Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 11879 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Davek za pare, ki nimajo otrok?
Reply #45 - 15.07.2005 at 14:45:03
 
Svobodnjak wrote on 15.07.2005 at 13:22:23:
Hmm,
moje osebno razmišljanje glede davka na pare brez ootrok oz samske:

Tukaj se postavlja fprašanje komu je interes,da spostavi davek?

(mogoče multi nacionalkam,državnim lobijem itd..)

saj verjetno imajo premal denarja!

Sam,kot ekolog se zavedam,da je potebno število človeški živlenj zmanjšat.
In ne povečevta z tem ja tisti ko pa ste odgovorni,do lastnega živlenja in narave okrog sebe pa dajmo ga obdavčit!

Tako,da moj predlog je,ukinit vse dodatke ter,da ljudje prevzamejo vso odgovornost na to ali bodo imeli oteroke ali ne!
Ne pa ja imejmo otroke pa ni važn kje gdaj kako sam da so pa ni važn saj bo že kako!(saj bo država poskrbela zanje)inpotem so v družini prepiri kar pa vemo kako to vpliva na otroka!in kakšna je prihodnost takšnega otroka.



moje malenkostno mnenje ... da 1000 slovencev na leto več ne bo bistveno ogrozilo naravnega ravnovesja ... tovrstno ekologijo pa pojdi zganjat na Kitajsko ali Indijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
svobodnjak
Guest




Re: Davek za pare, ki nimajo otrok?
Reply #46 - 19.07.2005 at 10:54:30
 
sinjeoka wrote on 15.07.2005 at 14:45:03:
moje malenkostno mnenje ... da 1000 slovencev na leto več ne bo bistveno ogrozilo naravnega ravnovesja ... tovrstno ekologijo pa pojdi zganjat na Kitajsko ali Indijo


DODATEK!

1000 novih državljanov bo želelo avtomobile=1000 avtomobilov kol ton izpuha na leto bo to prineslo  vemo sami,

1000 novih državljanov,bo svoja stanovanja ali hiše zgardile na dosedaj še na nezazidljivih zemljiščih,

1000 novih državljanov bo jih verjetno vsaj še 80% mesojedih,da na njihov račun izgubljenih miljone živih bitij,da si nahranijo riti... itd

Sicer pa državna blaglinja bi naj slonela na kvaliteti prebivalcev in ne pa na kvantiteti-(da z zmanjšanjem števila prebivalcev dejansko porušimo sistem!ali ga res?je pa velik vprašaj!" nisem še dokončal študije)

Če pa pogledamo statistične podatke kdo največkrat dobiva otroške doklade,pa se tako in tako ve.

S tem bi dejansko počistili tla in naraslo bi število avtohtonih domorodcev.

Namerno sem uporabil besedo državljani in domorodci!

Da Sinjeoka sem na tvoji strani 1000 orginalnih domorodcev in stem za ohranitev narodne in kulturnega izročila.
Kadar bomo tolik zreli da bomo znali kulturo in naravo povezovati ne pa da sta to dve ločeni sferi.Katera žal druga podrejena prvi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Davek za pare, ki nimajo otrok?
Reply #47 - 19.07.2005 at 13:00:01
 
Svobodnjak wrote on 19.07.2005 at 10:54:30:
DODATEK!

1000 novih državljanov bo želelo avtomobile=1000 avtomobilov kol ton izpuha na leto bo to prineslo  vemo sami,

1000 novih državljanov,bo svoja stanovanja ali hiše zgardile na dosedaj še na nezazidljivih zemljiščih,

1000 novih državljanov bo jih verjetno vsaj še 80% mesojedih,da na njihov račun izgubljenih miljone živih bitij,da si nahranijo riti... itd


Ne skrbi, saj medtem jih bo vsaj 2000 umrlo, tako da ta prirastek ne bo tako ogrožujoč.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4