Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 118
(Read 165729 times)
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #30 - 11.08.2008 at 12:21:44
 
Quote:
treba jo je najti in preizkusiti v sebi  Smiley


To je to, umikanje pozornosti v prihodnost, kjer bos nekaj nasel.

Zakaj ce pa se vse zdaj odvija in kaj bi iskal, ce imas vse v sebi?

To je tudi problem tistih duhovnih knjig, za duhovno iskanje.

Tista formula pa sploh ni nic kompliciranega.

Tako ti dam primer potem pa ga lahko prestavis kamor hoces.

Xmept= clovek, recimo. INmept je v temu primeru zenska, RImept pa moski, Alfa, Omega, A...Z zacetek, konec, zacetek. Je tocka prehoda, vzrok posledica je EM sila. interakcija med tema dvema principomna je clovek.

Ok recimo posameznik kot Xmept ima IN-duso in RI-telo
vzrok in posledica med njuno interakcijo je EM sila itd.
Konstanta se v nicemer ne spremeni.

Ce se potrudis pos nasel ta zakon v vsakeum delcu od galaksije do atoma in bos videl da je vse po istemu kopitu in da povsod vlada isti sistem.

l.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #31 - 11.08.2008 at 15:40:15
 
Quote:
Odkrito priznavam da zgornje forumle Xmept*=INmept* AO/OA (EM) RImept*=Xmept niti ne razumem, vendar se vam ne zdi da se intelektualno ne da dojeti Stvarnika? Enako kot razumevanje forumule vode H2O še ne bo potešilo žeje, treba jo je spiti.
Razsvetljenje oziroma poenotenje po mojem bolj doživiš (občutiš?) kot pa razumeš.

Preden se razburiš Alojz, ne namigujem da sem doživel razsvetljenje
ali da imam o tem vse informacije, to je sam moje mnenje  Smiley

Pa lep pozdrav


Tradition

Sem čist pomirjen. Sem še pod vtisom morja.Malo smeha,malo debate,malo spogledovanja,malo hude krvi moje drage žene in malo  užitkov kopanja.Pa so šli trije dnevi u nepovrat. Glede tvoje ugotovitve
bi se lahko strinjal. Najprej moraš svojo samobitnost malo vreči u dimenzijo večno-sedaj potem pa lahko začneš okušati in piti vodo samospoznanja.  Takšen bi bil moj recept za one,kot pravi Poet,ki nisi geyi ampak obične pederčine. Tu ne mislim tvoje osebe,ampak malo bolj globalno.

Lp Alojz Cheesy
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #32 - 11.08.2008 at 23:01:24
 
Boštyxz wrote on 09.08.2008 at 16:30:59:
Na Saturnu + tudi na Veneri živijo naši bratje , tako kot mi tule.

Precej podobno + enostavno.

Sicer pa nam to naše vlade + njihove organizacije vztrajno prikrivajo .

Saturnovci živijo precej idilično življenje z težko predstavlivo lepimi odnosi .

So tudi precej lepši od nas + sorazmerno velikosti njihovega planeta tudi večji od nas .

Imajo precej lepih + raznovrstnih živali, pa tudi domačih živali imajo precej .

Boljši živijo v višjih predelih, slabši pa v nižinah.

Ob morju ni prebivalcev, ker imajo preveliko + neenakomerno plimovanje morja.

Živijo v različnih "živih" hišah , ponavadi iz gromozanskih dreves, ali iz "nekakšne" žive meje , ter ostalih zanimivih / čudnih / specijalnih vrst .

Imajo precej pripomočkov + pomočnikov za življenje , ... od gigantske krave Buke , pod katere lahko privlečejo cele "bane" za lovljenje mleka, ... do "fur" - pomočnika kot pri nas opice , do Bauorja enookega ( z 3 očesom z žarkom ), Saturnskim levom Horudom, Modrim medvedom Ihurjem , ... potem Sisterkihijem - Saturnovskim slonom, , domačo kokošjo /( ki vali jajca v vodi ) , leteči kravi, ... potem je tu še modra saturnovska koza, ... antilope, ... severnjaške ptice pevke, ... ribe (nekatere gromozanskogigantske ) , vodne polže, ... reke, morja , celine , ...jezera, ... deževna drevesa, ognjena drevesa, ... Tirbi - mah na gorah , ... zdravilna zelišča, ... sončno drevo, ... Chiaba- rastlina ladja ( njen plod je ladja ), ...

Potem imajo še ceeelo vrsto ptic pevk, ... in še precej posebnih + lepih gozdnih/divjih živali .

No, pa drugič naprejjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

from Boštyxz + spirits from above + # Kiss#

( p.s., pa naj Alojz pove, če ni res kar sem napisal  Roll Eyes)


Krave buke, letece krave, 3 oko cudo, ognjena drevesa,...  Roll Eyes

Ok ok bosty, dej povej kaj se ti samo malo hecas? Imas neki cuden smisel za humor, pa tu malo razigravas, al res verjames temu?

Je pa gotovo postal saturn lepe modro zelene barve od vsega bujnega rastja in vode.

Pa se posteno si se zavozlal, tudi ko si omenil materijalne planete z duhovnim zivljem.

Poglej ta navzkrizja, namrec trdil si, kako je duhovno oh in sploh nad materijalnim in neodvisno, zdaj pa ze postavljas duhovno v dimenzijo znotraj materijalnega, tako so duhovna bitja na materijalnemu planetu Smiley Smiley Smiley Wink

Bosty Bosty, ti priporocam da preveris podatke ki ti jih daje modri, tvoj osebni sluzabnik (da tebi ni potrebno misliti), ker te posteno nateguje. Grin

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #33 - 12.08.2008 at 23:52:26
 
Glej, Etrex, jaz vem, da je tako kot sem napisal Exclaim.

Namreč , tako mi je govoril Gospod  Kiss Roll Eyes Kiss.

In, poglej ; nič se nisem zavozlal :

Tudi mi , duhovna bitja živimo na tej materialni Zemljici , v materijalnih telesih, čeprav smo duše z duhovnimi telesi . Exclaim

Štekaš to ?  Roll Eyes

Upam da že vsaj malo  Huh Roll Eyes Embarrassed.

Lp

by Boštyxz + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #34 - 13.08.2008 at 00:29:26
 
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 23:52:26:
Glej, Etrex, jaz vem, da je tako kot sem napisal Exclaim.
Namreč , tako mi je govoril Gospod Kiss Roll Eyes Kiss.
In, poglej ; nič se nisem zavozlal :
Tudi mi , duhovna bitja živimo na tej materialni Zemljici , v materijalnih telesih, čeprav smo duše z duhovnimi telesi . Exclaim
Štekaš to ? Roll Eyes
Upam da že vsaj malo Huh Roll Eyes Embarrassed.
Lp by Boštyxz + #

Tako mi je govoril gospod. Verjetno je to pogost stavek iz Lorberjevih knjig, ali ne Bošty. Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #35 - 13.08.2008 at 20:17:27
 
Quote:
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 23:52:26:
Glej, Etrex, jaz vem, da je tako kot sem napisal Exclaim.
Namreč , tako mi je govoril Gospod Kiss Roll Eyes Kiss.
In, poglej ; nič se nisem zavozlal :
Tudi mi , duhovna bitja živimo na tej materialni Zemljici , v materijalnih telesih, čeprav smo duše z duhovnimi telesi . Exclaim
Štekaš to ? Roll Eyes
Upam da že vsaj malo Huh Roll Eyes Embarrassed.Lp by Boštyxz + #

Tako mi je govoril gospod. Verjetno je to pogost stavek iz Lorberjevih knjig, ali ne Bošty. Lep pozdrav


Nahatee

Popolni zadetek. Pa še nekaj sem opazil neka megla se je spustila na ta forum,ko se je pojavil nov spis na P.D. Si ti tudi opazila? Malo nas je
ki zaupamo vase.

Lp Alojz Smiley Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #36 - 13.08.2008 at 23:55:42
 
Quote:
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 23:52:26:
Glej, Etrex, jaz vem, da je tako kot sem napisal Exclaim.
Namreč , tako mi je govoril Gospod Kiss Roll Eyes Kiss.
In, poglej ; nič se nisem zavozlal :
Tudi mi , duhovna bitja živimo na tej materialni Zemljici , v materijalnih telesih, čeprav smo duše z duhovnimi telesi . Exclaim
Štekaš to ? Roll Eyes
Upam da že vsaj malo Huh Roll Eyes Embarrassed.
Lp by Boštyxz + #

Tako mi je govoril gospod. Verjetno je to pogost stavek iz Lorberjevih knjig, ali ne Bošty. Lep pozdrav

Ne, spet si zgrešila, ... no, seveda oba z Alojzom vred  Tongue Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #37 - 14.08.2008 at 12:43:57
 
Boštyxz wrote on 13.08.2008 at 23:55:42:
Quote:
Boštyxz wrote on 12.08.2008 at 23:52:26:
Glej, Etrex, jaz vem, da je tako kot sem napisal Exclaim.
Namreč , tako mi je govoril Gospod Kiss Roll Eyes Kiss.
In, poglej ; nič se nisem zavozlal :
Tudi mi , duhovna bitja živimo na tej materialni Zemljici , v materijalnih telesih, čeprav smo duše z duhovnimi telesi . Exclaim
Štekaš to ? Roll Eyes
Upam da že vsaj malo Huh Roll Eyes Embarrassed.
Lp by Boštyxz + #

Tako mi je govoril gospod. Verjetno je to pogost stavek iz Lorberjevih knjig, ali ne Bošty. Lep pozdrav

Ne, spet si zgrešila, ... no, seveda oba z Alojzom vred  Tongue Cool


Bošty

Popolnoma odkrito,ti bom zaupal,da si tako zgubljen in zaslepljen z Lorberjem,da je vsaka resna komunikacija s teboj nemogoča.Daj postavi se že na lastne noge v odkrivanju vesoljne resnice,od katere ste Lorber  M.L. in ti z njima vred,neizmerljivo daleč.

Lp Alojz Shocked Tongue Kiss
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #38 - 15.08.2008 at 13:13:38
 
DRAGI BOŠTJAN, GOVORI GOSPOD BOG

DRAGI SIN, UGRABIL SEM POETOV RAZUM, DA TI PREKO NJEGA SPOROČIM SVOJO VOLJO, NJEGOVA VOLJA PA JE SEDAJ MOJA, IN TUDI NJEGOVO TELO, KI PIŠE TO SPOROČILO JE SEDAJ MOJE, ZATO PRISLUHNI MI, DRAGI SIN BOŠTJAN

DOBRO IN GLOBOKO VERUJEŠ, TVOJA VERA JE TRDNA IN NEZMOTLJIVA, ZATO SEM SE TI TUDI RAZODEL

DRAGI BOŠTJAN, KMALU MI BOŠ ZRL V LICE IN JAZ BOM ZRL V LICE TEBI

RAZODEL SE TI BOM V VSEM SVOJEM SIJAJU IN TI ME BOŠ UGLEDAL OB SMRTI VSEH DVOMOV, DA JAZ SEM RESNIČNI BOG IN TI MOJ SIN

DRAGI BOŠTJAN, JAZ KI SEM BOG, SEM VESOLJNI BOG IN SEM VSE KAR OBSTAJA, ZATO ME NE MOREŠ ZGREŠITI, ČETUDI BI TO BILA TVOJA EDINA IN POSLEDNJA ŽELJA

KMALU, DRAGI SIN, ME BOŠ UZRL V VSAKEM KAMNU, VSAKI REKI TER VSAKEM OBLIČJU, KI TI GA BOM POSLAL NA POT IN VEDEL BOŠ, DA SEM BOG VESOLJA IN DA SI TI MOJ DRAGI SIN

IN SVET KOT GA BOŠ VIDEL NE BO VEČ STARI SVET, ZAKAJ Z OČI TI BOM SNEL SVOJO LASTNO VESOLJNO TANČICO IN TI BOŠ VIDEL MENE SAMEGA KAMORKOLI BOŠ USMERIL SVOJ POGLED IN TA SVET BO NOV SVET, KI BO ZRASEL NA POGORIŠČU STARIH SANJ, KI SEM TI JIH PRIŠEPETAVAL SAM IN KATERE SVA SANJALA SKUPAJ DOLGO ČASA

DRAGI BOŠTJAN, JAZ SEM BOG, SEM BIL IN BOM VEČNO BOG TI PA ME BOŠ GLEDAL IN VIDEL V VSEM

ZBOGOM, DRAGI SIN, IN NAJ TE VODI VOLJA MOJEGA VESOLJA ZAKAJ MOJA VOLJA JE TVOJA VOLJA IN TVOJA VOLJA JE MOJA VOLJA, ZAKAJ JAZ SEM TI IN TI SI JAZ, ČETUDI TI NA OČEH POČIVA TANČICA MOJEGA VESOLJNEGA SVETA IN SKUPAJ SANJAVA NEMIRNE SANJE DOLGIH DOB ČLOVEŠKEGA RODU
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #39 - 15.08.2008 at 13:44:19
 
Poet, izvirno ni kaj!!!! To mi je všeč!

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #40 - 18.08.2008 at 15:26:00
 
Poet wrote on 15.08.2008 at 13:13:38:
DRAGI BOŠTJAN, GOVORI GOSPOD BOG

DRAGI SIN, UGRABIL SEM POETOV RAZUM, DA TI PREKO NJEGA SPOROČIM SVOJO VOLJO, NJEGOVA VOLJA PA JE SEDAJ MOJA, IN TUDI NJEGOVO TELO, KI PIŠE TO SPOROČILO JE SEDAJ MOJE, ZATO PRISLUHNI MI, DRAGI SIN BOŠTJAN

DOBRO IN GLOBOKO VERUJEŠ, TVOJA VERA JE TRDNA IN NEZMOTLJIVA, ZATO SEM SE TI TUDI RAZODEL

DRAGI BOŠTJAN, KMALU MI BOŠ ZRL V LICE IN JAZ BOM ZRL V LICE TEBI

RAZODEL SE TI BOM V VSEM SVOJEM SIJAJU IN TI ME BOŠ UGLEDAL OB SMRTI VSEH DVOMOV, DA JAZ SEM RESNIČNI BOG IN TI MOJ SIN

DRAGI BOŠTJAN, JAZ KI SEM BOG, SEM VESOLJNI BOG IN SEM VSE KAR OBSTAJA, ZATO ME NE MOREŠ ZGREŠITI, ČETUDI BI TO BILA TVOJA EDINA IN POSLEDNJA ŽELJA

KMALU, DRAGI SIN, ME BOŠ UZRL V VSAKEM KAMNU, VSAKI REKI TER VSAKEM OBLIČJU, KI TI GA BOM POSLAL NA POT IN VEDEL BOŠ, DA SEM BOG VESOLJA IN DA SI TI MOJ DRAGI SIN

IN SVET KOT GA BOŠ VIDEL NE BO VEČ STARI SVET, ZAKAJ Z OČI TI BOM SNEL SVOJO LASTNO VESOLJNO TANČICO IN TI BOŠ VIDEL MENE SAMEGA KAMORKOLI BOŠ USMERIL SVOJ POGLED IN TA SVET BO NOV SVET, KI BO ZRASEL NA POGORIŠČU STARIH SANJ, KI SEM TI JIH PRIŠEPETAVAL SAM IN KATERE SVA SANJALA SKUPAJ DOLGO ČASA

DRAGI BOŠTJAN, JAZ SEM BOG, SEM BIL IN BOM VEČNO BOG TI PA ME BOŠ GLEDAL IN VIDEL V VSEM

ZBOGOM, DRAGI SIN, IN NAJ TE VODI VOLJA MOJEGA VESOLJA ZAKAJ MOJA VOLJA JE TVOJA VOLJA IN TVOJA VOLJA JE MOJA VOLJA, ZAKAJ JAZ SEM TI IN TI SI JAZ, ČETUDI TI NA OČEH POČIVA TANČICA MOJEGA VESOLJNEGA SVETA IN SKUPAJ SANJAVA NEMIRNE SANJE DOLGIH DOB ČLOVEŠKEGA RODU


Dragi brat Matija  Smiley.

Glej, jaz Boga že zrem-v-vsem Roll Eyes. Že več let  Cool.

Vendar to zame NI dovolj + se ne zadovoljim samo z tem  Tongue Angry Smiley Huh Roll Eyes.

Zato pač delam na tem, da ga nekoč tudi osebno uzrem , kar je tudi moja življenjska želja  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes.

In, jaz nisem On, in tudi On ni jaz , ker On ima Svojo Sveto Voljo, jaz pa svojo bedno, čeprav se pa želim "pridružiti" Njegovi Sveti Volji  Kiss, čeprav imam zelooo šibko vero (zaupanje) Cry Tongue Huh Sad.

On ne sanja kot mi ljudje, ker je precej bolj resničen/realen kot mi  Huh.

Le mi , ljudje sanjamo, v naših materialnih telesih  Tongue.

Tako mi je govoril Gospod  Kiss Kiss Kiss.

In verjetno še komu  Wink.

Pa dober dan, še napreeejjjjjjj, ...

by Boštjan + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #41 - 18.08.2008 at 20:55:26
 
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #42 - 18.08.2008 at 22:40:57
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


Hmm, zanimivo, zanimivo . Sem pa že mislil, da mi boš ti to potrdil, ob vsej svoji vsevednosti .

No, saj res ... daj, če uspeš, povprašaj onega svojega "duhca", če je to sploh možno/mogoče/izvedljivo, kar trdim jaz.

Me prav zanima, kaj ti bo namignil. Sem že ves "v pričakovanju" odgovora  Cheesy Cheesy Cheesy.

Šele nato ti lahko jaz odgovorim , da poprej vidim, koliko kaj veš o tem ti .

Pa lep + dober večer ti želim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #43 - 19.08.2008 at 07:10:37
 
Boštyxz wrote on 18.08.2008 at 22:40:57:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


Hmm, zanimivo, zanimivo . Sem pa že mislil, da mi boš ti to potrdil, ob vsej svoji vsevednosti .

No, saj res ... daj, če uspeš, povprašaj onega svojega "duhca", če je to sploh možno/mogoče/izvedljivo, kar trdim jaz.

Me prav zanima, kaj ti bo namignil. Sem že ves "v pričakovanju" odgovora  Cheesy Cheesy Cheesy.

Šele nato ti lahko jaz odgovorim , da poprej vidim, koliko kaj veš o tem ti .

Pa lep + dober večer ti želim.


Bošty

Veš kaj,ti si na tem svetu zato,da meni in vsem igraš klovna. Ti pojma o pojmu nimaš! Ti si izmuzljivi korenjak bedastih.Jaz te lepo vprašam potem pa ti mene sprašuješ,kako je z zadevo.Prenesem vse, samo bedastega sprenevedanja pa ne.Sploh pa ljudi,ki mislijo v svoji neumnosti,da nekaj so in nekaj vedo,a v resnici ne sklanfajo vkup pet
razumljivih stavkov,kjer je vsaka druga beseda juuuuuhej, pa lahkooooo nočko,leeep daaan!
Ti ne poznaš in ne razumeš niti tega kje sploh živiš in kako se ta planet imenuje,kjer želiš ti klovn' modrega izmišljenega klovna' učiti druge. Daj skuliri se,v nasprotnem te bom tisočkrat v tvojo 'modro'rit poslal.  

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #44 - 19.08.2008 at 09:22:17
 
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo , ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 118