Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 118
(Read 160870 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #45 - 19.08.2008 at 10:01:36
 
Boštyxz wrote on 19.08.2008 at 09:22:17:
No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo , ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #


Bošty ti VEŠ, da NIČ ne VEŠ.   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #46 - 19.08.2008 at 10:03:46
 
Boštyxz wrote on 19.08.2008 at 09:22:17:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo , ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #


Bošty

Ok. No potem ko sem te naspičil, si vsaj toliko korekten in si povedal svoje.
Torej trdiš,da si ga videl kot hologram, oz. se ga da tako videti po tebi?
Ker duha- same energije se ne da videti,lahko jo občutiš.

Če je prvo moraš vedeti,da to nekdo lahko ustvari kot hologramsko sliko. To možnost dopuščam,ker imam sam to izkušnjo kot slike,ki pripovedujejo-nakazujejo.Vendar tudi vem,da se jih da umetno ustvariti. Še malo pa bomo imeli t.i. hologramske tipkovnice na računalnikih itd.
V drugi varianti sem ti zadevo tudi pojasnil.

Sedaj pa, ne prva ne druga ne moreta predstavljati vseobsežno večno sedanjo vesoljno elementarno,ali življenjsko samobitnost,ker je ta večno-sedaj vse. In vsaka X pojavnost je zgolj njen večno-sedanji individualni elementarni,ali življenjski samoizraz.

Bošty ko boš  tako komunicirati kot v gornjem postu se lahko vse pogovorima. Čim boš sodil se bom vedno grobo,ali cinično odzval,v nasprotnen ni nikakršnega problema med nama.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #47 - 19.08.2008 at 10:12:22
 
Quote:
Boštyxz wrote on 19.08.2008 at 09:22:17:
No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo , ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #


Bošty ti VEŠ, da NIČ ne VEŠ.   Grin


Nahatee

Sedaj je dobil priliko,da pove,kar ve. Sporočeno mu je, Smiley na kakšen način lahko komuniciramo.Bomo videli?

Lp Alojz Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #48 - 19.08.2008 at 10:25:36
 
Alojz in Sandib wrote on 19.08.2008 at 10:12:22:
Quote:
Boštyxz wrote on 19.08.2008 at 09:22:17:
No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo, ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #


Bošty ti VEŠ, da NIČ ne VEŠ.   Grin


Nahatee

Sedaj je dobil priliko,da pove,kar ve. Sporočeno mu je, Smiley na kakšen način lahko komuniciramo.Bomo videli?

Lp Alojz Wink Cool


Ja Alojz imaš prav, naj se Bošty izpriča, glede tega kar ve.   Smiley

Čeprav je njegov post spet neopredeljen, če dobro prebereš ne veš ali je res kaj videl ali samo "preverjeno spoznal" in samo verjame da bo videl.

Kakor praviš, bomo videli   Wink

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #49 - 19.08.2008 at 11:43:20
 
Bošty, lastna želja po videnju te je kot kaže povsem zaslepila. Ta duh, ki si ga realno videl in ki ti daja takšne resnice je čisti odraz velike želje. Si pomislil, da ti prevelika želja po potrditvi predpostavljenega, lahko sama daje potrditev.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #50 - 19.08.2008 at 13:50:44
 
Boštyxz wrote on 18.08.2008 at 22:40:57:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


Hmm, zanimivo, zanimivo . Sem pa že mislil, da mi boš ti to potrdil, ob vsej svoji vsevednosti .

No, saj res ... daj, če uspeš, povprašaj onega svojega "duhca", če je to sploh možno/mogoče/izvedljivo, kar trdim jaz.

Me prav zanima, kaj ti bo namignil. Sem že ves "v pričakovanju" odgovora  Cheesy Cheesy Cheesy.

Šele nato ti lahko jaz odgovorim , da poprej vidim, koliko kaj veš o tem ti .

Pa lep + dober večer ti želim.

Bošti, preveliko pregrado si tule postavil Lojzetu, ta je še za njega nepremagljiva.

Lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #51 - 19.08.2008 at 17:18:41
 
Alojz in Sandib wrote on 19.08.2008 at 10:03:46:
Boštyxz wrote on 19.08.2008 at 09:22:17:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


No, sedaj ti bom jaz razložil, kar ti meni nisi .

Malo dojamem, to priznam.

In, da ; brez (tvojega) heca , resno VEM, da je še kako realno mogoče uzreti samega Stvarnika.

To sem spoznal že pred leti.

In, ko si mi že namigoval kako naj bi to izgledalo , ti lahko porečem , da je to "osebni duh" , viden nasproti mojih lastnih oči.

In, nisem se "sprenevedal" .

A te še kaj zanima , pr'jatu ?

Pa dober dan, ti želim, še napreeejjjjjjj, ...

from Boštjan Zupančič , Slovenija + #


Bošty

Ok. No potem ko sem te naspičil, si vsaj toliko korekten in si povedal svoje.
Torej trdiš,da si ga videl kot hologram, oz. se ga da tako videti po tebi?
Ker duha- same energije se ne da videti,lahko jo občutiš.

Če je prvo moraš vedeti,da to nekdo lahko ustvari kot hologramsko sliko. To možnost dopuščam,ker imam sam to izkušnjo kot slike,ki pripovedujejo-nakazujejo.Vendar tudi vem,da se jih da umetno ustvariti. Še malo pa bomo imeli t.i. hologramske tipkovnice na računalnikih itd.
V drugi varianti sem ti zadevo tudi pojasnil.

Sedaj pa, ne prva ne druga ne moreta predstavljati vseobsežno večno sedanjo vesoljno elementarno,ali življenjsko samobitnost,ker je ta večno-sedaj vse. In vsaka X pojavnost je zgolj njen večno-sedanji individualni elementarni,ali življenjski samoizraz.

Bošty ko boš  tako komunicirati kot v gornjem postu se lahko vse pogovorima. Čim boš sodil se bom vedno grobo,ali cinično odzval,v nasprotnen ni nikakršnega problema med nama.

Lp Alojz Wink
in kaj je velikega

M.L.

Ti potuhnjen 'Majhen Lulek' kaj me je ujel Bošty in kaj je bilo tako velikega v najini komunikaciji. Ti podla faruška gobezdava in opravljiva preluknjana faruško-licemersko zlagana kastrola. Ti podli hinavec, zahrbtni neodkritosrčni lažnivi  klerik. Niti grama resnicoljubja nimaš v lastni biti. Lažeš in se delaš nekaj več kot smo mi ostali,a si, samo zafrustriran pizdun,brez trohice srca. Huh.

Lp Alojz Angry Shocked
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #52 - 19.08.2008 at 20:35:01
 
Ma res, ta M.L. se vstuli nekje vmes in pribije kaksno taksno da ti kar slabo postane. Ne glede kaj bo napisal Bosty, samo da napise Bosty pa je OK in se M.L. vtakne in izpusti kaksno nepremisljeno, saj ne da bi kaj povedal iz sebe, objasnil, karkoli.

Samo da se blati brez trohice pameti in kancka razmisljanja pa je veselo aneda M.L.? Aja M.l. to lahko, ker njega ima tista namisljena bestija BoG rada in mu vse oprosca.

M.l.=debil.
M.l.=debil
M.l.=debil

Se nisi dojel ti M.a L.i bogabojeci?

L.p. Roll Eyes
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #53 - 20.08.2008 at 08:01:49
 
M.L. wrote on 19.08.2008 at 13:50:44:
Boštyxz wrote on 18.08.2008 at 22:40:57:
Alojz in Sandib wrote on 18.08.2008 at 20:55:26:
Bošty

Malo dojameš potem pa skočiš nazaj. Ali ti res (brez heca) misliš,da se Stvarnika da uzreti-videti? Ali ti misliš,da je to oseba,duh,megla,konj.,krava,osel ptica? Kako ga misliš ti uzreti kot osebo nasproti tvoji osebi ali v sebi? Razloži mi prosim! Nič ne mislim slabega,samo rad bi  tvoj o razlago!

Lp Alojz Smiley


Hmm, zanimivo, zanimivo . Sem pa že mislil, da mi boš ti to potrdil, ob vsej svoji vsevednosti .

No, saj res ... daj, če uspeš, povprašaj onega svojega "duhca", če je to sploh možno/mogoče/izvedljivo, kar trdim jaz.

Me prav zanima, kaj ti bo namignil. Sem že ves "v pričakovanju" odgovora  Cheesy Cheesy Cheesy.

Šele nato ti lahko jaz odgovorim , da poprej vidim, koliko kaj veš o tem ti .

Pa lep + dober večer ti želim.

Bošti, preveliko pregrado si tule postavil Lojzetu, ta je še za njega nepremagljiva.

Lep pozdrav.


Ja, hvala, saj se mi je kar zdelo . Bo drugič bolje  Roll Eyes.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #54 - 20.08.2008 at 08:04:05
 
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

VEM pa, da se da videti marsikaj, vendar duhovno z duhovnim vidom , in materialno z materialnimi očmi. Približno tako je to, čeprav je pri Bogu-Stvarniku mogoče marsikaj, kar pri ljudeh ni . ( torej ni izključena še kakšna možnost ). Cool

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #55 - 20.08.2008 at 08:09:06
 
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty

Pošteno in iskreno povedano!! Zato imaš pot odprto. Zdelo se mi je,da nisi lažnivec in sedaj si pokazal,da je resnica pri tebi še sveta.

Lp Alojz Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #56 - 20.08.2008 at 08:13:34
 
Alojz in Sandib wrote on 20.08.2008 at 08:09:06:
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty

Pošteno in iskreno povedano!! Zato imaš pot odprto. Zdelo se mi je,da nisi lažnivec in sedaj si pokazal,da je resnica pri tebi še sveta.

Lp Alojz Smiley Cool


Hmm, poglej, ; ravno toliko sem lažnivec kot recimo M.L. ( po tvoje menda )  Wink Cool.

Pa dober + resničen dan ti želim , še naprej ,...

čaw + lep pozdraw , ...

Boštyxz + #spirits + # Kiss#
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #57 - 20.08.2008 at 08:23:06
 
Bošty

Menda, je domneva!!! Ti si že dokazal,da ti je resnica sveta. M.L. pa non stop laže-muči resnico in jo potvarja sebi v prid.

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #58 - 20.08.2008 at 09:24:42
 
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

VEM pa, da se da videti marsikaj, vendar duhovno z duhovnim vidom , in materialno z materialnimi očmi. Približno tako je to, čeprav je pri Bogu-Stvarniku mogoče marsikaj, kar pri ljudeh ni . ( torej ni izključena še kakšna možnost ). Cool

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty nič ni nemogoče, ampak ti še vedno živiš v prihodnosti in pišeš o tem kaj bi rad doživel, ter zato zamujaš sedanji trenutek.  

Zato vse kar praviš da VEŠ v resnici VERJAMEŠ in še to precej na slepo.

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Zunajzemeljske civilizacije in mi
Reply #59 - 20.08.2008 at 10:02:12
 
Quote:
Boštyxz wrote on 20.08.2008 at 08:04:05:
Vsemskupaj : NIČ NISEM VIDEL . ( še za1X )   Roll Eyes .

VEM pa, da se da videti marsikaj, vendar duhovno z duhovnim vidom , in materialno z materialnimi očmi. Približno tako je to, čeprav je pri Bogu-Stvarniku mogoče marsikaj, kar pri ljudeh ni . ( torej ni izključena še kakšna možnost ). Cool

Pa dober + vidno lep dan, vam želim vsemskupaj, še napreeejjjjjjj, juheeeeejjjjjjjjjj, ...

by Boštyxz + # Kiss#


Bošty nič ni nemogoče, ampak ti še vedno živiš v prihodnosti in pišeš o tem kaj bi rad doživel, ter zato zamujaš sedanji trenutek.  

Zato vse kar praviš da VEŠ v resnici VERJAMEŠ in še to precej na slepo.

Lep pozdrav   Smiley


Nahatee

Dober si povedala-Večno-sedaj živiš in ne veš,da si posledica lastne svobodne volje večno-sedaj. Dobro povedano Nahatee samo večina tu tega ne more in noče dojeti. Večina pravi 'naši predniki', a ne vedo,da smo to mi sami( tedaj-sedaj in v prihodnje.Drug drugemu smo   elementarno večno-sedaj življenje- v naravni reprodukcijski verigi.V samospoznanju živimo po Re animacijski zakonitosti,podvajanja lastne biti v življenjskih ciklih( iste duše,duha-telesa).Ohranjamo elementarno telo (atomi DNK-genom),ki je nosilec našega gravitacijskega polja-duše kjer je potem vzrok in posledica naš življenjski duh-bivanje samozavedanje samospoznanje in delovanje v prid ostali vesoljni samobitni življenjski pojavnosti,katere samospoznani individualni del smo tudi kot ljudje Elohim,ali enuma eliš-prostovoljni nebeški(vesoljni) življenjski varuhi. Večno-sedaj.
Back to top
« Last Edit: 20.08.2008 at 20:25:16 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 118