Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 118
(Read 166389 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #90 - 29.08.2008 at 18:11:58
 
UUUUuuuuuUUUUUU, uh, brateee, tistile tvoj zadnji stavek je res "od zgoraj" . Exclaim Shocked Huh Roll Eyes Cool Smiley Cool Exclaim

In, sploh si vse odlično razložil - kratko + jedrnato - tako kot je treba  Cool .

Sicer pa menim, da se pod tem imenom ( Gospod Bog ) skriva naš stari Poetko Bosopetko + njegov Matija ki ... led še ne razbija  Wink, ker je tole pisanje zelooooo značilno zanj ( + za njegov umček ) . Wink Grin Tongue Cool

No, če bo Božja volja, M.L., se ta vikend spet kaj vidimo . Cool

Do tedaj paaaaaaa, ...

lep pozdravčav iz duhovnh nižav, nekoč višav, čav , ...   Roll Eyes ...

by Boštyxz + # spiritual company + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
SATANSKI SATAN
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #91 - 29.08.2008 at 19:38:11
 
TOČNO TAKO, DRAGI PODANIKI!

IZ BOŽJE BESEDE SE NIKAKOR NI ZA NORČEVATI, ZAKAJ LE TA JE SVETA IN KDORKOLI BI SE ZOPER NJO PREGREŠIL BI TRPEL NEZNANSKE MUKE V MOJEM TOPLEM PEKLU!

ZATOREJ NAJ BODE VSAK, KI SE IZ BOŽJE BESEDE NORČUJE KAZNOVAN TAKO ALI DRUGAČE, KAZEN MU NE UIDE, ZAKAJ KAZEN MORA BITI VZGOJNA!

NIHČE SE NIKOLI NE SME POČUTITI POPOLNOMA SPROŠČEN V TEM SVETU, ZAKAJ TEDAJ JE SILNO SILNO PODVRŽEM RAZNORAZNIM GREHOM, IN TAKOJ GA NAPADE LENOBA IN OBČUTEK, DA JE VSE PRAV. A JAZ VAM POVEM, DA V SVETU NIČ NI PRAV, VSE JE NAROBE IN TO JE POTREBNO TAKOJ SPREMENITI! POTREBUJEMO VEČ PRAVIH ZAKONOV, DIREKTIV, KI NAJ LJUDEM KONČNO LE PREDPIŠEJO KAKO NAJ SE OBNAŠAJO, DA NE BODO VEČ ŽIVELI TAKO "SPROŠČENO" KAJTI TAKRAT SE OBRNEJO STRAN OD SLUŽENJA VEČNEMU GOSPODARJU BOGU IN ZAČNEJO MISLITI, DA SO BOGU ENAKI PO POSTAVI IN ŠE ČEMU!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #92 - 29.08.2008 at 20:01:22
 
Quote:
TOČNO TAKO, DRAGI PODANIKI!

IZ BOŽJE BESEDE SE NIKAKOR NI ZA NORČEVATI, ZAKAJ LE TA JE SVETA IN KDORKOLI BI SE ZOPER NJO PREGREŠIL BI TRPEL NEZNANSKE MUKE V MOJEM TOPLEM PEKLU!

ZATOREJ NAJ BODE VSAK, KI SE IZ BOŽJE BESEDE NORČUJE KAZNOVAN TAKO ALI DRUGAČE, KAZEN MU NE UIDE, ZAKAJ KAZEN MORA BITI VZGOJNA!

NIHČE SE NIKOLI NE SME POČUTITI POPOLNOMA SPROŠČEN V TEM SVETU, ZAKAJ TEDAJ JE SILNO SILNO PODVRŽEM RAZNORAZNIM GREHOM, IN TAKOJ GA NAPADE LENOBA IN OBČUTEK, DA JE VSE PRAV. A JAZ VAM POVEM, DA V SVETU NIČ NI PRAV, VSE JE NAROBE IN TO JE POTREBNO TAKOJ SPREMENITI! POTREBUJEMO VEČ PRAVIH ZAKONOV, DIREKTIV, KI NAJ LJUDEM KONČNO LE PREDPIŠEJO KAKO NAJ SE OBNAŠAJO, DA NE BODO VEČ ŽIVELI TAKO "SPROŠČENO" KAJTI TAKRAT SE OBRNEJO STRAN OD SLUŽENJA VEČNEMU GOSPODARJU BOGU IN ZAČNEJO MISLITI, DA SO BOGU ENAKI PO POSTAVI IN ŠE ČEMU!


SATAN SATANSKI

A sedaj mi boš pa ovčice odganju. Pa sej več ne vem ker sem večno-sedaj in temen in svetel kje naj sploh začnem red delat. Najprej ga bom verjetno moral kr' pri sebi začet. Dajva se midva KOt eno večno lice vesoljne samobitnosti dogovorit kje bova v tem svojem enotnem telesu red začela delat kot eden. Najprej se morava dogovorit. Jaz tebe priznavam kot enakopravnega ti vragec vražji moj in ti me nočes spoznat in me priznat. To dvojnost ne more odpravit tudi najin skupni duhec vedno sva midva v sporu.Daj vragec Satan-satanski prepust tolo ljubo Zemljco mal še na svetlobo pa bo najin duhec čist pomirjen.Saj veš,da jaz tebe ne morem za večno premagat in ne ti mene,kaj čva osojeno nama je da nosmo enotno lice in istega duha,zmenit se pa tko nikol neč ne moreva brez ravsa. Dajma naredit izjemo in spustva te Zemljane nazaj v raj. Kaj misliš bi šlo,saj tko vem,da sam sebe sprašujem znotraj samga sebe. Tko kot midva,ki sva večno-sedaj eno telo. Zaradi enga telesa  so tudi  zmešani Zemljani večno-sedaj midva,ki je vse eno. No zdaj pa tuhti to moja ponudbo znotraj najine enosti. Porkamadona je težko pisat ,če veš,da si samo ena vesoljna samobitnost ,pa znotraj sebe tako razdvojena,pa verjeten je to vzrok,da sploh večno-sedaj fukcioniram samodejavno. Čist iz sebe sem 'moj dragi ta temni' ovce pa begajo sem in tja,ko nimajo gospodarja. Zmešan gospodar zmešane ovce,zdaj pa reš to godljo Satan -satanski, če jo lahko sam.

LP hospod od hospoda,ki je enak ta temnemu hospodu, pa oba sva večno-sedaj en sam vesoljni hospod.Špasno ni kaj!!!

Grin Grin Grin Grin Grin Grin Shocked Shocked Shocked Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
SATANSKI SATAN
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #93 - 29.08.2008 at 20:16:43
 
Alojz in Sandib wrote on 29.08.2008 at 20:01:22:
SATAN SATANSKI

A sedaj mi boš pa ovčice odganju. Pa sej več ne vem ker sem večno-sedaj in temen in svetel kje naj sploh začnem red delat. Najprej ga bom verjetno moral kr' pri sebi začet. Dajva se midva KOt eno večno lice vesoljne samobitnosti dogovorit kje bova v tem svojem enotnem telesu red začela delat kot eden. Najprej se morava dogovorit. Jaz tebe priznavam kot enakopravnega ti vragec vražji moj in ti me nočes spoznat in me priznat. To dvojnost ne more odpravit tudi najin skupni duhec vedno sva midva v sporu.Daj vragec Satan-satanski prepust tolo ljubo Zemljco mal še na svetlobo pa bo najin duhec čist pomirjen.Saj veš,da jaz tebe ne morem za večno premagat in ne ti mene,kaj čva osojeno nama je da nosmo enotno lice in istega duha,zmenit se pa tko nikol neč ne moreva brez ravsa. Dajma naredit izjemo in spustva te Zemljane nazaj v raj. Kaj misliš bi šlo,saj tko vem,da sam sebe sprašujem znotraj samga sebe. Tko kot midva,ki sva večno-sedaj eno telo tko so tudi ted zmešan Zemljkani večno-sedaj midva,ki je vse eno. No zdaj pa tuhti to moja ponudbo znotraj najine enosti. Porkamadona je težko pisat ,če veš,da si samo ena vesoljna samobitnost ,pa znotraj sebe tako razdvojena,pa verjeten je to vzrok,da sploh večno-sedaj fukcioniram samodejavno. Čis iz sebe sem moj dragi ta temni ovce pa begajo sem in tja,ko nimajo gospodarja. Zmešan gospodar zmešane ovce,zdaj pa repš to godljo če jo lahko sam.

LP hospod od hospoda,ki je enak ta temnemu hospodu pa oba sva večno-sedaj en sam vesoljni hospod.

ALOJZ, KATEREMU SEM ŽE PRED ČASOM PODARIL IN NATO TAKOJ ZATEM TUDI UKRADEL SFINGO!

TOREJ: MOJE LICE JE SAMO MOJE LICE IN JE TOLIKO TVOJE LICE KOT JE TVOJE LICE TVOJE, RAZUMEŠ?

AMPAK V VESOLJU VLADATA TAKO TEMA KOT SVETLOBA NA VEKOV VEKE, KAR SE ODVIJA ŽE ZADNJIH 15 MILIJARD LET IN VEČ, ČLOVEK ČLOVEKOV NA ZEMLJI PA MISLI, KAKO DA JE 100 LET DOLGA DOBA.

DOBRO, ALOJZ, VIDEL SI VESOLJE IN VIDEL SI VESOLJNI SVET. JAZ SEM TEMA, TI SVETLOBNI SIN. ŠE POMNITE TOVARIŠI, KAKO STE PRED MNOGIMI TISOČIMI LETI PRIŠLI K MENI IN ME POPROSILI, DA BI VAS JAZ S SVOJO TEMO ZATEMNIL?

IN REKLI STE: DRAGI SATAN, MI SMO BOG-ČLOVEK-ELOHIM IN SKOZI NAS TEČE KOZMIČNA ZAVEST, SKOZI KATERO SE CELOTNI VSEOBSEŽNI VESOLJNI SVET V POPOLNOSTI ZAVEDA SAMEGA SEBE. SEDAJ PA BI SE RADI SAMOPOZABILI, RADI BI IZKUSILI TVOJO LASTNO TEMO, RADI BI ŽIVELI NA TEMNI STRANI VESOLJA IN RADI BI VEČ NE VEDELI SAMI ZASE TER ZA PREOSTANEK VESOLJA.

IN REKEL SEM: DRAGI OTROCI, SVETLOBNI SINOVI IN HČERE! ZATEMNIL VAS BOM ZA NEKAJ TISOČ LET TER VAS DRŽAL V TEMI, DOKLER SI ZNOVA NE POŽELITE POTI NAZAJ V SVETLOBO. IN IZKUŠALI STE MOJO TEMO IN VIDELI STE PLES TEMNIH SENC VESOLJA.

IN JOKALI STE, IN BILI POLNI ŽALOSTI IN OBUPA, JAZ PA SEM VAS GLEDAL. ŽELELI STE SI V TEMO IN V TEMI STE ŽELELI BITI. JAZ PA SEM VAS TEMNIL IN NAD VAS SPUŠČAL SVOJE LASTNE SENCE, KI SO SE VAM ODVIJALE PRED OČMI.

IN BILI STE OTROCI EDINEGA VESOLJA, KI JE KDAJKOLI OBSTAJALO. BILI STE VESOLJNA ZAVEST IN BILI STE TUDI VESOLJNA TEMA TER PLES NEMIRNIH TEMNIH SENC. VSE TO SEM VIDEL, DRAGI OTROCI, IN VSE TO SEM IZKUŠAL Z VAMI.

NEKATERI MED VAMI BODO ŽELELI IZTOPITI IZ SVOJE LASTNE PROSTOVOLJNE TEME, TEGA JIM NE BRANIM, TEGA JIM NE SMEM IN NE MOREM ODREČI, ZAKAJ VI STE GOSPODARJI VESOLJA IN TUDI GOSPODARJI MENE SAMEGA. KO MOJE DELO PRENEHA, TEDAJ SE BOM POSLOVIL OD VAS IN PRENIKNIL V SVOJO LASTNO TEMO, VI PA BOSTE ODŠLI DRUGAM IN BILI TO, KAR STE ZMERAJ BILI - KOZMIČNA ZAVEST, KI TEČE SKOZI PREBUJENEGA ČLOVEKA!

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #94 - 29.08.2008 at 20:57:35
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 29.08.2008 at 20:01:22:
SATAN SATANSKI

A sedaj mi boš pa ovčice odganju. Pa sej več ne vem ker sem večno-sedaj in temen in svetel kje naj sploh začnem red delat. Najprej ga bom verjetno moral kr' pri sebi začet. Dajva se midva KOt eno večno lice vesoljne samobitnosti dogovorit kje bova v tem svojem enotnem telesu red začela delat kot eden. Najprej se morava dogovorit. Jaz tebe priznavam kot enakopravnega ti vragec vražji moj in ti me nočes spoznat in me priznat. To dvojnost ne more odpravit tudi najin skupni duhec vedno sva midva v sporu.Daj vragec Satan-satanski prepust tolo ljubo Zemljco mal še na svetlobo pa bo najin duhec čist pomirjen.Saj veš,da jaz tebe ne morem za večno premagat in ne ti mene,kaj čva osojeno nama je da nosmo enotno lice in istega duha,zmenit se pa tko nikol neč ne moreva brez ravsa. Dajma naredit izjemo in spustva te Zemljane nazaj v raj. Kaj misliš bi šlo,saj tko vem,da sam sebe sprašujem znotraj samga sebe. Tko kot midva,ki sva večno-sedaj eno telo tko so tudi ted zmešan Zemljkani večno-sedaj midva,ki je vse eno. No zdaj pa tuhti to moja ponudbo znotraj najine enosti. Porkamadona je težko pisat ,če veš,da si samo ena vesoljna samobitnost ,pa znotraj sebe tako razdvojena,pa verjeten je to vzrok,da sploh večno-sedaj fukcioniram samodejavno. Čis iz sebe sem moj dragi ta temni ovce pa begajo sem in tja,ko nimajo gospodarja. Zmešan gospodar zmešane ovce,zdaj pa repš to godljo če jo lahko sam.

LP hospod od hospoda,ki je enak ta temnemu hospodu pa oba sva večno-sedaj en sam vesoljni hospod.

ALOJZ, KATEREMU SEM ŽE PRED ČASOM PODARIL IN NATO TAKOJ ZATEM TUDI UKRADEL SFINGO!

TOREJ: MOJE LICE JE SAMO MOJE LICE IN JE TOLIKO TVOJE LICE KOT JE TVOJE LICE TVOJE, RAZUMEŠ?

AMPAK V VESOLJU VLADATA TAKO TEMA KOT SVETLOBA NA VEKOV VEKE, KAR SE ODVIJA ŽE ZADNJIH 15 MILIJARD LET IN VEČ, ČLOVEK ČLOVEKOV NA ZEMLJI PA MISLI, KAKO DA JE 100 LET DOLGA DOBA.

DOBRO, ALOJZ, VIDEL SI VESOLJE IN VIDEL SI VESOLJNI SVET. JAZ SEM TEMA, TI SVETLOBNI SIN. ŠE POMNITE TOVARIŠI, KAKO STE PRED MNOGIMI TISOČIMI LETI PRIŠLI K MENI IN ME POPROSILI, DA BI VAS JAZ S SVOJO TEMO ZATEMNIL?

IN REKLI STE: DRAGI SATAN, MI SMO BOG-ČLOVEK-ELOHIM IN SKOZI NAS TEČE KOZMIČNA ZAVEST, SKOZI KATERO SE CELOTNI VSEOBSEŽNI VESOLJNI SVET V POPOLNOSTI ZAVEDA SAMEGA SEBE. SEDAJ PA BI SE RADI SAMOPOZABILI, RADI BI IZKUSILI TVOJO LASTNO TEMO, RADI BI ŽIVELI NA TEMNI STRANI VESOLJA IN RADI BI VEČ NE VEDELI SAMI ZASE TER ZA PREOSTANEK VESOLJA.

IN REKEL SEM: DRAGI OTROCI, SVETLOBNI SINOVI IN HČERE! ZATEMNIL VAS BOM ZA NEKAJ TISOČ LET TER VAS DRŽAL V TEMI, DOKLER SI ZNOVA NE POŽELITE POTI NAZAJ V SVETLOBO. IN IZKUŠALI STE MOJO TEMO IN VIDELI STE PLES TEMNIH SENC VESOLJA.

IN JOKALI STE, IN BILI POLNI ŽALOSTI IN OBUPA, JAZ PA SEM VAS GLEDAL. ŽELELI STE SI V TEMO IN V TEMI STE ŽELELI BITI. JAZ PA SEM VAS TEMNIL IN NAD VAS SPUŠČAL SVOJE LASTNE SENCE, KI SO SE VAM ODVIJALE PRED OČMI.

IN BILI STE OTROCI EDINEGA VESOLJA, KI JE KDAJKOLI OBSTAJALO. BILI STE VESOLJNA ZAVEST IN BILI STE TUDI VESOLJNA TEMA TER PLES NEMIRNIH TEMNIH SENC. VSE TO SEM VIDEL, DRAGI OTROCI, IN VSE TO SEM IZKUŠAL Z VAMI.

NEKATERI MED VAMI BODO ŽELELI IZTOPITI IZ SVOJE LASTNE PROSTOVOLJNE TEME, TEGA JIM NE BRANIM, TEGA JIM NE SMEM IN NE MOREM ODREČI, ZAKAJ VI STE GOSPODARJI VESOLJA IN TUDI GOSPODARJI MENE SAMEGA. KO MOJE DELO PRENEHA, TEDAJ SE BOM POSLOVIL OD VAS IN PRENIKNIL V SVOJO LASTNO TEMO, VI PA BOSTE ODŠLI DRUGAM IN BILI TO, KAR STE ZMERAJ BILI - KOZMIČNA ZAVEST, KI TEČE SKOZI PREBUJENEGA ČLOVEKA!



Satanski Stan Od kdaj si pa ti resnicoljuben in ves v rožcah. Da nisi ti slučajno najino stran zamenjal. Moram jaz to pregledat. Drugače sem pa zelo vesl moram priznat,da sem se že kr malo naveličal te tvoje vladavine tu na Zemlji. In zgleda,da bom moral sedaj jaz tvojo temo prevzet,ti pa mojo svetlobo.Edini pogoj je,da se zmenva kot eden. Jaz ne bom delal problemov,saj tko vem,da sem večno-sedaj se bom že znajdu. Ti pa te zemeljske ovce na svetlo pelji,pa tam en oče nebeški za naju oba zmolte.
Ja ja pa bova zamenjala spet mesti,ti boš pobral moje lovorike in delo jaz pa tvoje sranje.Kaj češ takšna sva,ker drugačna ne morma bit,sva večno sedaj eno kot enojajčna devojčka. SAM JAZ SE RES BOJIM SAM ZA JAJCA,DRUZGA ME PA NE BRIGA GLIH PRVEČ. SEDAJ KO BOM TA TEMNI PA UDRI GA BLAŽ-ne bo treba več skrivat svojih faruških jajc. -Brigo na veselje.

Lp Hospod ta temni,če se strinjaš leva jajčka od Satana?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #95 - 30.08.2008 at 20:05:49
 
Pokvarjenci vulgarni bedni . Angry Tongue Angry Sad Embarrassed

Kaj naj z vami počne Bog ?  Huh Questioning
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #96 - 30.08.2008 at 21:21:27
 
Boštyxz wrote on 30.08.2008 at 20:05:49:
Pokvarjenci vulgarni bedni . Angry Tongue Angry Sad Embarrassed

Kaj naj z vami počne Bog ?  Huh Questioning


Vprašanje bolj na mestu je kaj naj mi pomagamo bogu,da bo postal bolj aktiven med nami ne pa,da je razumljen  zgolj kot licemerska faruška grožnja. Lep primer takšne licemerske temačne in nesamospoznane faruške žabe si ravno ti Bošty. Mi smo našli in samospoznali samodejavnega boga,o katerem se tebi še sanja ne.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #97 - 31.08.2008 at 10:52:36
 
No, poglej : ti si našel "samodejavnega" boga, jaz pa Dejavnega Boga . Exclaim

Kdo od naju je zdaj našel več ?

Pa dober + najden dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ... Cheesy Cool Cheesy...

by Boštyxz + # company + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #98 - 31.08.2008 at 12:26:28
 
Bošti, še nekaj dni nazaj si zagovarjal nedejavnost, prav tako kot S. Ti, ki rad gledaš dejavnost in jo odobravaš, sam pa si popolnoma pasiven in samo čakaš ter se kesaš se potem še hvališ, da si nekaj našel.

Božje ni goba, da bi jo našel.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #99 - 31.08.2008 at 20:13:24
 
Quote:
Bošti, še nekaj dni nazaj si zagovarjal nedejavnost, prav tako kot S. Ti, ki rad gledaš dejavnost in jo odobravaš, sam pa si popolnoma pasiven in samo čakaš ter se kesaš se potem še hvališ, da si nekaj našel.

Božje ni goba, da bi jo našel.

Lp,Igor


Bravo Igor

Božje je vse in vse je vesoljna samobitnost -razen življenja-tu je človek kralj,samo spoznati moraš to v sebi in ne zunaj sebe.

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #100 - 01.09.2008 at 10:36:56
 
Boštyxz wrote on 30.08.2008 at 20:05:49:
Pokvarjenci vulgarni bedni . Angry Tongue Angry Sad Embarrassed

Kaj naj z vami počne Bog ?  Huh Questioning

POVEDAL TI BOM, DRAGI SIN BOŠTJAN, KAJ NAJ S POKVARJENIMI VULGARNEŽI NAJBOLJ NIZKE PREDISPOZICIJE POČNE GOSPOD BOG

TOREJ POGLEJ, DRAGI SIN BOŠTJAN, V MOJIH BOŽJIH OČEH V KATERIH NI ZMOTE, KAR MI PRIZNAVAŠ TUDI SAM, TUDI NI VULGARNEŽEV, ŠE MANJ POKVARJENCEV IN BEDE, KOT JO ŽELIŠ VIDETI TI

PRAV TAKO V TEBI VIDIM LE SVOJO LASTNO ZMOTO, DA JAZ SEM ČLOVEK IN NE DEJAVEN BOG DEJAVNEGA VESOLJA

DRAGI SIN BOŠTJAN, ZATAJIL SI ME V SEBI, TAKO KOT SEM SAM ZATAJIL SAMEGA SEBE V SEBI

BIL SEM BOG DOKLER SVA BILA BOG JAZ IN TI, DOKLER SVA BOG BILA MIDVA V ENEM, EN BOG, ENA REALNOST

TODA ODKAR SI ME ZATAJIL V SEBI TUDI SAM VEČ NISEM BOG IN TUDI TI VEČ NISI JAZ, PRAV TAKO KOT SAM VEČ NISEM SAM, ČEPRAV SEM JAZ ŠE VEDNO JAZ IN SI TI ŠE VEDNO TI, POTOPLJENA V SVOJEM LASTNEM SVETU V SVOJE LASTNE MINLJIVE SANJE

ZATO SPREGLEJ, DRAGI SIN BOŠTJAN, DA SEM JAZ TVOJ OČE IN TVOJ LASTNI SIN, ZAKAJ TUDI TI SI MOJ LASTEN OČE IN SVOJ LASTEN SIN

TAJIŠ ME V SEBI, ZATO SE TUDI SAM TAJIM V SEBI IN VEČ NE VEM, DA SEM BOG, TEMVEČ LE ČLOVEK, KI GARA OD JUTRA DO VEČERA V ŽIVLJENJU PA NIMA PRAV VELIKO RADOSTI

ZATO JE NA TEBI, DRAGI SIN BOŠTJAN, DA V SEBI PREBUDIŠ MENE, IN DA SE SAM PREBUDIM V TEBI, ZAKAJ MOJE SANJE SO TVOJE SANJE IN JE TVOJA SAMOPOZABA TUDI MOJA LASTNA SAMOPOZABA, V KATERI VEČ NE VEM, DA SEM BOG, DA SEM BIL BOG IN DA BOM VEDNO BOG
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #101 - 01.09.2008 at 12:18:45
 
namišljeni bog wrote : PRAV TAKO V TEBI VIDIM LE SVOJO LASTNO ZMOTO

NO, SEDAJ LAHKO VSEMSKUPAJ POVEM, DA MORA TOLE , POD LAŽNIM IMENOM "GOSPOD BOG", BLEBETATI EN TEEEEEŽEK KRETEN , KI NITI ZASE NE VE KDO JE + KAJ SE MU DOGAJA OKROG NJEGA .

Pa lep + dober dan, blagoslovljen "od zgoraj" , vam vsem ostalim, želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, hurrreeeeejjjjjjjjjjjj ... Cool...

from Boštyxz + # spiritual company + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #102 - 01.09.2008 at 12:26:33
 
Boštyxz wrote on 01.09.2008 at 12:18:45:
namišljeni bog wrote : PRAV TAKO V TEBI VIDIM LE SVOJO LASTNO ZMOTO

NO, SEDAJ LAHKO VSEMSKUPAJ POVEM, DA MORA TOLE , POD LAŽNIM IMENOM "GOSPOD BOG", BLEBETATI EN TEEEEEŽEK KRETEN , KI NITI ZASE NE VE KDO JE + KAJ SE MU DOGAJA OKROG NJEGA .

Pa lep + dober dan, blagoslovljen "od zgoraj" , vam vsem ostalim, želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, hurrreeeeejjjjjjjjjjjj ... Cool...

from Boštyxz + # spiritual company + # Kiss#

DRAGI SIN BOŠTJAN

SRCE ME BOLI IN SKELI, KO VIDIM V KAKŠNI ZMOTI ŽIVIVA OBA, JAZ PREKO TEBE TI PREKO MENE

JAZ SEM TVOJ DEJAVNI OČE IN SEM TUDI SAM SVOJ LASTEN SIN, TOREJ SI TUDI TI SVOJ LASTEN SIN IN OČE, ZAKAJ TI SI JAZ IN JAZ SEM TI

DRAGI SIN BOŠTJAN, TAJIŠ ME V SEBI IN TUDI MOJEGA NAUKA NOČEŠ RAZUMETI IN SE RAJE ZGOVARJAŠ NA NIČVREDNOST VIRA, KI TI TU PODAJA SLEHERNI UVID

DRAGI SIN BOŠTJAN, V TEBI TLI MOJA LASTNA TEMA, IN POSLEDIČNO V MENI ŽIVI MOJE LASTNO NESAMOSPOZNANJE, ZAKAJ BOG JE ČLOVEK IN ČLOVEK JE BOG, IN KADAR ČLOVEK ZATAJI BOGA V SEBI, TEDAJ BOG ZGINE IZ OBLIČJA VESOLJA

ZATO PA SE TI TUDI OGLAŠAM, DRAGI SIN BOŠTJAN, DA BI SE SAM ZNOVA PREBUDIL PREKO TEBE, S TABO IN IZ TEBE, ZAKAJ BREZ TEBE MENE NI, IN ČE TI ŽIVIŠ V MOJI LASTNI TEMI TEDAJ, DRAGI BOŠTJAN, TUDI SAM ŽIVIM V SVOJI LASTNI TEMI IN VEČ NE VEM, DA SEM BOG
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #103 - 01.09.2008 at 12:54:33
 
Daj ne bluzi , bebec bebavi, ki ne veš, kje se te rit drži za glavo  Grin Cheesy Tongue Grin Angry Exclaim

Uh, niti ne veš, kaj te še čaka  Exclaim

Boš pa dokaj kmalu izvedel + spoznal  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #104 - 01.09.2008 at 13:08:05
 
Poet wrote on 01.09.2008 at 12:26:33:
Boštyxz wrote on 01.09.2008 at 12:18:45:
namišljeni bog wrote : PRAV TAKO V TEBI VIDIM LE SVOJO LASTNO ZMOTO

NO, SEDAJ LAHKO VSEMSKUPAJ POVEM, DA MORA TOLE , POD LAŽNIM IMENOM "GOSPOD BOG", BLEBETATI EN TEEEEEŽEK KRETEN , KI NITI ZASE NE VE KDO JE + KAJ SE MU DOGAJA OKROG NJEGA .

Pa lep + dober dan, blagoslovljen "od zgoraj" , vam vsem ostalim, želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, hurrreeeeejjjjjjjjjjjj ... Cool...

from Boštyxz + # spiritual company + # Kiss#

DRAGI SIN BOŠTJAN

SRCE ME BOLI IN SKELI, KO VIDIM V KAKŠNI ZMOTI ŽIVIVA OBA, JAZ PREKO TEBE TI PREKO MENE

JAZ SEM TVOJ DEJAVNI OČE IN SEM TUDI SAM SVOJ LASTEN SIN, TOREJ SI TUDI TI SVOJ LASTEN SIN IN OČE, ZAKAJ TI SI JAZ IN JAZ SEM TI

DRAGI SIN BOŠTJAN, TAJIŠ ME V SEBI IN TUDI MOJEGA NAUKA NOČEŠ RAZUMETI IN SE RAJE ZGOVARJAŠ NA NIČVREDNOST VIRA, KI TI TU PODAJA SLEHERNI UVID

DRAGI SIN BOŠTJAN, V TEBI TLI MOJA LASTNA TEMA, IN POSLEDIČNO V MENI ŽIVI MOJE LASTNO NESAMOSPOZNANJE, ZAKAJ BOG JE ČLOVEK IN ČLOVEK JE BOG, IN KADAR ČLOVEK ZATAJI BOGA V SEBI, TEDAJ BOG ZGINE IZ OBLIČJA VESOLJA

ZATO PA SE TI TUDI OGLAŠAM, DRAGI SIN BOŠTJAN, DA BI SE SAM ZNOVA PREBUDIL PREKO TEBE, S TABO IN IZ TEBE, ZAKAJ BREZ TEBE MENE NI, IN ČE TI ŽIVIŠ V MOJI LASTNI TEMI TEDAJ, DRAGI BOŠTJAN, TUDI SAM ŽIVIM V SVOJI LASTNI TEMI IN VEČ NE VEM, DA SEM BOG


Hospod BOG moja ta svetla stran.Večno-sedaj sva ENO. Daj zmenma se,čeprav ne zgleda,da glih jaz Lucifer(nagajivi omamljeni, za omamljene)predlagam rešitev. Res brat, naveliču sem se zajebavat ljudi in sem sklenu,da jim bom kot Antikrist razložil zadevo. Štima?
a to
Vi moji dragi podaniki luciferski moja vladavina na tej zemeljci se končuje.Sem sklenu z mojim večno-sedanjim svetlim bratom,premirje. Zadeva je pa takšna!!!

Vi vsi primatki (čast izjemam) maste večno-sedanjo samobitno življenjsko matrico in na to matrico se jaz mali luciferček vežem s svojo elemantarno pojavnostjo(nezavedno-atomi) v vaši naravni reprodukciji in s tem delam škifo vaši matrici. S telesom vam ustvarjam želje-želje-pričakovanja-razočaranja,smeh,jok neumnost upanja. Vaša življenjska matrica Večno-sedaj ista pa ne more priznati vladavine minljivega telesa (nezavednih atomov) in evo ti ga to je moja škifa ko vas lepo po malem zavajam.Matrica pa vse ve to je on ta svetli gospod jaz pa nezaveden niti ne vem koliko sem škodljiv dokler me ona matrica ne vrže v kot in si izbere telo,ki ne bo več zavajalo-re-animacija-Elohim.

Moji dragi primatki moj zemeljski primat je fuč,če ste pravilno uštekali moje PREROŠKE BESEDE.

Lp HUbertus-primarius Elohimus
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 118