Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 
(Read 47790 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #105 - 28.11.2006 at 23:07:14
 
ne morem se odločit, a sem preprosto kompleksna, al sem kompleksno preprosta, ampak mi to drugo nekako bolje zveni (če ni vse eno in isto)
Pa vi pametujte o moških, če se vam zdi, da je to lažje.

Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #106 - 29.11.2006 at 00:10:32
 
Eva, ženske ki preveč pametujejo niso prav nič ženstvene, tako da najprej  Lips Sealed, potem pa obleci čimlepši  Smiley. Pa ne pozabi se  Grin, če bo tip  povedal kakšen butast vic. Sicer pa pridno kimaj in zraven malo šobi  Kiss,   Tongue pa raje šparaj za francoske poljube. Fajn je, če ob kakšni malo nagajivi pripombi dobiš malo  Embarrassed  na lica.  Vrtenje  Roll Eyes je majhna umetnost, tako da če nisi sigurna v to kar počneš raje ne eksperimetirat, ker lahko izzoveš  Questioning in  Undecided.  Wink prepusti njemu, tudi če Wink drugi zato še ne smeš zgledati  Angry, nikakor pa si ne smeš privoščit  Shocked, če zagledaš kakšen boljši moški primerek, ker bo sicer  Exclaim.  In seveda vedno  Cheesy in nikdar  Sad.

lp bp  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #107 - 29.11.2006 at 01:38:46
 
Boštyxz wrote on 28.11.2006 at 22:31:35:
Kolk smo brihtni  Roll Eyes... Grin Kaj pa kaj pravijo bejbe na naša pametovanja Cool ? ( da ne bomo samo dedci pametni Cheesy )

ljubiti, a ne zadusiti!
poslusat in slisat!  
razumet in sprejet!
VERJET IN ZIVET!
Smiley

pol pa jovo na novo Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #108 - 29.11.2006 at 07:06:21
 
(kreten.
Grin
bp, če ne bi vedla, da si ti....: domnevam, da si nekoga oponašal)

ja, najrajši od vsega imam ko mi nekdo napiše točna navodila kako naj se neiskreno izražam ob čimveč priložnostih...

veš kaj bi blo ubitačno, daj še ena za pogrebe, pa za porod pa kaj podobnega.. (ne, res ne, prosim)

Edited:
29.11.2006 at 08:02:23ampak to je samo ena izmed domnev
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #109 - 29.11.2006 at 09:07:04
 
Tooo, Eva, dober zdetek, dobro povedano, good shot, well said, well done   Wink Smiley Grin Cheesy Smiley Kiss Cool Keep on, this way Smiley...Lp, B by K .
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #110 - 29.11.2006 at 09:39:08
 
Eva wrote on 29.11.2006 at 07:06:21:
(kreten.
Grin
bp, če ne bi vedla, da si ti....: domnevam, da si nekoga oponašal)

ja, najrajši od vsega imam ko mi nekdo napiše točna navodila kako naj se neiskreno izražam ob čimveč priložnostih...

veš kaj bi blo ubitačno, daj še ena za pogrebe, pa za porod pa kaj podobnega.. (ne, res ne, prosim)

Edited:
29.11.2006 at 08:02:23ampak to je samo ena izmed domnev

Eva, ta tvoj odgovor, kot tudi vedenje sicer, ni nič kaj posebej ženstveno.

Kateri pravi moški in ne copatar bo pa navdušen nad tem, da mu ugovarjaš, se prepiraš, se postavljaš v pozicijo močnejšega in mu celo ukazuješ in vse to v imenu neke abstraktne iskrenosti.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #111 - 29.11.2006 at 10:02:23
 
Eva wrote on 29.11.2006 at 07:06:21:
(kreten.
Grin
bp, če ne bi vedla, da si ti....: domnevam, da si nekoga oponašal)

ja, najrajši od vsega imam ko mi nekdo napiše točna navodila kako naj se neiskreno izražam ob čimveč priložnostih...

veš kaj bi blo ubitačno, daj še ena za pogrebe, pa za porod pa kaj podobnega.. (ne, res ne, prosim)

Edited:
29.11.2006 at 08:02:23ampak to je samo ena izmed domnev


pomoje nisi cist dojela bp-ja.. saj ves kaksen je on...miren in cist fajn fant, a ko ga pici, vse zacini s pridihom ironije Smiley
:clap:
prou fajn si napisu bp  Smiley
jaz se popolnoma strinjam s tabo  Smiley
asj
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #112 - 29.11.2006 at 10:05:51
 
Quote:
Eva wrote on 29.11.2006 at 07:06:21:
(kreten.
Grin
bp, če ne bi vedla, da si ti....: domnevam, da si nekoga oponašal)

ja, najrajši od vsega imam ko mi nekdo napiše točna navodila kako naj se neiskreno izražam ob čimveč priložnostih...

veš kaj bi blo ubitačno, daj še ena za pogrebe, pa za porod pa kaj podobnega.. (ne, res ne, prosim)

Edited:
29.11.2006 at 08:02:23ampak to je samo ena izmed domnev

Eva, ta tvoj odgovor, kot tudi vedenje sicer, ni nič kaj posebej ženstveno.

Kateri pravi moški in ne copatar bo pa navdušen nad tem, da mu ugovarjaš, se prepiraš, se postavljaš v pozicijo močnejšega in mu celo ukazuješ in vse to v imenu neke abstraktne iskrenosti.

bp



CheesyNajbrž tisti, ki se pozna. Al pa tisti, ki je čist zacopan še.

potem pa...

...ali se je pripravljen pre(poznati). No, slednji verjetno najbolj navdušen ne bo Smiley but that's love then.  Smiley Cheesy


TheOne, ti pa bolj pogrešaš mama toplino se mi zdi in pa svojo celost zato tolk hrepeniš po nekem zlivanju. Ko boš v sebi našel to feminin side, ki ti je že tko všeč, boš jo videl tudi brezpogojno drugje. But then might be a different story Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #113 - 29.11.2006 at 10:44:07
 
lopsika....pojma nimas kaj so custva pojma nimas kaj nosis v sebi pojma nimas kaj ljubezen sploh je

in tvoja izjava po mama toplini te mece v kos popolne custvene razvaline nekoga ki se ne spostuje dovolj da bi lahko ljubil

in mislim da bo treba mal zmolt zate......kr velik in si pomilovanja vredna



vedno ko se pojavis nardis ti in tvoja kompanija z ostalimi tako negativno vzdusje da je to ze kar katastrofa, zato ti predlagam, da se enostavno izognes tem kjer se pise o custvih o ljubezni o pripadnosti o energiji o spolnosti / uporabljaj se naprej svoj zguljeni prstek ali pa vibrator kjer se se duracelka smeji na ves glas /.....skratka modruj in ustvarjaj svojo negativno polje kje drugje tam kjer se bos pocutila srecna al pa doma


vsem ostalim pa en soncni poln lepega objem


Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #114 - 29.11.2006 at 10:49:52
 
otroc MIR! Cool
sej ni treba vsem pokazat kolk nisk se lahk spustite  Exclaim
pa radi se mejte Smiley
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #115 - 29.11.2006 at 10:54:08
 
in ti bp


Kateri pravi moški in ne copatar bo pa navdušen nad tem, da mu ugovarjaš, se prepiraš, se postavljaš v pozicijo močnejšega in mu celo ukazuješ in vse to v imenu neke abstraktne iskrenosti

nikjer nisem omenil kdo je dominanten al on al ona ...ZLIVANJE pomeni danes jaz mal vec jutri ona mal vec in tako naprej

in zadosti hudo mora biti ljudem ki ne dojamejo pomena ljubezni kaj pomeni biti pripaden en drugemu kaj pomeni ziveti en za drugega in predvsem kaj pomeni biti to kar si v celoti v odnosu ki je prezet z toplino skrbjo ljubeznijo energijo erotiko.

ocitno v danasnjem svetu resnicno vec ne obstaja vse to ampak obstaja le se zivljenje en mimo drugega vsak pocne kar hoce pofukas pa se kadar nekomu pac zapase in upas da zapase se drugemu, kajti o temu kar vsi vi govorite se sploh ne pofukate vsak dan ampak iscete dneve kjer bi to pasalo obema in teh mislim da ni vec veliko na letnem nivoju hehehehe Smiley

skratka custvene razvaline popolni egoisti sebicnezi in ljudje brez srca ki zivi v ozracju kjer obstaja se kaj vec kot pa skupno gospodinstvo Wink


enostavno domet vecine tuki gor je na tako niskem nivoju da sem presrecen da jih nekaj le obstaja ki vidijo dlje kot pa do prvega vogala da nas je vseeno nekaj med vsem tem plevelom, ki nas proba zadusiti ampak je nasa energija nase verovanje  nasa energija mocnejsa in nas nikoli ne boste ne zadusili ne prerastli...vecno bomo nad vami in to mi je v NEIZMERNO ZADOVOLJSTVO

Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #116 - 29.11.2006 at 11:10:11
 
TheONE wrote on 29.11.2006 at 10:54:08:
in ti bp

skratka custvene razvaline popolni egoisti sebicnezi in ljudje brez srca ki zivi v ozracju kjer obstaja se kaj vec kot pa skupno gospodinstvo Wink


enostavno domet vecine tuki gor je na tako niskem nivoju da sem presrecen da jih nekaj le obstaja ki vidijo dlje kot pa do prvega vogala da nas je vseeno nekaj med vsem tem plevelom, ki nas proba zadusiti ampak je nasa energija nase verovanje  nasa energija mocnejsa in nas nikoli ne boste ne zadusili ne prerastli...vecno bomo nad vami in to mi je v NEIZMERNO ZADOVOLJSTVO



o joj joj joj...
jaz pa verjamem, da vsi ljudje nosimo ljubezen v sebi, saj nas je ljubezen ustvarila,
in glede tega ni noben ibermenš ..ampak smo vsi bratje in sestre v bogu Smiley
vsak pa ima svoje vzpone in padce, ce se trenutno pocutis mocnega in samozavestnega in sploh najbolsga,
ne ves kaj te caka jutri..
zato raje bodi skromno vesel, da lahko si zgoraj, le zavedaj se, da prej ali slej bos spodaj tudi
mogoce, ce bi ti imel tako zivljenje kot kdo drug, bil bi stokrat slabsi..
drugic pa ne sodi ljudi po tem kar recejo, ampak po tem kar so!
najbols pa ce se sodbam sploh izognes, ker kakor ti druge sodis, bo tebi sojeno,
pa radi se mejte Smiley
ajs

Back to top
 
 
IP Logged
 
TheONE
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 39

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #117 - 29.11.2006 at 11:23:08
 
ti si pa itak pametna tok da ti ze kr skod ajsa Smiley

probaj izlusciti bistvo vsega napisanega, najdi bistvo v meni v drugih in tvoje lastno mnenje ni sodba

tvoje lastno mnenje definira tebe...tako definira negativnost lopsiko, apaticnost bpja itd itd

in vsak lahko pove svoje mnenje in ce lopsika pluva jo lahko pluvam tudi jaz ker ki samo povem svoje mnenje o njenih besedah

zato z lahkoto lahko recem....cedalje lazje po vseh besedah da smo nekateri NAD drugimi in jaz sem zaradi tega
zelo zelo PONOSEN in upam da so tudi vsi tisti ki cutijo vec od ostalih...kaj bi pa blo ce bi bili vsi enaki Wink

4 miljarde popolnoma istih bozicnih jajckov Smiley hehehehehehe

torej hiarhija je naravni zakon hiarhija je tudi med ljudmi je v odnosih je v custvih je v vsemu torej nekateri nad drugimi drugi pod drugimi le eden pa je nad vsemi kar je popolnoma logicno Smiley

on pa mi je dal to kar sem Wink


evo nova kost heheheheh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #118 - 29.11.2006 at 11:34:21
 
Valjda, da so eni višje od drugih.

Mimogrede, v katerem štuku stolpnice pa vi stanujete, ker si tako vesel, da ste nad drugimi?  Roll Eyes


Kaj je pa to za ena zadeva "hiarhija"?



Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Preprosto ENERGIJA LJUBEZNI
Reply #119 - 29.11.2006 at 11:52:25
 
da mal spremenim temo. bp, igraš se in jest mam zadnje čase zelo mal tolerance za to. Že tko je dost težko se skoz zavedat, da je že samo utelešenje tu na zemlji eno močno učenje skozi igro in se mi zdi dodatno igranje znotraj igranja zadnje čase pogosteje zavestno odveč. Najbrž bom sama smanjila igranje pri sebi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10