Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 42868 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #30 - 27.09.2008 at 14:05:47
 
M.L. wrote on 27.09.2008 at 12:54:36:
Alojz in Sandib wrote on 27.09.2008 at 12:39:14:
M.L. wrote on 26.09.2008 at 20:41:35:
Boštyxz wrote on 26.09.2008 at 20:22:45:
Alojz in Sandib wrote on 26.09.2008 at 17:21:48:
Vsem

Ko preberem nek stavek kjer se navaja' Božja misel' bi najraje splezal po nebeških lojtrah v lastno rit.

Vsaka božja misel je sočasno samozavedna in samospoznana človeška misel,ker Bog misli o sebi, se spoznava,govori,piše, preko človeka( večno-sedaj) in nikakor drugače.Človek je njegova najvišja možna živa samomanifestacja.


Ja, že, vendar si še vedno preveč kratkoviden , ker ;  Exclaim Bog lahko lepo obstaja brez nas, in tudi JE obstajal že veliko veliiiikooo prej, preden je ustvaril nas - male ljudi . Exclaim

In, to bo tudi vzrok, zakaj te vleče v lastno rit  - ker tega pač ne štekaš  Cry.

Pa dober + velik večer vam želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjj, ...  Cheesy Roll Eyes...

from Boštyxz + # Kiss#

Ja, prav imaš Bošty in tudi se ve kdo tako silovito nasprotuje Božji misli in Bogu.

Pa lep pozdrav.


Bošty in M.L  Satis in vsi kvazi pevci!!!!!!

Nekaj lahko obstaja samo če se lahko samopotrdi v lastni najvišji možni živi samomanifestaciji-to je preko človeka.Ker pa je stvarstvo večno-sedaj samobitno je sočasno večno-sedaj vsaka njegova X elementarna in življenjska pojavnost ravno tako večno-sedaj samobitna. Ko boste vi krepko zaostali za pravim vedenjem to dojeli,se lahko šele začnemo resneje pogovarjati. Vi bumbarji morate dojeti če ni vas, tudi Krišne in vseh vaših bogcev ni,ki so vsi ime za večno sedanjo vseobsežno vesoljno samobitnost!!!!! Stvarstvo misli in se samospoznava v človeku in človek večno-sedaj vsak med nami živa samomanifestacija vašega bogca. Človek je večno-sedaj živa. realizirana individulna samomanifestacija . Krišna-Stvarnik se pozna,ali pa ne, toliko kolikor,ga pozna človek sam.

Ajde mojstri kvazi vedenja, rušite to mojo trditev!!!!!

Lp Alojz Grin

Lojzek, sem ti že povedal, da se ve kdo zanika Boga in postavlja sebe v ospredje. S tem je tudi tvoja trditev ovržena.

Pa lep pozdrav.


Res je  Exclaim Res; Lojze ima pomanjkanje podatkov , zato pa tako kratkovidno razmišlja  Cry.

Lp  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #31 - 28.09.2008 at 16:57:13
 
Alojz in Sandib wrote on 27.09.2008 at 13:38:15:
M.L.
bo
Ni več drete? Kje je sedaj tvoj spev?

Lp Alojz Shocked


M.L. Kdo je kako mislil pred nastankom vesolja??

Daj prosim te, to mi pojasni Bimbo -ringo-rongo!?

Vesoljna vseobsežna samobitnost ni nikoli nastala in ne bo nikoli končala je samobitna,samoohranitvena,samozadostna in samodelujoča (in perpetuo) večno-sedaj.
To je v resnici vaš malikovani vrhovni Oče-Stvarnik,Krišna-Troedino Stvarstvo-Tribuhvana, Alah, ecc.

Mogoče boste vi otožni pevci,ki ne poznate vzroka in namena civilizacijskega sistema hrambe izgubljenega vesoljnega vedenja na Zemlji začeli drugače razmišljati.

Lp Alojz  Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #32 - 28.09.2008 at 17:26:25
 
Alojz in Sandib wrote on 28.09.2008 at 16:57:13:
M.L. Kdo je kako mislil pred nastankom vesolja??

Daj prosim te, to mi pojasni Bimbo -ringo-rongo!?


To pa tudi mene zanima, kaj povejo na to.

Ves cas nakladajo razni M.L.ji, kako ne razumete to in ono.

Potem ko pa se jih vprasa da naj povedo nekaj kar tako popolnoma razumejo, pa ti vrzejo ven, ali letece krave, ali duhovne delce ali neko tretjo bedarijo, ki dokazuje da nimajo pojma o stvareh o katerih je govora.

Ce clovek nekaj razume, bo podal razlago, ki se jo lahko preveri tuklaj in zdaj in bo logicna, takoj se vidi ali clovek govori resnico, ali plava po oblakih in blodi.

M.l. in Bosty- spiritual tim. Ce bi imela kaj pojma bi podala realno razlago, to je dokaz da sta nakladaca ki lazeta tako da sama sebi verjameta.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #33 - 03.10.2008 at 18:37:26
 
Etrex wrote on 28.09.2008 at 17:26:25:
Alojz in Sandib wrote on 28.09.2008 at 16:57:13:
M.L. Kdo je kako mislil pred nastankom vesolja??

Daj prosim te, to mi pojasni Bimbo -ringo-rongo!?


To pa tudi mene zanima, kaj povejo na to.

Ves cas nakladajo razni M.L.ji, kako ne razumete to in ono.

Potem ko pa se jih vprasa da naj povedo nekaj kar tako popolnoma razumejo, pa ti vrzejo ven, ali letece krave, ali duhovne delce ali neko tretjo bedarijo, ki dokazuje da nimajo pojma o stvareh o katerih je govora.

Ce clovek nekaj razume, bo podal razlago, ki se jo lahko preveri tuklaj in zdaj in bo logicna, takoj se vidi ali clovek govori resnico, ali plava po oblakih in blodi.

M.l. in Bosty- spiritual tim. Ce bi imela kaj pojma bi podala realno razlago, to je dokaz da sta nakladaca ki lazeta tako da sama sebi verjameta.

L.p.


Nimajo odgovora!!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #34 - 04.10.2008 at 08:52:37
 
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #35 - 04.10.2008 at 10:43:18
 
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp


Naše razmišljanje ni prvoustvarjeno in ni ustvarjeno je večno-sedaj vesoljno samobitno. Bošty tole je pa rebus zate in za vse tebi in M.L.podobne lažnive verske fanatike.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Moderna civilizacija
Reply #36 - 04.10.2008 at 13:48:56
 
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #37 - 04.10.2008 at 14:23:03
 
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #38 - 04.10.2008 at 14:45:47
 
Alojz in Sandib wrote on 04.10.2008 at 14:23:03:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.



Alojz, mislim da je bebcema M.l. in Bostyju zastojn razlagat, ker slepec je pac slepec in ne more videti, spoznati resnico.

Prevec imasta sprano in sprogramirano pamet od neke Lorber, RKC mixa.

Ce do zdaj nista spoznala ene samcate resnice, ki ste jim jo ze 1000x povedali, jo niti ne bosta. Njihova najvisja resnica je soncno vesolje poseljeno z letecimi kravami, vodikovega sira iz saturnovih sirarn in 2x prazenimi lepotci zivecih na soncih oziroma znotraj njih.

Sprogramirana sta na to in tako slepa za vse drugo razen njihovega izmisljenega bogeca, ki jima prisepetava, pa ne vesta bebca da to sama sebi prisepetavata.

V to sepetanje in brezpogojno verjameta, saj vemo kaj jima je ze vse povedal ta bogec in kako lahko potem jemljes resno nekoga ki vunvrze letece krave iz saturna? In ko to Bosty pribije vskoci M.l. papagaj programiran in pove, joj joj Bosty kako lepo si povedal in kako res je Grin. Ce mu bo rekel Bosty da se je iz desetega nadstropja dobro vreci na glavo bo to M.l. papagaj naredil bres premisleka, saj je Bosty zanj najvisji vir resnice.

Karkoli bo rekel Bosty bo to M.l. sledil, saj veste Alojz ko je rekel M.l., da kako bi se mi lahko ucili od Bostya  Grin, si mislite?

Da bi Bopsty ucil okrog te neumnosti, to bi pa bila katastrofa globalne razseznosti, vsi bi postali bebci, ki bi vedli samo kaj je blodnja.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #39 - 04.10.2008 at 14:55:15
 
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Bosty tocno tako ane M.l.? Kaj tudi letece krave te je navadil Bosty a M.l.? Pa sir iz saturna tudi malcata skupaj kajne M.l.?

Pa se veliko drugega te je naucil Bosty a? Duhovne delce, lase ki upijajo energijo za mozgane.

M.l. ce bi se Bosty karnekaj izmislil, bi na hito napisal, kako res in resnicno je to, tak svetovni debil od papagaja si. Grin

To pa lahko sklepas po tem, da vse vzames za resnicno kar debil od Bostyja pove, ker ce bi to malce logicno z glavo premislil, bi se posrackal od smeha, ker so to tako ocitne bedarije, ki se dogajajo v glavi nekoga ki misli da nek glas ki ga slisi, da je od boga, tistega seveda ki se ga je izmislil RKC.

Od zdaj naprej jih bom klical RKC bebca.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Moderna civilizacija
Reply #40 - 04.10.2008 at 16:10:32
 
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Hvala Brate . Sem vedel da bo držalo tako, čeprav sem bil že malo v dvomih  Wink Cool.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Moderna civilizacija
Reply #41 - 04.10.2008 at 19:55:25
 
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 16:10:32:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Hvala Brate . Sem vedel da bo držalo tako, čeprav sem bil že malo v dvomih  Wink Cool.

Ni nobenega prvoustvarjenega bitja od Stvarnika, ker tudi ni nobenega zadnjeustvarjenega bitja od Stvarnika. Meni grejo pa že počasi te pravljice o stvarjenju rahlo na živce, še posebej me ne drisko vleče govorjenje o Stvarniku, ki je ustvaril vse drugo potem pa šel lepo na počitnice v Nič, od koder s slamničkom v kozarčku koktejla lepo opazuje svojo Stvaritev, ali bo le-ta blagovolila se mu klanjati ali ne, ali se bo ravnala po njegovih/njenih zakonih (ker tega noben živ bog ne ve al je ta Stvarnik muško al je nemara žensko, al je pa morebiti kodrlajsasto rdeče!).

Aja, no potem je pa ta kordlajstast Stvarnik ustvaril še svoj antipod, torej nekaj je privlekel iz levega rebra kar SPLOH ni bil on sam, in je rekel temu bitju: "Ajde marš na polje, pićka ti materina, govno stvoreno od mene, šta si se jelo meni suprostaviti, a, Satančino jebena, idi ti u tri pićke materine, mrš, jebote!". No in tako je Stvarnik ustvaril svojo lastno igračko s katero se v neskončnost prepira, ker ga bojda nič ne uboga, svoje druge igračke, ki jih je tudi bojda naredil, pa to prvoustvarjeno bitje vleče za nos in želi speljati stran od Stvarnika samega, kateri lepo pije vinček od Malega Lulčka, Bošty mu pa dobavlja vodikov sir iz ene izmed Saturnov lunc!

Tako!  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Moderna civilizacija
Reply #42 - 04.10.2008 at 20:02:52
 
Poet wrote on 04.10.2008 at 19:55:25:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 16:10:32:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Hvala Brate . Sem vedel da bo držalo tako, čeprav sem bil že malo v dvomih  Wink Cool.

Ni nobenega prvoustvarjenega bitja od Stvarnika, ker tudi ni nobenega zadnjeustvarjenega bitja od Stvarnika. Meni grejo pa že počasi te pravljice o stvarjenju rahlo na živce, še posebej me ne drisko vleče govorjenje o Stvarniku, ki je ustvaril vse drugo potem pa šel lepo na počitnice v Nič, od koder s slamničkom v kozarčku koktejla lepo opazuje svojo Stvaritev, ali bo le-ta blagovolila se mu klanjati ali ne, ali se bo ravnala po njegovih/njenih zakonih (ker tega noben živ bog ne ve al je ta Stvarnik muško al je nemara žensko, al je pa morebiti kodrlajsasto rdeče!).

Aja, no potem je pa ta kordlajstast Stvarnik ustvaril še svoj antipod, torej nekaj je privlekel iz levega rebra kar SPLOH ni bil on sam, in je rekel temu bitju: "Ajde marš na polje, pićka ti materina, govno stvoreno od mene, šta si se jelo meni suprostaviti, a, Satančino jebena, idi ti u tri pićke materine, mrš, jebote!". No in tako je Stvarnik ustvaril svojo lastno igračko s katero se v neskončnost prepira, ker ga bojda nič ne uboga, svoje druge igračke, ki jih je tudi bojda naredil, pa to prvoustvarjeno bitje vleče za nos in želi speljati stran od Stvarnika samega, kateri lepo pije vinček od Malega Lulčka, Bošty mu pa dobavlja vodikov sir iz ene izmed Saturnov lunc!

Tako!  Cheesy


Poet

Kako te normalen (samo normalen) človek ne bi bil vesel? Štekaš zadevo v popolnosti in meni (pogojno normalnemu) je to všeč.
Ker, če si čist normalen si bolj ovca kot človek!!!!! Bravo Poet! Mogoče bodo drugi dojeli,da sploh nisi žaljiv,ampak,da te eritrirajo ovčke iz Merkurja in krave iz Saturna. Odlično!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Moderna civilizacija
Reply #43 - 05.10.2008 at 20:53:01
 
Poet wrote on 04.10.2008 at 19:55:25:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 16:10:32:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


Hvala Brate . Sem vedel da bo držalo tako, čeprav sem bil že malo v dvomih  Wink Cool.

Ni nobenega prvoustvarjenega bitja od Stvarnika, ker tudi ni nobenega zadnjeustvarjenega bitja od Stvarnika. Meni grejo pa že počasi te pravljice o stvarjenju rahlo na živce, še posebej me ne drisko vleče govorjenje o Stvarniku, ki je ustvaril vse drugo potem pa šel lepo na počitnice v Nič, od koder s slamničkom v kozarčku koktejla lepo opazuje svojo Stvaritev, ali bo le-ta blagovolila se mu klanjati ali ne, ali se bo ravnala po njegovih/njenih zakonih (ker tega noben živ bog ne ve al je ta Stvarnik muško al je nemara žensko, al je pa morebiti kodrlajsasto rdeče!).

Aja, no potem je pa ta kordlajstast Stvarnik ustvaril še svoj antipod, torej nekaj je privlekel iz levega rebra kar SPLOH ni bil on sam, in je rekel temu bitju: "Ajde marš na polje, pićka ti materina, govno stvoreno od mene, šta si se jelo meni suprostaviti, a, Satančino jebena, idi ti u tri pićke materine, mrš, jebote!". No in tako je Stvarnik ustvaril svojo lastno igračko s katero se v neskončnost prepira, ker ga bojda nič ne uboga, svoje druge igračke, ki jih je tudi bojda naredil, pa to prvoustvarjeno bitje vleče za nos in želi speljati stran od Stvarnika samega, kateri lepo pije vinček od Malega Lulčka, Bošty mu pa dobavlja vodikov sir iz ene izmed Saturnov lunc!

Tako!  Cheesy

Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Moderna civilizacija
Reply #44 - 05.10.2008 at 21:49:20
 
Alojz in Sandib wrote on 04.10.2008 at 14:23:03:
M.L. wrote on 04.10.2008 at 13:48:56:
Boštyxz wrote on 04.10.2008 at 08:52:37:
A kdo ? Heh, mar niti tega ne vesta ,z Alojzem  , ob vsej svoji domnevni vsevednosti , ko že skoraj vrabci na strehah to čivkajo  Grin.

Glejta : tako je razmišljalo od Stvarnika prvoustvarjeno bitje . Exclaim

Še kaj ne vesta ?  Roll Eyes

Lp

Bošti, točno tako.

Lep pozdrav.


M.L.

Vse kar zmoreš je potrditi neumnost,ki jo Bošty ven vrže. Prvoustvarjenega bitja sploh ni,ker je vse večno-sedaj tudi ti samopozabljena individualna večno-sedaj živa vesoljna samobitnost-
Boš dojej,da je vsak konec česar koli sočasno njen nov začetek.Ti slepec misliš,da si se kdaj začel in da se boš kdaj nehal-nikoli,ker si večno sedaj ista živa vesoljna samobitna vrednost-človek. Menjaš obličje v naši naravni reprodukciji si pa večno-sedaj isti slepec in papagaj.


Lojzek, a ti sploh veš kaj je tvoja smrt in zakaj si prišel življenju na proti.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7