Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 114 115 116 117 118 ... 764
(Read 1109235 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1725 - 04.06.2008 at 16:17:26
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2008 at 16:53:37:
Pojmi, ki naj bi pomagali razumeti Prometejevo darilo.


Snov-na splošno celotna vesoljna pojavnost, ki ni sevanje. Po relativnostni teoriji se lahko snov pretvarja v energijo in sočasno obratno.
Energija-merilo za stanje fizikalnega sistema (snovne pojavnosti)
Masa- merilo za vztrajnost(snovnega telesa)vztrajnostna masa
     merilo za vpliv gravitacijskega polja na (snovno telo)=težnostna masa. Če obravnavamo maso kot energijo,potem zakon o ohranitvi energije še vedno velja.
Sila-količina medsebojnega učinkovanja teles.Poznamo elektromagnetno silo,gravitacijsko in
šibko ter močno jedrsko silo.

Po teh osnovnih fizikalnih načelih sodobna znanost popolnoma napačno razume in razlaga
celotno vse obsežno vesoljno pojavnost mase-energije,prostora,časa*življenja.


Moja razlaga je dokazljiva in preverljiva po komer koli in hkrati edina pravilna.
V to se bo lahko tisti,ki bo prebral mojo razlago intuitivno prepričal. Četudi ni ne fizik in ni biolog ali antropolog.

Vsaka X masno energetska pojavnost od osnovnega masno energetskega delca pa do vseobsežne
vesoljne me-prostorsko-časovne in življenjske pojavnosti ima znotraj sebe dve sočasno pristne mept* vrednosti, ki sta večno-sedaj v medsebojni sočasni interakciji. Kljub temu
dejstvu pa se obe vrednosti večno-sedaj navzven izražata kot enotna uravnotežena vrednost vse in vsakega X mept* pojava. Ti dve vrednosti sta večno-sedaj v medsebojnem vrednostnem prehajanju druga v drugo. Posledica tega(medsebojnega vpliva)obeh vrednosti je EM sila, ki je hkrati vzrok in posledica vseh sil znotraj vse in vsake posamične X mept*pojavnosti. Ti dve sočasno prisotni vrednosti ovrednotimo znotraj vsakega Xmept* pojava, kot njegovo lastno
INmept*-akumulirano in realizirano Rimept*vrednost vrednost, ki se navzven izražata enotno, kot individualna X mept*pojavnost. To pa posledično in vzročno pomeni večno-sedaj konstantni izraz vse in vsake X mept*. Kako je to mogoče? Realizirana vrednost sočasno prehaja v akumulirano in sočasno obratno akumulirana v realizirano vrednost.

Ko se proces(cikel) izmeničnega samo prehoda konča, se sočasno že samo začenja nov cikel medsebojnega samo prehoda obeh vrednosti znotraj vse in vsake individualne X mept*in tako večno-sedaj vsak konec cikla preko skupne točke Alfa Omega prehoda pomeni nov začetek in vsak začetek pomeni konec starega cikla. To dejstvo pa zopet v ničemer ne spremeni same vesoljne mept*konstantne in sočasno ne spremeni večno-sedanje konstante vsake njene X  
individualne X mept*pojavnosti-od atoma do x galaksije brez izjem.

To pa zopet pomeni vesoljno stvarstvo je večno-sedaj vseobsežna konstanta, kjer je vsaka njena individualna X mept*pojavnost sočasno ravno tako samozadostna, samoohranitvena in samodelujoča X mept*KONSTANTA.
Kje se je naš genij Einstein zmotil? Zmotil se je v enem pomembnem oziroma odločujočem momentu. Einstein ni poznaldejstva, da se vsak X me delec  navzven izraža enotno znotraj sebe. Izraža se skozi dve sočasni prisotni vrednosti, njegove akumulirane in realizirane me
vrednosti, ki temu delcu enako, kot sami vesoljni mept* pojavnosti omogočajo večno-sedaj navzven individualni izraz njemu lastne me konstantne vrednosti.

SEDAJ pa povežite! Če smo pravilno ugotovili, da je sila medsebojno učinkovanje teles. Ima vesoljna in vsaka njena Xmept* pojavnost v bistvu znotraj sebe dve telesi-(vrednosti), ki sta večno sedaj v sočasnem medsebojnem učinkovanju (prehajanju druga v drugo). Česar posledica je EM sila in vse sile znotraj tega X  me delca. Na ta način je ta delec večno-sedaj samo zadostena, samohranitvena in samodelujoča večno sedaj navzven ista me X konstantna pojavnost.
Einstein se je v svoji enačbi samo zapeljal in se izgubil v njej. MC2=E in EC2=M namesto da, bi sprejel podvojen sočasni masno energetski izraz znotraj vse in vsake X me pojavnosti. Če bi bil Einstein samospoznani X metafizični mept* delmetafizične samo manifestirane vesoljne konstante bi lahko izpisal dokončno vesoljno enačbo mept*, ki velja brez izjem za vesoljno in vsako njeno X mept* pojavnost.

Xmept*= INmept* EM AO RImept*=Xmept* Ta enačba je v bistvu modifikacija Einsteinove enačbe, ki namesto svetlobne hitrosti na kvadrat prehoda mase v energijo in obratno pokaže in pravilno izpostavi fizikalno dejstvo sočasnosti dvojnega me izraza INmept-Rimeptin njunega samo prehoda znotraj same vesoljne in vsake njene individualne X mept* pojavnosti.

Zaradi tega naravnega dejstva, ki tu prvič v tem našem sedanjem civizacijskem valu pravilno prikazan in obrazložen lahko brez slepomišenja in raznih nepotrebnih filozofiranj
sprejmemo dejstvo: da je celotna vesoljna mept* samo pojavnostin sočasno vsak njen individualni Xmept* izraz večno-sedaj samozadostna, samo ohranitvena in samo delujoča mept* konstanta.  
Vesoljna in vsaka njena individualna X mept* ni nikoli nastala in ne bo nikoli kiončala, ker je sama po sebi večno-sedaj samo zadostna, samoohranitvena in samo delujoča mept* vesoljna samo manifestacija mase-energije,prostora,t.časa*življenja. Vesoljno stvarstvo večno-sedaj znotraj sebe sočasno umira in se sočasno tudi samorojeva zaradi že obrazložene zakonitosti dvojnega sočasnega mept in * ŽIVLJENJSKEGA IZRAZA. Moški ženskiprincip INmept*-Rimept* je naravna samoreprodukcija življenja, kjer vsaka smrt sočasno pomeni rojstvo ali konec in nov začetek cikla in tako večno-sedaj. Življenje ni nikoli nastalo in ne bo nikoli končalo, ker
mu vlada ista zakonitost kot vsej ostali mept pojavnosti. Življenje človeštva ima navzven enoten izraz (človek)ki je sočasno izraz dveh vrednosti INmept*-ženski in RImept*moški izraz, zato oba večno-sedaj skupaj navzven izražata- poenotno človeško vrednost. Tako kot ima človek navzven poenoten izraz dveh sočasno prisotnih vrednosti,ki sta večno-sedaj v medsebojni interakciji, tako isto se izraža tudi ostalo življenje v lastni individualni življenjski samoreprodukciji vrste.  


IZRAZI Vesoljne samorealizirane večno-sedanje individualne mept* pojavnosti


Človek, je najvišja možna individualna samo zavedna vesoljna snovna samorealizacija ali najvišja možna metafizična samo manifestacija vesoljne mept*konstante s svobodno voljo samo odločanja o lastni mept*pojavnosti.  
Danes smo Zemljani samo samo zavedni individualni del vesoljne mept* konstante.Nismo pa še Elohim samo spoznani ljudje, kot najvišji možni metafizični individualni samo pojav same vesoljne mept* konstante-Stvarnika samega, če hočete.

Elohim -samospoznani, samo odgovorni ljudje, ki vedo, da so odgovorni, prostovoljno zavezani celotni vesoljni pojavnosti življenja. Elohim so ciklični sejalci, varuhi in prostovoljno zavezani skrbniki vesoljnega *živlenja.

Emanuel- v novem civilizacijskem ciklu prvi človek, ki je ponovno samospoznani individualni metafizični samospoznani izraz same vesoljne mept* samomanifestacije.                        
Emanuel je sočasno vzročno in posledično tako prva metafizična samorealizacija,ki v nekem vesoljnem (geografskem)ciklu npr. Zemlji prva kot človek spozna vse skrivnosti in zakonitoti
same vesoljne mept* konstante katere individualni samo realizirani del je večno-sedaj že, kot človek sam.

X mept* je vsaka individualni mept* pojavnost od kvarka do galaksije kot idividualni del samorealizirane vesoljne mept* konstante, ki izraža većno-sedaj iste atribute X mept*konstante.

Galaksija-naša velika mati našega galaktičnega občestva. Največja individualna Xmept* samo manifestacija vesoljne konstante mept*. Galaksijo sestavljajo planetarne zvezdne kopice -osončja na katere se vežejo satelitska osončja in galaktična črna luknja. Sistem ciklično
večno-sedaj po načelu enotne naravne zakonitosti večno-sedaj ohranja isto Xmept* konstanto.

Posamični galaktičen cikel od samo zlitja do ponovnega samozlitja traja približno 150 milijard zemeljskih let in tako večno-sedaj. Satelitska osončja imajo tako, kot naše celice posamični cikel od samo zlitja do samo zlitja 15 milijard zemeljskih let. Naše celice so jete v gravitacijsko polje našega telesa ravno tako so satelitska osončja ujeta v gravitacijsko polje galaksije sistem je vesolojno enoten.

Galaksija ravno tako izmenižno EM valovi-rotira skozi svoje štiri letne čase tako, kot naša Zemlja vendar premo sorazmerno velikosti daljši čas.Eno galaktično leto traja 28000 zemeljskih let. Ker pa naši možgani samodejno delujejo na osnovi galaktičnega EM valovanja
rotacije. Iz tega vzroka 14000 let civilizacije galaktičnega severa rastejo juga pa padajo in sočasno obratno 14000 let južne civilizacije rastejo in severne padajo.Ta pojav imenujemo galaktični civilizacijski planetarni cikel.Od tu izhaja t.i. izguba človeškega samospoznanja
in od tu izhaja cikel naše ponovne samospoznaje.

RELIGIJA- Izhaja iz upanja vsakogar med nami, da postane ponovno samo spoznani idividualni življenjski izraz same vesoljne mept* konstante-Stvarnika.

Vera je individualna pot, ki sledi izgtubljeno teološko civilizacijsko zapuščino iz zadnjega civilizacijskega vala.
Ateizem je enako naš religijozni izraz, ki pa ni vezan na civilizacijsko teološko izročilo.

Teologija je v bistvu ciklični civilizacijski avto sistem hrambe izgubljene naše izgubljene civilizacijske samospoznaje.

Izvirni greh-Izvirnega greha ne morejo storiti nesamospoznani ljudje mi npr.; Izvirni greh lahko storijo samo samospoznani Elohim. Izvirni greh pomeni to da so se Elohim uprli služiti vesoljnemu življenju. Takšni Elohim so po svojih bratih izločeni iz občestva samo spoznanih
fizično večnih v občestvo smrtnih kjer se pokoravajo za ta svoj samoupor.  

L.P.
Alojz

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1726 - 04.06.2008 at 16:39:00
 
Vsem oporečnikom mojega dela!

Ko boste prebrali kar sem vam ponovno naložil,potem vas prosim s svojimi osebnimi protiargumenti podrite moje delo. Če vam uspe samo z enim samim, potem obljubljam,da se ne bom nikoli več javil na ta topic.
Če vi ne poznate Nomos Logos potem ne pomeni,da ni tak kot je tu opisan. Če vi ne poznate enotne teološke civilizacijske zapuščine potem me ne morete obtoževati,da svaštarim zato ker jo poznam-edini na Zemlji. Če vi ne verujete v večno fizično življenje,jaz pa ga poznam,potem me ne morete obtoževati (argumentirano)da se izmišljujem. Ovržite biblijski citat :Zadnji sovražnik,ki bo premagan bo smrt.!!! Jaz znam to uresničit,če vi ne znate,še ne pomeni,da je to laž.
Če vi ne verjamete in ne razumete,na stvarnikovo življenjsko samoodrešitev to še ne pomeni,da je jaz ne poznam in znam uresničiti. Če vi vidite zgolj drevo gozda pa ne,to ni moj problem ampak vaš. Moja naloga je,da vam ta enovit vesoljni gozd razkrijem.Če vi poznate zgolj fosilne in obnovljive vire energije,to še ne pomeni,da obstaja tudi enoten vesoljni vir energije utirjenega magnetnega polja.SMO.Vi9 zadev samo ne poznate,kljub temu pa brez proti argumentov sodite nekoga,ki deluje ravno in izkjučno v vaše dobro.Še malo pa bo lakota zavladala na Zemlji,če se nahitro nekaj ne spremeni. Kmalu se boste klali za vodo,hrano-lačnih bo vse več. Vi v svoji ošabnosti sploh ne zaznavate vseh problemov zemeljskega življenja,a ste kljub temu arogantni,samovšečni sodniki nečesa,kar sploh ne razumete in ne dojemate.

Titid,Dayran,Plesnamesecu vi ste zgolj stvarnikov samorealiziran piš v tej vesoljni zadevi,ki bi jo radi sodili. Kaj ne morete spoznati,da je ta zadeva daleč nad vašimi življenji. Podrite samo delček kar vam sporočam,ne z osebnimi obtožbami s svojim znanjem.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1727 - 04.06.2008 at 20:19:05
 
Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 16:39:00:
Vsem oporečnikom mojega dela!

Ko boste prebrali kar sem vam ponovno naložil,potem vas prosim s svojimi osebnimi protiargumenti podrite moje delo.

O, samospoznani (beri: ego-spoznani) - se še vedno boriš s svetom okoli sebe in skušaš na vsak način (že skoraj histerično?) svetu dokazat svoj prav?
Pa komu se da brat te tvoje umotvore? Že večkrat sem te pozval - dokaži stvari v praksi, pa ti bo mogoče kdo verjel. Pokaži mi fizično večno človeško bitje, pa se bomo naprej pogovarjali. Zgodbic smo vsi prebrali že precej, veš. Pa še mal bolj domiselnih kot so tvoje.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 16:39:00:
Če vi ne verujete v večno fizično življenje

To sem že enkrat napisal, da izumljate toplo vodo. Konkretni koraki k temu so bili že narejeni (podal sem tud link jogija Ramalinge Swamija, ki je imel te konkretne dosežke). In skoraj vse duhovne tradicije napovedujejo, da bo to nekoč doseženo. Se pa bolj strinjam s kopronom, da šele čez kakih 700 let.
V "Avtobiografiji jogija" od Yoganande pa si lahko prebereš o nesmrtnem jogiju Babaji-ju, ki živi v himalaji.
Tako da nisi ti edini, Alojz, ki verjame v to.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 16:39:00:
Jaz znam to uresničit,če vi ne znate,še ne pomeni,da je to laž.

Bla, bla, bla. Dokaži. Pokaži mi fizično večnega človeka, pa se bova naprej pogovarjala!


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 16:39:00:
Titid,Dayran,Plesnamesecu vi ste zgolj stvarnikov samorealiziran piš v tej vesoljni zadevi,ki bi jo radi sodili. Kaj ne morete spoznati,da je ta zadeva daleč nad vašimi življenji. Podrite samo delček kar vam sporočam,ne z osebnimi obtožbami s svojim znanjem.

He he, samooklicani mesija, kaj se pa tolk repenčiš? Ti tvoje samospoznanje ni dalo notranjega miru in blaženosti in svobodo od svojega ega?
Pa saj ti noben nič noče. Zakaj se počutiš tolk ogroženega? Meni je popolnoma vseeno glede vsebine PD-ja, ker imam svoje znanje. Problem je v podajanju te vsebine! In to kaže na "stopnjo" tvojega samospoznanja. V tebi je želja po dokazovanju, strah pred nesprejetostjo, zelo močna potreba po avtoritativnosti ipd. Tipična znamenja močnega ega. Kar je ravno nasprotno od samospoznanja. Zato te bom od sedaj naprej poimenoval ego-spoznani.
Pa še zelo dobronameren namig zate: zelo dobro in natančno si preberi knjige, kot so: Bhagavad gita, Integralna joga in Slapovi luči. Še zlasti poglavja, kjer je govora o egu in njegovih pasteh. Mogoče pa doživiš še razsvetlenje  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1728 - 04.06.2008 at 20:59:11
 
Dayran

Problem ni moja ogroženost,problematične so tvoje trditve,da imaš svoje znanje.Kje v slapovih luči,ki so v tvoji glavi.Kaj pa slapovi luči konkretno pomenijo za celotno človeštvo.To mene zanima? Konkretno za vse nas, ne zgolj za Dayrana ? Konkretno ali je to t.i.blažena vizija vstajenja-prebujenja naše zavesti.-spoznanja?česa? Konkretno prosim,razloženo in primerljivo s stopnjo današnje človeške zavesti,vedenjem, našim razumevanjem in dojemanjem sveta.

Ti jemlješ svete spise,zgolj duhovno, ne pa kot (zapuščino)kodirano vesoljno(teološko) znanje človeštva.V tem je bistvena razlika med nama.Sedaj razumeš razliko med nama ?  Jaz poznam vstopno kodo,ti moraš še tisoče let živet,da bi sploh pomislil na to.

Ogrožen po komu? Dayranu,titudu,plesnamesecu, ali po komer koli?!
Jaz sploh ne morem biti ogrožen. dojemaš to v svoji zavesti?????
Slapovi luči so v moji zavesti zapisani večno-sedaj-dojemaš?

Lp tisti,ki te bo brez vsakega dvoma po večno-sedaj dedni vesoljni življenjski  pravici sodil. Zopet preveč za tebe ? Resnica je samo ena in to sem jaz- edini in večno-sedaj prvi samospoznani v imenu ohranitve vseobsežnega  vesoljnega *življenja samo manifestiranega večno-sedaj -stvarnika samega.

Boš dodal kakšno titudovsko shizofrenično tezo,ali puščavsko ugotovitev plesnamesecu, ali sploh imaš kakšno misel? Jaz trdim,da je tebi figo mar za vse,samo,da je tebi lepo!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1729 - 04.06.2008 at 21:49:29
 
Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Kaj pa slapovi luči konkretno pomenijo za celotno človeštvo.To mene zanima? Konkretno za vse nas, ne zgolj za Dayrana ? Konkretno ali je to t.i.blažena vizija vstajenja-prebujenja naše zavesti.-spoznanja?česa? Konkretno prosim,razloženo in primerljivo s stopnjo današnje človeške zavesti,vedenjem, našim razumevanjem in dojemanjem sveta.

Preberi, pa ti bo jasno. Plus ostalo, kar sem ti navedel v prejšnjem post-u.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Jaz sploh ne morem biti ogrožen.

Obnašaš se drugače - ravno kontra tej trditvi.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
dojemaš to v svoji zavesti?????

Mislim, da ti ne dojemaš in ne dojameš. In v tem je tvoj največji problem. Ne dojemaš svoje lastne psihološke dinamike in trikov svojega ega.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Slapovi luči so v moji zavesti zapisani večno-sedaj-dojemaš?

Bolj se mi zdi, da ti ne dojemaš, kaj so slapovi luči.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Lp tisti,ki te bo brez vsakega dvoma po večno-sedaj dedni vesoljni življenjski  pravici sodil.

Oh, ti nesojeni sodnik brez sodniškega izpita.  Wink Že trepetam pred tabo.


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Resnica je samo ena in to sem jaz- edini in večno-sedaj prvi samospoznani v imenu ohranitve vseobsežnega  vesoljnega *življenja samo manifestiranega večno-sedaj -stvarnika samega.

Ho ho ho. Podobne izjave so pred tabo izrekali že marsikateri norci, šarlatani in lažni guruji. A res ne moreš začutit, kako se tvoj ego šopiri?


Alojz in Sandib wrote on 04.06.2008 at 20:59:11:
Jaz trdim,da je tebi figo mar za vse,samo,da je tebi lepo!!

To pač imaš vso pravico trdit. Lahko rečem le, da mi je res figo mar za tvoje besedičenje in samohvalo.

LP!
D.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1730 - 05.06.2008 at 02:21:18
 
Dayaran ves kje je problem? O ogu in Alojzu je bilo ze ogromno napisanega ocitno nisi sel cez ta predel.

Na da ti pomagam:

Ego-Ego-Ego. Ponavljate se! Ni nikjer nikogar, ki ni ovca? Predsednik Drnovšek je vedno in povsod povdarjal newage teorijo ega. Ko sem Drnovšku osebno povedal, da se ego pri posamezniku mora izživeti, ker to sočasno pomeni  konec ego-frustracije, je z zadevo prenehal. Tako prenovljenega sebstva posameznika, potem resnično dobi moč svobodnega in klenega izraza. Problem večine med nami je ego–frustracija, ki jo lahko imenujemo neizživeti ego. Človek z neizživetim egom je v bistvu človek brez samo potrditve. Torej problem večine med nami je samo potrditev in samo spoznanje sebstva- lastne biti.
Ko je človek samo potrjen se njegova bit izraža navzven uravnovešeno, ker samo potrditve ne išče več izven sebe, ampak jo nosi v sebi-jo ima.

Večina vas, mi očita moj ego!! Res  mislite, da je ego enak mojemu poslanstvu? Problem nastane ob vprašanju » Kaj pa če spoznanje lastne biti omogoča lažje razumevanje drugih?
Problem večine je torej majhna samo podoba, lastna samo potrditev, frustracija.( frustracija = poraz-razočaranje). Iz tega izhaja izraz sovraštva do sebe in do vseh drugačnih, duhovno pomirjenih s seboj. Sveti spisi učijo čim manj materialnih želja, čim več duhovnega samo spoznavanja in boš srečno živel. Problem kapitalizma je, da ustvarja duhovno puščobo med ljudmi. Kamor pride kapitalizem se ne uničujejo samo materialne baze, uniči se tudi duhovno življenje in moralne vrednote družbe. Osebno smatram trenutno zmagoslavje kapitalizma za najhujšo katastrofo, ki se je lahko zgodila naši civilizaciji. Razmislite, kar sem povedal!
Demokracije in kapitalizma ne gre enačiti. Ravno tako ne gre enačiti demokracije in komunizma. Sam se zavzemam za družbeni sistem, ki bo zagotavljal izvorno enakost nas vseh. Izvorne enakosti nas vseh, pa naše trenutno razumevanje nas samih in sveta okoli nas, še ni mogoče doseči. Res pa je, da delamo na tem. In to vam je bilo nekoč tudi obljubljeno po nekomu…

L.p. Alojz

Glej Dayaran... Da jst tebi neki objasnim, Alojz bi se lahko skrival za neko masko, recimo neko nedolzno skisano bozje poslanstvo, ampak noce, ker je pac CLOVEK in to taksen kot je, ampak ti tega ocitno ne zastopis. Ves koliko taksnih nadcloveskih poslanstev ( ze na tem topicu) je dokazalo, da ob najmanjsem zbadanju jim je ego pocil kot manjsa atomska eksplozija.

Fara je samo ta da pljuvas, sodis po necem in trdis: Jaz ne rabim prebrat tvojega umotvora. Nebi bil problem ce bi vedel kaj sploh sodis, Alojz ve kaj sodi, ker pozna tvoje prekopirane umotvore. Vidis tu razliko kdo ima napihnjen ego? Ego ki serje vsepovprek brez kancka pojma po cem sploh serje? Alojz ve kaj govori, tako da lahko pove to v taksnem tonu, kaj pa ti si spoznal svoj prekokurcen neveden ego?

To je ta razlika, on bo popljuval tvoje zmotno razmisljanje ker ga pozna, obratno pa bos se ti moral malo bolj potruditi, lahko se samo izmikas s taksnimi bednimi taktikami, ker znanja da bi kaj zavrgel (kot si to nekje trdil) enostavno nimas in ne mores imeti.

Njegovo delo je pomembno za celotno clovestvo, ker bos pomoc od tega imel konec koncev tudi ti. Pa ne trdi iz samovsecnosti in egoizma da on edini pozna to in da je edini resitev. Tebi to izgleda nemogoce pa to se ne pomeni da to ni res in ti si 100% preprican da ni, pa dej povej zakaj si tako preprican?

Sploh ce pa ti P.D. res izgleda taksna laz, kaj sploh se pametujes tukaj v svojem ponosnem egoizmu? Kaj zapravljas energijo samo za napihovanje in kurcenje in sranje po temi?

Bodi heroj pa razveljavi kaj kot si trdil da lahko ob vsaki uri, ne neko napihnjeno sranje ki ne pove nic. Taksnih kot ti je bilo se pa se skozi temo, ma povedali niso nic, samo srali so po temi. Nasprotno je Alojz povedal veliko uporabnega, kar ne mores prebrati nikjer drugje oziroma je povedal podatke ki so pomembnejsi od cesarkoli kar si bos  lahko sploh kdaj zamislil, zavedal.

Pa vem da bos se naprej nabival v svojem egoizmu v prazno, ker drugega pac ne zmores.

L.P.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1731 - 05.06.2008 at 09:45:21
 
O, Etrex! Takoj v napad za svojega mesijo?
Poglej, to je svobodni forum in vsak lahko piše popolnoma kar mu paše, v kateremkol topicu. Pd-jevci mate ta problem, da skušate vsakega, ki vam kakorkoli kontrira, nagnat iz topica. Vendar to ni vaš forum! Zato, če vam svoboda foruma ni jasna, bi blo mogoče boljš, da ga zapustite vi, kot pa da druge preganjate. Kot ste npr. koprona. Vedno poudarjate, da naj kdo proba razbiti vaš PD. Kopron je podal kar nekaj drugačnih razlag, pa niste temu niti prisluhnili, kaj šele proučili. S strani Alojza so bila le zasmehovanja, izza tega pa verjetno hud strah, da bi nekdo res podrl njegovo krhko zgodbo (ki ji seveda lahko verjamejo samo ovčke) in ga je na koncu spodil iz topica. Zato se sam sploh ne spuščam v vsebino PD-ja. Ja, lahko bi ga sesul skoraj v vsakem stavku, ki je v njem zapisan, pokazal tisoč in eno kontradiktornost. Pa ne bom, ker vem, da je to sizifovo delo. Vi niste sposobni v svojih spranih možganih niti slišati še kak drug argument, kaj šele proučiti ali sprejeti ga. Zato ne mislim zgubljat energije s kakršnimkoli prepričevanjem kogarkoli. Sej veš - prepričevat prepričanega je jalovo delo.
Ravno avtoritativen način diskusije s strani PD-jevcev pa mi jasno kaže stopnjo vaše zavesti.

Kar se tiče Alojzovega ega sem pa svoje povedal in nimava več kaj razpravljat. Zarad mene lahko na vse pretege ščitiš svojega samooklicanega mesijo in pustiš, da ti pere možagne, kot ti je volja. Ne pomeni pa, da boste lahko sračkal s svojimi blodnjami kjerkoli in komurkoli.

Sicer pa sem alojza že večkrat pozval naj dokaže svoje trditve, pa se bomo drugač pogovarjal - rad bi videl le enega fizično večnega človeka!
Vi prodajate le kup besedičenja, da bi še bolj napumpal alojzev že tako preko vseh zdravih mej napihnjen ego.

LP!
D.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1732 - 05.06.2008 at 10:07:28
 
Etrex wrote on 05.06.2008 at 02:21:18:
Dayaran ves kje je problem? O ogu in Alojzu je bilo ze ogromno napisanega ocitno nisi sel cez ta predel.

Ego-Ego-Ego. Ponavljate se! Ni nikjer nikogar, ki ni ovca? Predsednik Drnovšek je vedno in povsod povdarjal newage teorijo ega. Ko sem Drnovšku osebno povedal, da se ego pri posamezniku mora izživeti, ker to sočasno pomeni  konec ego-frustracije, je z zadevo prenehal.

ampak ... je pa dolg zdržu ...
jest mislm, da bi se njegov ego realiziru, bi mogu bit predsednik sveta
imho

(nism šu preko predela - povem vnaprej - sm vas pa spremlju kolkr se je dalo)

se bom mikro obregnu, če smem
Quote:
Problem nastane ob vprašanju » Kaj pa če spoznanje lastne biti omogoča lažje razumevanje drugih?
Problem večine je torej majhna samo podoba, lastna samo potrditev, frustracija.

zna nastat problem, ker znaš preveč sodit druge po sebi ... pa smo različni, mnogo
o večini je kle gor tud težko govort, je večina kle gor glih drgačna kt na svetu - in maš konflikt
če bi to temo odprl na siolu, bi šlo lažje
imho

za večino je to verjetno res, za večino nas, niti ne ...

men se zdi blj pomembno to, da če lojz tko zadeve vidi, so zadeve tud tko in je treba to upoštevat - dokler si v sistemu ... ko iz sistema izstopiš, več ni pomembno kako on deluje, kako je nastal in kako bo umrl ...

še blj pa mogoče je pomembno to, da zadeve so mnogo simplj ampak ne za razumet ... za razumet - za razum - za ego - so one megazakomplicirane
za intuicijo - mala malca
(mogoče bi bla uporabna informacija, kako pripet razum in odpret intuicijo)

duh je neumrljiv
telo je umrljivo

samo vampirji sanjajo o večnem življenju
ampak
to dosežejo s pitjem krvi drugim

to se da razumet dobesedno - kot gledamo v filmih iz bolane amerike
ali pač intuitivno
pitje energije - drugim - ker pa smo usi eno - sebi
ta zavest še manjka

pa bo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1733 - 05.06.2008 at 10:57:27
 
Hoja nazaj  po sledi p.d. me je spet pripeljala k enemu njegovih izvorov,  hoja naprej pa k enem od  alternativnih razpletov...:
http://www.rtvslo.si/odprtikop/knjiga_mene_briga/michel-houellebecq-moznost-otok...

Zadnji roman Michela Houellebeco Možnost otoka se pravzaprav začenja tam, kjer so se končali njegovi  Osnovni delci, skratka na začetku tega utopičnega dialoga, kaj bi se zgodilo, če bi človeško vrsto odrešili vsega trpljenja, jo spremenili in ji ponudili možnost neskončnega reproduciranja in s tem poustvarili oziroma ustvarili neko novo, boljšo vrsto neoljudi. Daniel 1 je nekako v ospredju njegovega romana, je naš sodobnik. Prebija se skozi histerično, kaotično družbo 21. stoletja, ki jo čuti kot družbo, ki se peha za uspehom in denarjem, kjer vlada ideal lepote, kjer ni prostora ne za stare, ne za umirajoče, ne za revne, ne za grde. Skozi to njegovo pripoved nekako razberemo vzgibe, ki ga vodijo k temu, da pristopi k sekti elohimistov. Tudi sam zapusti genetski material ob koncu svojega nekoliko žalostnega življenja in ponudi možnost ustvariti nove naslednike, ki bodo zaživeli v neki boljši družbi. Na drugi strani pa spremljajo časovno nekoliko oddaljeno, dva tisoč let kasneje, življenje njegovih klonov, ki živijo v tem popolnem svetu, ki je sicer svet brez bolečine, brez trpljenja, a je tudi svet brez čustev in sreče.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1734 - 05.06.2008 at 12:11:47
 
E vidis Dayaran, takoj v napad ja priznam, priznas ti svoje napade?

Seveda lahko pise vsakdo kar mu pase, kaj je kdo rekel da ne sme? Roll Eyes

Nismo prisluhnili kopronu??? Lepo te prosim ves kaj je kopron podajal?

Verjemi Alojz vsakemu prisluhne in v momentu preveri njegove trditve in verjemi ce so pravilne, bo trdil da so pravilne.

V to ne dvomi da bo Alojz dokazal svoje trditve.  In pravis krhke? Ja do zdaj ga se ni bilo korenjaka, da sploh ne omenim skozi miljone znanstvenikov in nevem kaksnih osebnosti bo sel P.D. potem bos videl krhkost.

Ce kdo pise malo bolj aktivno to se ne pomeni da ga je strah  Grin to so le tvoje predstave v glavi.

In verjemi kle na tem forumu ne rabim delati nic na vse pretege.

Upam da si spoznal glavno razliko o cem se sploh tu gre... Zremo v kvadrat ti trdis da je krog, hoces dokaz, ne dvomi dobil ga bos.

Stvar moras raziskati, nevem po kaksni logiki lahko nekaj zacnes obsojati za krhko zgodbo. Glej povej svojo teorijo in verjemi prisluhnjeno ti bo in dokazano zakaj ni tako, ti pa obratno ne zmores, si dokazal izgovor je da se ne bos spuscal v lazno zgodbo Roll Eyes vidis taksnih je najvec najlepse je brez preverjenja izstopit iz vrste ovc in se delati junaka, ki na koncu vedno izgubi.

Samo bedak lahko izpades, ker se z lastno glavo tolces v zid.

Vsem je bilo prisluhnjeno, problem je samo da se eni samo nekaj pizdijo v prazno kaj ces takumu prisluhniti? se razumemo ?

L.P.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1735 - 05.06.2008 at 12:18:36
 
Vsem-Trenutek resnice,ki jo lahko vsak malo razmislujoč človek razume.


Ko jaz trdim,da imam 'kodo' vstopa v vseobsežno vesoljno človeško znanje,ki ni nikoli nastalo in ne bo nikoli končano-izgubljeno.Govorim o svoji zavesti,ki je večno-sedaj zlita s samo vse obsežno vesoljno zavestjo in pojavnostjo mept*-Stvarnika večno-sedaj vse edino vseoljno pojavno bitjo mept*. Moji utelešeni zavesti v meni ni potrebno drugega kot preveriti obstoječe (sedanje) civilizacijsko bit-njeno vedenje-razumevanje in razlago sveta tudi v kontekstu vesoljnega teološkega izročila človeštva. Ker pa moja zavest večno-sedaj pozna vse odgovore in vse vesoljne skrivnosti za zemeljsko civilizacijo nekoć izgubljeno vedenje,mi zavest sama pove,kje naj posežem z njenim znanjem,da se zadeve pojasnijo in da bi jih vi razumeli. Je do tu vse jasno?

Da pa bi dojeli zakaj jaz trdim,da ne morem biti nikoli in nikjer ogrožen je vzrok v moji samo realizirani ,samo spoznani individualni življenjski zavesti,ki je večno-sedaj vpeta v vesoljno zavest      vesoljne samomanifestacije mept* to je Stvarnika samega.Moje telo lahko pribijete s tisoči žeblji,ga zmeljete,če vam je to v užitek,ga zažgete in še ne vem kaj .Moja zavest bo večno-sedaj utelešena v komer koli X med nami kot ključ in vstopna koda v samo vesoljno zavest,ker je večno-sedaj njen individualni samorealiziran in samospoznan del. Žeblji Kristusovega križanja,ponazarjajo ravno to kodirano zavest Stvarnika v wsvoji individualni življenjski samorealizaciji v človeka samo spoznanega. Kar ta zavest sporoča,jhe v resnici kot pribita resnica. Je do tu vse jasno?

Udeleženci tega topica ste v svoji samo objestnosti zame zgolj majhne ribice posamične (piranhe) za moje zemeljsko poslanstvo! Moja zavest in moja celotna bit je pripravljena na uničenje večjih zveri kot ste vi pajački. Pomislite na razne lažne statuse-kapitala,oblasti,znanosti,cerkve,represivnih organov, prilaščanja hrane ,vode,energetskih viroc ecc. Jaz sem rojen na Zemlji trenutno za to,da te samopašne neetične stvarnikove samorealizacije v te zveri dokončno premagam v imenu nadaljevanja in ohranitve celotne stvarnikove vesoljne *življenjske samomanifestacije. Je do tu vse jasno? Dojemite majhne zverinice iz 'Rezije.Jaz iščem in uničujem zveri ki delajo vašemu in vsakemu *življenju pekel na Zemlji.

Sedaj, pa še enkrat!!!!!!

Moja zavest je bila,je in še bo in je večno-sedaj živa, in je in še bo bivala v vseh samospoznanih ( Buda,Mohamed,Jezus,Machu Inka,Rama,Krišna,Brahma,Jehova ecc.),ki so,ki hodimo in še bomo hodili po Zemlji kot učitelji svetosti in etičnega kodeksa vesoljnega *življenja. Je do tu jasno?  

Moja zavest ne oziraje v katerem individulnem telesu (stvarnika) biva ima večno sedaj nalogo:učiti,raqzsvetljevati,odreševati,ohranjati in braniti vsako  *življenje v vesoljnem stvarstvu,ker vse je večno-sedaj stvarnik sam. Danes ta samo spoznana zavest biva v meni Alojzu(mimogrede ime Alojz pokriva pojem vseveda)jutri v Petru,pojutrišnjem v Budi,nato v Rami in spet v Mohamedu in večno-sedaj tako.
ajuh poje Moji dragi fantje- in dekleta skoraj nič ne veste!!!!! Ošabni pa ste predvsem tale 'gape' se ima sedaj za sodnika. Ali veš kateri pridevnik dajemo ljudje k pari?

Lp Alojz- Je sedaj kaj bolj jasno?????
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1736 - 05.06.2008 at 12:28:46
 
Tudi jaz imam vrh glave tega pričkanja. Stvari, ki jih je Alojz v zadnjem času zapisal, so zapisali domala vsi veliki učitelji a zapisal jih je na sebi lasten način, če kdo ne more razbrati pravega uvida iz teh besed je to njegov problem ne Alojzev. Tudi sam prvič slišim za večno fizično življenje, a sem pripravljen, v luči vsega kar je Alojz do sedaj povedal, tudi to raziskati in ne več apriori zavreči. Naj se izkaže, mene ni strah resnice, ne tako ne drugače.

Alojz, spremljajte osebna sporočila skrajno zgoraj na levo, kjer vam piše Good morning, Sandib in al., you have *** messages, and * new messages. Poglejte to in mi prosim odgovorite glede srečanja.

Nato pridem nazaj in če je vse res, poskusim v razumljivem jeziku objasniti vsem, na katere se sedaj tako hudujete, zakaj je nekaj tako in ne drugače, zakaj je realnost onkraj miselnih vzorcev in civilizacijskih norm in tako. Govorim oba jezika, jezika iskalca in tistega čez, tako da v pozitivnem primeru srečanja lahko igram kot mediator.

Lep pozdrav, Poet

Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1737 - 05.06.2008 at 12:49:52
 
Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 12:18:36:
Vsem-Trenutek resnice,ki jo lahko vsak malo razmislujoč človek razume.

Ne razmišljujoč, temveč nekdo, ki je v procesu življenja šel skozi toliko in toliko trpljenja, da je v nekaterih momentih podvomil v civilizacijski opis realnosti, in se je kozmična tema v njem malo razkadila. Ker ravno preveč razmišljanja vzdolž civilizacijskih norm je prepreka do samospoznanja.

Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 12:18:36:
Ko jaz trdim,da imam 'kodo' vstopa v vseobsežno vesoljno človeško znanje,ki ni nikoli nastalo in ne bo nikoli končano-izgubljeno.Govorim o svoji zavesti,ki je večno-sedaj zlita s samo vse obsežno vesoljno zavestjo in pojavnostjo mept*-Stvarnika večno-sedaj vse edino vseoljno pojavno bitjo mept*. Moji utelešeni zavesti v meni ni potrebno drugega kot preveriti obstoječe (sedanje) civilizacijsko bit-njeno vedenje-razumevanje in razlago sveta tudi v kontekstu vesoljnega teološkega izročila človeštva. Ker pa moja zavest večno-sedaj pozna vse odgovore in vse vesoljne skrivnosti za zemeljsko civilizacijo nekoć izgubljeno vedenje,mi zavest sama pove,kje naj posežem z njenim znanjem,da se zadeve pojasnijo in da bi jih vi razumeli. Je do tu vse jasno?  

No vidite, to sem vas jaz najbolj želel vprašati vseskozi, a ste mi sedaj sami lepo odgovorili. Da, ta Zavest je tisto, kar zanima tudi mene in kar vas bom najbolj spraševal ob srečanju, oz. skušal začutiti, nič drugega.  

Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 12:18:36:
 Da pa bi dojeli zakaj jaz trdim,da ne morem biti nikoli in nikjer ogrožen je vzrok v moji samo realizirani ,samo spoznani individualni življenjski zavesti,ki je večno-sedaj vpeta v vesoljno zavest      vesoljne samomanifestacije mept* to je Stvarnika samega.Moje telo lahko pribijete s tisoči žeblji,ga zmeljete,če vam je to v užitek,ga zažgete in še ne vem kaj .Moja zavest bo večno-sedaj utelešena v komer koli X med nami kot ključ in vstopna koda v samo vesoljno zavest,ker je večno-sedaj njen individualni samorealiziran in samospoznan del. Žeblji Kristusovega križanja,ponazarjajo ravno to kodirano zavest Stvarnika v wsvoji individualni življenjski samorealizaciji v človeka samo spoznanega. Kar ta zavest sporoča,jhe v resnici kot pribita resnica. Je do tu vse jasno?

Vidite, če bi že od vsega začetka govorili o tem, jaz nemara sploh ne bi nič protestiral. Mogoče pa je moralo biti tako, je že za kaj dobro.

Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 12:18:36:
Udeleženci tega topica ste v svoji samo objestnosti zame zgolj majhne ribice posamične (piranhe) za moje zemeljsko poslanstvo! Moja zavest in moja celotna bit je pripravljena na uničenje večjih zveri kot ste vi pajački. Pomislite na razne lažne statuse-kapitala,oblasti,znanosti,cerkve,represivnih organov, prilaščanja hrane ,vode,energetskih viroc ecc. Jaz sem rojen na Zemlji trenutno za to,da te samopašne neetične stvarnikove samorealizacije v te zveri dokončno premagam v imenu nadaljevanja in ohranitve celotne stvarnikove vesoljne *življenjske samomanifestacije. Je do tu vse jasno? Dojemite majhne zverinice iz 'Rezije.Jaz iščem in uničujem zveri ki delajo vašemu in vsakemu *življenju pekel na Zemlji.


Alojz! Jaz v ničemer drugem ne vidim smisla kot samo v tem - rušenju civilizacijskih okov in vsega kar je kozmična tema!!! Sam imam ta občutek že od nekdaj!!! In te zveri na vsakem koraku sugerirajo človeštvu kaj naj misli, kaj naj dela, kako naj se vede, česa naj se sramuje, česa naj ne počne - dovolj s to gnilo civilizacijo! Ni vredna človeka! Vse te institucije so le agenti kozmične teme, ki se mora razkaditi!

Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 12:18:36:
Sedaj, pa še enkrat!!!!!!

Moja zavest je bila,je in še bo in je večno-sedaj živa, in je in še bo bivala v vseh samospoznanih ( Buda,Mohamed,Jezus,Machu Inka,Rama,Krišna,Brahma,Jehova ecc.),ki so,ki hodimo in še bomo hodili po Zemlji kot učitelji svetosti in etičnega kodeksa vesoljnega *življenja. Je do tu jasno?  

Moja zavest ne oziraje v katerem individulnem telesu (stvarnika) biva ima večno sedaj nalogo:učiti,raqzsvetljevati,odreševati,ohranjati in braniti vsako  *življenje v vesoljnem stvarstvu,ker vse je večno-sedaj stvarnik sam. Danes ta samo spoznana zavest biva v meni Alojzu(mimogrede ime Alojz pokriva pojem vseveda)jutri v Petru,pojutrišnjem v Budi,nato v Rami in spet v Mohamedu in večno-sedaj tako.
ajuh poje Moji dragi fantje- in dekleta skoraj nič ne veste!!!!! Ošabni pa ste predvsem tale 'gape' se ima sedaj za sodnika. Ali veš kateri pridevnik dajemo ljudje k pari?

Lp Alojz- Je sedaj kaj bolj jasno?????  


Jaz vas v mojih vprašanjih nisem spraševal nič drugega kot samo to! Samo to me je vedno zanimalo! Alojz, še enkrat za vsak slučaj, preglejte osebna sporočila skrajno zgoraj levo in mi sporočite glede srečanja.

Lep pozdrav, Poet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1738 - 05.06.2008 at 13:23:28
 
Poet

V nedeljo dopodan pri meni doma.V sporočilo mi napiši samo tel št.,da se dogovorima, kje se dobivava oz.te počakam,da ne boš iskal.

Ostalim bom prevedel tole sporočilo,da bi se v grobem naučili brati teološka sporočila.

In ob zori tretjega dne, je človek Bog od mrtvih vstal !!!!!!!!! To je osnova!

Pri Stvarniku je dan kakor,tisoč let in tisoč let kakor dan. Leto 2008 je potem zora tretjega dne,ko človeštvo zmore premagati lastno umiranje.
Tako je zadnji sovražnik stvarnikove vesoljne življenjske individualne samomanifestacije smrt premagana. Življenje se na ta način lahko samo realizirano s spoznanjem samim ciklično seli po osončjih upoštevajoč cikle samozlitij osončij. Zemlja je v bistvu mati Marija-deviška dokler samospoznane individualne človeške stvarnikove samomanifestacije ciklično ne naselijo življenja na Zemlji.
Zemlja bi imela lastno atmosfero vremenske tokove tudi brez ene same oblike življenja na njej. Življenje stvarnika in vseh njegobih samorealiziranih pojavnih oblik ni nikoli nastalo in ne bo nikoli končalo je večno-sedaj ravno zaradi individualnih stvarnikovih samospoznanih življenjskih pojavnosti-ljudi Elohim,ki so v bistvu stvarnikova samogarancija,da bo večno-sedaj tudi živa bit,kar brez dvoma je!!!!

Lp Alojz
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #1739 - 05.06.2008 at 14:11:23
 
Alojz in Sandib wrote on 05.06.2008 at 13:23:28:
Poet

V nedeljo dopodan pri meni doma.V sporočilo mi napiši samo tel št.,da se dogovorima, kje se dobivava oz.te počakam,da ne boš iskal.

Lp Alojz


Alojz, imam že vse potrebno in tudi že vem za pot.

Poleg tega vas moram jaz najti in ne vi mene. Pridem naravnost do vaših vrat, v nedeljo dopoldne, ob zori tretjega dne.

Lp, Poet
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 114 115 116 117 118 ... 764