Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 33
(Read 102743 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #240 - 06.09.2005 at 12:43:08
 
Quote:
Bamby, Lilith in vsi ostali. Te je tip človeka, s katerim se ne da pogovarjati, ker je nesposoben za pravi pogovor, ke se je z njim mogoče pogovarjati le, če se z njim v celoti strinjamo. Dokler se na vse, kar te pove, odzivamo pritrjevalno, mu beseda teče kot naoljena, in če ga pustimo v svoji vzhičenosti, ne bo sogovorniku očital raznih brezpredmetnih floskul, kot je nepismenost, tako kot tega ne počne, recimo, pri raznih navijaških "vrtečih se kuzlah v kišti", ki krmijo njegovo samovšečnost in istočasno manipulirajo z njim z vzkliki: "Naš vodja, naš leader, naš Fihrer!" Zato bi težko takemu človeku dopovedal, da se ne pogovarja, ampak pase svoj ego, saj ga tvoj odgovor sploh ne zanima, ker mu je mnogo ljubša retorična onanija in besedno posiljevanje sogovornika.

T, namen SSKJa ni, da z njim upravljaš kot (SS)KJ ali esesovec.






s tem se pa jaz ne morem strinjati. SSKJ je monistična biblija vrhunskih strokovnjakov s področja slovenskega jezika in zato lahko služi kot argument moči.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #241 - 06.09.2005 at 13:00:43
 
Lilith wrote on 06.09.2005 at 08:29:49:
Pa ko smo že pri t.i. dvoličnosti - zanimiv je bil forumski odziv na moj opis knjige Hrepenenje po nežnosti - sploh tisti odziv, ki je predpostavljal, da če že nekaj postaviš kot vrednoto, moraš nujno 100% tako živeti, sicer sploh nimaš kredita o tem pisati. Kak te ni sram sploh ust odpreti. Roll Eyes



zdajle sem se pa tudi jaz zgubila

vrednota je tisto kar naj bi usmerjalo ravnanja posameznika. Vsakdan postavlja nešteto situacij, ko si vrednote nasprotujejo in takrat mora posameznik pretehtati kateri vrednoti bo v konkretni situaciji dal prednost in seveda zakaj ...

v zgodbo o puščavniku in sni se nisem vpletala, ker mi situacija deluje neživljenjsko, ker in jo bolj dojemam kot "priliko" in bi težko iskala kake konkretne implikacije v smislu kot je to predlagal t. Laž in resnica, oziroma način kako sta predstavljena ... je odvisna predvsem od neverbalne komunikacije ... laž slišimo in vidimo bolje, kot pa jo razumemo ...

ampak če se vrnem na izhodiščno vprašanje sexa pred poroko si ne znam odgovorit na vprašanje ali je smiselno iti v zakonsko zvezo brez vedenja kako spolnost funkcionira in concreto ...

Ob besedi "izkušnje" jaz ne pojmujem 100 črtic za pasom (imena črtic, feelingov ... pa se ne spominjam) - izkušnja je nekaj kar izkusiš, spolnosti pač ne moreš "izkusiti", če se akta niti ne spomniš.

Po drugi strani pa se sprašujem kako bi spolnost in dojemanje spolnosti zgledalo v družbi, ki ne bi glorificirala fast food izkušenj, sexa za eno noč, zvez, ki trajajo dokler se "med ne poliže". (pri čemer taka družba teh vez ne bi obsojala, ampak bi le preferirala zavestno stopanje v medosebne odnose) ... any ideas?

V bistvu potrošništvo temelji na nesrečnih in neukoreninjenih ljudeh ... srečni ljudje so slabi potrošniki, ker ne skušajo svoje nesreče skompenzirati s potrošnjo ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #242 - 06.09.2005 at 13:22:01
 
sinjeoka wrote on 06.09.2005 at 12:43:08:
s tem se pa jaz ne morem strinjati. SSKJ je monistična biblija vrhunskih strokovnjakov s področja slovenskega jezika in zato lahko služi kot argument moči.



Pri nastajanju SSKJ sodelujejo vsi vrhunski strokovnjaki z vseh področij, čeprav organizacijsko glavnino vzamejo nase tisti s področja Slovenščine.

Vidim pa, da je za nekatere bolj prosto lebdeče dušice zelo moteče, če jih kdo povpraša po pomenu besed, katere so papagajsko pobrali od kdovekje in jih preprosto uporabljajo brez zavesti o njihovem pomenu - povsem nereflektirano, ker pač "pametno" zvenijo. Najbolj zanimivo pa je, da se vse skupaj samo še preseli naprej - in seveda je največji nepridiprav na koncu tisti, ki opozarja na protislovja in napake.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #243 - 06.09.2005 at 13:32:00
 
t wrote on 06.09.2005 at 13:22:01:
Pri nastajanju SSKJ sodelujejo vsi vrhunski strokovnjaki z vseh področij, čeprav organizacijsko glavnino vzamejo nase tisti s področja Slovenščine.

Vidim pa, da je za nekatere bolj prosto lebdeče dušice zelo moteče, če jih kdo povpraša po pomenu besed, katere so papagajsko pobrali od kdovekje in jih preprosto uporabljajo brez zavesti o njihovem pomenu - povsem nereflektirano, ker pač "pametno" zvenijo. Najbolj zanimivo pa je, da se vse skupaj samo še preseli naprej - in seveda je največji nepridiprav na koncu tisti, ki opozarja na protislovja in napake.



uživajte!



zato ker zagovarjamo open code in se ne pustimo ukalupiti stroki - ker pač ukalupljena stroke = dogma

itak  Roll Eyes
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #244 - 06.09.2005 at 13:43:38
 
sinjeoka wrote on 06.09.2005 at 13:32:00:
zato ker zagovarjamo open code in se ne pustimo ukalupiti stroki - ker pač ukalupljena stroke = dogma



Tu se itaq strinjam, čeprav je o dogmatičnosti SSKJ-ja težko govoriti, če pogledamo kriterije, po katerih nastaja, saj gre bolj za popis besed in različnih uporab, kot pa za zapovedovanje.
Je pa seveda dobro (neodvisno) tretje mnenje, ki pomaga določene debate spraviti na bolj realna tla, oziroma na nivo, kjer se vsaj približno ve, o čem govorimo.



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #245 - 06.09.2005 at 17:16:51
 
Quote:
Bamby, Lilith in vsi ostali. Te je tip človeka, s katerim se ne da pogovarjati, ker je nesposoben za pravi pogovor, ke se je z njim mogoče pogovarjati le, če se z njim v celoti strinjamo. Dokler se na vse, kar te pove, odzivamo pritrjevalno, mu beseda teče kot naoljena, in če ga pustimo v svoji vzhičenosti, ne bo sogovorniku očital raznih brezpredmetnih floskul, kot je nepismenost, tako kot tega ne počne, recimo, pri raznih navijaških "vrtečih se kuzlah v kišti", ki krmijo njegovo samovšečnost in istočasno manipulirajo z njim z vzkliki: "Naš vodja, naš leader, naš Fihrer!" Zato bi težko takemu človeku dopovedal, da se ne pogovarja, ampak pase svoj ego, saj ga tvoj odgovor sploh ne zanima, ker mu je mnogo ljubša retorična onanija in besedno posiljevanje sogovornika.

T, namen SSKJa ni, da z njim upravljaš kot (SS)KJ ali esesovec.


in pa seveda ne pozabimo"grulečih se svinj, ki se skrivajo v anonimnih svinjakih", ki prikimavajo in ližejo rit Bambyju... Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #246 - 06.09.2005 at 17:23:36
 
Quote:
in pa seveda ne pozabimo"grulečih se svinj, ki se skrivajo v anonimnih svinjakih", ki prikimavajo in ližejo rit Bambyju... Grin



tole je pa definitivno vredno quota - že zato, ker mi je dotična oseba očitala visok nivo komunikacije, ko je bil imenovan za Tunčka Calvo  Grin

(glede na to, da spadam med ljudi,ki ne jedo rib niti pod razno, vseeno mislim, da je Tunček kalvo bolj apetitlich kot bambijeva rit)  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #247 - 06.09.2005 at 18:05:04
 
To je tisto, ko si 1x napisala, da s(m)o te forumčani sprva zavračali, zdaj pa ti vedno bolj prisluhnejo.

Evo, kje se pozna tvoj vpliv.

Bravo. Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #248 - 06.09.2005 at 18:10:54
 
jest si bom pa to kr nekam zapisala. 6.9.2005 - dan ko sta se sinja pa t v nečem vsaj napol strinjala - magic day prov zares Grin :1
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #249 - 06.09.2005 at 18:24:37
 
Tole sem napisal pred 3 dnevi pa sem si potem (zaradi ostrine napisanega) premislil, da bi objavil. Sedaj je Iga dokazal, da si tega ni zaslužil.

Quote:
Hvala, bamby. Zelo lepo si mi pokazal, da s tabo nima smisla izgubljat časa.


In zakaj si potem izgubljal čas?

Quote:
Čreda? Katera čreda? Jaz ne pripadam nobeni čredi.


Čredi nesramnih administratorjev!!! S t-jem sta iz iste črede administratorjev, se verjetno tudi osebno poznata, kot verjetno vsi administratorji in čreda mora držati skupaj tudi če se vsi ne strinjajo med seboj. To je pač naravna zakonitost črede.

Quote:
In tudi nimam namena branit t-ja. Saj ni nič storil takega, da bi ga bilo treba branit.


Aha, torej ni še nikogar ubil?, da bi ga bilo potrebno braniti

Quote:
Se mi ne ljubi zdaj odpirat še tisti topic o oktoberski revoluciji in prebirat tvoje in Sinjine manipulacije.


Nadaljuješ z nesramnostmi. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Administratorji prav zaslužite posebno temo. Polpismeni bamby te bo popravil: ne napiše se  “oktoberski” ampak “oktobrski”.

Quote:
Tule včasih kaj preberem, pisat se mi preveč ne da. Zakaj ne? Ker vsako pisanje manipulatorji sprevržete in potem manipulirate. Zadnje čase se odzovem le na kakšno manipulacijo (laž?) Sinjeoke.


NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME!!!

Quote:
Nazadnje tisto, ko je v topicu o Telekomu trdila, da še niso nikoli izplačali devidend. Nato se je vlekla ven z vsemi sredstvi.


Navedel si samo en domneven primer manipulacije.  Kje je LINK???????
IN KAKO VEŠ, DA JE  MANIPULIRALA, mogoče samo ni vedela ali pa je imela celo prav, NIČ NISI DOKAZAL ampak samo nadaljuješ z obrekovanjem. Za mene pa nisi navedel niti enega samega primera. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME ali bolje kar s foruma saj si čisto običajen obrekovalec in kar je še posebej sramotno si celo eden izmed ADMINISTRATORJEV TEGA FORUMA!!!

Quote:
Aja, kadarkoli kaj napišem, za mnenje ne sprašujem gapeta ali t-ja. Ali ti sprašuješ Sinjo? Deluješ namreč kot njen psiček.


Od kod ti pa sedaj ta nesramna neumnost? Na SD sem od cca 2,5 leti nazaj in sem dosedaj napisal “samo” nekaj malega čez 100 postov za razliko od drugih katerih številke se vijejo v tisoče. sinjeoki sem namenil do sedaj en sam post in ona meni tudi samo enega. Od kod ti potem taka teleološka nostradamovska sklepanja. Kompleks majnvrednosti?? Sem opazil, da v debatah sinjeoki niste kos, ker je od vas mnogo pametnejša, bolj inteligentna in bolj razgledana in to je izgleda tista stvar, ki te(vas) resnično moti. Kakorkoli, si mi pa dal kompliment, čeprav se tega ne zavedaš in tega seveda nisi hotel. Ti si želel samo lepiti etikete (igino rdeče iskanje “razrednega sovražnika”) po načelu: “MI smo pravi ONI drugi pa ne, MI smo pametni ONI drugi pa ne, MI smo svobodni, ONI drugi pa ne, ki so samo ovce, ki morajo spraševati gospodarja za mnenje.”

Bolje psiček pametnemu gospodarju kot gospodar nesramnemu bedaku..

Quote:
A si na glavo padel? A ne ločeš več črno od belega? A sem kje omenil, da ima vrtenje zemlje kakršno koli zvezo z njeno obliko. Hotel sem ti povedati, da se zemlja vrti(saj se, a ne?) , pa čeprav ti še toliko nakladaš o manjku 43 kilometrov.


Oponiral si na vsej črti, torej je jasno razvidno zakaj si omenil vrtenje.A lažeš? Ali samo manipuliraš? Ali se samo sprenevedaš? Teh 43 km, o manjku polarnega premera zemlje napram ekvatorskem, sem samo omenil in nisem prav nič nakladal (poglej v enciklopedijo predno nakladaš).

Quote:
Aja, kje si videl, da mi je t idol? V svoji prenapeti in oholi betici? V bistvu se s t-jem strinjam v dokaj malo stvareh. P večini pa ga niti ne berem, ker me filozofija ne vleča najbolj. Sem bolj praktik.


Moja ohola betica dokazuje svoje trditve za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In moja ohola betica ponavadi dokazuje istočasno s podanimi trditvami za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In kolikokrat si se oglasil v tej temi?? In zakaj ravno takrat, ko sem podal prvi argumentirani prispevek na temo LAŽ, ki je pobijala ravno t-jeve navedbe. Si hinavec kajne? hinavec praktik. Ne bereš t-ja (ponavadi) sedaj pa si ga bral (po navadi), slučajno kaj? (po navadi). Hinavec praktik (po navadi).

Quote:
Lepo se imej, bamby, pa pazi na cesti, ko kolesariš, da te kakšen divjak ne zbije, ker so jih naše ceste prepolne.LP Iga


HINAVEC!!
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #250 - 06.09.2005 at 18:44:21
 
Bamby wrote on 06.09.2005 at 18:24:37:
Tole sem napisal pred 3 dnevi pa sem si potem (zaradi ostrine napisanega) premislil, da bi objavil. Sedaj je Iga dokazal, da si tega ni zaslužil.


In zakaj si potem izgubljal čas?


Čredi nesramnih administratorjev!!! S t-jem sta iz iste črede administratorjev, se verjetno tudi osebno poznata, kot verjetno vsi administratorji in čreda mora držati skupaj tudi če se vsi ne strinjajo med seboj. To je pač naravna zakonitost črede.



Aha, torej ni še nikogar ubil?, da bi ga bilo potrebno braniti


Nadaljuješ z nesramnostmi. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Administratorji prav zaslužite posebno temo. Polpismeni bamby te bo popravil: ne napiše se  “oktoberski” ampak “oktobrski”.


NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME!!!


Navedel si samo en domneven primer manipulacije.  Kje je LINK???????
IN KAKO VEŠ, DA JE  MANIPULIRALA, mogoče samo ni vedela ali pa je imela celo prav, NIČ NISI DOKAZAL ampak samo nadaljuješ z obrekovanjem. Za mene pa nisi navedel niti enega samega primera. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME ali bolje kar s foruma saj si čisto običajen obrekovalec in kar je še posebej sramotno si celo eden izmed ADMINISTRATORJEV TEGA FORUMA!!!


Od kod ti pa sedaj ta nesramna neumnost? Na SD sem od cca 2,5 leti nazaj in sem dosedaj napisal “samo” nekaj malega čez 100 postov za razliko od drugih katerih številke se vijejo v tisoče. sinjeoki sem namenil do sedaj en sam post in ona meni tudi samo enega. Od kod ti potem taka teleološka nostradamovsko sklepanja. Kompleks majnvrednosti?? Sem opazil, da v debatah sinjeoki niste kos, ker je od vas mnogo pametnejša, bolj inteligentna in bolj razgledana in to je izgleda tista stvar, ki te(vas) resnično moti. Kakorkoli, si mi pa dal kompliment, čeprav tega ne zavedaš in tega seveda nisi hotel. Ti si želel samo lepiti etikete (igino rdeče iskanje “razrednega sovražnika”) po načelu: “MI smo pravi ONI drugi pa ne, MI smo pametni ONI drugi pa ne, MI smo svobodni, ONI drugi pa ne, ki so samo ovce, ki morajo spraševati gospodarja za mnenje.”

Bolje psiček pametnemu gospodarju kot gospodar nesramnemu bedaku..


Oponiral si na vsej črti, torej je jasno razvidno zakaj si omenil vrtenje.A lažeš? Ali samo manipuliraš? Ali se samo sprenevedaš? Teh 43 km, o manjku polarnega premera zemlje napram ekvatorskem, sem samo omenil in nisem prav nič nakladal (poglej v enciklopedijo predno nakladaš).


Moja ohola betica dokazuje svoje trditve za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In moja ohola betica ponavadi dokazuje istočasno s podanimi trditvami za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In kolikokrat si se oglasil v tej temi?? In zakaj ravno takrat, ko sem podal prvi argumentirani prispevek na temo LAŽ, ki je pobijala ravno t-jeve navedbe. Si hinavec kajne? hinavec praktik. Ne bereš t-ja (ponavadi) sedaj pa si ga bral (po navadi), slučajno kaj? (po navadi). Hinavec praktik (po navadi).


HINAVEC!!


Exo, jel's to ti?  Shocked Shocked

...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #251 - 06.09.2005 at 20:21:51
 
X wrote on 06.09.2005 at 18:05:04:
To je tisto, ko si 1x napisala, da s(m)o te forumčani sprva zavračali, zdaj pa ti vedno bolj prisluhnejo.

Evo, kje se pozna tvoj vpliv.

Bravo. Grin Grin


vedno znova dol padem, ko vidim s kakšno zavzetostjo prebereš ves crap, ki ga napišem  Wink

pa ne samo ti
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #252 - 06.09.2005 at 20:46:49
 
Bamby wrote on 06.09.2005 at 18:24:37:
Tole sem napisal pred 3 dnevi pa sem si potem (zaradi ostrine napisanega) premislil, da bi objavil. Sedaj je Iga dokazal, da si tega ni zaslužil.


In zakaj si potem izgubljal čas?


Čredi nesramnih administratorjev!!! S t-jem sta iz iste črede administratorjev, se verjetno tudi osebno poznata, kot verjetno vsi administratorji in čreda mora držati skupaj tudi če se vsi ne strinjajo med seboj. To je pač naravna zakonitost črede.



Aha, torej ni še nikogar ubil?, da bi ga bilo potrebno braniti


Nadaljuješ z nesramnostmi. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Administratorji prav zaslužite posebno temo. Polpismeni bamby te bo popravil: ne napiše se  “oktoberski” ampak “oktobrski”.


NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME!!!


Navedel si samo en domneven primer manipulacije.  Kje je LINK???????
IN KAKO VEŠ, DA JE  MANIPULIRALA, mogoče samo ni vedela ali pa je imela celo prav, NIČ NISI DOKAZAL ampak samo nadaljuješ z obrekovanjem. Za mene pa nisi navedel niti enega samega primera. NE LJUBI SE TI  DOKAZOVATI, LJUBI SE TI PA OBREKOVATI, in to sedaj počneš ponovno. Začni dokazovati svoje trditve ALI PA SE SPELJI S TE TEME ali bolje kar s foruma saj si čisto običajen obrekovalec in kar je še posebej sramotno si celo eden izmed ADMINISTRATORJEV TEGA FORUMA!!!


Od kod ti pa sedaj ta nesramna neumnost? Na SD sem od cca 2,5 leti nazaj in sem dosedaj napisal “samo” nekaj malega čez 100 postov za razliko od drugih katerih številke se vijejo v tisoče. sinjeoki sem namenil do sedaj en sam post in ona meni tudi samo enega. Od kod ti potem taka teleološka nostradamovska sklepanja. Kompleks majnvrednosti?? Sem opazil, da v debatah sinjeoki niste kos, ker je od vas mnogo pametnejša, bolj inteligentna in bolj razgledana in to je izgleda tista stvar, ki te(vas) resnično moti. Kakorkoli, si mi pa dal kompliment, čeprav se tega ne zavedaš in tega seveda nisi hotel. Ti si želel samo lepiti etikete (igino rdeče iskanje “razrednega sovražnika”) po načelu: “MI smo pravi ONI drugi pa ne, MI smo pametni ONI drugi pa ne, MI smo svobodni, ONI drugi pa ne, ki so samo ovce, ki morajo spraševati gospodarja za mnenje.”

Bolje psiček pametnemu gospodarju kot gospodar nesramnemu bedaku..


Oponiral si na vsej črti, torej je jasno razvidno zakaj si omenil vrtenje.A lažeš? Ali samo manipuliraš? Ali se samo sprenevedaš? Teh 43 km, o manjku polarnega premera zemlje napram ekvatorskem, sem samo omenil in nisem prav nič nakladal (poglej v enciklopedijo predno nakladaš).


Moja ohola betica dokazuje svoje trditve za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In moja ohola betica ponavadi dokazuje istočasno s podanimi trditvami za razliko od tvoje (TA PRAVE betice). In kolikokrat si se oglasil v tej temi?? In zakaj ravno takrat, ko sem podal prvi argumentirani prispevek na temo LAŽ, ki je pobijala ravno t-jeve navedbe. Si hinavec kajne? hinavec praktik. Ne bereš t-ja (ponavadi) sedaj pa si ga bral (po navadi), slučajno kaj? (po navadi). Hinavec praktik (po navadi).


HINAVEC!!


Bamby, ko že ravno tako na debelo očitaš slovnične napake,

Quote:
Aha, torej ni še nikogar ubil?, da bi ga bilo potrebno braniti


vprašaj se piše na koncu stavka.

In ti mi zdaj pišeš, da bi imel linke? A misliš, da imam toliko časa, da se bom prebijal skozi razne topice(beri Oktobrska revolucija, Telekom) in iskal tvoje in Sinjine šmorne? A si na glavo padel?

Govoriš o hinavščini. Rajši to povej tvojim ritoliznikom, ki se skrivajo v anonimi in ti lezejo v rit.

Ja res si z nickom bamby napisal bolj malo postov, si jih pa verjetno pod kakšnim drugim nickom več...to ni trditev, so le moji pomisleki, da ne boš spet kaj nakladal o lažnih trditvah. 8) Grin

Da Sinja nekaj ne bi vedela. Sinja ja vse ve. Roll Eyes Poglej si topic o telekomu. Linka ti pa ne bom iskal. Nisi takšen kaliber, da bi se zate trudil s tem.

Ja kaj pa ti beda počneš drugega, kot da prebiraš poste in potem ne debatiraš, ampak seciraš. In hočeš dokazovati svoj absolutni prav.

Ja res ne prebiram t-jevih postov toliko, si p z zanimanjem preberem, kadar se oglasiš ti s svojimi bedarijami in te t vedno tako elegantno popapca za malico. Ti pa potem pišeš v meglo zavita nakladanja, da se človek res lahko nasmeji.

Saj veš, kdo je začel z nesramnostjo. Ti s svojo kuzlo v košari, še prej pa Sinja z tunino...

Hinavec pa ti je na voljo tudi za srečanje v živo. Ker jaz se ne skrivam za ničemer. Ali se ti?


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #253 - 06.09.2005 at 20:49:21
 
sinjeoka wrote on 06.09.2005 at 17:23:36:
tole je pa definitivno vredno quota - že zato, ker mi je dotična oseba očitala visok nivo komunikacije, ko je bil imenovan za Tunčka Calvo  Grin

(glede na to, da spadam med ljudi,ki ne jedo rib niti pod razno, vseeno mislim, da je Tunček kalvo bolj apetitlich kot bambijeva rit)  Wink


No ja, če si ti bila guest SSKJ, se moram popravit. Torej bamby je tvoj ritoliznik.  Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Zoran Kanduč - Onkraj zločina in kazni
Reply #254 - 06.09.2005 at 21:04:06
 
Quote:
No ja, če si ti bila guest SSKJ, se moram popravit. Torej bamby je tvoj ritoliznik.  Grin



kaj vse sem jaz  Roll Eyes Roll Eyes  Shocked

za Telekom pa mi nisi ravno pojasnil, zakaj imate tako bleščeče dividende
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 15 16 17 18 19 ... 33