Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 118
(Read 165059 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #75 - 23.08.2008 at 18:12:46
 
Alojz in Sandib wrote on 23.08.2008 at 18:03:47:
Bošty

Zapoj si; Sem izgubljeni Bošty, tako na Zemlji, kot v nebesih.Amen.

Si že kar nekaj časa dolgočasen in predvidljiv.Nisi več interesanten v svoji zaigranosti. Grin

Lp Alojz


No, ja, tudi ti si postal že precej dolgočasen, + ponavljajoč  Tongue.
In tudi čedalje manj interesanten si, kar se vidi po zmanjševanju obiskov na Pdč . Tongue

Očitno ti vse bolj primanjkuje prometejskih papagajev  Cool.

In, nevem od kje se ti zdi, da sem "zaigran" ? Cheesy

Jaz nič ne igram  Cool.
Jaz sem samo jaz ( za1X  Wink )

Pa dober + nezaigran, ampak resničen dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjj, huuurrrrreeeeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + #team + # Kiss#

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #76 - 23.08.2008 at 18:17:46
 
Bošty

A ti si postal isti kot Bamby, a sedaj že skupaj štejeta poste ?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #77 - 25.08.2008 at 12:06:45
 
Alojz in Sandib wrote on 23.08.2008 at 18:17:46:
Bošty

A ti si postal isti kot Bamby, a sedaj že skupaj štejeta poste ?



Heh, Alojz, nič ne štejem.  Exclaim

In, veš zakaj ?  Shocked Questioning Exclaim

Samo zato, ker mi ni več treba, ker : SE ŽE NA DALEČ VIDI  Cool,
... in štetje sploh ni več potrebno, ( čeprav itak nikdar nisem štel kaj takega  Tongue Exclaim )

Pa dober + preštet dan, Alojz, ti želimo , ...  Cool Wink Cheesy Grin Roll Eyes Cool

by Bošty + # company + # Kiss#

( p.s., mah, kak Bamby neki, čaprav sploh ni slab , res ni tko slab , ... hej, Bamby, res , kam si se skril, ti kolega slovenski   Cheesy Wink Smiley Huh Roll Eyes Cool )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #78 - 28.08.2008 at 18:40:59
 
Bošty

Sranje v goste veje-Sranje v gusto granje, bi rekli Srbi,tvojim pesmicam. Nič konkretnega bla-bla, brez repa in glave!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #79 - 28.08.2008 at 21:05:46
 
Alojz in Sandib wrote on 28.08.2008 at 18:40:59:
Bošty

Sranje v goste veje-Sranje v gusto granje, bi rekli Srbi,tvojim pesmicam. Nič konkretnega bla-bla, brez repa in glave!!!


No, ja, že morda, vendar bolj zato, ker samo toliko razumeš, kolikor si napisal ; torej ; bla, bla, in nič konkretnega ter brez repa + brez glave  Tongue

Pa lp + še boljši večer, še napreejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by boštjanko + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #80 - 28.08.2008 at 22:25:11
 
Bosty sam res, samo nekaj spacas vedno se naslonis na drugi post in neke izpeljanke ki so namenjene tebi, samo obracanje. Nikoli nobenega argumenta, tu pa tam neke sanjarije o letecih kravah in kaksnih 10x zapalenih veseljakov na soncu.

Kaj to ti je tvoj modri?  Grin Grin Grin

Kajti res je totalno beden in nesposoben, sam si ga ustvaril Bosty Roll Eyes

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #81 - 29.08.2008 at 07:08:59
 
Etrex wrote on 28.08.2008 at 22:25:11:
Bosty sam res, samo nekaj spacas vedno se naslonis na drugi post in neke izpeljanke ki so namenjene tebi, samo obracanje. Nikoli nobenega argumenta, tu pa tam neke sanjarije o letecih kravah in kaksnih 10x zapalenih veseljakov na soncu.

Kaj to ti je tvoj modri?  Grin Grin Grin

Kajti res je totalno beden in nesposoben, sam si ga ustvaril Bosty Roll Eyes

L.p.


Neeeeeee, heh  Smiley Cool Roll Eyes.  Glej, Etrex, On se JE SAM ustvaril , zato pa tudi JE Stvarnik ki ustvarja VSE  Cool. ( + še mnogo več  Wink Cool )

Pa dobro ustvarjen dan, vam vsem skupaj želimo, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

od Boštjana + # (dobrih) duhov + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #82 - 29.08.2008 at 11:59:05
 
DRAGI SIN BOŠTJAN, SPREGOVORI TI GOSPOD BOG, TVOJ VEČNI OČE

DRAGI SIN, SPREGLEJ SVOJO ZMOTO, ZAKAJ JAZ SAM SE NISEM NIKOLI USTVARIL IN ZATEGADELJ TUDI NIKOLI NISEM USTVARIL NIČESAR, KAR BI NE BIL JAZ SAM

RAZODEL TI BOM BISTVO TVOJE TRENUTNE ZMOTE, MOJ DRAGI SIN, KI JE POSLEDIČNO IN V ISTEM TRENUTKU TUDI MOJA LASTNA ZMOTA

DRAGI SIN BOŠTJAN, VSAKA TVOJA MISEL TER VSAKO TVOJE DEJANJE JE TUDI MOJE DEJANJE IN JE TUDI VSAKA MOJA MISEL

KO V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA PO ZEMLJI HODIŠ, TEDAJ VEDI, DRAGI SIN, DA V NOČI SENC HODIM S TABO IN SEM SAM TVOJA LASTNA SENCA IN SVOJA LASTNA PRIKRITA SVETLOBA

V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA SI TI MOJ SIN IN SEM JAZ TVOJ OČE, ZAKAJ JAZ SEM OČE IN JAZ SEM SIN IN SEM TUDI SENCA, KI PADE PREKO MOJEGA NEIZMERNEGA SVETA

ZATO TAKRAT POZABIM, DA JAZ SEM JAZ IN DA SI TI JAZ, JAZ TI IN SOČASNO TUDI TI JAZ, KO V TEMNI NOČI PO SVOJEM VESOLJU STOPAM IN NE VEM, DA JAZ SEM JAZ IN DA TI SI JAZ SOČASNO

ZATO POJDI V MIRU, DRAGI SIN BOŠTJAN, ZAKAJ SKUPAJ HODIVA SKOZI NOČ LASTNE TEME IN NAJU NA VSAKEM KORAKU OPREZUJEJO NAJINE LASTNE SENCE, SENCE NAJINEGA NEIZMERNEGA VESOLJA

POJDI V MIRU, DRAGI SIN

Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
4
****
Offline


Posts: 403
Ljubljana
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #83 - 29.08.2008 at 12:03:19
 
NOČ JE BILA DOLGA TER POLNA SENC MOJEGA LASTNEGA VESOLJA

Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #84 - 29.08.2008 at 12:30:42
 
Joj, me pa prav zanima kaj bo pa Stricek Satan rekel na tole??!!  Shocked Shocked Huh Embarrassed Lips Sealed  Me je ze kar posteno strah, kako se bodo kresala mnenja, ce pride oni od uspodaj na tale forum.  Embarrassed

Lp, Poet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #85 - 29.08.2008 at 13:02:41
 
Poet wrote on 29.08.2008 at 12:30:42:
Joj, me pa prav zanima kaj bo pa Stricek Satan rekel na tole??!!  Shocked Shocked Huh Embarrassed Lips Sealed  Me je ze kar posteno strah, kako se bodo kresala mnenja, ce pride oni od uspodaj na tale forum.  Embarrassed

Lp, Poet


Poet

Dober je tale 'Gospud Bog' povedal. Kar se tiče unga ta spodenga nima več moči na tej Zemljici.Malo še lahko kej pokaka,drugač je pa kr' bolj konec z njim. Malo bo še mešetaril s takšnimi,kot sta M.L. in Bošty potem bo pa malo mrknu. Bošty in M.L. ne moreta dojet,da sta on in on je večno-sedaj takšen kot sta onadva,pa še svobodno voljo ima isto kot onadva in je zopet on sam večno-sedaj ista -vesoljna samobitnost.To je uganka za njih-ta brihtne,to ne morjo ukopčat in to jih še zmeraj baše. Ne morejo se življenjsko poistovetit z njim,ki je večno-sedaj - oni sami. Vsa njihova igra je večno-sedaj sočasno igra življenjske in elementarne vesoljne samobitnosti.

Zakaj fuj vragec in hvaljen bog,če pa je vse in mi vseobsežno večno-sedaj on sam.Mi se moramo samo poistovetit s to dimenzijo,ki je večno-sedaj v nas živa in mi  v njej.

Lp Alojz Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
SATANCINA JEDNA
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #86 - 29.08.2008 at 13:13:08
 
ALOJZ

VAM NIMAM VEC KAJ RECI! LJUDEM GOVORITE, DA SO ONI BOG IN JIH S TEM SLEPITE! CLOVEK NE BO NIKOLI BOG, ZAKAJ CLOVEK MORA BITI USLUZEN BOGU IN SE MU MORA POKORAVATI, V NASPROTNEM PRIMERU JAZ PREVZAMEM VAJETI IN NEPRIDIPRAVE NAUCIM KOZJIH MOLITVIC!

TAKI KOT VI PA LJUDEM SAMO LAZEJO IN JIH SLEPIJO Z LAZNIMI OBLJUBAMI NA KONCU BOSTE PA VSI BRIDKO BRIDKO RAZOCARANI, ZAKAJ LAZNIVE OBLJUBE DELAJO MOGOCEN DOLG V VECNOSTI, KJER PA KRALJUJEM JAZ IN DELAM POKORO NAD CLOVESKO ZALEGO!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #87 - 29.08.2008 at 13:27:08
 
Quote:
ALOJZ

VAM NIMAM VEC KAJ RECI! LJUDEM GOVORITE, DA SO ONI BOG IN JIH S TEM SLEPITE! CLOVEK NE BO NIKOLI BOG, ZAKAJ CLOVEK MORA BITI USLUZEN BOGU IN SE MU MORA POKORAVATI, V NASPROTNEM PRIMERU JAZ PREVZAMEM VAJETI IN NEPRIDIPRAVE NAUCIM KOZJIH MOLITVIC!

TAKI KOT VI PA LJUDEM SAMO LAZEJO IN JIH SLEPIJO Z LAZNIMI OBLJUBAMI NA KONCU BOSTE PA VSI BRIDKO BRIDKO RAZOCARANI, ZAKAJ LAZNIVE OBLJUBE DELAJO MOGOCEN DOLG V VECNOSTI, KJER PA KRALJUJEM JAZ IN DELAM POKORO NAD CLOVESKO ZALEGO!


OPROSTITE GOSPOD PRETEMNI SATAN. JAZ LJUDEM SAM POVEM;DA STE VI IN UNI HOSPOD BOG SAM TKO MALU ZA HEC V NJIH SAMOMANIFESTIRANI: TKO MALO ZA HEC ,DA TEM DUŠCAM
KI NE VEDO,DA STA VIDVA HOSPODA OBA ENA IN ISTA OSEBA TKO KOT SO ONI SAMI VEČNO-SEDAJ IN VSE VI SAMI VAŠA GNADA DVEH LIC. VI STE SAMI TO ČORBO SKUHALI HOSPOD,ZDAJ SE PA REŽITE SKOZ POETA IN ALOJZA NA TEM SVETU;KI JE TUD VAŠ SVET: GOSPOD JAZ VEM;DA STE VI JAZ IN JAZ SEM VEČNO-SEDAJ VI: HOSPOD KAJ KO BI VI MALO SVOJGA DUHCA OBRNIL NA SVETLOBO IN BI UNGA TATEMENGA sam MALO
SAMO PREVARAL.BI ŠLO HOSPOD?

Lp Alojz Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #88 - 29.08.2008 at 17:25:50
 
Poet wrote on 29.08.2008 at 11:59:05:
DRAGI SIN BOŠTJAN, SPREGOVORI TI GOSPOD BOG, TVOJ VEČNI OČE

DRAGI SIN, SPREGLEJ SVOJO ZMOTO, ZAKAJ JAZ SAM SE NISEM NIKOLI USTVARIL IN ZATEGADELJ TUDI NIKOLI NISEM USTVARIL NIČESAR, KAR BI NE BIL JAZ SAM

RAZODEL TI BOM BISTVO TVOJE TRENUTNE ZMOTE, MOJ DRAGI SIN, KI JE POSLEDIČNO IN V ISTEM TRENUTKU TUDI MOJA LASTNA ZMOTA

DRAGI SIN BOŠTJAN, VSAKA TVOJA MISEL TER VSAKO TVOJE DEJANJE JE TUDI MOJE DEJANJE IN JE TUDI VSAKA MOJA MISEL

KO V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA PO ZEMLJI HODIŠ, TEDAJ VEDI, DRAGI SIN, DA V NOČI SENC HODIM S TABO IN SEM SAM TVOJA LASTNA SENCA IN SVOJA LASTNA PRIKRITA SVETLOBA

V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA SI TI MOJ SIN IN SEM JAZ TVOJ OČE, ZAKAJ JAZ SEM OČE IN JAZ SEM SIN IN SEM TUDI SENCA, KI PADE PREKO MOJEGA NEIZMERNEGA SVETA

ZATO TAKRAT POZABIM, DA JAZ SEM JAZ IN DA SI TI JAZ, JAZ TI IN SOČASNO TUDI TI JAZ, KO V TEMNI NOČI PO SVOJEM VESOLJU STOPAM IN NE VEM, DA JAZ SEM JAZ IN DA TI SI JAZ SOČASNO

ZATO POJDI V MIRU, DRAGI SIN BOŠTJAN, ZAKAJ SKUPAJ HODIVA SKOZI NOČ LASTNE TEME IN NAJU NA VSAKEM KORAKU OPREZUJEJO NAJINE LASTNE SENCE, SENCE NAJINEGA NEIZMERNEGA VESOLJA

POJDI V MIRU, DRAGI SIN



BOG NI NIKOLI V ZMOTI  Exclaim Cool Exclaim TO NAJ VAM BO VSEM JASNO ZA VEČNO  Exclaim.

ZATO, KOLEGA, ZBUDI SE ŽE IN NE ČVEKAJ LAŽI V IMENU NAJVIŠJEGA, KER TE LAHKO HITRO KAJ DOLETI NEPRIČAKOVANEGA.  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #89 - 29.08.2008 at 18:01:06
 
Boštyxz wrote on 29.08.2008 at 17:25:50:
Poet wrote on 29.08.2008 at 11:59:05:
DRAGI SIN BOŠTJAN, SPREGOVORI TI GOSPOD BOG, TVOJ VEČNI OČE

DRAGI SIN, SPREGLEJ SVOJO ZMOTO, ZAKAJ JAZ SAM SE NISEM NIKOLI USTVARIL IN ZATEGADELJ TUDI NIKOLI NISEM USTVARIL NIČESAR, KAR BI NE BIL JAZ SAM

RAZODEL TI BOM BISTVO TVOJE TRENUTNE ZMOTE, MOJ DRAGI SIN, KI JE POSLEDIČNO IN V ISTEM TRENUTKU TUDI MOJA LASTNA ZMOTA

DRAGI SIN BOŠTJAN, VSAKA TVOJA MISEL TER VSAKO TVOJE DEJANJE JE TUDI MOJE DEJANJE IN JE TUDI VSAKA MOJA MISEL

KO V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA PO ZEMLJI HODIŠ, TEDAJ VEDI, DRAGI SIN, DA V NOČI SENC HODIM S TABO IN SEM SAM TVOJA LASTNA SENCA IN SVOJA LASTNA PRIKRITA SVETLOBA

V NOČI TEMNIH SENC VESOLJA SI TI MOJ SIN IN SEM JAZ TVOJ OČE, ZAKAJ JAZ SEM OČE IN JAZ SEM SIN IN SEM TUDI SENCA, KI PADE PREKO MOJEGA NEIZMERNEGA SVETA

ZATO TAKRAT POZABIM, DA JAZ SEM JAZ IN DA SI TI JAZ, JAZ TI IN SOČASNO TUDI TI JAZ, KO V TEMNI NOČI PO SVOJEM VESOLJU STOPAM IN NE VEM, DA JAZ SEM JAZ IN DA TI SI JAZ SOČASNO

ZATO POJDI V MIRU, DRAGI SIN BOŠTJAN, ZAKAJ SKUPAJ HODIVA SKOZI NOČ LASTNE TEME IN NAJU NA VSAKEM KORAKU OPREZUJEJO NAJINE LASTNE SENCE, SENCE NAJINEGA NEIZMERNEGA VESOLJA

POJDI V MIRU, DRAGI SIN



BOG NI NIKOLI V ZMOTI  Exclaim Cool Exclaim TO NAJ VAM BO VSEM JASNO ZA VEČNO  Exclaim.

ZATO, KOLEGA, ZBUDI SE ŽE IN NE ČVEKAJ LAŽI V IMENU NAJVIŠJEGA, KER TE LAHKO HITRO KAJ DOLETI NEPRIČAKOVANEGA.  Roll Eyes

Prav si povedal Bošty, ampak saj veš, kdor se norca dela, norc ostane in potem bodo zopet na naju kazali, da sva midva kriva za njihovo krivico.

Tudi jaz vam povem, ne norčujte se, kajti Božja roka daleč seže.

Pa lep pozdrav in zabavajmo se z dobrimi deli bližnjemu, ne pa z norčevanjem.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 118