Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 26
(Read 185409 times)
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #300 - 13.01.2009 at 11:37:54
 
moj edini učitelj je moje življenje!!
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #301 - 13.01.2009 at 18:14:57
 
Poet

Si spoznal za kakšnega''kozmičnega'' mojstra te imajo vsi,ki so te osebno spoznali?
Voda lahko pogasi ogenj! Pa to ti ves čas govori goreča voda!!! hi,hi.
Kako gre mlečnozobec? Nisem si mislil,da te bo Sašo takole stisnill v kot.
Pred dvema mesecema si hotel še nekaj s Sašotom in Tomažem rinit na Nanos.Še dober, da sta oba ugotovila kdo si!!! Vse bolj se kaže, kako so te vsi skužili. hi,hi.
Nisi načelen in odkrit, to ti bo prej ko slej dalo pravo lekcijo.

Lp Alojz Grin Grin
Back to top
« Last Edit: 13.01.2009 at 19:39:21 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #302 - 13.01.2009 at 23:42:08
 
El Pesnik wrote on 13.01.2009 at 11:36:24:
sašo wrote on 13.01.2009 at 11:34:27:
El Pesnik wrote on 13.01.2009 at 11:33:00:
sašo wrote on 13.01.2009 at 11:30:01:
če se ne smem učit od nobenega, zakaj mi potem razlagaš?

Razlagam ti, ker se ti želiš učiti od nekoga, v tem primeru Alojza. In Alojz sam ni toliko trden, da bi ti rekel, jebeš moje P.D. znanje, ti moraš sam zase nekaj odkriti.

Moje "učenje" je samo toliko, da ti razbijem mit učenja.

jebeš tvoje učenje...jaz se ne učim od mlečnozobcev Tongue

Učiš se pa od starih zahojenih Zmajev, ki se dušijo v svojem lastnem ognju. Ker imaš tudi ti obilo ognja te privlači še več ognja, ki ga zganja P.D., samo to ni nobeno ravnotežje. Voda te pa odbija, samo na tvojo žalost lahko samo Voda pogasi Ogenj.

se strinjam da ti manjka ognja...ali drugače rečeno; manjka ti svetloba, da ti razsvetli zamračen um Cool
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: DAVID ICKE
Reply #303 - 18.03.2009 at 00:25:42
 
Alojz in Sandib wrote on 26.06.2008 at 20:21:23:
Gape

Ljudje obsedeni s teorijo zarote ne morejo odreševati človeštva-to je nas Zemljanov. Teorija močnih zli sil,ki naj bi delovale na nas, je zame,ki poznam vse skrivnosti našega zemeljskega bivanja nesprejemljiva zadeva. Borba zla teme in svetlobe dobrote je večno-sedanja borba nikoli začeta nikoli končana nas samih s samim seboj. Tako na individualni kot na kolektivni ravni naše zavesti,ki je podrejena zgolj galaktični EM sili izmeničnega valovanja rotacije. Od galaktičnega letnega časa je odvisna naša zavest.To je EM sila,ali kot jo imenuje teološka vesoljna sveta zapuščina Sveti duh.
Ljudje imamo večno sedaj svobodno voljo odločanja o sebi in o svojih dejanjih. Takššni zarotniki kot je David Icke to zanikajo,zaradi lastne teme duha.
Takšni zagoorniki teorij zarote so v bistvu sami zarotniki proti samemu sebi. Jasno!!!

Lp Alojz  Cool



Po moje si le ti preveč naiven in pustiš, da se ti po glavi ropota in pod noge drek meče.  Pravzaprav ne gre za ljudi obsedene s teorijo zarote. Gre za ljudi, ki verjamemo, da teorija zarote je.  
Torej smo mi vsi zarotniki samega sebe?

Zanimivo, da se istočasno dogajajo umori na raznih instancah. V tem času se dogaja finančni kolaps in svet ne premore več kot tri žiletke. Torej Wilkinson, Gillete in Bic. 90% moških se brije z Gillete. No, to je le primer, lahko pa bi nadaljeval.  Svetovni monopoli so teorija zarote in kot vem nas večina operira na Windowsu? Bill Gates kot mi je uspelo prebrati je član Bilderburgov.

In tudi ti verjetno ni dovolj, da se Rupel vedno znova pojavlja na čelu slovenske politike, ne glede na to kdo zmaga. Primerov je kajpak več kot dovolj, četudi govorim o nas, zarotnikih proti samemu sebi.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #304 - 18.03.2009 at 09:50:47
 
Andres wrote on 18.03.2009 at 00:25:42:
Alojz in Sandib wrote on 26.06.2008 at 20:21:23:
Gape

Ljudje obsedeni s teorijo zarote ne morejo odreševati človeštva-to je nas Zemljanov. Teorija močnih zli sil,ki naj bi delovale na nas, je zame,ki poznam vse skrivnosti našega zemeljskega bivanja nesprejemljiva zadeva. Borba zla teme in svetlobe dobrote je večno-sedanja borba nikoli začeta nikoli končana nas samih s samim seboj. Tako na individualni kot na kolektivni ravni naše zavesti,ki je podrejena zgolj galaktični EM sili izmeničnega valovanja rotacije. Od galaktičnega letnega časa je odvisna naša zavest.To je EM sila,ali kot jo imenuje teološka vesoljna sveta zapuščina Sveti duh.
Ljudje imamo večno sedaj svobodno voljo odločanja o sebi in o svojih dejanjih. Takššni zarotniki kot je David Icke to zanikajo,zaradi lastne teme duha.
Takšni zagoorniki teorij zarote so v bistvu sami zarotniki proti samemu sebi. Jasno!!!

Lp Alojz  Cool



Po moje si le ti preveč naiven in pustiš, da se ti po glavi ropota in pod noge drek meče.  Pravzaprav ne gre za ljudi obsedene s teorijo zarote. Gre za ljudi, ki verjamemo, da teorija zarote je.  
Torej smo mi vsi zarotniki samega sebe?

Zanimivo, da se istočasno dogajajo umori na raznih instancah. V tem času se dogaja finančni kolaps in svet ne premore več kot tri žiletke. Torej Wilkinson, Gillete in Bic. 90% moških se brije z Gillete. No, to je le primer, lahko pa bi nadaljeval.  Svetovni monopoli so teorija zarote in kot vem nas večina operira na Windowsu? Bill Gates kot mi je uspelo prebrati je član Bilderburgov.

In tudi ti verjetno ni dovolj, da se Rupel vedno znova pojavlja na čelu slovenske politike, ne glede na to kdo zmaga. Primerov je kajpak več kot dovolj, četudi govorim o nas, zarotnikih proti samemu sebi.

Andres


Andres ti si totalno v zmoti. Teorija zarote so zate uzurpacija odločanja o družbeni  delitvi-pretoku dobrin,kapitala,oblasti.To je ozurpacija- oblasti najbolj """pokvarjenih""" med nami, ampak oni so mi-naš rod. Pri hijenah ima najbolj pokvarjena najbolj hijenska hijena oblast nad tropom-----zmoreš  ti to zadevo dojet in prenesti na naš rod.
Kaj pa jamraš nad Bilderburgi -samo zato,da jamraš,ker druzga nisi sposoben naredit. Deluj bori se proti tem ,ali pa se jim pridruži,pa boš ista hijena kot so oni. Samo dve opciji sta-deluj proti njim ----ali bodi pa tiho in se klanjaj njihovi požrešnosti in njihovemu tihemu vladanju.

Ampak to še vedno ni teorija zarote-teorija zarote bi bila naperjena proti obstoju-nadaljevanju zemeljskemu življenja v smislu njegovega uničenja.

To kar vi razumete kot teorijo zarote je navadna ozurpacija-bilderburgov-onemogočanja-našega odločanja o pravični delitvi dobrin,ki jo ravno ti njeni ozurpatorji na vrhu onemogočajo.

Rupel je navadna rupa od rupe-pizdoliznik ritoliznik brez etike.Rupel bi bil tudi partizan,belčk,kler,hudič,bog -samo ,da bi bil lahko pri vrhu. On ni zarotnik, on je pokvarjena hijena in takšne nas vodijo tudi na svetovni ravni to niso zarotniki to so ozurpatorji,ker mi ovčke nič ne naredimo.

Takšnih pametnjakovičev kot sti pr nas pes u galopi serje,ki nič ne naredijo konkretnega samo mislijo kakšni deci,da so v resnic si pa nič ne upajo. To si ti!!!!!

Lp Alojz Cool Cool Cool
Back to top
« Last Edit: 18.03.2009 at 11:15:05 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #305 - 18.03.2009 at 13:58:58
 
Kakšen gnev, kakšen napuh, veje iz čistih Alojzevih ust!  Grin Cheesy Shocked

Pri našem Prometejskem Alojzu je vedno bolj očitna neka pritlehna histeričnost zastran izjemno slabega novačenja "duhovnih oseb" k svojemu vele projektu, ki se kliče "Prometejev promet z darili oz. Slovenija prva med enakimi, potem pa vsi ostali".

Torej Alojz počasi izgublja potrpljenje in sčasoma bo tudi zgubil vero v svoj kvazi odrešiveni projekt, ki je tako ali tako zrastel samo na njegovem domačem zeljniku in je vesolje sploh prvič slišalo za take nebuloze.

Tak da Alojz bo vedno bolj bruhal in vedno bolj tratil svoj čas na internetu, kar ga bo samo še bolj jezilo, ker bolj kot visi na netu manj od tistega o čemer žvrgoli uspe kvazi narediti, to ga pa srbi! I-i, kons je 5, gnoj je zlato. I-a, Alojza srbi glava, hopsasa!

Sfinga goloritna naj gre raje malo na Nanos pa naj se tam na gori usračka, potem pa naj slika svoj mili kupček, bo več od tega kot pa da cel dan visi na interneti in svojo elektronsko rit kaže. I-i, bože mili, ne daj da gre Alojz mimo srne v civili!
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #306 - 18.03.2009 at 14:27:21
 
El Pesnik wrote on 18.03.2009 at 13:58:58:
Kakšen gnev, kakšen napuh, veje iz čistih Alojzevih ust!  Grin Cheesy Shocked

Pri našem Prometejskem Alojzu je vedno bolj očitna neka pritlehna histeričnost zastran izjemno slabega novačenja "duhovnih oseb" k svojemu vele projektu, ki se kliče "Prometejev promet z darili oz. Slovenija prva med enakimi, potem pa vsi ostali".

Torej Alojz počasi izgublja potrpljenje in sčasoma bo tudi zgubil vero v svoj kvazi odrešiveni projekt, ki je tako ali tako zrastel samo na njegovem domačem zeljniku in je vesolje sploh prvič slišalo za take nebuloze.

Tak da Alojz bo vedno bolj bruhal in vedno bolj tratil svoj čas na internetu, kar ga bo samo še bolj jezilo, ker bolj kot visi na netu manj od tistega o čemer žvrgoli uspe kvazi narediti, to ga pa srbi! I-i, kons je 5, gnoj je zlato. I-a, Alojza srbi glava, hopsasa!

Sfinga goloritna naj gre raje malo na Nanos pa naj se tam na gori usračka, potem pa naj slika svoj mili kupček, bo več od tega kot pa da cel dan visi na interneti in svojo elektronsko rit kaže. I-i, bože mili, ne daj da gre Alojz mimo srne v civili!


KOZMIČNI GENIJ POET Je SPET VES ZADET Cheesy

Je Kozmični Poet spet ves zagret
Za Alojza neizprosno ogret
Bi Alojza rad imel za smet
al ta poet ,je sam ena sama velika smet.

Alojz se  poetu samo v oči zazre
in poet omahne spet v svoj sekret..
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: DAVID ICKE
Reply #307 - 18.03.2009 at 16:18:54
 
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 09:50:47:
Andres wrote on 18.03.2009 at 00:25:42:
Alojz in Sandib wrote on 26.06.2008 at 20:21:23:
Gape

Ljudje obsedeni s teorijo zarote ne morejo odreševati človeštva-to je nas Zemljanov. Teorija močnih zli sil,ki naj bi delovale na nas, je zame,ki poznam vse skrivnosti našega zemeljskega bivanja nesprejemljiva zadeva. Borba zla teme in svetlobe dobrote je večno-sedanja borba nikoli začeta nikoli končana nas samih s samim seboj. Tako na individualni kot na kolektivni ravni naše zavesti,ki je podrejena zgolj galaktični EM sili izmeničnega valovanja rotacije. Od galaktičnega letnega časa je odvisna naša zavest.To je EM sila,ali kot jo imenuje teološka vesoljna sveta zapuščina Sveti duh.
Ljudje imamo večno sedaj svobodno voljo odločanja o sebi in o svojih dejanjih. Takššni zarotniki kot je David Icke to zanikajo,zaradi lastne teme duha.
Takšni zagoorniki teorij zarote so v bistvu sami zarotniki proti samemu sebi. Jasno!!!

Lp Alojz  Cool



Po moje si le ti preveč naiven in pustiš, da se ti po glavi ropota in pod noge drek meče.  Pravzaprav ne gre za ljudi obsedene s teorijo zarote. Gre za ljudi, ki verjamemo, da teorija zarote je.  
Torej smo mi vsi zarotniki samega sebe?

Zanimivo, da se istočasno dogajajo umori na raznih instancah. V tem času se dogaja finančni kolaps in svet ne premore več kot tri žiletke. Torej Wilkinson, Gillete in Bic. 90% moških se brije z Gillete. No, to je le primer, lahko pa bi nadaljeval.  Svetovni monopoli so teorija zarote in kot vem nas večina operira na Windowsu? Bill Gates kot mi je uspelo prebrati je član Bilderburgov.

In tudi ti verjetno ni dovolj, da se Rupel vedno znova pojavlja na čelu slovenske politike, ne glede na to kdo zmaga. Primerov je kajpak več kot dovolj, četudi govorim o nas, zarotnikih proti samemu sebi.

Andres


Andres ti si totalno v zmoti. Teorija zarote so zate uzurpacija odločanja o družbeni  delitvi-pretoku dobrin,kapitala,oblasti.To je ozurpacija- oblasti najbolj """pokvarjenih""" med nami, ampak oni so mi-naš rod. Pri hijenah ima najbolj pokvarjena najbolj hijenska hijena oblast nad tropom-----zmoreš  ti to zadevo dojet in prenesti na naš rod.
Kaj pa jamraš nad Bilderburgi -samo zato,da jamraš,ker druzga nisi sposoben naredit. Deluj bori se proti tem ,ali pa se jim pridruži,pa boš ista hijena kot so oni. Samo dve opciji sta-deluj proti njim ----ali bodi pa tiho in se klanjaj njihovi požrešnosti in njihovemu tihemu vladanju.

Ampak to še vedno ni teorija zarote-teorija zarote bi bila naperjena proti obstoju-nadaljevanju zemeljskemu življenja v smislu njegovega uničenja.

To kar vi razumete kot teorijo zarote je navadna ozurpacija-bilderburgov-onemogočanja-našega odločanja o pravični delitvi dobrin,ki jo ravno ti njeni ozurpatorji na vrhu onemogočajo.

Rupel je navadna rupa od rupe-pizdoliznik ritoliznik brez etike.Rupel bi bil tudi partizan,belčk,kler,hudič,bog -samo ,da bi bil lahko pri vrhu. On ni zarotnik, on je pokvarjena hijena in takšne nas vodijo tudi na svetovni ravni to niso zarotniki to so ozurpatorji,ker mi ovčke nič ne naredimo.

Takšnih pametnjakovičev kot sti pr nas pes u galopi serje,ki nič ne naredijo konkretnega samo mislijo kakšni deci,da so v resnic si pa nič ne upajo. To si ti!!!!!

Lp Alojz Cool Cool Cool



Tebi se sploh ne splača odgovarjat, ker niti ne najdem primernega izraza, da bi potešil tvojo srdistot, bržkone do slehernega v družbi in na netu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #308 - 18.03.2009 at 17:12:47
 
Andres

Si Andres je zmislu mojo srditost
ko je ugtovu,svojo zabitost
Je mislu da je povedu smisel
a je spoznal ,da nesmisel
Besed ni pravih izbral in se izdal

Andres ti  kr veselo na delo- te bomo mi že obdelal s to tvojo prazno skledo.
Back to top
« Last Edit: 18.03.2009 at 19:50:29 by Alojz in Sandib »  

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #309 - 03.03.2010 at 22:51:30
 
zanimive debate v tem topicu o David Icke-u   Smiley

- - - 


Revelations of David Icke by Ivan Fraser

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message196120/pg1
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #310 - 03.03.2010 at 23:05:50
 
Quote:
zanimive debate v tem topicu o David Icke-u   Smiley

- - - 


Revelations of David Icke by Ivan Fraser

http://www.godlikeproductions.com/forum1/message196120/pg1

dobr si to nasu, men je ze skoz blo neki sumljivo kaoticnega na njem. ha ha, da je zeni rekel naj sprejme dejstvo, da je njegova lubica noseca, drgac ne pozna brezpogojne ljubezni, too much! pa vedno mi je zgledu rahlo zeleno/reptilsko.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #311 - 03.03.2010 at 23:20:26
 
prvič sem na to naletel ko William Cooper govori o njem
pa še jih je

sam vseeno..    
..David Icke je nardil tud dobro delo ko je začel s temi svojimi nastopi

ne vidi se vedno dobro kdo je mačka in kdo je miš
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DAVID ICKE
Reply #312 - 05.03.2010 at 10:54:58
 
imho stric nč tazga ne powe kar bi človk mogu vedet
je pa enih par zadev izbrsku ki da jih ajk ni dobr preveru ... to o semiramis in nimrodu ... kukr ... kar je blo zame itaq popolna neznanka do icketa ...

ampak ... to so itaq use samo zgodbe ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
David
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #313 - 05.03.2010 at 11:03:18
 
to so vse zgodbe, res,  takšne in drugačne
informacije in dezinformacije pomešane..
vse to je postal tud kr velik biznis, in je tud raha "borba" po mojem kdo več ve, kdo je bolj pravi in kdo je globje zbrskal - (hmm, to mi je znano od tu kjer imamo samooklicane ki edini na svetu vse vedo)
ta predavanja so razprodana, to je cvenk
in vsak drugi se kiti da on pa že od takrat in takrat ve to, prej kot oni drugi, bolj sigurno in več

ampak vseno delajo dobro delo, včasih mogoče tud malo na mlin sistema..
Ni panike.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #314 - 05.03.2010 at 11:14:58
 
David

Ne zmoreš iz svoje kože?

Nekateri tule vsaj vemo,da naše metafizične kapacitete samodejno odreja vesoljno elementarna samopojavnost EM sila(zemlja-osončja-galaksije)neodvisno od našega samozavedanja in svobodne volje.

Tu smo mi sami in celotna življenjska vesoljna(božja) samopojavnost nemočni.

Mi ne zmoremo urejati teh elementarnih vesoljnih samociklov in ne tega elektromagnetnega (frkvenčnega)samodelovanja.

Jabolko sadež(življenje) zori dozori zaradi EM frekvenc zemlje ne za to ker David govori da je tele-vol ,ampak zato,ker vesoljna elementarna samopojavnost skozi lastno EM valovanje ureja cikle celotnemu svojemu življenju-samodejno.

Ko boš to dojel David,da si sam  božje vesoljno življenje ki mu samo božje elementarno samovalovanje(duh-) odreja kako živi in kako misli njegovo življenje -tudi ljudje..

Preveč razmišljaš z drugimi glavami in premalo z lastno!!

Imaš res kaj pametnega za dodati na tolo mojo razlago?

Konkretnega ne tisto pesem Alojz ne bluzi-to je papagajsko.

Daj iztresi kaj svojega iz sebe!! Grin Grin Grin  
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 26