Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10
(Read 48119 times)
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #90 - 27.11.2006 at 20:50:34
 
TheONE wrote on 27.11.2006 at 07:48:11:
zenske ste nekaj tako lepega nekaj tako popolnega vendar le ko znate biti zenstvene torej krhke ljubece nezne skrbne in to so cari ki jih le malo dandanasnjih zensk sploh se zna uporabljati in se manj biti sposobnih za le to

a pa misles, da bi jaz prezivela, ce bi bla taka?
oziroma, ker sem prezivela nisem vec taka
Huh
sedanja druzba je striktno mosko orientirana, zato smo se mogle tudi zenske podrediti temu trendu, le tako se kam pride, na zalost, v tej grobo liberalni druzbi
se pravi, moski ste krivi, da smo kakrsne smo
..saj, mogoce potlacena kje globoko u kaksnem kotu se se skriva katera od nastetih lastnosti   Roll Eyes
lp
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #91 - 27.11.2006 at 21:40:47
 
V širši družbi seveda, v partnerskem odnosu pa niti ne, seveda odvisno od kvalitete odnosa. Če je le ta na nivoju, sta oba krhka ljubeca nezna skrbna .
Na žalost se mi zdi, da se nenehno pehanje odraža tudi v partnerstvu, tudi tu se nekaj tekmuje, sumniči...
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #92 - 28.11.2006 at 08:58:24
 
Ja, Ajsi, bi rekel, da imaš še vedno pač bolj prav, kot Oldi Exclaim Smiley . No, glede Modrosti pa, bi rekel, ( še sam ne vem točno, sem pač pozabil  Roll Eyes Cheesy Grin Embarrassed )da je to kot neko inteligentno, pametno ravnanje, znanje, ampak ne kot človekov razum, ampak kot Božja-previdna ( v naprej sprevidena ) Modrost Roll Eyes . No, pa smo spet vem iz teme  Sad... No, Oldi, poglej, mi2 z bivšo sva se tako zlila skupaj, da sva bila ENO  Shocked. Vendar , je potem prišlo zaradi nemodrega ravnanja samo do zasvojenosti z partnerjem  Exclaim. Energije je bilo ravno za 2 komada, kot vsakega skupno Smiley . Pri tem pa sva neizkušena, nemodra delovala napačno , ker se je z obračanjem v samo eni smeri, drug k drugemu prekinila vez z Vsevišnjum Cry . No, in ko so se nama baterije izpraznile, je moralo priti do spremembe  Roll Eyes. Torej, do tega prihaja, ker pač še nismo sposobni ohranjati povezave z PRA-VIROM energije, Stvarnikom  Exclaim. Bi pa poudaril, da če ti Bog ne blagoslovi zakona, potem ti nihče ne more zagotoviti trajnosti zveze  Roll Eyes. Ker, samo popolnost zmore popolno, resnično in trajno, vse ostalo je laž , prevara , tema, in zato minljivo  Exclaim. Aja, btw, Ajsi, kako si to mislila, z onim fantom, da je bilo dejanje egoistično ? Roll Eyes Lep, duhovni pozdrav ,,, čaw .
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #93 - 28.11.2006 at 09:38:14
 
Žene su tople, žene su meke
Žene su blijede, žene su snene
Žene su ukras prirode
Žene su ženstvene, žene su ženstvene

Žene su stvarnost, žene su bajke
Žene su zene, žene su majke
Žene su ukras prirode
Žene su ženstvene, žene su ženstvene

Muškarci su pravi muškarci

Rafraine:
One ih mole, one ih mole
da ih vole, da ih vole
jer žene vole, vole žene-
- samo kad su zaljubljene

Žene žive u pjesmi, žene žive u braku
Žene uz goblene, ah žene, žene-sirene
Žene su inspiracija
Žene su ženstvene, žene su ženstvene

Muškarci su pravi muškarci
(ah ti muškarci)

Al' umjesto da ih miluju,
da miluju milinu,
da ih grle, da ih svuku-
oni ih tuku i zaključevaju u kuhinju

Rafraine:
(ajmo sad svi, a sad svi zajedno, još jednom, a sad ja sam)

One ih mole, one ih mole
da ih vole, da ih vole
jer žene vole, vole žene-
- samo kad su zaljubljene

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #94 - 28.11.2006 at 11:40:27
 
hehehehe nice Smiley

zenska ki je pozabila na svoje globine, zenska ki se ne zaveda svojih carov lepot in predvsem zenska ki ne zna biti vec zenstvena je zame Wink cim dlje sam da te ne vidim ne gledam itd....moje osebno prepricanje

zenska ki pa zna biti zenska in kateri ni pod castjo pokazat kaj to je sploh zenska je nekaj najlepsega kar se da sploh videti kaj sele imeti ob sebi....spet moje osebno prepricanje

in vse to ne pomeni da zenska ne zna zarnice zamenat al pa je uspesna poslovna zenska
kar pa vecina od vas popolnoma mesa

jaz poznam par zelo uspesnih poslovnih zensk ampak doma .... so resnicno to kar zenska v svojem bistvu je..od vsega nastetega...nezna skrbna ljubeca topla pripadna skratka

in ljudje bozji 1x dojamite da ni finta v temu da ce je zenska skrba topla krhka ljubeca itd da to pomeni PODREJENA ali pa v sluzbi MOSKEGA zenska je lahko vse..le teh ki so lahko vse je zelo zelo malo

in bistvo vsega je v borbi stalno dokazovanje kaj je kdo in se kaj...to pa je nesmislno med dvema ki sta si vse...tam ni dokazovanja tam je sozitje je harmonija je ZLIVANJE

in cedalje tezje mi je ker enostavno tega ne dojamete

se bolj bolano pa je ker vsi prvinske lastnosti podrazumevate z nesvobodnostjo

in cedalje bolj preprican sem da ste samo tako zelo nesvobodni da je to ze prava mala katastrofa

in se 1x bom povedal to kar sem dolgo nazaj

LJUBITI pomeni biti SVOBODEN
svoboden POMENI ljubiti

je pa res tudi to kar trdim
vecina ljudi vecina parov ni pravilno izbranih..tudi to vemo zakaj je temu tako

in vecina parov je pac skupi zaradi navezanosti zaradi skupnih interesov in tudi zaradi lazjega zivljena

vse to pa ni tisto o katerem jaz govorim...JAZ govorim o ljubezni dveh ki tvorita CELOTO, tvorita lahko nekaj kar je plod zaljubljenosti ljubezni in vsega kar sploh pogojuje da se lahko ZLIVANJE zacne

torej ne govorim o paru ki je skupaj kjer ni LJUBEZNI kjer zenska pravi ti dec delal bos pol..bos likal bos sesal bos pospravljal kajti sva enakopravna in delava isto...SORI zame je to BULL SHIT Wink btw

govorim o dveh kjer se sploh ne pogovarjas kaj kdo dela ampak je to car sozitja zlivanja brez besed smejoce z ljubeznijo se spravlajta k najrazlicnejsim opravilom..hehehehe

skratka....ne govorim o zenskah ki delajo svoje moske za copate Smiley po 3 letih pa jokajo prjatlcam poglej kaksnega moskega imam doma...copata!
in kaj se zgodi Smiley iscejo take ki niso copate al pa .......


naj bo kosti dovolj ob prekrasnem dnevu polnem majckenih kapljic upanja v zraku Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #95 - 28.11.2006 at 14:47:03
 
No, Theone , zdaj si pa že malo bolje napisal, čeprav, ti pa moram poudariti, da sem jaz zdele, takooooooooooooooooooooooooooooooooo svoboden, kot še nikoli v življenju, do sedaj . Shocked Roll Eyes Tongue Roll Eyes Huh Cheesy Smiley Cool Kaj boš pa rekel na to ? Pa trenutno nimam nobene muce, sem pa neizmerno zaljubljen, kar lahko tudi potrdim . No, kako se ti zdijo tele trditve ?  Roll Eyes Malo pa se mi dozdeva, da še vedno ne razumemo žensk, čeprav si zgoraj podal nekaj izredno dobrih trditev  Exclaim... + Lep, duhovni pozdrav, B by K,Md .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #96 - 28.11.2006 at 15:27:20
 
Ženske niso zato, da bi jih razumeli, ampak da jih ljubimo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #97 - 28.11.2006 at 20:10:03
 
Se pravi : Ljubiti - nerazumljivo-brezpogojno . Al' kako  Roll Eyes?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #98 - 28.11.2006 at 20:22:05
 
Ko razumeš interakcijo čustev in razuma, je žensko razmeroma enostavno razumeti. Itak smo pa prej emocionalna kot razumna bitja.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #99 - 28.11.2006 at 20:48:15
 
jaz še sebe včasih ne razumem , .... Wink Roll Eyes Grin Undecided Tongue Lips Sealed Smiley Cool Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #100 - 28.11.2006 at 21:02:28
 
Kako razumet, mislm, ajd k je glih ta tema...ženske?

Simpl.

Ja, halo, vprašat jih je treba, a ne. Jaka muda.

butl Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #101 - 28.11.2006 at 21:24:54
 
Zlo na kratko:
Ko vidiš da reagira nerazumno potem veš, da so jo ugrabila čustva in edini problem je še, najti razlog ugrabitve in skušati odpraviti ta razlog. To kar ob tem vre iz nje je treba takoj pozabiti, sploh pa nikoli omenjati.
Ob totalni ugrabitvi delujej(m)o povsem v nasprotju s tem kar bi radi(e) dosegli(e). To se je zgodilo tudi meni - mislim da sem deloval povsem nasprotno od tega kar bi rad.

Skratka to kar bi radi razumeli je treba spregledati in iskati oziroma odpravljati vzroke, takrat jih spraševati je ponavadi kontraproduktivno, sploh ob totalni ugrabitvi.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #102 - 28.11.2006 at 21:28:37
 
Se pravi : Ljubiti - nerazumljivo-brezpogojno . Al' kako  Roll Eyes?



Kot sem napisal. Brez pogojev in filozofiranja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #103 - 28.11.2006 at 22:23:42
 
jao
Smiley Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #104 - 28.11.2006 at 22:31:35
 
Kolk smo brihtni  Roll Eyes... Grin Kaj pa kaj pravijo bejbe na naša pametovanja Cool ? ( da ne bomo samo dedci pametni Cheesy )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 10