Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 28315 times)
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #15 - 25.11.2007 at 00:47:19
 
Quote:
a si ti bolj iz Zasavja? Ali v njegovi bližini?  Smiley

Nope. Čistokrvni Lj.
Zakaj si me klasificirala med zasavce?
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #16 - 25.11.2007 at 11:09:54
 
Ne vem... Napačen filing.  Cheesy
Oprosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #17 - 25.11.2007 at 13:16:39
 
Quote:
Ne vem... Napačen filing.  Cheesy
Oprosti.

no problemo  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #18 - 26.11.2007 at 19:56:23
 
Neumestna... Danes praznujeva s fantom 1 leto najine zveze<3<3<3<3<3=*****
Iyaaaaaa!

In ko se popolnoma ozdravim problemov, ki si jih (še vedno) delam, bom najsrečnejša na svetu! Cheesy Grin Kiss Smiley Wink

Lep večer vsem še naprej Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #19 - 27.11.2007 at 15:50:06
 
Kakorkoli... poskusila bom z avtohipnozo. Nekaj mi pravi, da je hipnoza prava pot. Ne verjamem, da obstaja drugačen način, da se NE sekiram za vsako nepomembnost. Če mi ne bo šlo, bom pa najbrž res šla k hipnoterapevtu.  Lips Sealed

Verjamem, da bo šlo.

LP*
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #20 - 27.11.2007 at 17:39:58
 
Good luck!
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #21 - 02.12.2007 at 12:26:42
 
Imam knjigo... Super je!  Smiley
Najbolje je, da vključuje veliko poskusov. Iya!
In če pomislim, kakšno srečo imam pri tem, da sem jo sploh dobila...  Cheesy
V naši knjižnjici je niso imeli, imeli pa so jo v kraju, kjer je moja gimnazija... Od sošolke sem si sposodila izkaznico in šla ponjo. V zgornjem nadstropju sem jo našla in se odpravila dol, da bi knjižničarka potrdila prevzem. Preden sem ji lahko dala knjigo, je nekdo poklical, iz njunega pogovora sem izvedela, da si je želel rezervirati prav to knjigo, zato ga je želela preusmeriti k svoji pomočnici v zgornje nadstropje, pa sem ji jaz pokazala, da jo imam.  Cheesy Povedala mu je, da je knjiga že v izposoji, zaznala pa sem, da je bil zaradi tega močno razburjen. Ampak... Kdor prej pride, prej melje.  Grin Ne verjamem, da je to naključje.  Smiley

Lp* Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #22 - 02.12.2007 at 22:56:26
 
Quote:
Imam knjigo... Super je!  Smiley

No, lepo!  Smiley


Quote:
Preden sem ji lahko dala knjigo, je nekdo poklical, iz njunega pogovora sem izvedela, da si je želel rezervirati prav to knjigo, zato ga je želela preusmeriti k svoji pomočnici v zgornje nadstropje, pa sem ji jaz pokazala, da jo imam.  Cheesy Povedala mu je, da je knjiga že v izposoji, zaznala pa sem, da je bil zaradi tega močno razburjen. Ampak... Kdor prej pride, prej melje.  Grin Ne verjamem, da je to naključje.  Smiley

Mogoče ma pa ta forum daljšo roko, kot si mi mislmo. Bo kmal cela slovenija iskala to knjigo.  Smiley  Bo gape lohk obogatel z banerji Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #23 - 05.12.2007 at 16:59:53
 
Heh... Sem pred veliko dilemo - ali naj se odločim za hipnoterapijo ali ne??  Undecided
Itak se počutim že dost bolje, ampak ne vem... Čudno se mi zdi, da v vsakem še tako dobrem dogodku nenehno iščem svoje pomankljivosti, potem se pa sekiram. Vem, da se za to tud uporablja hipnoza.
Dayaran (pa tudi vsi ostali... Exclaim), kaj mi predlagaš?  Lips Sealed

LP* Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahate.d
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #24 - 05.12.2007 at 20:42:40
 
Pozdrav Bat   Smiley

Verjetno hočeš biti poplna, zato stalno iščeš napake in se zaradi njih sekiraš.  

Z samodisciplino sicer ni nič narobe, jaz jo zelo cenim, a če storiš napako, se nima smisla sekirati.  
Če se da jo popraviš in greš dalje.  Če se ne da popraviti si vzameš na znanje in je ne pomnoviš več.   Smiley

Intiligentnoi pogled na težavo je, da ko nastane problem, ne iščeš krivca problema ampak način, kako boš nastalo situacijo rešil.    Exclaim

Napako vsak stori, to je človeško in v to se nima smisla zapletati.   Smiley

Lep pozdrav   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #25 - 05.12.2007 at 22:57:37
 
Quote:
Heh... Sem pred veliko dilemo - ali naj se odločim za hipnoterapijo ali ne??  Undecided
Itak se počutim že dost bolje, ampak ne vem... Čudno se mi zdi, da v vsakem še tako dobrem dogodku nenehno iščem svoje pomankljivosti, potem se pa sekiram. Vem, da se za to tud uporablja hipnoza.
Dayaran (pa tudi vsi ostali... Exclaim), kaj mi predlagaš?  Lips Sealed

LP* Wink

The decision is yours.
Če te mika, pa probaj. Če najdeš hipnoterapevta, ki ti osebnostno odgovarja. Pol po moje nimaš kej zgubit.
LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #26 - 07.12.2007 at 13:13:07
 
dobil zadnjič po mailu, da obstaja neko "društvo hipnoterapevtov slovenije"...   http://www.dhs.si/
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #27 - 16.12.2007 at 12:36:31
 
Hvala za link, Dayaran. Smiley
Sem šla pogledat, terapevt Grilc pozna mojega bodočega terapevta, tako da grem. Smiley Poskusila se bom zmenit za naslednji teden ali pa po novem letu enkrat. Wiiiii! Cool Cheesy

Lp Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #28 - 18.12.2007 at 16:18:14
 
Quote:
Hvala za link, Dayaran. Smiley
Sem šla pogledat, terapevt Grilc pozna mojega bodočega terapevta, tako da grem. Smiley Poskusila se bom zmenit za naslednji teden ali pa po novem letu enkrat. Wiiiii! Cool Cheesy

Lp Smiley

Ok, poročaj kej, kako je blo. Me zanima.

LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Tradition
Ex Member




Re: Psihoterapija vs. Hipnoterapija
Reply #29 - 08.01.2008 at 11:11:48
 
Zakaj nekateri mislite da je hipnoza tak bavbav...
Strogo teoretično je hipnoza spremenjeno stanje zavesti, ko zaobidemo kritični faktor (analitični um) in dosežemo selektivno mišljenje.

Drugače pa lahko iz lastnih izkušenj povem občutke hipnoze; to je stanje popolnega zavedanja (filmi prikazujejo napačno podobo) kjer sta telo in um popolnoma sproščena in imamo prazno glavo (brez misli). Hipnozo lahko dosežemo tudi sami, ker je popolnoma naravno stanje. Ko sem bil prvič hipnotiziran sem bil malo razočaran ker sem pričakoval nekaj popolnoma novega. Stanje ste sigurno doživeli tudi že sami... ste bili kdaj na predavanjih, kjer vam je bilo dolgčas in ste samo strmeli v neko točko in razmišljali o ničemer? To je hipnotično stanje. Takrat je zavest odrinjena na stran in imamo kontakt s podzavestjo.

Drugače pa je vsak strah odveč, ker v hipnozi zavrnemo vsako sugestijo ki ni v skladu z našimi željami (kar razloži zakaj nekateri kadilci ne nehajo kaditi - tja so jih verjetno poslale žene, sami pa si niso resnično želeli nehati).

Če koga res zanima, mu izredno priporočam eknjigo Dave Elman: Hypnotherapy, kjer o hipnozi piše znanstveno, brez kakršnekoli megle in tančice skrivnosti. To imajo radi nekateri hipnotizerji, da si zagotovijo zaslužek. Hipnozo lahko dosežete sami tako na sebi kot na drugih.

Če koga zanima še kaj več naj vpraša Smiley

Lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4