Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 
(Read 26670 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #195 - 11.02.2005 at 13:40:44
 
titud wrote on 11.02.2005 at 13:19:55:
Preveč je blo žrtvovanih generacij.  V bistvu glih dost, da bi se lahko iz tega naučl, da je je finta  konkurenčnosti v umetnosti  sobivanja/balansiranja in ne v igri na zmago/poraz, v kateri bo pol folka zmerom promoran vlečt drugo polovico za sabo (živo al pa v jame v pometano).    


pravila igre v življenju so zelo jasna, zmaga samo tisti (tista skupnost) ki je korak pred ostalimi, ki pravočasno zbalansira življenje (kar mu prinaša konkurenčne prednosti)

p.s. nobena generacija ni žrtvovana, generacije se žrtvujejo kar same (še posebej tiste, ki so konformistične v smislu linije najmanjšega odpora)

Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #196 - 11.02.2005 at 14:08:53
 
sinjeoka wrote on 11.02.2005 at 13:40:44:
pravila igre v življenju so zelo jasna, zmaga samo tisti (tista skupnost) ki je korak pred ostalimi, ki pravočasno zbalansira življenje (kar mu prinaša konkurenčne prednosti)


Ni mus. Skupnost zlahka razpade v imenu večje konkurečnosti posmeznika/posameznikov ali dela te skupnosti (generacije, ideloške skupine, v primeru bivše juge naroda na račun krovne države).    

Quote:
p.s. nobena generacija ni žrtvovana, generacije se žrtvujejo kar same (še posebej tiste, ki so konformistične v smislu linije najmanjšega odpora)


Ravno obratno: konformne generacije odžrejo  prihodnost svojim  otrokom, nekonformne pa se žrtvujejo za prihodnosti svojih otrok.  


Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #197 - 11.02.2005 at 14:14:44
 
tole res že postaja perpetuum mobile ...

titud wrote on 11.02.2005 at 14:08:53:
Ni mus. Skupnost zlahka razpade v imenu večje konkurečnosti posmeznika/posameznikov ali dela te skupnosti (generacije, ideloške skupine, v primeru bivše juge naroda na račun krovne države).    



če skupnost razpade to pomeni, da se ni pravočasno zbalansirala, in ker je razpadla je postala nekonkurenčna



titud wrote on 11.02.2005 at 14:08:53:
Ravno obratno: konformne generacije odžrejo  prihodnost svojim  otrokom, nekonformne pa se žrtvujejo za prihodnosti svojih otrok.  



mlade reakcije so po defaultu bolj reaktivne od tastarih - seveda ob predpostavki, da to sploh hočejo, oz. jim je ljubše utaplati se v lastnem konformizmu


Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #198 - 11.02.2005 at 14:25:32
 
ce mas dokoncno in trajno poslihtan sam s sabo, ne le zacasno... pol si lahko v harmoniji/ljubezni z vsem in vsakomer, kjerkoli in kadarkoli.

lahko rect/dojet, sam tezje prakticno dosezt. ampak da se pa. z iskrenostjo in potrpezljivostjo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
wunmi
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 16

Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #199 - 12.02.2005 at 11:27:08
 
Odlomek iz knjige zveneče cedre tajge
"človeštvo ni slabo, toda mehanizem temnih sil, ki zatemnjuje duhovnost in povzroča nizkotno telesno pohoto, je zelo močan.Ljudem prinaša nesrečo in trpljenje. Deluje preko žensk, tako da izkorišča njihovo lepoto. Lepoto, ki je namenjena temu, da v moškem poraja in podpira duha pesnika, slikarja, tvorca. Zato pa ženska mora biti čista. Če ni dovolj čista, začne poskušati pritegniti moškega z lepoto mesa. Z zunanjo lepoto prazne posode. Tako ga prevara in zaradi zavajanja tudi sama vse življenje trpi."
"Kaj smo torej dobili?Človeštvo v tisočletjih obstoja ni zmoglo premagati mehanizma temnih sil?Torej je ta močnejši od človeka.Ni ga zmogel premagati, ne glede na opozorila tistih, kot jim praviš, duhovnih posvetiteljev? Ali to pomeni, da ga je nemogoče premegati? Ali pa je mogoče, vendar ni potrebno?"
"Mogoče ni nujno. Obvezno!"
"Kdo to lahko naredi?"
"Ženske! Ko bodo zmožne razumeti Resnico in svoj namen. Tedaj se bodo spremenili tudi moški."
"Ne Anastazija, to ne bo držalo. Normalnega moškega bodo vedno vznemirjale lepe ženske prsi, noge,...Posebno , kadar je na službeni poti ali na dopustu, daleč od svoje prijateljice. Tako je svet urejen.In tega nihče ne bo spremenil, predrugačil."
"Jaz sem to naredila s teboj."
"Kaj si naredila?"
"Zdaj se ne moreš več ukvarjati s tem pogubnim seksom."Strašna misel me je zadela kot električni šok in začela  izganjati  iz mene čudovito čustvo, ki se je porodilo ponoči. "Kaj si naredila Anastasija? Kaj?Sem zdaj...Sem torej zdaj...inpotenten?"
"Obratno, šele zdaj si postal pravi moški. Le navaden seks se ti bo doslej upiral. Ne bo ti prinesel tega, kar si tokrat izkusil, to bo možno le v primeru, da si boš želel otroka in da ga bo tudi ženska želela imeti s teboj. Da te bo ljubila."
"Ljubila?Toda pri takih pogojih...se lahko to v vsem življenju zgodi le nekajkrat..."
"To zadostuje za srečo do konca življenja, Vladimir, verjemi mi.Saj boš razumel   kasneje boš začutil...(beri knjigo)

Se najdeš kje?
To be or not to be?!.
Lep dan želim!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #200 - 12.02.2005 at 11:49:57
 
wunmi wrote on 12.02.2005 at 11:27:08:
Odlomek iz knjige zveneče cedre tajge
"človeštvo ni slabo, toda mehanizem temnih sil, ki zatemnjuje duhovnost in povzroča nizkotno telesno pohoto, je zelo močan.Ljudem prinaša nesrečo in trpljenje. Deluje preko žensk, tako da izkorišča njihovo lepoto. Lepoto, ki je namenjena temu, da v moškem poraja in podpira duha pesnika, slikarja, tvorca. Zato pa ženska mora biti čista. Če ni dovolj čista, začne poskušati pritegniti moškega z lepoto mesa. Z zunanjo lepoto prazne posode. Tako ga prevara in zaradi zavajanja tudi sama vse življenje trpi."
"Kaj smo torej dobili?Človeštvo v tisočletjih obstoja ni zmoglo premagati mehanizma temnih sil?Torej je ta močnejši od človeka.Ni ga zmogel premagati, ne glede na opozorila tistih, kot jim praviš, duhovnih posvetiteljev? Ali to pomeni, da ga je nemogoče premegati? Ali pa je mogoče, vendar ni potrebno?"
"Mogoče ni nujno. Obvezno!"
"Kdo to lahko naredi?"
"Ženske! Ko bodo zmožne razumeti Resnico in svoj namen. Tedaj se bodo spremenili tudi moški."
"Ne Anastazija, to ne bo držalo. Normalnega moškega bodo vedno vznemirjale lepe ženske prsi, noge,...Posebno , kadar je na službeni poti ali na dopustu, daleč od svoje prijateljice. Tako je svet urejen.In tega nihče ne bo spremenil, predrugačil."
"Jaz sem to naredila s teboj."
"Kaj si naredila?"
"Zdaj se ne moreš več ukvarjati s tem pogubnim seksom."Strašna misel me je zadela kot električni šok in začela  izganjati  iz mene čudovito čustvo, ki se je porodilo ponoči. "Kaj si naredila Anastasija? Kaj?Sem zdaj...Sem torej zdaj...inpotenten?"
"Obratno, šele zdaj si postal pravi moški. Le navaden seks se ti bo doslej upiral. Ne bo ti prinesel tega, kar si tokrat izkusil, to bo možno le v primeru, da si boš želel otroka in da ga bo tudi ženska želela imeti s teboj. Da te bo ljubila."
"Ljubila?Toda pri takih pogojih...se lahko to v vsem življenju zgodi le nekajkrat..."
"To zadostuje za srečo do konca življenja, Vladimir, verjemi mi.Saj boš razumel   kasneje boš začutil...(beri knjigo)

Se najdeš kje?
To be or not to be?!.
Lep dan želim!





Uau, ej.... ful lepo....nisem vedela, da se da stvari tako krasno ubesediti...

Si želim , da bi to prebralo čimveč ljudi, predvsem takšni, ki "radi fukajo kamele, ker jim je to rajc".

Lilith (ki se opravičuje zaradi vulgarnega izrazoslovja, gre namreč za citat iz nekega drugega threada)
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #201 - 12.02.2005 at 12:03:06
 
Zveneče cedre tajge - se strinjam, dobra stvar, vsaj ti odlomki ki jih najdeš na netu.

Čakam da mi knjiga pade v roke
Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
miha-
4
****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 445

Re: kako ženske same sebe razvrednotijo
Reply #202 - 12.02.2005 at 16:35:01
 
"Zato pa ženska mora biti čista. Če ni dovolj čista, začne poskušati pritegniti moškega z lepoto mesa. Z zunanjo lepoto prazne posode. Tako ga prevara in zaradi zavajanja tudi sama vse življenje trpi."

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14