga bdeka ks te ga zanicevale tok let da bi skrbel za mucle takrt pa vs nihce noce.

Mene so v dveh letih hote4le 15 mamic pa nobene nism resno jemal, reku sme jim pojdi tje kjer si mucla dobila.

Simpel.

Men se zdi normalno da zenska ubije moza ali moz zeno, ce se le ta ne obnasa praivlno. Logicno mi je da moz po 30 letih umori zensko k sme mu je gonila ve skj naredi to v glavi.

Po veicni piek sam noge sirite delate nic in sam paemten ste zemri.

VSI TIPI KAR JIH POZNAM mi to vedno potrdijo toda tega nikol nihce niti moz zeni ne bo reku ekr ce ji to rece bo baba znorela,.. pac picek ste hianvske ce ni tkao k hcoete met pol se ti jebi.

Da ne omnim da so otorci za zenske smao orodje da tiap rpiklenejo nase.


Men se ne smili zenska ki si jo omnila, sori privoscim ji celo,.. grem staviti in poznam rpimere ko je ok tip zelel kako picko met pa je baba silial v takega tiap da je joj. Tipo jo je noseco pretepal doma,.. pa je bial se z njim po 10 letih tepeza pa je skapirala da to ni to. Sla k unmu tipu anzaj un pa ji je lepo reku,. 10 let nazaj sem te tel met, unicla si me pa priazla sedja tud ce te toj moz ubije mi je vseeno podji nazaj toji mucli niso moji mulci akr si si skuhala se pojej.

Pucna se je ubila,..... otorke je moz fuknu ven na dvorisce,.. sam pa zivi sedaj sam..

ZA VSE TO STE KRIVE PICKE.

azto s emen ne smilite sori,. nobena se nikol ni rpasala kak se obm jaz pocutil ks te teple na mene in po meni,.. azto tudi men dol visi ce kdo  pretepa kako punco v oji blizini, tudi ce grme ponoci mimo ulcie kejr tepejo kako punco ap s eje ze zgodlo,.. niti na pamet mi ne pride da bi prerpecu.

Vsaka pucna k je reptepena si to zaluzi, ker noben moski je ne bi sle tepst brezveze.

Pred caosm je moz ustrelu zeno v glavo zakaj, aja ziehr nimel nic drugeg aza pcoet,. ko so sli gledati kaj je z familijo so pogruntali da ej moz odpalcal hiso ravno oan ap tela od nejga strna da bi vzeal pol bajte pa jo prodala mu nazaj da bi lohak zivel nanejgov racun, sodica niso nareidal nic tip se ga napil in jo psopravu,.

Tebi ki si zesnka se to zdi noro jaz ap to podpiram,... picek delta z tipi kot svinaj z mehom in cas je da se vam pokaze kdo ej gospodar.

simpel.

da ne bom omenjal kok zensk ubiej msoekga,. sploh ne

zadnjci sem bral da ej en tip razkosal zeno pri zveim telesu prej pa ji je izruval vse zobe ven,...

jaz bi se sam prasal kaj je mogu tipo pretrpet da je nekdo to sploh anredu, ek rnormalen tip teg anikol ne bi ce ap ga je baba jebala v glavo mu gorzila kar ni nic nenavadneg av zakonuu se vsak vloek k sme delal rpi njem mi ej rkeu da ga baba izriv apa mu grozi,. pol vemo kako je to,..


Sori,.. pucen ste si same krive, gotne se iscete bogate pa tko,. ok mste bogatega sedaj ap se palcujte ceno za to,. sanm ne jamrat o ok tipov pa ste se delale nroca,.. kaj isltei k mat reproducijske organe na noter da bomo tipi vam vedno dali prov pa da lahko delate kot hocete znami nop.

Vednov ec je tipov ki dela z pickami v enem karaterju ko ap so v drubi moskih ap se vsi rezijo ekr vedo kakojo vlece za nos.

Simel, pogrutnalo ej vec moskih n to je z denva v dan huej da zesnke ne mreos resno jemat zato ji lepo delas geste da misli kak si specijal, rpvic ko te hceo zafukat pa jo odjebes.

Veste kok folak je psotvili zensko z otorkom pred vrata,.. pa baba ni nic dobila od his eod gostice in hotela.

Veliko je tega,.. azto ke je tezila in bila prsica tip jo psotvi ven in nikol ji ni prilo na pamet da bi kar kol hotla od nejga k ej vedla da bo dobial batine.

Tako se reci dones delajo.
Pucne iscete prince,.. k majo dsot eksa pol pa jamrate ce ves bo tolkel vas problem.

Da ne bom omnjal kaj i re rekla ena koelgica k je vzeal italijana,...
in mi rece na koncu zgodbe,..

ne letaj visoko,...

sploh ne veste kok otork se ugrabi,.. pa zahteva odkupnino od matere,..

koenc..

vi kar jebajte tiap v glavo,.. ce je tip pametn nikol ne bo pusil da bo bajta od babe manj ko puce amte boljs te pameten vec k amte boljs e gont eokol ,..

kok punc poznam k so se omozile zard denarja ,..

pol ap bos rekalljubezen,..


Vsak si izebre to akr hoce,.. e pa s emal moris partnerju pa samo bezi,..

pa se toel

Pred leti je ena zena prekuhala moza v milo, predala ga ej pa akr na trznici,..

tok o tem kok ste zensek psotene samo pol jamrate kak vam ej tezko rpej ap ste uncievale tipe kar neki

nobena s emn ne smili.

V intervalih se je zaganjal z malo predaha, da je zajel sapo, rjovel, zmerjal, treskal z vso močjo havbo avta, kar pa je bilo najbolj srhljivo, je bila ta osramočena žena, ki ji je bilo videti, da živi vsako sekundo življenja v strahu. In sem pomislila, kdo je tu bolj kriv, ona ali on? Če bi meni partner to naredil, ga zapustim prvo sekundo. Druga stvar tu je, da je moški moral kazati znake nasilja že pred rojstvom otrok, kako da se je vseeno odločila imeti otroke s takšno zverino? In ali ni najhuje za nič kriva otroka, ki živita v strahu od rojstva malodane?

Sad

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Zakonsko nasilje
Reply #73 - 26.11.2011 at 13:30:12
 
škoda da me siliš v kar me siliš sonček ...

pls
začni dojemat da kar dojemaš je samo tvoja plat medalje (na drugi strani je pak neki druzga)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5