Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 118
(Read 165064 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #60 - 20.08.2008 at 12:56:32
 
Sedaj grem v KC v Ljubjano. Prjatla pogledat,če je že kaj boljše z njim.
Zvečir  naprej.

Lp Alojz Wink
Back to top
« Last Edit: 20.08.2008 at 20:24:00 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #61 - 20.08.2008 at 21:28:22
 
Vse ok .Človek jo bo podurhal od matilde,ki je pa tko in tko naše novo rojstvo, večno-sedaj. Pa kljub temu, naj še tu malo sveti v tem obličju,ker je res 'fesjt' dec. Sedaj ga vsaj poznam, Grin potem ga bo bolj težko takoj najti.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #62 - 20.08.2008 at 23:43:03
 
No, komerat je tudi že nazaj v Indiji, delno pomirjen in zdrav.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #63 - 21.08.2008 at 07:17:38
 
Quote:
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

VEM pa, da se da videti marsikaj, vendar duhovno z duhovnim vidom , in materialno z materialnimi očmi. Približno tako je to, čeprav je pri Bogu-Stvarniku mogoče marsikaj, kar pri ljudeh ni . ( torej ni izključena še kakšna možnost ). Cool

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty nič ni nemogoče, ampak ti še vedno živiš v prihodnosti in pišeš o tem kaj bi rad doživel, ter zato zamujaš sedanji trenutek.  

Zato vse kar praviš da VEŠ v resnici VERJAMEŠ in še to precej na slepo.

Lep pozdrav   Smiley


Ne, bejba, glej, ; jaz živim tukaj + sedaj, z pogledom uprtim v prihodnost, ki še bo prišla nad nas Roll Eyes.

Tako približno  Cool.

bawčaw, ...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #64 - 21.08.2008 at 09:25:06
 
Boštyxz wrote on 21.08.2008 at 07:17:38:
Quote:
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

VEM pa, da se da videti marsikaj, vendar duhovno z duhovnim vidom , in materialno z materialnimi očmi. Približno tako je to, čeprav je pri Bogu-Stvarniku mogoče marsikaj, kar pri ljudeh ni . ( torej ni izključena še kakšna možnost ). Cool

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty nič ni nemogoče, ampak ti še vedno živiš v prihodnosti in pišeš o tem kaj bi rad doživel, ter zato zamujaš sedanji trenutek.  

Zato vse kar praviš da VEŠ v resnici VERJAMEŠ in še to precej na slepo.

Lep pozdrav   Smiley


Ne, bejba, glej, ; jaz živim tukaj + sedaj, z pogledom uprtim v prihodnost, ki še bo prišla nad nas Roll Eyes.

Tako približno  Cool.

bawčaw, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty

Da prihodnost pride(brez gravitacije) mora obstajati preteklost (gravitacija),da se obe skupaj izrazita v dimenziji večno-sedaj. Kaj ti to tvoj modri še ni razložil-živiš večno-sedaj. Kaj sanjaš o prihodnosti in preteklosti zate in za nikogar jo ni ,je zgolj naše upanje in spomin živiš pa samo v dimenziji večno-sedaj. V tej dimenziji je vsaka tvoja smrt sočasno novo rojstvo in tako ciklično večno-sedaj. Papagaj lastne modrosti tega ne morete dojeti,ker ste se vezali na dejstvo,da je
smrt vaše dokončno življenjsko dejstvo, pa ni , je sočasno večno-sedaj vaše novo rojstvo.
Bošty si čisto navaden osebek,ki je s svojo svobodno voljo uspel prevarati samega sebe,da je nek božji poslanec, v resnici pa si božji samo posranec. Tongue

Lp Alojz Shocked Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #65 - 22.08.2008 at 07:46:53
 
Glej, kolega, kako spet zmotno misliš o meni, kot da jaz nebi že veliko let vedel ( okoli 15 let ) , da je telesna smrt samo prehod za naprej .

In tudi tisto, da živimo le "večnosedaj" , sem preveril, ( sicer malo pozno) , pa vendarle - kot mi je povedal Gospod , je res .

Res pa je tudi, da je še vedno treba gledati na prihodnost - ki prihaja, + bo prišla v sedanjost , se zgodila v sedanjosti , tukaj + zdaj .

Zato moram biti pripravljen nanjo + imam ravno zato pogled usmerjen v prihodnost .

No, na kratko + hitro , toliko o tem  Roll Eyes.

Moram iti še malo delati , ...

čaw ,

Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #66 - 22.08.2008 at 09:11:29
 
Boštyxz wrote on 22.08.2008 at 07:46:53:
Glej, kolega, kako spet zmotno misliš o meni, kot da jaz nebi že veliko let vedel ( okoli 15 let ) , da je telesna smrt samo prehod za naprej .

In tudi tisto, da živimo le "večnosedaj" , sem preveril, ( sicer malo pozno) , pa vendarle - kot mi je povedal Gospod , je res .

Res pa je tudi, da je še vedno treba gledati na prihodnost - ki prihaja, + bo prišla v sedanjost , se zgodila v sedanjosti , tukaj + zdaj .

Zato moram biti pripravljen nanjo + imam ravno zato pogled usmerjen v prihodnost .

No, na kratko + hitro , toliko o tem  Roll Eyes.

Moram iti še malo delati , ...

čaw ,

Boštyxz + #


Bošty vse si preveril,kar sem ti sporočil.To pomeni,da se učiš.Tvojih 15 let si vtakni za klobuk.Zadnjih pol leta si zvedel več,kot prej v vseh tvojih 15 letih. Vem težko je priznati, a to dejstvo ostaja.

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #67 - 22.08.2008 at 11:21:34
 
Alojz in Sandib wrote on 22.08.2008 at 09:11:29:
Boštyxz wrote on 22.08.2008 at 07:46:53:
Glej, kolega, kako spet zmotno misliš o meni, kot da jaz nebi že veliko let vedel ( okoli 15 let ) , da je telesna smrt samo prehod za naprej .

In tudi tisto, da živimo le "večnosedaj" , sem preveril, ( sicer malo pozno) , pa vendarle - kot mi je povedal Gospod , je res .

Res pa je tudi, da je še vedno treba gledati na prihodnost - ki prihaja, + bo prišla v sedanjost , se zgodila v sedanjosti , tukaj + zdaj .

Zato moram biti pripravljen nanjo + imam ravno zato pogled usmerjen v prihodnost .

No, na kratko + hitro , toliko o tem  Roll Eyes.

Moram iti še malo delati , ...

čaw ,

Boštyxz + #


Bošty vse si preveril,kar sem ti sporočil.To pomeni,da se učiš.Tvojih 15 let si vtakni za klobuk.Zadnjih pol leta si zvedel več,kot prej v vseh tvojih 15 letih. Vem težko je priznati, a to dejstvo ostaja.

Lp Alojz Grin Grin


Glej, ampak ti se res nočeš ničesar naučiti :

Spomni se kolikokrat v tem polletju sem ti ŽE napisal, da nisi povedal nič novega , kar nebi jaz vedel že vsaj 10-15 let  Exclaim.

Torej , nisem izvedel (skoraj) NIČ novega  Tongue.

Sedaj si pa ti vtakni kamor hočeš tvoje "podatke", in se malo zamisli  Cool Grin.

Edinole za tisti "večnosedaj" , si mi povedal malo prej , kolikor bi mi itak bilo naznanjeno "od zgoraj" ,iz drugih virov  Cool.

Torej, sem to izvedel malo pred določenim časom, katerega mi je Bog namenil  Exclaim Roll Eyes Cool.

Hvala + ne hvala  Wink Grin Cool. No, hvala ti vseeno  Roll Eyes.

Za ostalo pa ; se itak ponavljaš že več kot pol leta, kot kura ko znese jajce  Grin Tongue Grin.

Zdaj, da ne bova preveč smetila tele teme bom jaz ponovno ubral pot katero sem začel  Cool Roll Eyes Cool.

Pa lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav , ...

by Boštyxz + #team + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #68 - 22.08.2008 at 11:47:50
 
Bošty

Kiks-ravno dimenzija večno-sedaj ti da samo spoznanje.Ker ti živiš miselno vdimenziji  preteklosti in miselelno upaš na dimenzijo prihodnosti,a ne veš,da je sedaj dimenzija tvojega večno-sedanjega bivanja,ki se ni nikoli začelo in se ne bo nikoli končalo,ker je vsaka tvoja (elementarna telesna atomska) smrt sočasno tvoje novo (elementarno telesno) rojstvo,kar ti garantira sama reprodukcijska veriga  naše vrste. Ti ne razumeš elementarne vesoljne samobitnosti in ne razumeš paradoksa življenjske vesoljne samobitnosti-tvoja življenjska duša je večno sedaj- večna,menjaš elementarno atomsko telo, Duša se veže na elementarno fizično telo in sočasno obratno telo na dušo vzrok- posledica tvoj življenjski duh EM sila.

Sedaj pa šfrk k 'modremu' in naj ti to potrdi reci mu,da je Alojz tako naročil.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #69 - 22.08.2008 at 14:11:15
 
No, nebom ti odgovoril, da si ti paradox samsebi  Grin Tongue. Si boš že sam nekoč  Wink.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #70 - 22.08.2008 at 16:28:37
 
Boštyxz wrote on 22.08.2008 at 14:11:15:
No, nebom ti odgovoril, da si ti paradox samsebi  Grin Tongue. Si boš že sam nekoč  Wink.


Tisti,ki ve si ne odgovarja on odgovarja.

Premysl Grin

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #71 - 23.08.2008 at 08:22:26
 
Torej, na naši bližnji Veneri, imajo prebivalci občasno tudi zborovanja, na katerih starešine poučijo prebivalce kako naj se obnašajo, da bodo Boguvšečni boljši ljudje  Cool Roll Eyes.

Na primer ko starešina na takem zboru reče vsem :

Prebivalci naj bi uporabljali čim bolj okrogle oblike, ker tudi Bog-Stvarnik pri svojih stvaritvah uporablja precej okrogle oblike .
Za primer potem navede planete + Sonce, kot okrogle oblike poznane vsem .

Oni Stvarnika sicer imenujejo Veliki Duh , ker ga še ne poznajo dovolj , vendar pa imajo veliko spoštovanje do Njega , in to je tudi dobro Cool .

Sicer pa poznajo tudi našo Zemljo , z nami vsemi vred   Huh . ( vključno z našimi hudobijami vred  Shocked ).

Tudi vedo za utelešenje tistega-istega Velikega Duha na našem planetu pred 2K leti in tudi kaj smo potem storili z Njim  Huh Cry.

Moram pa še izbrskati ostale podatke, kako se imajo naši bratje+sestre tam na Veneri . Roll Eyes

Do tedaj paaa, ...

... lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav, ... Cool

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #72 - 23.08.2008 at 12:39:18
 
Boštyxz wrote on 23.08.2008 at 08:22:26:
Torej, na naši bližnji Veneri, imajo prebivalci občasno tudi zborovanja, na katerih starešine poučijo prebivalce kako naj se obnašajo, da bodo Boguvšečni boljši ljudje  Cool Roll Eyes.

Na primer ko starešina na takem zboru reče vsem :

Prebivalci naj bi uporabljali čim bolj okrogle oblike, ker tudi Bog-Stvarnik pri svojih stvaritvah uporablja precej okrogle oblike .
Za primer potem navede planete + Sonce, kot okrogle oblike poznane vsem .

Oni Stvarnika sicer imenujejo Veliki Duh , ker ga še ne poznajo dovolj , vendar pa imajo veliko spoštovanje do Njega , in to je tudi dobro Cool .

Sicer pa poznajo tudi našo Zemljo , z nami vsemi vred   Huh . ( vključno z našimi hudobijami vred  Shocked ).

Tudi vedo za utelešenje tistega-istega Velikega Duha na našem planetu pred 2K leti in tudi kaj smo potem storili z Njim  Huh Cry.

Moram pa še izbrskati ostale podatke, kako se imajo naši bratje+sestre tam na Veneri . Roll Eyes

Do tedaj paaa, ...

... lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav, ... Cool

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty

In starešina (svetega duha)Melkizedek,Brahman,Mihael, Adam Kadmon itd. reče:
In sedaj se bomo vsi pokakali tako lepo na mehko, kot se je naš brat Bošty.

Lp Alojz Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #73 - 23.08.2008 at 16:57:42
 
Alojz in Sandib wrote on 23.08.2008 at 12:39:18:
Boštyxz wrote on 23.08.2008 at 08:22:26:
Torej, na naši bližnji Veneri, imajo prebivalci občasno tudi zborovanja, na katerih starešine poučijo prebivalce kako naj se obnašajo, da bodo Boguvšečni boljši ljudje  Cool Roll Eyes.

Na primer ko starešina na takem zboru reče vsem :

Prebivalci naj bi uporabljali čim bolj okrogle oblike, ker tudi Bog-Stvarnik pri svojih stvaritvah uporablja precej okrogle oblike .
Za primer potem navede planete + Sonce, kot okrogle oblike poznane vsem .

Oni Stvarnika sicer imenujejo Veliki Duh , ker ga še ne poznajo dovolj , vendar pa imajo veliko spoštovanje do Njega , in to je tudi dobro Cool .

Sicer pa poznajo tudi našo Zemljo , z nami vsemi vred   Huh . ( vključno z našimi hudobijami vred  Shocked ).

Tudi vedo za utelešenje tistega-istega Velikega Duha na našem planetu pred 2K leti in tudi kaj smo potem storili z Njim  Huh Cry.

Moram pa še izbrskati ostale podatke, kako se imajo naši bratje+sestre tam na Veneri . Roll Eyes

Do tedaj paaa, ...

... lep pozdrav iz duhovnih nižav, nekoč višav, čav, ... Cool

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty

In starešina (svetega duha)Melkizedek,Brahman,Mihael, Adam Kadmon itd. reče:
In sedaj se bomo vsi pokakali tako lepo na mehko, kot se je naš brat Bošty.

Lp Alojz Shocked

Uh, si ti zmeden , Alojz  Shocked. In, kot bi govoril sam zase , ravno tako se sliši tole tvoje, o pokakanosti . Huh Cheesy Grin Wink Cool Roll Eyes

No, pa dober + nepok...n dan, ti želim, še naprej, juhej, ...

from Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #74 - 23.08.2008 at 18:03:47
 
Bošty

Zapoj si; Sem izgubljeni Bošty, tako na Zemlji, kot v nebesih.Amen.

Si že kar nekaj časa dolgočasen in predvidljiv.Nisi več interesanten v svoji zaigranosti. Grin

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 118