Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 42865 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #90 - 03.11.2008 at 17:26:49
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 03.11.2008 at 16:37:26:
Boštyxz wrote on 03.11.2008 at 07:41:15:
Da, to je ta Prasila, ki je Superinteligentna, in vse ureja, in vodi, ... tudi mene + tebe , nas vse, (pa če to zaznaš/veš ali pa ne) ...vodi vsa Vesolja skupaj, ki jih je tudi ustvarila.  Exclaim.

In ta, ta Gonilna Velesila Stvarjenega Stvarstva, ta je na tako visokoprefinjenem nivoju, da se jo zelooo težko odkrije. Sama pa se tudi noče kazati . Njeni učinki so vidni kot nihanje-EMV, vendar na najvišjih možnih frekvencah, ki pa precej presegajo frekvenco svetlobe .

No, in torej, točno ta energija, je tista, ki ves ostali prostor povezuje / vzdržuje v Eno celoto - Enost, čeprav se znotraj te Enosti dogajajo izolacije - dvojnosti za določena časovna obdobja, samo za zviševanje energije kvalitativno + kvantitativno .

No, to bi bilo na kratko , morda drugič kaj več, ... pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw . ---

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#


Bošty prevzeto po P.D. Ker pa ne razumeš bistva se še loviš. Saj boš uštekal!

Dvomim, njemu življenje v domišljiji godi. Realnost je zanj prekruta, nerazumljiva.

Lp,Igor


Tudi s tem se strinjam.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
kmet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 29

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #91 - 03.11.2008 at 22:42:56
 
Dej Alojz prosim mal povej, kako si predstavljaš našo prihodnost (družbeno-politično-ekonomski sistem, vrednote, znanost, medosebojne odnose, družino...). Kako bo na vse to vplivalo vedno večje število samospoznanih osebkov.
Ali nekaj takega kot je predstavljeno tukaj http://www.thevenusproject.com/

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #92 - 04.11.2008 at 07:08:58
 
Alojz in Sandib wrote on 03.11.2008 at 16:37:26:
Boštyxz wrote on 03.11.2008 at 07:41:15:
Da, to je ta Prasila, ki je Superinteligentna, in vse ureja, in vodi, ... tudi mene + tebe , nas vse, (pa če to zaznaš/veš ali pa ne) ...vodi vsa Vesolja skupaj, ki jih je tudi ustvarila.  Exclaim.

In ta, ta Gonilna Velesila Stvarjenega Stvarstva, ta je na tako visokoprefinjenem nivoju, da se jo zelooo težko odkrije. Sama pa se tudi noče kazati . Njeni učinki so vidni kot nihanje-EMV, vendar na najvišjih možnih frekvencah, ki pa precej presegajo frekvenco svetlobe .

No, in torej, točno ta energija, je tista, ki ves ostali prostor povezuje / vzdržuje v Eno celoto - Enost, čeprav se znotraj te Enosti dogajajo izolacije - dvojnosti za določena časovna obdobja, samo za zviševanje energije kvalitativno + kvantitativno .

No, to bi bilo na kratko , morda drugič kaj več, ... pa lep pozdrav iz Slovenskih dobrav, čaw . ---

by Boštyxz + God's brotherz + # Kiss#


Bošty prevzeto po P.D. Ker pa ne razumeš bistva se še loviš. Saj boš uštekal!


Glej, očitno nisi sprevidel, da sem to pisal z tvojimi besedami, samo zato, da bi ti + tebi podobni kaj lažje štekali . Cool

No, pa nič za to, bo tudi zate še prišel čas spoznanja nekoč  Cool.

Lp do tedaj  Cool, ...

by Boštyxz + Modern Souls + Sun Positivers + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #93 - 05.11.2008 at 18:19:46
 
kmet wrote on 03.11.2008 at 22:42:56:
Dej Alojz prosim mal povej, kako si predstavljaš našo prihodnost (družbeno-politično-ekonomski sistem, vrednote, znanost, medosebojne odnose, družino...). Kako bo na vse to vplivalo vedno večje število samospoznanih osebkov.
Ali nekaj takega kot je predstavljeno tukaj http://www.thevenusproject.com/

lp


Prihodnost naše civilizacije gre po izrazu naše svobodne volje v dve smeri,odvisno od čisto osebnih odločitev .

V trenutku ko bomo kot civilizacija spoznali neomejen vesoljni vir energijo ob sočasnosti vseh drugih spoznanj,(no0mos logos-enotna vesoljna naravna zakonitost)ki jih naše življenje in elementarna vesoljna samobitnost nosi v sebi se bomo individualno odločali kje,kdaj in kako želi vsak med nami živeti naprej.

Opcija ni samo Zemlja.Zemlja je opcija za tiste,ki želijo živeti v naravni samoreprodukciji življenja na Zemlji. Ti bodo padli nazaj na stopnjo neandertalcev in začeli nov civilizacijski 28000 letni val v v ponovni ledeni dobi po zemeljskem gravitacijskem nihaju(kopno in vode se medsebojno prelijejo). Ti dobijo kompletno teološko civilizacijsko zapuščino ,katero bodo 14000 proučevali in po tej dobi jo bodo kot homo-sapiens-sapiens ponovno spoznali. Tu smo sedaj mi !!!!!!

Druga opcija je prostovoljni iztop iz naše naravne reprodukcijske verige,v umetno verigo lastnih življenjskih re-animacij (isto telo- duša-
duh). Tu bodo tudi pretehtane družinske odločitve staršev v imenu otrok. Ti ki se bodo tako prostovoljno odločili bodo s tem postali prostovoljni visoko etično zavezani vesoljni skrbniki,sejalci,prenašalci in kralji vesoljnega življenja,znotraj našega širšega galaktičnega občestva Elohim.Na Zemlji bo t.i. obdobje raja zelo kratko in začel se bo nov cikel.

Odhajajoči (zveličani) bodo prestopili dobesedno prag smrti in postali živi kralji vesoljnega življenja. Toliko na kratko.

Poglobiti se moraš v moje celotno sporočanje,da se ti zadeva ne bi zdela nad realistična, ali celo, Cool zgolj moj umotvor.

Lp Alojz Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Moderna civilizacija
Reply #94 - 05.11.2008 at 21:40:19
 
Torej je po tvoje Ta-modri, superinteligentna prasila, ki je komandant vesolij.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #95 - 05.11.2008 at 21:49:49
 
Quote:
Torej je po tvoje Ta-modri, superinteligentna prasila, ki je komandant vesolij.

Lp,Igor


Igor

Sedaj ne vem a ti mene to sprašuješ ali Boštya?

Zame je edino verodostojen in odločujoč faktor v vesolju edinole človek!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Moderna civilizacija
Reply #96 - 05.11.2008 at 21:54:43
 
Alojz in Sandib wrote on 05.11.2008 at 21:49:49:
Quote:
Torej je po tvoje Ta-modri, superinteligentna prasila, ki je komandant vesolij.

Lp,Igor


Igor

Sedaj ne vem a ti mene to sprašuješ ali Boštya?

Zame je edino verodostojen in odločujoč faktor v vesolju edinole človek!!!

To je bilo vprašanje za Boštija, ki stremi k hlapčevanju.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
kmet
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 29

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #97 - 08.11.2008 at 01:33:39
 
Quote:
Opcija ni samo Zemlja.Zemlja je opcija za tiste,ki želijo živeti v naravni samoreprodukciji življenja na Zemlji. Ti bodo padli nazaj na stopnjo neandertalcev in začeli nov civilizacijski 28000 letni val v v ponovni ledeni dobi po zemeljskem gravitacijskem nihaju(kopno in vode se medsebojno prelijejo). Ti dobijo kompletno teološko civilizacijsko zapuščino ,katero bodo 14000 proučevali in po tej dobi jo bodo kot homo-sapiens-sapiens ponovno spoznali. Tu smo sedaj mi !!!!!!


A prav štekam nas čaka še 14.000 let tega sranja?!(veš koliko bednih novoletnih žurk je še to), da pride do ponovnega spoznanja, ali je varjanta, da se stvar hitreje odvije. Ali so te 28.000 letni ciklusi fiksno zacementirani ali je to odvisno od hitrosti razvoja naše zavesti (če je, kako lahko razvoj človekove zavesti povzroči prelitje vode in kopnega?!

lp,
andrej
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #98 - 08.11.2008 at 07:12:45
 
Quote:
Torej je po tvoje Ta-modri, superinteligentna prasila, ki je komandant vesolij.

Lp,Igor


Logično , + od večno je bilo  + bo tako  Cool.

LP Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #99 - 11.11.2008 at 18:33:29
 
kmet wrote on 08.11.2008 at 01:33:39:
Quote:
Opcija ni samo Zemlja.Zemlja je opcija za tiste,ki želijo živeti v naravni samoreprodukciji življenja na Zemlji. Ti bodo padli nazaj na stopnjo neandertalcev in začeli nov civilizacijski 28000 letni val v v ponovni ledeni dobi po zemeljskem gravitacijskem nihaju(kopno in vode se medsebojno prelijejo). Ti dobijo kompletno teološko civilizacijsko zapuščino ,katero bodo 14000 proučevali in po tej dobi jo bodo kot homo-sapiens-sapiens ponovno spoznali. Tu smo sedaj mi !!!!!!


A prav štekam nas čaka še 14.000 let tega sranja?!(veš koliko bednih novoletnih žurk je še to), da pride do ponovnega spoznanja, ali je varjanta, da se stvar hitreje odvije. Ali so te 28.000 letni ciklusi fiksno zacementirani ali je to odvisno od hitrosti razvoja naše zavesti (če je, kako lahko razvoj človekove zavesti povzroči prelitje vode in kopnega?!

lp,
andrej  


Andrej

Mi smo na koncu poti. 14ooo gor 14ooo dol samo še stopimo na vrh. Naši možgani delujejo na galaktične čae in s tem na njeno EM frekvenco.Isto kot na Zemlji 4x3-1leto. Zavest ima hiarhijo zemeljska-rastline,živali Em osončja-človek Em galaksije.

Povedal sem ti moraš prebrati celoto,da ne bi jaz še enkrat  tebi razlagal. Ne mislim nič slabega,pač prebrskaj forum vse je na njemu.
Malo boš bral bedarije,ki jih nekateri ven mečejo in se boš smejal.
Vse bo ok. Verjemi! Ni,da mi ljudje ne moremo rešiti.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #100 - 12.11.2008 at 00:40:00
 
Alojz in Sandib wrote on 11.11.2008 at 18:33:29:
Mi smo na koncu poti. 14ooo gor 14ooo dol samo še stopimo na vrh. Naši možgani delujejo na galaktične čae in s tem na njeno EM frekvenco.Isto kot na Zemlji 4x3-1leto. Zavest ima hiarhijo zemeljska-rastline,živali Em osončja-človek Em galaksije.



V tej svoji  hirearhiji zavesti si popolnoma spregledal EM frekvenco krajevne skupnosti Komandanta Staneta.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #101 - 12.11.2008 at 18:08:32
 
Bamby wrote on 12.11.2008 at 00:40:00:
Alojz in Sandib wrote on 11.11.2008 at 18:33:29:
Mi smo na koncu poti. 14ooo gor 14ooo dol samo še stopimo na vrh. Naši možgani delujejo na galaktične čae in s tem na njeno EM frekvenco.Isto kot na Zemlji 4x3-1leto. Zavest ima hiarhijo zemeljska-rastline,živali Em osončja-človek Em galaksije.



V tej svoji  hirearhiji zavesti si popolnoma spregledal EM frekvenco krajevne skupnosti Komandanta Staneta.


In belogardista Hrena oba enakovredno.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: Moderna civilizacija
Reply #102 - 05.03.2010 at 01:26:53
 
na srečo EM frekvenca tvojega bluza včasih malo zaniha
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #103 - 05.03.2010 at 17:21:00
 
Quote:
na srečo EM frekvenca tvojega bluza včasih malo zaniha


Vedeno niha !!! Samo pri norcih,ki ob dveh zjutraj svoj ego ujčkajo spi. Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7