Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10
(Read 48123 times)
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #75 - 24.11.2006 at 22:31:20
 
kako pa ves kdaj ti ga bog podari pa kdaj si ga sam izberes...partnerja namrec Wink
juhu petek  Roll Eyes
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #76 - 24.11.2006 at 22:46:23
 
Boštyxz wrote on 24.11.2006 at 21:54:37:
Jaoooo, kam spet brodete, v neke detajle ...  Angry pejmo raje na bistvo ! No, glede našega Martina, je pozneje sprevidel, kam je v Življenju zabredel, z njegovimi škofovskimi forami  Cry. Zato je potem toliko bolj obžaloval svoja nesmiselna zaganjanja za maximalno zgrešenimi RKC-cilji  Embarrassed. No, te napake je spregledal šele v onstranstvu, ko mu Bog odpre oči , da vidi nesmisle, ki si jih je naprtil na Zemlji Shocked . Šele potem je lahko napredoval tako , kot je treba  Roll Eyes. No, če mu je sam Bog očital napake škofovstva, da je bil potem še sam nase jezen, da se je šel nekaj, kar sploh ni v skladu z Božjim načrtom , potem sploh ni priporočljivo , da se bluzi z takimi škofovskimi forami  Exclaim. No, Martin je moral potem še marsikaj prestati, da si je odpravil napake škofovstva in postopoma prispel na pravo pot  Huh... Torej, pred Bogom sploh ni pomembno, kaj si bil na zemlji, ampak edino Ljubezen šteje  Exclaim!!! Zatorej, Tai, če ti sam Bog podari partnerja, potem bo to že moralo držati, ker je to Maxx Exclaim ...  Zato bejbi , se ne spotikaj, če je Martin nadoknadil, kar je na Zemlji zamudil  Wink . Upam, da mu nisi celo nevoščljiva  Grin ... Za vse bo še čas ...  Lp, B by K .



HEHE, sem se res nasmejala  Cheesy luskan text  Wink
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #77 - 25.11.2006 at 13:53:09
 
IceIsNice wrote on 24.11.2006 at 22:31:20:
kako pa ves kdaj ti ga bog podari pa kdaj si ga sam izberes...partnerja namrec Wink
juhu petek  Roll Eyes
ajs

No, če ti nekaj v življenju podari Bog, potem to lahko prepoznaš tudi tako, da se morajo tudi vse ostale okoliščine povezane ob tem nenavadno dobro ujemati  Roll Eyes Wink. Ko pa si stvari, dogodke, itd ..izbiramo, določamo, zaganjamo ljudje po svoji volji sami , je ponavadi vse nekako  prisiljeno, torej "na silo"  Cry . No, sicer, isto sem se tudi jaz spraševal  Huh. Vendar, so določena sporočila, znaki, ki ti potrdijo , kar iščeš  Roll Eyes. Torej, moramo prepoznati, oziroma se naučiti prepoznavati sporočila "od zgoraj", ki nas zadevajo vsak trenutek  Smiley. Tudi jaz se sprašujem, kak znak / sporočilo bo to zame glede bejbe  Roll Eyes. No, vendar, po navadi ga prepoznamo ( dobimo ) v zadnjem trenutku, tik pred srečo  Smiley Wink Cool Shocked Roll Eyes Lips Sealed Kiss... Ejo, Tai, veš, to je drugače resen text cele resnične knjige , z naslovom " Škof Martin "  Exclaim. Jo pa toplo priporočam vsem, ki se ukvarjajo z duhovnostjo , oziroma v te smeri  Smiley. To je poučna knjiga o vodenju človeka ( Martina, npr. ) potem, ko zapusti naš svet  Lips Sealed. Je lep primer vodenja duš v življenju po telesni smrti za vsakega od nas , čeprav, imamo vsak svojo zgodbo  Wink Smiley... Je sicer malo debelejša bukva, ampak , tudi naša življenja so debele bukve  Grin. No, pa da povzamemo : Energija Ljubezni , ki izhajajoča iz Stvarnika obstaja v vsakem Človeku  Roll Eyes. Pomembno je le, koliko ji mi dopustimo , da se izrazi  Smiley. Moramo se žrtvovati za to pozitivno energijo  Roll Eyes, ki pa mora VEDNO biti vodena z modrostjo  Smiley. Lp, B by K .
Back to top
« Last Edit: 25.11.2006 at 17:39:44 by Boštyxz »  
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #78 - 25.11.2006 at 18:01:59
 
Boštyxz wrote on 25.11.2006 at 13:53:09:
No, če ti nekaj v življenju podari Bog, potem to lahko prepoznaš tudi tako, da se morajo tudi vse ostale okoliščine povezane ob tem nenavadno dobro ujemati  Roll Eyes Wink. .


kaj pa ce gospoda boga ne brigajo okoliscine?
Undecided
no ce pogledamo cist najbolj vnebovpijajoci primer marije in jozefa...ni lih zgledal, da bi boga brigale okoliscine
sej bi lahk pocaku, da se najprej porocita, pa pol brez panike mata otroka
tko pa..za tisti cas, kar predrzen nacrt bi clok reku..
Huh
pa takih primerov je na miljon v SP
promerov ko boga ne brigajo okoliscine..
Boštyxz wrote on 25.11.2006 at 13:53:09:
No, pa da povzamemo : Energija Ljubezni , ki izhajajoča iz Stvarnika obstaja v vsakem Človeku  Roll Eyes. Pomembno je le, koliko ji mi dopustimo , da se izrazi  Smiley. Moramo se žrtvovati za to pozitivno energijo  Roll Eyes, ki pa mora VEDNO biti vodena z modrostjo  Smiley. Lp, B by K .

hmm
kaksno modrostjo?
razum prav gotovo nic ne pomaga tuki..
zakompliciran tole
Roll Eyes
pa radi se mejte
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #79 - 26.11.2006 at 21:26:28
 
Oooo, bejbi , pač . Našega Očeta-Boga še kakooooo brigajo okoliščine, VEDNO  Exclaim! Čeprav se naprvi pogled tega ne vidi  Exclaim. In, imam še podatke, kako jih kasneje točno upošteva  Smiley... Jožef je pač moral dobiti Marijo, preden je spoznala kakega drugega dedca . Ker, je moralo biti tako Shocked . Ker, če ne bi bilo tako, potem bi ljudje govorili, da se je poprej "sparila" z nekom, potem pa prišla pojokat na vrata k Jožefu  Exclaim. No, in točno se je pokazala MOČ ENERGIJE LJUBEZNI, ki je materializirala človeški zarodek v Mariji  Cheesy Shocked Smiley . Menda naj bi se podobno zgodilo tudi Ivici Plohl-Dornik , čeprav bi pa slednje moral še preveriti  Undecided. Aja, pa RESNIČNO,  za tisti čas, res predrzen načrt, imaš prav  Roll Eyes. Vendar , je tudi šlo za VELIKI-PREDRZEN načrt našega vsevišnjega Stvarnika , ki tudi ima te " predrzne" pravice + zmožnosti  Kiss. Torej, ker vemo, da so skrivnostne Njegove poti, je bil tudi korajžen Njegov načrt z Jezusom  Shocked. No, glede modrosti pri ljubezni pa ; Energija Ljubezni mora biti modro vodena  Exclaim. Za primer : Prijatelj neke moje prijateljice se je zaljubil vanjo tako hudo, da je , ker ji ni bil všeč in ga je zavrnila , nekega dne prišel k njej na dvorišče, in se kratko-malo na sredi ustrelil ; v smrt  Shocked Cry Shocked .  No, kaj praviš na to grozo Shocked ? Torej, vidiš, kam te pripelje nemodro vodena ljubezen  Cry. No, tudi pri sebi , na sebi imam mnooooogo takšnih primerov, tako z moje kot tudi tuje strani  Cry. In, če me ne bi tu spet rešil nadvse modri Bog, bi bil že zdavnaj pogubljen  Embarrassed. Torej, Energija Ljubezni mora biti "v centru", vendar pa mora biti vedno vodena z modrostjo Smiley  Kiss Smiley ( ne posvetnim razumom Exclaim ) . With love Kiss from B by k .
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #80 - 27.11.2006 at 07:48:11
 
heheheheh in tko se lahko nasmejis do mere kjer licnice bolijo hehehehe Smiley

ena izmed najmocnejsih mogoce celo najpomembnejsa je energija, ki je zlita, torej sexualna z ljubezensko in prava je le pristna je tista ki enostavno traja ena brez druge v smislu celote ne obstaja.

in ce gremo se malo naprej vecina mogoce celo vsi se bojite odvisnosti od ljubezni? zakaj? ker ste mogoce prevec egoistisni prevec sebicni da bi sebe delili pravzaprav podarili nekomu ki je TheONE? al v bistvu nihce ne vrjame v nekaj bozansko lepega da se lahko zgodi in posledicno potem tudi tega ni sposoben imeti gojiti ziveti.

pripadnost odvisnost potreba po drug drugemu..vse to nima negativnega predznaka kar vecina tako dojema...vse to ima popolnoma pozitivni naboj nekaj kar ti daje moc da letis da sta oba odleplena od tal da si oba en pod drugim drzita rokice da nikoli nihce ne pade na tla..pa ce hocete na realna tla pac na realna tla.

sposobnost resnicno ljubiti..kar vrjamem da se ne zgodi vsakemu ker se tudi ne more zgoditi vsakemu..lahko pa se le redkim in ce smo dovolj odkriti cisti predvsem pa zavedavi sebe potem je to uhhhhhhhhhhh something most gorgeous

moja predstava mojce cutenje moje videnje prave ljubezni tiste resnicno brezpogojne brezmejne je;
-energija ki v harmoniji ovija oba dela ki tvorita celoto
-pripadnost celoti z vsem srcem z vso duso in telesom
-uzivanje biti drug od drugega
-itd

in na koncu kar mi je najpomembneje zame predstavlja ta energija hrano s katero se oba hranita in brez te hrane jima ni za ziveti..torej potrebujeta se v celoti, ne predstavljata si zivljenja en brez drugega in lahko bi nasteval se in se in se

to pa je pac nekaj kar je popolnoma logicno da ne razume veliko ljudi...v vsaki stvari je hierhija je nekaj kjer je razpon eni vedo drugi ne-vsak ima svoj domet-le eden pa je nad nami, to pa je ze cisto druga tema

in za vse tiste ki mislijo da je popolna ljubezen in energija ljubezni nekaj kar te zasuznji nekaj kar ti vzame svobodo-bom trekel le to;

pojma nimate kaj to je, ker enostavno ne moete tega dojeti ampak zaradi tega niste nic slabsi ste to kar ste in bodite ponosni to kar ste...je pa zanimivo nekaj drugega

doziveti sposobnost biti pripravljen pobirati od drugih, odprtost do necesa cesar mogoce ne razumes, vse to pa mi je znano iz vsakodnevnega zivljenja...sprejemati tisto kar ne poznas / to pa je tisto kar se dogaja v sluzbah v druzinah v okolju...nikomur dovoliti da ti soli pamet..kaj bos ti men govoril kako in kaj /

in za konec naj povem le se to....zenske ki terajo svoje moske da perejo likajo kuhajo pospravljajo so varuske in godrnjajo kako so utrujene zmatrane da o glavobolih sploh ne govorim Wink so zame zenske ki niso sposobne skrbeti za tisto kar jim je bilo nalozeno v genih torej te zenske ne bodo nikoli skrbele za tisto cudovito stvar ki si ji rece toplina ljubezen skrb za druzino itd itd

zenske ste nekaj tako lepega nekaj tako popolnega vendar le ko znate biti zenstvene torej krhke ljubece nezne skrbne in to so cari ki jih le malo dandanasnjih zensk sploh se zna uporabljati in se manj biti sposobnih za le to


uuuuu se ze veselim sesuvanja Smiley jaz pa vam posiljam topel jutranji pozdrav in zeljo pa veliko veliko lepih stvareh
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #81 - 27.11.2006 at 08:37:50
 
TheONE wrote on 27.11.2006 at 07:48:11:
uuuuu se ze veselim sesuvanja Smiley

Smiley
zdaj pa..navali narod, kost je padla  Cool
Roll Eyes
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
tai
3
***
Offline

I am grateful to be ME

Posts: 233

Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #82 - 27.11.2006 at 11:28:37
 
Ne, men se tole theone sploh ne zdi slabo  Cheesy
sam tole z zenskami, da perejo, likajo... se rajs ne spuscam v to  Wink
tko da kost podajam komu drugemu  Cheesy
Back to top
 

Be the change you wish to see in the world.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #83 - 27.11.2006 at 11:54:20
 
Ne maram kosti, kot tudi mesa ne, ker sem tudi vegi  Grin. No, glede onega stavka, glede hranljive energije, ko zate ( the one ) : " ... predstavlja  ta energija hrano, z katero se oba hranita, in brez te hrane jima ni za živeti ... torej potrebujeta se v celoti , ne predstavljata si življenja en brez drugega in lahko bi našteval še in še in še " ... , no, točno to se je tudi meni zgodilo z bivšo . Vendar, kaj sva potem iz tega dobila ven ? To je t.i. " zasvojenost z partnerjem"  Exclaim, kot je razloženo v Celestinski prerokbi  Exclaim. In, to gre lahko potem tako daleč, da nastopi telesna smrt, kot pomanjkanje dotoka sveže energije od Boga Shocked. Ker, ko se enkrat energetski nivo bitja toliko zniža pod kritično mejo, mora slediti umik duš v racionalnejše stanje dimenzij duha  Exclaim. Ker, ko enkrat prekinemo glavno povezavo energetskega napajanja od Stvarnika, ker mislimo, da jo nam bo nadomestil partner, to potem ne gre dolgo, ker se njuni " bateriji" kmalu izprazneta  Exclaim. In potem nastanejo izgube  Cry. No, da ne bom predolg  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed... Kako boš pa " poglodal " tole mojo kost ? ( če razumeš , kot Edini ) Questioning  ? Lep, ljubezni poln dan, še naprej ... B by K .
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #84 - 27.11.2006 at 11:55:53
 
zeeeeh
Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #85 - 27.11.2006 at 12:19:26
 
uuuuuuuuu napredek v zavesti enih formasev Smiley niso popluval v 6 urah nc heheheheh

tebi K pa tole ce sta sla s tvojo narazen nista bila TheONE in TheONA Smiley

ce bi bila se nebi koncalo in bi se sedaj delila informacijo zlitja energije ljubezni v okolje ter jo dajala na razpolago vsem ki delujejo in lahko pobirajo iste frekvence Wink

glede celestisnke pa se kaj pa bi rekel tkole.....100% vrjamem v enega boga vendar na svoj nacin in spostujem vse napisane besede vendar,........

kako tolmaciti le njihovo vsebino pa je prepusceno vsakemu posamezniku in saj ves 100 ljudi 100 cudi tko da ne mores pricakovati da bo vsak razumel na enak nacin in prevzel absolutno

uffff oddaljujem se se jaz Smiley


za konec neka misel....vrjamem da se lahko priblizas ali pa jo lahko zivis in ce se to zgodi in traja pomeni da sta TheONE in TheONA najdla svoj dom kjer jima tui bog lahko pomaga da ostaneta skupaj forever ce sta si usojena kot popoln par

ce pa zaradi kakrsnega koli razloga to zlitje ne traja je moje mnenje da pac nista bila popoln par skratka nista bila ona TheONE in TheONA

kaj pa zdej Wink

lep dan se naprej
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #86 - 27.11.2006 at 13:50:17
 
menjam kuhanje za sekanje drv, sraufanje, beljenje, brusenje, ma kar cte, sam da ni treba kuhat  Roll Eyes
al nism zenska  zdej Cry
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #87 - 27.11.2006 at 15:05:10
 
Spolnost je spolnost. Užitek, ustvarjen med dvema osebama, nima nikakršnega duhovnega pomena.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #88 - 27.11.2006 at 15:32:49
 
Pa saj ni osnovni namen spolnosti v užitku, užitek je le mali trik narave, ki nas vzpodbuja, da se tega opravila raje lotevamo, ampak v reprodukciji, v ustvarjanju novega (duhovnega) bitja.
Torej ima tudi spolnost nek duhovni pomen  Cool


Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #89 - 27.11.2006 at 20:42:37
 
Boštyxz wrote on 26.11.2006 at 21:26:28:
Energija Ljubezni mora biti modro vodena  Exclaim. Za primer : Prijatelj neke moje prijateljice se je zaljubil vanjo tako hudo, da je , ker ji ni bil všeč in ga je zavrnila , nekega dne prišel k njej na dvorišče, in se kratko-malo na sredi ustrelil ; v smrt  Shocked Cry Shocked .  No, kaj praviš na to grozo Shocked ? Torej, Energija Ljubezni mora biti "v centru", vendar pa mora biti vedno vodena z modrostjo Smiley  Kiss Smiley ( ne posvetnim razumom Exclaim ) . With love Kiss from B by k .

in kje se naucis te modrosti? kaj je sploh to modrost?
se mal sv.pisma:
1. Iz 29,14
 zato bom, glej, še naprej presenečal to ljudstvo, presenetljivo presenečal, da bo izginila modrost njegovih modrih in se skrila razumnost njegovih razumnih.  

2. 1 Kor 1,19
 Saj je pisano: Uničil bom modrost modrih, razumnost razumnih bom zavrgel.  

men nikol ni blo cist jasn kaj je to modrost, ceprav sem si jo zmer zelela met, k se mi fajn slis Smiley
glede opisanega dogodka pa, totalno egoisticno dejanje.
pa kukrkol kruto se to slis.
se mi pa zdi, da tipi ful tezi prenasajo razne ljubezenske travme kot zenske.. sm ze dva mogla vn vlect iz tega sranja in je blo res hudo. Sm sele ob tem prvic dojela, kaj pomen dusevno trpljenje.
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 10