Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 ... 26
(Read 186256 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #270 - 09.01.2009 at 10:31:03
 
Vse to je posledica nerazumevanja našega zemeljskega bivanja.Izmišljotine in budaleštine.Elluminati so ljudje med nami ,ki so si prisvojili tisto kar je last vseh nas- sebi v korist. Drugačnih dokazov ni in jih tudi nikoli ne bo.,Če bi bili, bi mi že 14ooo let bili njihovi sužnji, vsi brez izjem.Imamo svobodno voljo in te nam nihče ne more vzeti in ne dati-dojemite to,pa boste že veliko.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #271 - 09.01.2009 at 10:40:27
 
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 10:31:03:
Vse to je posledica nerazumevanja našega zemeljskega bivanja.Izmišljotine in budaleštine.Elluminati so ljudje med nami ,ki so si prisvojili tisto kar je last vseh nas- sebi v korist. Drugačnih dokazov ni in jih tudi nikoli ne bo.,Če bi bili, bi mi že 14ooo let bili njihovi sužnji, vsi brez izjem.Imamo svobodno voljo in te nam nihče ne more vzeti in ne dati-dojemite to,pa boste že veliko.

Nekatere pa kar obsedejo takšne zgodbice. Zato sem tudi dal par filmov, da se vidi s čim vse se ljudje ukvarjajo in čakajo na odrešenika. Namesto, da spoznavajo sebe, svojo zavest se raje ukvarjajo z drugimi in raznimi teorijami zarote ter potem jadikujejo, kako nič ne morejo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #272 - 09.01.2009 at 10:50:59
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 10:31:03:
Vse to je posledica nerazumevanja našega zemeljskega bivanja.Izmišljotine in budaleštine.Elluminati so ljudje med nami ,ki so si prisvojili tisto kar je last vseh nas- sebi v korist. Drugačnih dokazov ni in jih tudi nikoli ne bo.,Če bi bili, bi mi že 14ooo let bili njihovi sužnji, vsi brez izjem.Imamo svobodno voljo in te nam nihče ne more vzeti in ne dati-dojemite to,pa boste že veliko.

Nekatere pa kar obsedejo takšne zgodbice. Zato sem tudi dal par filmov, da se vidi s čim vse se ljudje ukvarjajo in čakajo na odrešenika. Namesto, da spoznavajo sebe, svojo zavest se raje ukvarjajo z drugimi in raznimi teorijami zarote ter potem jadikujejo, kako nič ne morejo.

Lp,Igor


Vidim ,da je Poet,ki je že stokrat pojedel lastno besedo našel pravo pot k samospoznanju. Ja kaj češ,tam je več prostora za 'mutibariče' kot v P.D. Sicer, se pa popolnoma strinjam s teboj.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #273 - 09.01.2009 at 10:55:53
 
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 10:50:59:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 10:31:03:
Vse to je posledica nerazumevanja našega zemeljskega bivanja.Izmišljotine in budaleštine.Elluminati so ljudje med nami ,ki so si prisvojili tisto kar je last vseh nas- sebi v korist. Drugačnih dokazov ni in jih tudi nikoli ne bo.,Če bi bili, bi mi že 14ooo let bili njihovi sužnji, vsi brez izjem.Imamo svobodno voljo in te nam nihče ne more vzeti in ne dati-dojemite to,pa boste že veliko.

Nekatere pa kar obsedejo takšne zgodbice. Zato sem tudi dal par filmov, da se vidi s čim vse se ljudje ukvarjajo in čakajo na odrešenika. Namesto, da spoznavajo sebe, svojo zavest se raje ukvarjajo z drugimi in raznimi teorijami zarote ter potem jadikujejo, kako nič ne morejo.

Lp,Igor


Vidim ,da je Poet,ki je že stokrat pojedel lastno besedo našel pravo pot k samospoznanju. Ja kaj češ,tam je več prostora za 'mutibariče' kot v P.D. Sicer, se pa popolnoma strinjam s teboj.

Ja, po njemu so krivi drugi in razne svetovne zarote. Njegova neuravnoteženost je posledica raznih Iluminatov in kuščarjev. Na koncu si je lepo poenostavil svoje mišljenje, pa mu je verjetno kar lepo. Nekaj dni.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #274 - 09.01.2009 at 11:48:33
 
Še v slovenščini jih imaš. Prava poplava je s tem.

http://www.ciceron.si/site/images/stories/ciceron/pdf/skupina_bilderberg_odlomki...

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #275 - 09.01.2009 at 12:19:25
 
Quote:
Še v slovenščini jih imaš. Prava poplava je s tem.

http://www.ciceron.si/site/images/stories/ciceron/pdf/skupina_bilderberg_odlomki...

Lp,Igor


Poznam!

Imam prijatelja,ki mi redno dostavlja to literaturo.Rabil sem dolgo časa,da je zadevo odvrgel in spoznal kot namišljeno teorijo zarote nekih bolnih umov.

Lp Alojz Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #276 - 09.01.2009 at 12:24:40
 
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 12:19:25:
Quote:
Še v slovenščini jih imaš. Prava poplava je s tem.

http://www.ciceron.si/site/images/stories/ciceron/pdf/skupina_bilderberg_odlomki...

Lp,Igor


Poznam!

Imam prijatelja,ki mi redno dostavlja to literaturo.Rabil sem dolgo časa,da je zadevo odvrgel in spoznal kot namišljeno teorijo zarote nekih bolnih umov.

Lp Alojz Grin

Saj pravim, kdo pa ne pozna teh bolnikov? Mogoče razni pacienti, ki ždijo doma in se predajajo užitkom lastne fantazije.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #277 - 09.01.2009 at 12:27:09
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 12:19:25:
Quote:
Še v slovenščini jih imaš. Prava poplava je s tem.

http://www.ciceron.si/site/images/stories/ciceron/pdf/skupina_bilderberg_odlomki...

Lp,Igor


Poznam!

Imam prijatelja,ki mi redno dostavlja to literaturo.Rabil sem dolgo časa,da je zadevo odvrgel in spoznal kot namišljeno teorijo zarote nekih bolnih umov.

Lp Alojz Grin

Saj pravim, kdo pa ne pozna teh bolnikov? Mogoče razni pacienti, ki ždijo doma in se predajajo užitkom lastne fantazije.

Lp,Igor


Igor

Te razumem kam ciljaš. Počakaj ! Moj nasvet, ni vredno!
Nismo čistuni,ni pomebno.Pride samo!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #278 - 12.01.2009 at 10:01:46
 
El Pesnik wrote on 08.01.2009 at 19:23:58:
Gape in vsi zainteresirani glede Iluminatov

19. oktobra 2008 je na forum AboveTopSecret udaril insajder od Iluminatov (tistih najvišjih). Prijavil se je pod nickom Hidden_Hand in začel z forumaši debatirati o Stvarstvu in vsem.

Potrdilo se je tisto, kar sem ves čas slutil o Iluminatih. David Icke in podobni so začeli samo odkrivati zgornje plasti, ki odkrivajo, da Iluminati na Zemlji delajo to in to, da je izvor vrste tam pa tam. Sedaj po celotnem internetu že vse od oktobra vznikajo nove in nove povezave na tisti forum, oz. vedno več strani objavlja celoten pogovor Hidden_Hand-a z uporabniki v strjeni obliki. Torej informacije se širijo.

Informacije objavljene vas bodo malo šokirale. Kar se tiče mene sem jaz ves čas od kar sem naletel na Davida Icka čakal ne nekaj takega - ker pri Icku in podobnih ni celotne slike.

Evo, tu je ena izmed mnogih strani, ki objavljajo pogovor v celoti (sam sem prebral že skoraj do konca, malo mi še manjka): http://www.illuminati-news.com/00363.html

Priporočam vsakemu!

Lp, Poet

Alojz&Igor

Tu se ne gre popolnoma nič za teorije zarote. Če ne bi bila tako presneto zadovoljna s svojim omejenim delnim znanjem bi to mogoče že dojela. Vajina omejenost pa izvira iz privrženosti bolj materialnemu delu kot ne. Tu ni ravnotežja. Bolj sta na materialnem delu kot pa v sredini. In razvoj sarkofaga in kloniranje vaju bo potisnilo samo še bolj v materialni del. To je to.

No, seveda pa je meni vajina "materialnost" pomagala, samo potem znova obstaja nevarnost, da na neki točki prestopim spet bolj na materialno stran (kjer sem bil pred 10 leti) in spet ne bo nobenega ravnotežja. To je to. Preveč materialen pogled imata za čisto zlato sredino, to je vse.

Lp, Poet
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #279 - 12.01.2009 at 10:24:44
 
Poet

Čas teče, bomo videli kaj se bo pokazalo. Jaz vem kaj.Ti pa nadaljuj po svoje! Svobodna volja. Prosim te samo,da svoje sodbe zadržiš zase.Mi,ki te poznamo te nič ne sodimo.Imaš svobodno voljo in počni kar ti je volja.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #280 - 12.01.2009 at 21:05:55
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 10:24:44:
Poet

Čas teče, bomo videli kaj se bo pokazalo. Jaz vem kaj.Ti pa nadaljuj po svoje! Svobodna volja. Prosim te samo,da svoje sodbe zadržiš zase.Mi,ki te poznamo te nič ne sodimo.Imaš svobodno voljo in počni kar ti je volja.

Lp Alojz Cool

Ne sodim, pravim pa, da vi preveč poudarjate materialni aspekt, in malo zanemarjate duhovni aspekt. Recimo da je vaš nauk in življenje nekako 60%materialno in 40% duhovno, ali pa kaj še bližje v sredini. Dejstvo je, da vaš nauk ni 50-50, in dokler ne bo tak ne boste v popolnem kozmičnem ravnovesju. Samo za to se gre, sedaj pa naj vas vidim, kako poskušate ovreči moje besede. Sedaj sem zagotovo prepričan, da jih ne morete, in zato ne jemljite mojih besed kot sodbo ampak kot opažanja. No, pa da vidimo, če zmorete.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #281 - 12.01.2009 at 22:25:26
 
El Pesnik wrote on 12.01.2009 at 21:05:55:
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 10:24:44:
Poet

Čas teče, bomo videli kaj se bo pokazalo. Jaz vem kaj.Ti pa nadaljuj po svoje! Svobodna volja. Prosim te samo,da svoje sodbe zadržiš zase.Mi,ki te poznamo te nič ne sodimo.Imaš svobodno voljo in počni kar ti je volja.

Lp Alojz Cool

Ne sodim, pravim pa, da vi preveč poudarjate materialni aspekt, in malo zanemarjate duhovni aspekt. Recimo da je vaš nauk in življenje nekako 60%materialno in 40% duhovno, ali pa kaj še bližje v sredini. Dejstvo je, da vaš nauk ni 50-50, in dokler ne bo tak ne boste v popolnem kozmičnem ravnovesju. Samo za to se gre, sedaj pa naj vas vidim, kako poskušate ovreči moje besede. Sedaj sem zagotovo prepričan, da jih ne morete, in zato ne jemljite mojih besed kot sodbo ampak kot opažanja. No, pa da vidimo, če zmorete.


Poet

Pa jaz ne stremim k kozmičnem ravnovesju. Boli me l... za to ravnovesje. Jaz stremim k življenju in zato živim po svobodni volji samobiten kot sem. Ne iščem ničesar,ker vem,da je resnica sedaj takšna in gibljiva ni nikoli dokončna,ker ni nikoli začeta. Štekaš?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #282 - 13.01.2009 at 08:58:59
 
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 22:25:26:
Poet

Pa jaz ne stremim k kozmičnem ravnovesju. Boli me l... za to ravnovesje.

OK, ste se končno izjasnili. Nimam vam več kaj povedati, ne vi meni.

Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 22:25:26:
Jaz stremim k življenju in zato živim po svobodni volji samobiten kot sem. Ne iščem ničesar,ker vem,da je resnica sedaj takšna in gibljiva ni nikoli dokončna,ker ni nikoli začeta. Štekaš?

Štekam, da vam je malo mar za pravo ravnotežje. Prav, tu se naša komunikacija neha. Ste jasno povedali, da vas zanima neravnovesje, ki je vsak trenutek drugačno. Ker če vas ne zanima ravnovesje, potem vas dejansko zanima neravnovesje. To sem pa tako ali tako videl.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: DAVID ICKE
Reply #283 - 13.01.2009 at 10:02:16
 
El Pesnik wrote on 13.01.2009 at 08:58:59:
Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 22:25:26:
Poet

Pa jaz ne stremim k kozmičnem ravnovesju. Boli me l... za to ravnovesje.

OK, ste se končno izjasnili. Nimam vam več kaj povedati, ne vi meni.

Alojz in Sandib wrote on 12.01.2009 at 22:25:26:
Jaz stremim k življenju in zato živim po svobodni volji samobiten kot sem. Ne iščem ničesar,ker vem,da je resnica sedaj takšna in gibljiva ni nikoli dokončna,ker ni nikoli začeta. Štekaš?

Štekam, da vam je malo mar za pravo ravnotežje. Prav, tu se naša komunikacija neha. Ste jasno povedali, da vas zanima neravnovesje, ki je vsak trenutek drugačno. Ker če vas ne zanima ravnovesje, potem vas dejansko zanima neravnovesje. To sem pa tako ali tako videl.


Ravnovesje 'kozmični'je že to,da slediš večno-sedanji vesoljni samobitnosti.Se ni potrebno balansirati pluješ na njenih krilih.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
sašo
4
****
Offline

I love martial arts
Posts: 342
vrhpolje
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #284 - 13.01.2009 at 10:35:36
 
Kdo pa si ti neuravnovešeni poetek, da lahko ugotavljaš kdo je v ravnovesju in kdo ne??
Back to top
 

Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 17 18 19 20 21 ... 26