Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 42870 times)
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Moderna civilizacija
Reply #45 - 05.10.2008 at 21:52:32
 
Etrex wrote on 04.10.2008 at 14:45:47:
Alojz in Sandib wrote on 04.10.2008 at 14:23:03:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.



Alojz, mislim da je bebcema M.l. in Bostyju zastojn razlagat, ker slepec je pac slepec in ne more videti, spoznati resnico.

Prevec imasta sprano in sprogramirano pamet od neke Lorber, RKC mixa.

Ce do zdaj nista spoznala ene samcate resnice, ki ste jim jo ze 1000x povedali, jo niti ne bosta. Njihova najvisja resnica je soncno vesolje poseljeno z letecimi kravami, vodikovega sira iz saturnovih sirarn in 2x prazenimi lepotci zivecih na soncih oziroma znotraj njih.

Sprogramirana sta na to in tako slepa za vse drugo razen njihovega izmisljenega bogeca, ki jima prisepetava, pa ne vesta bebca da to sama sebi prisepetavata.

V to sepetanje in brezpogojno verjameta, saj vemo kaj jima je ze vse povedal ta bogec in kako lahko potem jemljes resno nekoga ki vunvrze letece krave iz saturna? In ko to Bosty pribije vskoci M.l. papagaj programiran in pove, joj joj Bosty kako lepo si povedal in kako res je Grin. Ce mu bo rekel Bosty da se je iz desetega nadstropja dobro vreci na glavo bo to M.l. papagaj naredil bres premisleka, saj je Bosty zanj najvisji vir resnice.

Karkoli bo rekel Bosty bo to M.l. sledil, saj veste Alojz ko je rekel M.l., da kako bi se mi lahko ucili od Bostya  Grin, si mislite?

Da bi Bopsty ucil okrog te neumnosti, to bi pa bila katastrofa globalne razseznosti, vsi bi postali bebci, ki bi vedli samo kaj je blodnja.

L.p.

Etrex, kaj ti ne priznavaš svobodne volje bljižnega, ki jo tako veličaš v Lojzekovih psalmih.

Pa lep pozdrav in pustimo drugim svobodo mišljenja.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Moderna civilizacija
Reply #46 - 05.10.2008 at 21:56:42
 
Poet wrote on 04.10.2008 at 19:55:25:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 16:10:32:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Hvala Brate . Sem vedel da bo držalo tako, čeprav sem bil že malo v dvomih  Wink Cool.

Ni nobenega prvoustvarjenega bitja od Stvarnika, ker tudi ni nobenega zadnjeustvarjenega bitja od Stvarnika. Meni grejo pa že počasi te pravljice o stvarjenju rahlo na živce, še posebej me ne drisko vleče govorjenje o Stvarniku, ki je ustvaril vse drugo potem pa šel lepo na počitnice v Nič, od koder s slamničkom v kozarčku koktejla lepo opazuje svojo Stvaritev, ali bo le-ta blagovolila se mu klanjati ali ne, ali se bo ravnala po njegovih/njenih zakonih (ker tega noben živ bog ne ve al je ta Stvarnik muško al je nemara žensko, al je pa morebiti kodrlajsasto rdeče!).

Aja, no potem je pa ta kordlajstast Stvarnik ustvaril še svoj antipod, torej nekaj je privlekel iz levega rebra kar SPLOH ni bil on sam, in je rekel temu bitju: "Ajde marš na polje, pićka ti materina, govno stvoreno od mene, šta si se jelo meni suprostaviti, a, Satančino jebena, idi ti u tri pićke materine, mrš, jebote!". No in tako je Stvarnik ustvaril svojo lastno igračko s katero se v neskončnost prepira, ker ga bojda nič ne uboga, svoje druge igračke, ki jih je tudi bojda naredil, pa to prvoustvarjeno bitje vleče za nos in želi speljati stran od Stvarnika samega, kateri lepo pije vinček od Malega Lulčka, Bošty mu pa dobavlja vodikov sir iz ene izmed Saturnov lunc!

Tako!  Cheesy

Poet zdaj si pa negiral samega sebe. Kakšna modrost!!!!!

Pa lep pozdrav in zavedajmo se samega sebe.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #47 - 06.10.2008 at 19:56:35
 
M.L. wrote on 05.10.2008 at 21:49:20:
Alojz in Sandib wrote on 04.10.2008 at 14:23:03:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.


Lojzek, a ti sploh veš kaj je tvoja smrt in zakaj si prišel življenju na proti.

Pa lep pozdrav.


Za prvo menda da ve, za drugo pa naj še sam razloži  Roll Eyes.

Hvalaa , + Lp  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #48 - 06.10.2008 at 23:53:58
 
Boštyxz wrote on 06.10.2008 at 19:56:35:
M.L. wrote on 05.10.2008 at 21:49:20:
Alojz in Sandib wrote on 04.10.2008 at 14:23:03:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.


Lojzek, a ti sploh veš kaj je tvoja smrt in zakaj si prišel življenju na proti.

Pa lep pozdrav.


Za prvo menda da ve, za drugo pa naj še sam razloži  Roll Eyes.

Hvalaa , + Lp  Cool


Joj joj kaksna bebca, ravno za skupaj.

Saj ne da bi bilo ze 1000x detajlno objasnjeno.

Ok se 1x potem pa ne gnjavita vec z bedarijami, ker sta si sama kriva da sta neumna bebca.

Tako, ti si bebec in si mislis da prides zivljenju naproti in posledicno tudi v smrt verjames. Grin

Ko se clovek dvigne nad vajino bebavo nedojemanje, spozna da je rojstvo, smrt, rojstvo, ti si vecno zdaj, komu zaboga prides napoti ce si vecno zdaj? Celo zivljenju prides napoti, pa saj si ravno ti to zivljenje, vecno sedanja zivljenska samobitnost, pa kaj spet plavata po saturnu Grin Se vidi da vama je RKC vpliv naredil katastrofalno stalo v glavi in zdaj se sprasujesta in isceta odgovore zakaj sta prisla zivljenju naproti (ne samo to ta odgovor isceta na saturnu med letecimi kravami) Grin hahaha. Resnica je: ziva sta vecno zdaj, sta bila in bosta vecno zdaj, nic ne more to spremenit. Niti vas namisljen bebav bog ne, kateri pa je nepresentljivo in logicno enak vama dvema, saj ne da bi pomislila da sta to vidva sama.

Prvo stopita iz saturna na trdna tla, pa se potem naprej pogovarjamo, ker to je pa res na meji kriticno bebavega!

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #49 - 07.10.2008 at 08:03:29
 
Hmm, očitno,  da mi2 nisva razumela M.L. jevega vprašanja . Undecided

Sicer pa že vrabci na strehah vedo, da je telesna smrt samo prehod v višje stanje , kaj bi hotel še več kot to  Cool.

No, malo se mi sicer že svita, kaj je M.L. mislil z tem, da pridemo Življenju na proti  Roll Eyes Undecided Huh Wink Smiley Roll Eyes Cool.

Lp

Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #50 - 07.10.2008 at 12:14:10
 
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 08:03:29:
Hmm, očitno,  da mi2 nisva razumela M.L. jevega vprašanja . Undecided

Sicer pa že vrabci na strehah vedo, da je telesna smrt samo prehod v višje stanje , kaj bi hotel še več kot to  Cool.

No, malo se mi sicer že svita, kaj je M.L. mislil z tem, da pridemo Življenju na proti  Roll Eyes Undecided Huh Wink Smiley Roll Eyes Cool.

Lp

Boštyxz + # Kiss#


Ocitno ti nisi razumel, Alojza je vprasal, ce ve zakaj je prisel zivljenju naproti. Tu se ti nima kaj svitat, ker zivljenju ne prides naproti, kje pa si bil potem preden si prisel zivljenju naproti? Grin

Bosty ni visjega stanja, je kar je to brez izmisljanja in sanjarjenja.

In seveda, od kje ti da bi hotel kaj vec kot to? Tako kot je vem da je popolno in drugace ne more bit.

Malo obracas stvary Bosty, ravno ti govoris o necem, kar je v pravljici in ni tukaj, tako da ti hoces nekaj vec kot je v resnici, ker ce bi ti bil vecno zdaj dovolj, ne bi skakal v prihodnost in povsod drugam samo v realnost ne Grin

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #51 - 07.10.2008 at 12:27:42
 
No, na GW sem ti odgovoril glede tvoje domnevne popolnosti  Cool Tongue Grin Cheesy Wink Smiley Cool Exclaim.

A kje da sem bil prej ? Cheesy  Točno tam, kamor bom šel po tej telesni smrti !  Exclaim Cool Roll Eyes , torej v duhovni svet , ki vse prežema . Cool

Še kaj ne veš , kolega ?  Roll Eyes

Pa dober + večveden dan ti želimo, Sončevopozitivni,  še napreeejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool...

from boštyxz + Sun spirits + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #52 - 08.10.2008 at 00:40:14
 
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 12:27:42:
No, na GW sem ti odgovoril glede tvoje domnevne popolnosti  Cool Tongue Grin Cheesy Wink Smiley Cool Exclaim.

A kje da sem bil prej ? Cheesy  Točno tam, kamor bom šel po tej telesni smrti !  Exclaim Cool Roll Eyes , torej v duhovni svet , ki vse prežema . Cool

Še kaj ne veš , kolega ?  Roll Eyes

Pa dober + večveden dan ti želimo, Sončevopozitivni,  še napreeejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool...

from boštyxz + Sun spirits + # Kiss#


Skoda Bosty, res skoda, ti bos sele sel v duhovni svet, eni pa smo ze od vedno v duhovnem svetu  Wink. No povej ko bos tam, pa se potem ponovnop pogovorimo?

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #53 - 08.10.2008 at 07:39:39
 
Etrex wrote on 08.10.2008 at 00:40:14:
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 12:27:42:
No, na GW sem ti odgovoril glede tvoje domnevne popolnosti  Cool Tongue Grin Cheesy Wink Smiley Cool Exclaim.

A kje da sem bil prej ? Cheesy  Točno tam, kamor bom šel po tej telesni smrti !  Exclaim Cool Roll Eyes , torej v duhovni svet , ki vse prežema . Cool

Še kaj ne veš , kolega ?  Roll Eyes

Pa dober + večveden dan ti želimo, Sončevopozitivni,  še napreeejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool...

from boštyxz + Sun spirits + # Kiss#


Skoda Bosty, res skoda, ti bos sele sel v duhovni svet, eni pa smo ze od vedno v duhovnem svetu  Wink. No povej ko bos tam, pa se potem ponovnop pogovorimo?

L.p.


... duhovni svet , .... ki vse prežema, ... tudi ta hip, "večnosedaj " vse kar je ... Exclaim Cool.

Pa dober dan od Boga poslan ti želimo, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Moderna civilizacija
Reply #54 - 08.10.2008 at 11:26:10
 
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 08:03:29:
Hmm, očitno,  da mi2 nisva razumela M.L. jevega vprašanja . Undecided

Sicer pa že vrabci na strehah vedo, da je telesna smrt samo prehod v višje stanje , kaj bi hotel še več kot to  Cool.

No, malo se mi sicer že svita, kaj je M.L. mislil z tem, da pridemo Življenju na proti  Roll Eyes Undecided Huh Wink Smiley Roll Eyes Cool.

Lp

Boštyxz + # Kiss#


Ni nujno, da je telesna smrt prehod v višje stanje, duša se lahko v vrtiljaku samsare  tudi degradira do nižjih oblik ali celo pade v peklenske predele.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #55 - 08.10.2008 at 17:28:12
 
Boštyxz wrote on 08.10.2008 at 07:39:39:
Etrex wrote on 08.10.2008 at 00:40:14:
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 12:27:42:
No, na GW sem ti odgovoril glede tvoje domnevne popolnosti  Cool Tongue Grin Cheesy Wink Smiley Cool Exclaim.

A kje da sem bil prej ? Cheesy  Točno tam, kamor bom šel po tej telesni smrti !  Exclaim Cool Roll Eyes , torej v duhovni svet , ki vse prežema . Cool

Še kaj ne veš , kolega ?  Roll Eyes

Pa dober + večveden dan ti želimo, Sončevopozitivni,  še napreeejjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cool...

from boštyxz + Sun spirits + # Kiss#


Skoda Bosty, res skoda, ti bos sele sel v duhovni svet, eni pa smo ze od vedno v duhovnem svetu  Wink. No povej ko bos tam, pa se potem ponovnop pogovorimo?

L.p.


... duhovni svet , .... ki vse prežema, ... tudi ta hip, "večnosedaj " vse kar je ... Exclaim Cool.

Pa dober dan od Boga poslan ti želimo, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Hehe Bosty, kaj je to kaksen poseben smisel za humor? Ker ravno to ti pravim, prezema vse vecno zdaj, ne cez 10 let ali 100 let.

Torej prezema vse zato smo v duhovnem svetu, ali se tega zavedas ali ne, je pa druga.

Torej Bosty, ne cakaj da umres da bi odfrcal nevemkam, ker tvoje samoposebi nezavedno fotonsko telo- dusa, se bo vezala na masno vrednost- elementarno telo, sicer pa je dusa sploh ujeta v lastno EM polje zemlje, zato frcanje "gor" odpade. In kar sem ti odgovoril v drugi temi o EM, povezi in ti bo upam jasno. Ravno EM je vzrok in posledica med duso in telesom, da bos ti ponovno zaveden v duhovnem svetu Cool , kjerkoli ze ampak samo vecno zdaj.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #56 - 08.10.2008 at 17:33:37
 
satis wrote on 08.10.2008 at 11:26:10:
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 08:03:29:
Hmm, očitno,  da mi2 nisva razumela M.L. jevega vprašanja . Undecided

Sicer pa že vrabci na strehah vedo, da je telesna smrt samo prehod v višje stanje , kaj bi hotel še več kot to  Cool.

No, malo se mi sicer že svita, kaj je M.L. mislil z tem, da pridemo Življenju na proti  Roll Eyes Undecided Huh Wink Smiley Roll Eyes Cool.

Lp

Boštyxz + # Kiss#


Ni nujno, da je telesna smrt prehod v višje stanje, duša se lahko v vrtiljaku samsare  tudi degradira do nižjih oblik ali celo pade v peklenske predele.


Satis

Ne plast Bostyja z nekimi naucenimi forami ki ne drzijo v resnici, se ne cudim da je tako zmesan, ce pa je taksne neumnosti poslusal leta in leta... resnica je, v noben peklenski krog ne pades in nic se ti ne zgodi, kar sam zavestno ne sprejmes, strah je odvec!

Vse kar se zgodi se ti ne zgodi nic proti tvoji volji, za vse smo vedeli kaj bomo tu prestali in sami smo to sprejeli.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #57 - 10.10.2008 at 20:40:22
 
satis wrote on 08.10.2008 at 11:26:10:
Boštyxz wrote on 07.10.2008 at 08:03:29:
Hmm, očitno,  da mi2 nisva razumela M.L. jevega vprašanja . Undecided

Sicer pa že vrabci na strehah vedo, da je telesna smrt samo prehod v višje stanje , kaj bi hotel še več kot to  Cool.

No, malo se mi sicer že svita, kaj je M.L. mislil z tem, da pridemo Življenju na proti  Roll Eyes Undecided Huh Wink Smiley Roll Eyes Cool.

Lp

Boštyxz + # Kiss#


Ni nujno, da je telesna smrt prehod v višje stanje, duša se lahko v vrtiljaku samsare  tudi degradira do nižjih oblik ali celo pade v peklenske predele.


Res je to kar praviš  Exclaim. To moram potrditi  Cool.

Vendar so to že bolj extremni primeri, ki veljajo za bolj pokvarjene/zmaterializirane ljudi , za kar pa pri meni ni več bojazni  Roll Eyes.

Da, tudi za te primere vem   Cry . Ti so res kruti primeri  Cry.

In še en moj moto, pobran iz neke duhovne pesmi ; " ... the only way is up, ... ( 4 ever ... Lips Sealed ) ... " ... Cool Wink Cool Roll Eyes

Čaw , by

Boštyxz + Modern Spirituals + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #58 - 10.10.2008 at 21:31:31
 
Zalostno, vse je tako enostavno, a kako zna to clovek zakomplicirat.

Vas ze vidim kako boste verjetno v ne prevec bliznji prehodnosti metali to krami iz sebe vse do enostavnega golega bistva:

Xmept*=INmept* AO/OA (EM) RImept*=Xmept*

Tu so vsi extremni primeri in neextremni, pokvarjeni, bebavi, vsi bogci pajacki namisljeni in... hudica vazno da se na koncu vse izdide v nulo in bistvo ostane nedotaknjeno in vecno zdaj isto. hehehe

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #59 - 11.10.2008 at 09:02:39
 
Etrex wrote on 10.10.2008 at 21:31:31:
Zalostno, vse je tako enostavno, a kako zna to clovek zakomplicirat.

Vas ze vidim kako boste verjetno v ne prevec bliznji prehodnosti metali to krami iz sebe vse do enostavnega golega bistva:

Xmept*=INmept* AO/OA (EM) RImept*=Xmept*

Tu so vsi extremni primeri in neextremni, pokvarjeni, bebavi, vsi bogci pajacki namisljeni in... hudica vazno da se na koncu vse izdide v nulo in bistvo ostane nedotaknjeno in vecno zdaj isto. hehehe

L.p.


Hmm, ne, Etrex, ne ne, to kar si na koncu zaključil, to še NI dovolj . Roll Eyes

Namreč, gre se za napredek - Večni Napredek - Večni Duhovni Napredek. Cool

Pa dober + naprednejši boljši dan ti želimo, ... Smiley...

Boštyxz + Advanced Positivers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7