Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 26
(Read 184063 times)
gost(Guest)
Guest




DAVID ICKE
16.05.2006 at 19:07:04
 
dober dan vsem!
Ali ste ze slisali za Dvida Icka in  njego teorijo o svetu in zivljenju!ce ne in vas zanima- davidicke.com, njegova predavanja pa se rolajo tudi po internetu in sicer imeti moras winamp player pod freedom tv!
v parih stavkih naj povem njegove trditve - tip govori o svetovni prevari ter o tem kako smo ljudje sploh prisli na zemljo (ma res ful provokativne trditve ampak meni se vse to zdi najbolj verjetna razlaga sveta in kaj se dogaja z nami bolj kot nek lari fari krscanstvo, on pravi da je krscanstvo samo oblika manipulacije z ljudmi....) no naj nadaljujem tip govori o tem da ze od nekdaj obstaja zelo visoka tehnologija in znanost cloveka ki masovki ni dana, dostop do nje pa imajo samo voditelji tega sveta ki si jo prenasajo iz roda v rod do danes , pravi da svet vodi in upravlja 13 druzin na svetu kot so kraljeve druzine ..model tudi vse dokumentirano dokaze da ne bo pomote in sicer teh 13 druzin se igra in izkorisca neumnost, nerazvitost, sibkost ljudi, masovke ki ji ni jasno nic samo to kar vidijo v medijih nek skonstruiran film in to tudi verjamejo.kreirajo nam zivljenja podzavestno.saj vsi vemo da masovko ljudi nemores kontrolirati fizicno ampak samo na podzavestni ravni, nekako smo hipnotizirani. pravi da TI SI TO KAR MISLIS O SEBI IN VERJAMES DA SI,(se pravi ce nam vsak dan v filmih in porocilih prikazujejo razne afirmacije npr.kako je biti gay normalno lahko kaj kmalu verjames da si sam gay, ali  osama bin laden je porusil WTC.... sem kar veliko prebral na tem forumu o energijah in to. ICKE tudi govori da je najpomembnejsa v zivljenju ljubezen in pozitivno razmisljanje in energija ki je zdravilo in sreca ki je dana vsem vendar vecina ljudi ne pride iz svojega oklepa nikoli da bi to dojeli ker so v njiho podzavest prevec usidrani problemi druzbe v dolocenem casu ki nam jih kazejo skozi medije.....lepo razlozi pomen vojen na svetu ki sluzijo samo ustrahovanju masovke in tako tudi vse bolezni kot so pticja gripa....kajti ko nas je strah je veliko lazje manipulirati z nami..v ta namen (za manipuliranje z ljudmi) imamo tudi medije, bancnistvo, vojska..v druzbo so postavili neke norme - biti NORMALEN(credni nagon) zato imamo opraviti s tako nestrpnostjo po svetu(cim nekdo malo odstopa od povprecja je ze nenormalen).pravi da zdravilo za raka ,aids in stevilne smrtonosne bolezni nasega casa zdravilo obstaja ze vrsto let ampak ni navoljo masovki.Pomoslite samo na to dokazano dejstvo da je vseh 52oz. 53. predsednikov ZDA medseboj v krvnem sorodu z kraljevo druzino v UK.druzine ki manipulirajo z svetom in ga vodijo v nepravo smer so prostozidarji ki so se po letih skrivanja leta 1300 pa se mal organizirali v skupino ILLUMINATI.ti prostozidarji so zelo obsedeni z simboli ki jih najdemo vse povsod.osrcje in glavna drzava na svetu iz katere se upravlja vse kar danes gledate po 24 ur.. je ravno UK in Francija. tudi amerike naj nebi odkrili ampak so dobro vedeli kje lezi ta zemlja ki so jo poimenovali zda samo masovki so jo dali sele leta .... ko naj bi jo odkrili ,kot so nam dali mobilne telefone za lazji nadzor ljudi..zakaj je amerika upravicena vseh vojnih grozot ki jih je zagresila ? a to veste da rumena obroba okoli zastave zda pomeni ravno to da je zascitena pred vsemi sodisci in dejanji po nevem kerm kodeksu..zda naj bi bila samo crna roka UK.
No ce koga zanima v detajle naj si ogleda kasno njegovih predavanj, tip sodeluje z najbolj ucenimi ljudmi na svetu in z raznimi misleci.sicer je to plod njegovih dolgoletnih raziskav na tem podricju in res cist vsako stvar vam pojasni z najmanjsimi podrobnostmi in to tudi dokaze. Ena njegovih najbolj provokativnih dejstev pa je da naj bi pred nevem kolkimi leti nazaj bila populacija ziveca na marsu in z trkom ene od lun marsa z nekim drugim nebesnim objektom prislo do unicenja in opustosenja tega planeta. preziveli naj bi le vodilni ljudje kot so te druzine ki furajo svet in so nato prisli na zemljo da nebo pomote na zemlji naj bi se v tem casu ze razvilo zivljenje vendar se zdalec ne tako iinteligentno(bili naj bi zelo primitivni jamski ljudje) kot je bila bela marsovska rasa na videz zelo podobna nam. ta rasa naj bi nacrtno krizala ljudi in njih in ufurala svet v to smer kjer smo danes(big plan)
ce koga zanimajo detajli-naj si na netu poisce njegova predavanja- vsako stvar ima res podrobno rasiskano , pomen nas ljudi, kako delujemo,kdo smo, svet, vojne, politika -ni da ni

ena njegova-INFINITE LOVE IS THE ONLY TRUTH -
EVERYTHING ELSE IS ILLUSION
Back to top
 
 
IP Logged
 
gost(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #1 - 16.05.2006 at 22:45:02
 
Komentarji so dobrodosli taksni in drugacni?
Predvsem me zanima ali poznate to in rad bi slisal kasne kontra argumente!
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DAVID ICKE
Reply #2 - 17.05.2006 at 09:30:57
 
Quote:
Komentarji so dobrodosli taksni in drugacni?
Predvsem me zanima ali poznate to in rad bi slisal kasne kontra argumente!


jest prvič slišm

zgleda kr razgledan stric

tud ukvarja se z vsem mogočim

sajt je pa ogromn ... in ne glih preveč dobr strukturiran; tko da ... give time to process

dočim na prvi pogled mi je zgledalo da je model u teorijah zarote; mogoče mal preveč ... čeprov ... kaj pa če je vse res ...

tud to kar si pisu o marsovcih mi ni potegnl - se ne sklada s tem kar vem do zdej

tko da ... dej k poznaš sajt, napejsti mal materiala (povzetkov - najpomembnejših ugotovitev + povezava kje je nadaljna razlaga za une ki še ne razumejo), če pa po slovensk zapišeš kej pomebnga, pa tud ne bo škodvalo

...
Back to top
« Last Edit: 16.03.2017 at 21:44:35 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
iskalec(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #3 - 17.05.2006 at 13:15:27
 
Takšen način razmišljanja (o zasledovalcih, o zaroti) je značilen za shizofrenike. Kot prvo bi bil potreben psihiatrični pregled takšnega človeka. Te ljudi je težko odkriti.

Seveda pa je popolnoma možno, da je takšen človek normalen. Lahko verjame, ali pa laže.

Res pa sem samo preletel ta članek. Res pa tudi jaz vidim zaroto na nek način (vidim shizofrenike) toda imel sem nekaj izkušenj z njimi. Nisem pa za to, da se ta nalepka avtomatsko prilepi, ampak se to preveri.

Kot drugi primer, sumljiva mi je Miklavčič Predanova.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gost(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #4 - 18.05.2006 at 02:28:16
 
GAPE:na njegovi strani je res kar velika zmeda zato ce te zanima si raje downloadaj, winamp player, ce ga se nimas, v tem programu imas opcijo online services-izberes shoutcast video in odpre se ti ful internet tv-jev poisces freedom tv imajo jih ene 7 in rolajo razne odaje, meddrugim tudi Icke-a, poglej si predavanje SECRET OF THE MATRIX- so trije deli .Lahko pa tut na njegovi strani vse zves sam res rabs ful cajta.  Tipu je res jasn zelo velik, obvlada zgodovino, nastudirane ima vse mozne simbole, religije,... seveda dopuscam moznost manipulacije z obstojecimi dejstvi, podatki, ampak men se kr vse poklapa,zato je lohk tut sumljiv k se tok poklapa vse. tist o marsovcih sem verjetn tut sam mal narobe razlozu-cist mozn.vreden je pogledat.

ISKALEC:tebi dragi iskalec se pa vid da ocitno tud njegove strani nisi odprl kaj sele si prebral kasno knjigo njegovo  ker v njegovih trditvah jaz osebno ne vidim,necutim, nezaznam nobene shizofrenije in nic shizofrenega.Mogoce si pa ti tolk omejen in ujet v neko kletko(on pravi temu- mind control/ed)da ne vidis izza svojih pregrad,(verjetno si katolican) ocitno sploh ves ne cesa vsega si zmozen kot clovek in tega tudi nikoli nebos zvedel ce ne bos razsiril svoje poglede, zavedno bos ostal prestrasen ,mind controled, povprecnez z krediti in pufi, in nepotrebnimi problemi ki si jih ustvarjas sam ne da bi sploh vedel.-slednja navedba se ne nanasa neposredno nate ISKALEC ker te ne poznam,(me pa zanima kasne so tvoje razlage na vse nesmiselne in krute stvari ki se dogajajo ze odkar obstajamo, zakaj je sistem tak kot je....verjetno se tega se nisi vprasal, ker si zadovoljen z razlago o cloveku ki je bil spocet brezmadezno, rodila ga je  devica marija, in je vstal od mrtvih)jaz nisem.velja pa to za veliko vecino ljudi.
seveda pa dopuscam moznost kakrsne koli manipulacije, ker dons res vse za biznis..in  iskreno se opravicujem iskalcu ce sm zgresil njegov pogled na svet

lep dan se naprej pa brez zamire nobenga nocem posiljevat s tem!!!samo povedal sem svoje mnenje in bi rad slisal se kasno drugo(argumentirano) ne kot iskalec na prvo zogo..
Ajd
Back to top
 
 
IP Logged
 
gost(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #5 - 18.05.2006 at 02:43:45
 
Pa se nekaj tip ne govori samo o teoriji zarote,v bistvu teorija zarote sploh ni omenjena,navaja samo dejstva,vse dokumentirano dokaze.predvsem pa razlaga tudi nase delovanje, obstoj, veliko govori o nekih dimenzijah in energiji, in cesa vse je clovek zmozen, npr. imas ljudi na svetu ki lahko zivijo brez hrane,in nevem kaj vse. ..
Back to top
 
 
IP Logged
 
iskalec(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #6 - 18.05.2006 at 21:59:26
 
Gost, nisi me razumel, pa tudi nisem bil dovolj jasen.
Ta teorija se mi ne zdi posebno privlačna, vendar ni stvar v tem. Te teorije tudi ne zavračam, kar na hitro. Na splošno sem odprt za novo in zaradi tega sem imel več problemov. Dosti bolj odprt sem, kot ti misliš.
Res, da sem samo preletel tvoje, kar si napisal.
Človeku ne pripisujem shizofrenije kar avtomatsko, vendar za kontrolo takšne teorije je varianta tudi test na shizofrenijo in potem še test z detektorjem laži. Tako se lahko izloči ali potrdi razne možnosti in potem nadaljuje naprej.

Sicer pa shizofreniki niso samo neki "zmešanci". Shizofrenijo lahko skrivajo leta in leta pred najbližjimi. Nekateri pri tem naredijo veliko škode, za katero pa okolica ne ve, da je posledica shizofrenije. Nekateri imajo pri tem razne izredne sposobnosti, spomnimo se samo filma čudoviti um. Pa tudi tisti, ki jih poznam, niso kar tako. Vendar pri takšnih ljudeh se lahko zelo opečeš, zato mi je to ostalo v spominu in pomislim tudi na to možnost.

Škoda je tudi, da še danes psihiatri marsikoga označijo za shizofrenika, ki to ni, ter razne shizofrenike potem še preveč uničijo z pravimi ali napačnimi zdravili.

Res to zgornje ni direktno teorija zarote, je pa neka ogroženost (naprimer od vodečih) in je malo podobno razmišljanju shizofrenikov.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DAVID ICKE
Reply #7 - 19.05.2006 at 21:14:33
 
Quote:
downloadaj, winamp player, ce ga se nimas, v tem programu imas opcijo online services-izberes shoutcast video in odpre se ti ful internet tv-jev poisces freedom tv imajo jih ene 7 in rolajo razne odaje, meddrugim tudi Icke-a, poglej si predavanje SECRET OF THE MATRIX- so trije deli

morm rečt da mi ni uspelo
sm si dlju čist tanovga winampa

in najdem samo
FreedomTV - Knowledge is Power

jih ni 7 in to ...

advise ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gost(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #8 - 20.05.2006 at 01:30:47
 
ja, ja moja napaka
pozabu sm oment da se nejegova predavanja ne rolajo non-stop, ampak je vec teh oddaj na razne teme ki jih razlaga tudi z strani drugih govorcev med drugim tudi chomskega, huxley-a..in je res da jih je trenutno malo manj teh kanalov, vsekakor delajo bolj na tem da ozavescajo naivne, stupid americane, ker so oni z nerazvitim svetom najbolj manipulirani zato je tudi veliko politicne tematike.
vsake toliko casa ko ga bos imel seveda poglej in slej ko prej bos naletel na njegovo predavanje, drugace pa imam secret of the matrix (3xpo uro in pol) razlage tudi na cd-jih sam nevem kako ti jih naj posljem..vse skupaj pa si lahko downloadate tudi prek e-mule. isci secret of the matrix-tukaj najbolj zajame bistvo, freedom road, the reptilian agenda, and the truth shall set you free, i am me i am free, children of the matrix..vsekakor koristne informacije

tukaj pa se mi je porajalo se eno vprasanje- zakaj nekatiri ljudje nemorejo preko svojih vzorcev, zakaj tudi ce se trudis na vse kriplje in porabis vso energijo da bi jih ozavestil ni nobenega ucinka.
se hujs imajo te za bluzerja in nevem kaj se vse, in pol se vprasas kaj pa ce smo res mi mal zabluzil in so najbl srecni uni ljudje ki res nc ne vejo in jim ni nc jasn, in se posledicno tud nimajo z cim obramenjevat, nevejo zakaj so tukaj in jih tut nezanima.zrejo k so lacni, hodjo spat, v sluzbo, ksn seks umes, pa spet spat , v sluzbo in tko do konca svojih dni.a?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: DAVID ICKE
Reply #9 - 20.05.2006 at 08:32:20
 
kaj pa kakšen spored al pa kej
to nimajo?

bom mal pogledu še na p2p




zakaj?

ljudje so natrenirani da so skeptiki ...

majo izkušnjo 'ignorance is bliss' ...



ozaveščanje in odpravljanje vzorcev je pa največje delo v življenju ...


pa usak ma svojo svobodno voljo, preko katere pri ozaveščanju ne smeš it - ne greš ... pri obratnem postopku pa se uporablajajo vsa sredstva ... tko da ... učinek je ... gre pa počas ... amak jest vidm da zihr ...  
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gost(Guest)
Guest




Re: DAVID ICKE
Reply #10 - 20.05.2006 at 16:59:19
 
Zasledu sm da rolajo ponoci-proti jutru, za spored zal nevem da bi bil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mhotep
1
*
Offline

oriens
Posts: 23
Gaya
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #11 - 14.06.2006 at 15:47:43
 
Ujaja, to pa je zanimivo... Tongue

Veliko sem slišal, videl in bral od David-a Icka zadne cajte. Veliko sem izvedel od njegovih predavanj. Čeprav včasih mal pretirava oziroma ga morš razumet, kaj hoče povedat, ker govori v navednicah"". Tongue

Gledal in bral "The Secrets of Matrix"  Wink Dosegljiv na P2P...  Cool

Poleg njega, je še velik drugih, ki predavajo zanimivosti Antičnega sveta..  Cheesy

Ste gledali filem V for Vendetta ?  Cool

Illuminati, Prostozidarji, Round Table Group, The Elite,....Moderni Fašizem?

NO, upam, da boste še kaj pokomentirali, ker je tema dokaj zanimiva Wink

Freedom TV, pa ne najdem... Embarrassed Bi lahko kdo podal stran? Pravzaprav sem jo našel, vendar ni taprava...
Back to top
 

Infinite love is the only truth, everything else is illusion
WWW WWW  
IP Logged
 
Mhotep
1
*
Offline

oriens
Posts: 23
Gaya
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #12 - 15.06.2006 at 14:45:28
 
Poglejte kaj sem našel.... Roll Eyes

News For The Soul with David Icke

Smiley
Back to top
 

Infinite love is the only truth, everything else is illusion
WWW WWW  
IP Logged
 
Mhotep
1
*
Offline

oriens
Posts: 23
Gaya
Gender: male
Re: DAVID ICKE
Reply #13 - 18.06.2006 at 18:56:35
 
Njegova predavanja so sedaj dosegljiva na Google video... Smiley

1.David Icke, predavanja

2.Priporočam Secrets
Back to top
 

Infinite love is the only truth, everything else is illusion
WWW WWW  
IP Logged
 
Astral
Ex Member




Re: DAVID ICKE
Reply #14 - 18.06.2006 at 19:26:35
 
Deluje kar resnično use skp,lahko je edino malo pretiravanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 26