Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 13081 times)
brb04vrha
Guest




Re: Zalezovalci
Reply #30 - 13.04.2005 at 20:43:09
 
Zdaj pa eno navadno vprašanje – Vi, kateri ste odgovarjali na to temo o zalezovalcih, ali ste sploh brali kaj piše "Lilith" ? Mislim, ste prebrali kaj piše ?

Aren't.

Pa začnimo še enkrat, pa samo te "exotic wordings" njene, seveda.

Poglejmo : Lilith wrote on 13.04.2005 at 08:17:35:
Jaz sem v življenju na ta račun že nekajkrat zamenjala telefonsko, ampak to je tudi vse, kar sem pripravljena storiti. Vse ostalo bi reševala z neposrednim kontaktom v smislu poslati kroglo v koleno nadlegovalca (če ne bi zaleglo, pa še malenkost više in bolj proti sredini) - v mlajših letih pa sem dotičnim primerkom poslala pobrite tipe z basebolsko palico - in povem vam, zaleglo je.
Ker jaz osebno veliko raje tvegam en tak acting out, ko se nadlegovalcu morda celo utrga, kot pa da bi morala bežat iz svojega življenja.


Lepi izrazi, kar krogle, pobrite tipe, palice…..Ni kaj, interesantno.
Poznaš tisto, vse se vrne.

You brag about beautiful things.

Lilith wrote on 13.04.2005 at 09:48:40:
Kaj pa zaščita malih ljudi - konkretno, kaj če bi se tebi zgodilo?


Neumno sklepanje. Če čebula nebi imela »če« bi bila…………..BULA.

Lilith wrote on 13.04.2005 at 10:57:35:
Vedno znova pozabljam, da sem na forumu, ki smatra, da so si žrtve nasilja same krive.
Torej vsi posiljeni, pretepeni, zalezovani ljudje - sprijaznite se, ker ste si SAMI krivi
. Roll Eyes??? Lips Sealed


Žalostno….žališ forum in ljudi na forumu. Zate so najbrž vsi pokvarjenci, razen tebe......

You are souch. But are not you guilty. It is others.

Lilith wrote on 13.04.2005 at 11:29:25:
Ja, ampak prej si na podoben način odgovarjal, ko si za iztočnico vzel moje vprašanje, kaj pa v primeru, ko se nasilje zgodi malemu človeku.
A boš sebe, svoje starše, prijatelje...tud odpravil na način "prav ti je, kaj pa si vlekel pozornost nase".
V bistvu me bolj zanima, kako bi se ti rešil zalezovalca, pa kaj misliš, da takemu v glavi dogaja.


Kakšnemu malemu človeku ? Kdo bo naprimer tebe zalezoval ? Samo vprašam ?

Lilith wrote on 13.04.2005 at 16:23:17:
Koliko od vas bi se pustilo tak zjebat, da bi se kar mogli odselit. Mislim, a si predstavljate sploh razsežnosti te muke za nič hudega slutečo žrtev (pa ne mi več o tem, da si je žrtev sama kriva, ok? malo empatije do žrtev na tem forumu tud ne bi škodilo Tongue). Ne, brez heca, a si lahk to predstavljate? Shocked
Naj me vrag pocitra, če bi se kar tak zlepa pustila preganjat. Angry Pa pravosodni sistem ti kako ne more nič pomagat. Saj potem človeku ne preostane drugega kot vrnit nasilje z nasiljem - al kaj???


Nasilje ustvarja novo nasilje. Si pozabila !!!


Lilith wrote on 13.04.2005 at 16:38:46:
A ti bi se mu pustil zajebavat al kako???


Zajebavat ! Če te kdo "zajebava" si to privlečeš čisto sam.

Lilith wrote on 13.04.2005 at 16:54:47:
Je vprašanje, koliko si sposoben stvari od blizu pogledat v situaciji, ko si prestrašen. Pa ko ti nemoč sistema, da bi te zaščitil pred vdori v tvoj intimni prostor, še ojačuje občutke lastne ogroženosti. (preprosta logika: ne zmoreš se zaščitit, se obrneš na sistem - te ne zmore zaščitit - pol imaš na izbiro boj al pa beg...da se selit ne mislim, sem pa že povedala). Meni v takšni situaciji dejstvo, da je zalezovalec shizofrenik, ziher ne bi sočutja vzbudilo, ampak bi me še bolj prestrašilo.


Ti si pa zelo ogrožena. Sklepam po tvojem pisanju.

Besedni zaklad imaš pa dober, wery good.

In tukaj je vso njeno "prijateljsko" sovraštvo opisano samo v tej temi.

In kaj pove ?

Kakšno je že tisto reklo, beremo in ne vemo kaj beremo.

Samo da se nekaj piše.

In odprimo novo temo. O SOVRAŠTVU.

We agre ??!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zalezovalci
Reply #31 - 13.04.2005 at 21:04:53
 
Quote:
In odprimo novo temo. O SOVRAŠTVU.

We agre ??!!!


Kaj ko bi se raje pogovorili o debelinku, ki me (še vedno Roll Eyes ) zalezuje?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zalezovalci
Reply #32 - 13.04.2005 at 21:14:44
 
Quote:
Zdaj pa eno navadno vprašanje – Vi, kateri ste odgovarjali na to temo o zalezovalcih, ali ste sploh brali kaj piše "Lilith" ? Mislim, ste prebrali kaj piše ?

Aren't.

Pa začnimo še enkrat, pa samo te "exotic wordings" njene, seveda.

Poglejmo :

Lepi izrazi, kar krogle, pobrite tipe, palice…..Ni kaj, interesantno.
Poznaš tisto, vse se vrne.

You brag about beautiful things.


Neumno sklepanje. Če čebula nebi imela »če« bi bila…………..BULA.


Žalostno….žališ forum in ljudi na forumu. Zate so najbrž vsi pokvarjenci, razen tebe......

You are souch. But are not you guilty. It is others.


Kakšnemu malemu človeku ? Kdo bo naprimer tebe zalezoval ? Samo vprašam ?


Nasilje ustvarja novo nasilje. Si pozabila !!!



Zajebavat ! Če te kdo "zajebava" si to privlečeš čisto sam.


Ti si pa zelo ogrožena. Sklepam po tvojem pisanju.

Besedni zaklad imaš pa dober, wery good.

In tukaj je vso njeno "prijateljsko" sovraštvo opisano samo v tej temi.

In kaj pove ?

Kakšno je že tisto reklo, beremo in ne vemo kaj beremo.

Samo da se nekaj piše.

In odprimo novo temo. O SOVRAŠTVU.

We agre ??!!!


Torej si na koncu ugotovil(a), da žemlja ni beli kruh, ali pa še vedno dvomiš? Kakšno težavo imaš? Kaj si pa zdaj ti to spisal(a), sam Bog ne ve....  Še bom jaz malo angleških besed uporabil: What is your point?
???




Back to top
 
 
IP Logged
 
wunmi
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: Zalezovalci
Reply #33 - 13.04.2005 at 22:07:54
 
No jaz sem imela en tak ne preveč hud primer. Večkrat je nekdo klical po telefonu - jaz se oglasim pa ene dvakrat rečem prosim, pa nič. Pa odložim.
Šlo je za enega starejšega soseda v bloku starega po moji oceni 50-60 let. Človek je večinoma sam celi dan pa razmišlja glede na svojo pamet in domišljijo.Sina je velikokrat ustavil v bloku pa mu dajal sladkarije in sadje. Tudi na zvonec  je velikokrat pritisnil in je bil nadležen - verjetno se je hotel pogovarjat. Po tem so sledila snobovska pisma, pa telefonski klici  kmalu za tem ko sem prišla iz službe domol.  Do takrat, ko sem videla na kateri mlin voda teče  sem vse poskušala uredit  na dokaj prijazen - sosedski način. Kasneje  pa sem  morala krepko povzdignit glas in to večkrat - nasula sem ga kar pošteno. No še se srečamo v bloku - zdej za enkrat je  mir .

Verjetno čuti ta tvoj zalezovalec tvoj notranji strah do njega, in verjetno je ravno to pogoj da ti sledi. V svoji notranjosti moraš zgraditi trdnost do te mere, da se mogoče srečata iz oči v oči in ga vprašaš kaj hoče in naj te pusti pri miru drugače ga boš prijavila policiji.

Še en primer:
Kod otroci smo se podili po ulici kjer se hiše nahajajo na zgornjij in spodnji strani ceste - domače ulice. Pa smo imeli soseda, ki ga je rad vsak dan mal preveč popil in včasih je  nekaterim otrokom fizično težil - vzel kolo, vrgel sekiro za mulcem( jaz sem se enkrat polulala, ko nama je z bratom kolo vzel). Leta so minevala, otroci smo zrasli in imamo že svoje otroke. Naši otroci so zdaj stari tam nekje, kod smo bili mi, ko nam je sosed težil. In zgodilo se je da je bil ta isti sosed spet slabe volje in mu otroški vrišč nikakor ni bil po godu in zgodilo se je da je grozil bratovim otrokom. Brat je šel na policijo in povedal zakaj se gre pa oni v takem primeru nč kej dost ne morjo so povedal. Stvar je vzel v svoje roke. S sosedom sta se enkrat srečala na cesti in so padale besede iz ene pa iz druge strani, marsikateri sosed pa je poslušal. Bla je ognjena beseda. Brat stopi k njemu in mu reče na štiri oči: če ne boš pustil mojih otrok pri miru, da se vozijo nemoteno s kolesi po cesti te bom počakal enkrat na samem in te bom nabel da bodo kosti škripale.Po tem je mir.

Povedala bi ti rada, da se  zadeva prične in tudi konča. V sebi boš morala zgraditi to MOČ, da jo prerasteš in da pokažeš da si močnejša od zalezovalca. Kako boš to storila boš sama našla najboljši odgovor za to, pa mogoče čeprav s pomočjo  ljudi , ki se na te zadeve spoznajo. To je tvoja izkušnja  in sama moraš poiskati odgovor na to.
Upam, da  sem ti dodala kamenček k mozaiku.  

Pozdravček!      Wunmi

POWER,POWER,POWER,MOČ,MOČ,MOČ,POWER,POWER,POWER
Back to top
 
 
IP Logged
 
brb04vrha
Guest




Re: Zalezovalci
Reply #34 - 13.04.2005 at 22:10:19
 
Lilith wrote on 13.04.2005 at 21:04:53:
Kaj ko bi se raje pogovorili o debelinku, ki me (še vedno Roll Eyes ) zalezuje?


We can talk........

Torej, te nekdo "zalezuje" Potem nisi neka "navadna" oseba !!!

Napiši malo, kako izgleda to zalezovanje.

This is conversations worthily.

Interestingly.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zalezovalci
Reply #35 - 14.04.2005 at 00:03:54
 
Quote:
We can talk........

Torej, te nekdo "zalezuje" Potem nisi neka "navadna" oseba !!!

Napiši malo, kako izgleda to zalezovanje.

This is conversations worthily.

Interestingly.



aha, sedaj pa se mi je posvetilo, kateri naj bi bil ti, ko se pretvarjaš in govoriš v tej polomljeni angleščini. Očitno si moral dobiti hud pretres možganov. Te je kdo po glavi udarjal, pa še so sedaj vidne posledice, očitno ti gre hudo na slabše. Daj, lepo prosim, preberi se še 1x, kako si zatežil zgoraj Lilith s stvarjo, ki nima nobene povezave s temo, kot da se ti je malo zmiksalo. Klinkeri ti očitno ne delajo dobro, ker več kot očitno nisi " pri čisti". O čem govoriš in zakaj težiš ljudem?  Takega sranja, kot si ga ti zgoraj spisal, že dolgo nisem videl....  Veš, kam se obrniti po pomoč, zato lepo prosim ne teži. Razumeš?

Poglej kaj si napisal na topik, kjer je govor o zalezovanju:


Quote:
i si pa zelo ogrožena. Sklepam po tvojem pisanju.

Besedni zaklad imaš pa dober, wery good.

In tukaj je vso njeno "prijateljsko" sovraštvo opisano samo v tej temi.

In kaj pove ?

Kakšno je že tisto reklo, beremo in ne vemo kaj beremo.  

Samo da se nekaj piše.

In odprimo novo temo. O SOVRAŠTVU.

We agre ??!!!



Zgoraj si dokazal, da si hudo zablojen. Zato prosim svoje monologe ohrani zase, ker je nekaj hudo narobe s tabo....



???
Back to top
 
 
IP Logged
 
brb04vrha
Guest




Re: Zalezovalci
Reply #36 - 14.04.2005 at 12:56:25
 
exodus wrote on 14.04.2005 at 00:03:54:
aha, sedaj pa se mi je posvetilo, kateri naj bi bil ti, ko se pretvarjaš in govoriš v tej polomljeni angleščini. Očitno si moral dobiti hud pretres možganov. Te je kdo po glavi udarjal, pa še so sedaj vidne posledice, očitno ti gre hudo na slabše. Daj, lepo prosim, preberi se še 1x, kako si zatežil zgoraj Lilith s stvarjo, ki nima nobene povezave s temo, kot da se ti je malo zmiksalo. Klinkeri ti očitno ne delajo dobro, ker več kot očitno nisi " pri čisti". O čem govoriš in zakaj težiš ljudem?  Takega sranja, kot si ga ti zgoraj spisal, že dolgo nisem videl....  Veš, kam se obrniti po pomoč, zato lepo prosim ne teži. Razumeš?

Poglej kaj si napisal na topik, kjer je govor o zalezovanju:

Zgoraj si dokazal, da si hudo zablojen. Zato prosim svoje monologe ohrani zase, ker je nekaj hudo narobe s tabo....
???


Vroči, ohladi se. Je kdo tebe kaj vprašal, je kdo tebe kaj žalil ( si mogoče našel kakšno osebno žalitev ) ali nasplošno žalitev ?

In kje vidiš žalitev Lilith v tem prispevku, kjer sem quotal ?

Pojdi še enkrat v osnovno šolo, od začetka, naj te naučijo brati in logično sklepati.

Quoti so nastali zato, ker je v njih nasilje, njeno nasilje.

I think, you are miserable.


Mogoče je zgoraj narobe zastavljeno vprašanje o zalezovanju.
We try otherwise : Kje te zasleduje, doma, v bloku/hiši ( kjer pač že živiš ) v službi ( če hodiš v službo ) po nakupih, v trgovinah, po restavracijah, lokalih...... ?
Kako ga opaziš, se ti pokaže, približa, te kdaj ogovori....in nazadnje, kako veš, da zalezuje tebe ?

Opravičilo vsem, če je kdorkoli prebral žalitev v teh prispevkih. To ni bil namen.

Thank you.

Lahko pa kontaktiraš na moj mail : HacEdin@tok-tok.com
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zalezovalci
Reply #37 - 14.04.2005 at 14:31:01
 
Quote:
Vroči, ohladi se. Je kdo tebe kaj vprašal, je kdo tebe kaj žalil ( si mogoče našel kakšno osebno žalitev ) ali nasplošno žalitev ?

In kje vidiš žalitev Lilith v tem prispevku, kjer sem quotal ?

Pojdi še enkrat v osnovno šolo, od začetka, naj te naučijo brati in logično sklepati.

Quoti so nastali zato, ker je v njih nasilje, njeno nasilje.

I think, you are miserable.


Mogoče je zgoraj narobe zastavljeno vprašanje o zalezovanju.
We try otherwise : Kje te zasleduje, doma, v bloku/hiši ( kjer pač že živiš ) v službi ( če hodiš v službo ) po nakupih, v trgovinah, po restavracijah, lokalih...... ?
Kako ga opaziš, se ti pokaže, približa, te kdaj ogovori....in nazadnje, kako veš, da zalezuje tebe ?

Opravičilo vsem, če je kdorkoli prebral žalitev v teh prispevkih. To ni bil namen.

Thank you.

Lahko pa kontaktiraš na moj mail : HacEdin@tok-tok.com



Lilith poznam osebno, zato mi ne nekaj bluziti, ker si več kot očitno prfukjen. Ne manipuliraj in ne bluzi, zato je najbolje, da zapreš gobec in spokaš - kratko in jedrnato!!! Spelji tja, kjer ti je mesto - še najbolje 2m pod zemljo, ker gnoj si in v gnoj se povrneš; pa še dobro delo boš naredil, ko boš črve nahranil.


Se najde tudi zdravilo za take smeti.... Ampak to zdravilo, ki ga imam v mislih, je zelo močno, tako da nazaj udari in pusti trajne stranske učinke, podobne skorbutu, ko ti zobje sami od sebe odpadejo, pa še zdravilo se samo razpošlje na dom, če nimaš nižjega IQ-ja od kure, potem veš, kaj imam v mislih. Ampak to ti ne bo pomagalo, ker si neozdravljivo bolan, zato še take vrste smeti kot si ti še za reciklažo niso dobre in je odstranitev pravšnja rešitev... Malo prostih asociacij, da ti bo kapnilo, kaj moraš storiti: vrv, co2, voda.... Vidiš koliko opcij imaš na razpolago, da končaš svojo mizero. Sicer pa "robustni komunalci" tule iz Ptuja tudi lahko poskrbijo, da odpatke odnesejo nazaj na smetišče, kjer jim je mesto, in jih zažgejo.

Vsakega čaka na koncu božja šiba - ti imaš lahko to srečo, da bo prišla še pred svojim časom.  Spokaj, da te tu gori več ne vidim! Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
brb04vrha
Guest




Re: Zalezovalci
Reply #38 - 14.04.2005 at 16:33:35
 
exodus wrote on 14.04.2005 at 14:31:01:
Lilith poznam osebno, zato mi ne nekaj bluziti, ker si več kot očitno prfukjen. Ne manipuliraj in ne bluzi, zato je najbolje, da zapreš gobec in spokaš - kratko in jedrnato!!! Spelji tja, kjer ti je mesto - še najbolje 2m pod zemljo, ker gnoj si in v gnoj se povrneš; pa še dobro delo boš naredil, ko boš črve nahranil.

Se najde tudi zdravilo za take smeti.... Ampak to zdravilo, ki ga imam v mislih, je zelo močno, tako da nazaj udari in pusti trajne stranske učinke, podobne skorbutu, ko ti zobje sami od sebe odpadejo, pa še zdravilo se samo razpošlje na dom, če nimaš nižjega IQ-ja od kure, potem veš, kaj imam v mislih. Ampak to ti ne bo pomagalo, ker si neozdravljivo bolan, zato še take vrste smeti kot si ti še za reciklažo niso dobre in je odstranitev pravšnja rešitev... Malo prostih asociacij, da ti bo kapnilo, kaj moraš storiti: vrv, co2, voda.... Vidiš koliko opcij imaš na razpolago, da končaš svojo mizero. Sicer pa "robustni komunalci" tule iz Ptuja tudi lahko poskrbijo, da odpatke odnesejo nazaj na smetišče, kjer jim je mesto, in jih zažgejo.

Vsakega čaka na koncu božja šiba - ti imaš lahko to srečo, da bo prišla še pred svojim časom.  Spokaj, da te tu gori več ne vidim! Angry


Vzeto na znanje Wink


Lepo izrazoslovje. To lepo pokaže, kdo si in kaj si v resnici.

Mislim, da se bova še gledala tukaj gori.

Grožnje, grožnje, same grožnje......le kam gre ta svet ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zalezovalci
Reply #39 - 14.04.2005 at 17:06:47
 
Quote:
Vzeto na znanje Wink


Lepo izrazoslovje. To lepo pokaže, kdo si in kaj si v resnici.

Mislim, da se bova še gledala tukaj gori.

Grožnje, grožnje, same grožnje......le kam gre ta svet ?



Vzeto na znanje

Na znanje mi lahko vzameš le tvojo mamico ali tvojo mlajšo sestro, po tamalem.

Lepo izrazoslovje.

Za izmečke je to prava poezija, ki prihaja iz mojih ust. Lahko ti še odpojem eno kitico, čeprav nimam posluha? A ni fajn, ko je nekdo tako nežen s tabo?

To lepo pokaže, kdo si in kaj si v resnici.

Več kot razvidno, po tvojem prvem prebranem postu. Samo da bi se pri tebi glasilo, koga ali kaj si? Človek zagotovo ne...

Mislim, da se bova še gledala tukaj gori.

Gledaš lahko kvečjemu sliko moje lepo poraščene riti in zraven mastrubiraš, v obraz zagotovo ne.

Grožnje, grožnje, same grožnje......le kam gre ta svet ?

Se tudi sam sprašujem, ko nas obkroža toliko norcev, ki so na prostosti in brez potrebnih medikamentov.


Torej še 1x, če si morda še gluh zraven in ne samo neumen: Spizdi dol, če pa ne, pa lahko še naprej vztrajaš v vlogi PIZDE, ki hodi na net preko proxyjev. Lahko pa te komot malo sfriziramo in popravimo grdo faco v par potezah. Ni problema, samo reči....  Bumbar!
Back to top
 
 
IP Logged
 
brb04vrha
Guest




Re: Zalezovalci
Reply #40 - 14.04.2005 at 17:40:12
 
exodus wrote on 14.04.2005 at 17:06:47:
Vzeto na znanje

Na znanje mi lahko vzameš le tvojo mamico ali tvojo mlajšo sestro, po tamalem.

Lepo izrazoslovje.

Za izmečke je to prava poezija, ki prihaja iz mojih ust. Lahko ti še odpojem eno kitico, čeprav nimam posluha? A ni fajn, ko je nekdo tako nežen s tabo?

To lepo pokaže, kdo si in kaj si v resnici.

Več kot razvidno, po tvojem prvem prebranem postu. Samo da bi se pri tebi glasilo, koga ali kaj si? Človek zagotovo ne...

Mislim, da se bova še gledala tukaj gori.

Gledaš lahko kvečjemu sliko moje lepo poraščene riti in zraven mastrubiraš, v obraz zagotovo ne.

Grožnje, grožnje, same grožnje......le kam gre ta svet ?

Se tudi sam sprašujem, ko nas obkroža toliko norcev, ki so na prostosti in brez potrebnih medikamentov.


Torej še 1x, če si morda še gluh zraven in ne samo neumen: Spizdi dol, če pa ne, pa lahko še naprej vztrajaš v vlogi PIZDE, ki hodi na net preko proxyjev. Lahko pa te komot malo sfriziramo in popravimo grdo faco v par potezah. Ni problema, samo reči....  Bumbar!



Lepi opisi nekega človeka Smiley

Res je veliko "norcev" brez potrebnih medikamentov okoli nas Wink Ti si prava pesniška duša.

Kako pa veš, da ima nekdo "grdo faco" ? Smiley

Kako pa veš, da je nekdo "bumbar" ?

Pa bi ti poslal sliko tvoje "poraščene riti" ? Cheesy Cheesy Cheesy

Kdo je človek, je pa tako razvidno iz postov Smiley

Nekaj me resnično zanima Smiley Zakaj toliko vroče krvi iz tvoje strani, če so pa bili predstavljeni samo quoti s katerimi se ni moč strinjati ?

To bizarre are people.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Zalezovalci
Reply #41 - 14.04.2005 at 19:21:32
 
Quote:
Lepi opisi nekega človeka Smiley

Res je veliko "norcev" brez potrebnih medikamentov okoli nas Wink Ti si prava pesniška duša.

Kako pa veš, da ima nekdo "grdo faco" ? Smiley

Kako pa veš, da je nekdo "bumbar" ?

Pa bi ti poslal sliko tvoje "poraščene riti" ? Cheesy Cheesy Cheesy

Kdo je človek, je pa tako razvidno iz postov Smiley

Nekaj me resnično zanima Smiley Zakaj toliko vroče krvi iz tvoje strani, če so pa bili predstavljeni samo quoti s katerimi se ni moč strinjati ?

To bizarre are people.




Prisiljeno smehljanje, ki prikriva veliko grenkobo - jaz bi se zelo zamislil, če bi bil v tvoji koži - verjetno bi se dol spravil - no, probaj, veliko ti bo lepše, pa še fajn kurijo v peklu, tako da si ni treba s sabo vzeti debelih oblačil, pa še okopal se boš lahko v ognjeni reki zlobe....  Tam so tvoji bratje, zato ne vem, kaj iščeš tukaj in Bogu čas kradeš? Očitno imaš časa na pretek, da cel dan ždiš tukaj na forumu in mi v svetlobni hitrosti odgovoriš.


Človek, ti si definitivno nor, in če noremu nekaj razlagaš, je jasno da ne zašteka, ker je nor - zato se zaman trudim, ko ti kaj razlagam - ampak fajn je, da se ti da točno in brez olepšav vedeti, kako govno od govna si. Agresor, ki se počuti žrtev, noro, za bruhat, nesnaga!!!! - volk, ki si misli, da je ovca. Ubogi revček mamini, se mi prav smiliš, da bom jokal zraven, ko pišeš manipulativne oslarije in se samemu sebi smiliš => in tipaš s svojimi manipulativnimi lovkami naokrog, kje bi zabil svoje strupene tentakle v človeško dušo - trebalo bi te z enim poštenim sunkom v glavo, po domače narezat, da bi se streznil in vsaj malo prišel k sebi, ker si drugega tako ne zaslužiš. Ampak hudič je v tem, ker ko bi 1x prišel k sebi, bi začel uporabljati mozek in razmišljati, to pa bi bil zate prehud udarec, tako, da razumem, da je to zate življenjskega pomena, da  živiš v laži. Ampak vedi, samega sebe je najtežje oziroma nemogoče prevarat - za laganje samemu sebi se plačuje najhujši možen davek - duševni davek. Takim ljudem tvojega kova pravimo manipulantivni duševni paraziti in niste vredni niti 1/2 p*** hladne H20 ali da bi te pes povcal.

Psihopat! Lepo te prosim, spravi se nekam in ne teži tu ljudem, ker te nihče ni želen, še manj pa si dobrodošel!!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Zalezovalci
Reply #42 - 14.04.2005 at 19:52:10
 
wunmi wrote on 13.04.2005 at 22:07:54:
Verjetno čuti ta tvoj zalezovalec tvoj notranji strah do njega, in verjetno je ravno to pogoj da ti sledi. V svoji notranjosti moraš zgraditi trdnost do te mere, da se mogoče srečata iz oči v oči in ga vprašaš kaj hoče in naj te pusti pri miru drugače ga boš prijavila policiji.


Povedala bi ti rada, da se  zadeva prične in tudi konča. V sebi boš morala zgraditi to MOČ, da jo prerasteš in da pokažeš da si močnejša od zalezovalca. Kako boš to storila boš sama našla najboljši odgovor za to, pa mogoče čeprav s pomočjo  ljudi , ki se na te zadeve spoznajo. To je tvoja izkušnja  in sama moraš poiskati odgovor na to.
Upam, da  sem ti dodala kamenček k mozaiku.  

Pozdravček!      Wunmi

POWER,POWER,POWER,MOČ,MOČ,MOČ,POWER,POWER,POWER


Mi je zelo všeč, kar si napisala,  tudi sama imam izkušnjo, da je odgovor ravno v moči -takšni in drugačni.

Kaj pa misliš o internetnih zalezovalcih? O "anonimnežih", ki se skrivajo za proxyji?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
wunmi
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: Zalezovalci
Reply #43 - 14.04.2005 at 20:27:48
 
ojla!

Kaj pa misliš o internetnih zalezovalcih? O "anonimnežih", ki se skrivajo za proxyji?

Glih prav čist jih ne razumem? Imajo pa v sebi eno močno agresijo pa bi blo verjetno dobr da je kje drugje izrazijo, mogoče v športu ali pa z dotično osebo na štiri oči ali pa kar sam s sabo  Angry Tongue Ne zdi se mi fer play, da na tak način izstopajo pa težijo ljudem, kar tko mal bluzi - buzi. Ne zdi se mi tut, da se ne legitimirajo kot ostali.
Mogoče so pa res posebneži na nek način, ki rabijo poseben pristop? Prah dvigajo brez zveze. Ko se ta prah poleže so prav oni tisti, ki so najbolj od prahu. To je dejstvo, ki se ga je treba zavedat - lohk pa gljih to hočejo.

Kdo bi vedu, le kdo?


Tale tvoj tigr je pa cool  Wink

Wunmi   8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Zalezovalci
Reply #44 - 15.04.2005 at 19:49:16
 
..zalezovalci = občudovalci?
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4