Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 55503 times)
marina
Guest




Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
22.12.2004 at 23:06:29
 
Mogoce kdo ve, kaj se s človekom dogaja, ko se mu odpre tretje oko in postane jasnoviden. Ali je to večinoma po hudi nesreči, težji bolezni?
Nekje v Tibetu delajo iniciacije za jasnovidnost.
Je možno, da človek ob odpiranju tretjega očesa, če mu je tkao namenjeno, občuti v predelu čela včasih bolečine?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #1 - 23.12.2004 at 01:00:15
 
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #2 - 23.12.2004 at 11:11:27
 
ko sem bil iniciran v reiki mi je učiteljica dejala, ko je bila v Peruju pri šamanih, se ji je nekako odprlo tretje oko.
to si baje dobesedno "zlit" z okoljem, čutiš sleherno stvar, rekla je da je bilo nepozabno..
a pazi..prišla je nazaj v SLO. in dejala: ljudje, ko pravijio, da imajo 3.oko odpro do 50% sploh nevejo koliko je to..
no v glavnem, dejala je "bila sem na avtubusu in začutla bolezen neke ženske zraven, potem se se zavedala  misli v okolici, čutla sem raka ženske, ki je bila v bližini...itd..."   fuuuuccccckkkkk!!! bi lahko jaz samo reko, če nisi pripravlen na to, če ne obvladuješ teh stvari se ni vredi s tem špilat..
no, potem je ženska prosla za pomoč vodnike, da ji ta dar zmanjšajo in da ga dobi nazaj samo ko iniciira v reiki ali pa si ki v naravi in kaj podobnega.. problem je tu v mestih in pri ljudeh, skoro vsak 2. že ima neke probleme in bad energije v sebi..
jaz ti bi svetoval, če imaš kaki globlji namen da bi to potrebovala, prosi univerzom za ta dar..
če pa si to želite iz čiste radovednosti, hmm, pa kakor želite  Grin Grin Grin...

lep dan..
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Marina
Guest




Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #3 - 23.12.2004 at 12:29:31
 
Jaz bi rada imela odprto tretje oko kot ta učiteljica, mene ne bi obremenjevalo toliko, ker rada delujem, se vtaknem, kamor je potrebno in če lahko kaj dobrega naredim, sramežljivost in skromnost me pa ovira pri žetvi, ker je ne rabim.
Ko sem bila otrok, sem imela precej bolj odprto tretje oko kot zdaj, včasih sem znala celo predvidet smrt osebe, za katero so vsi navijali in verjeli, da bo bolezen premagala in takrat sem v bolečini molčala in trpela, ker sem vedela, da ne smem omenjat in strašit in ne smem drugim jemat dobre volje in ko se je iznenada uresničilo, je bil zame šok prav tako kot za druge.
Rada bi poznala preteklost, sedanjost in prihodnost vsega živega in mrtvega, kar obstaja na tej Zemlji in drugje in po možnosti kaj koristila. Poti do te sposobnosti ne poznam.
Nekako takole, kot tista mariborska jasnovidka, ki je pred 15 leti zaslovela, ko je znala natančno pripovedovati o celodnevnem dogajanju katerekoli osebe v sliki in besedi, to zmožnost pa je dobila po neki težki bolezni. Sicer pa jo je to zapustilo že v 3 letih, danes ne zna več tega.
In po nobeno iniciacijo nimam namena iti, če sem vredna, da mi bo to dano, pol mi bo dano. Če pa mi ni tako namenjeno,če pa nisem vredna, pa bom še naprej živela običajno prazno življenje v preživljanju vsakodnevnih banalnosti do smrti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #4 - 23.12.2004 at 12:32:11
 
uf uf
respect
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #5 - 23.12.2004 at 13:14:46
 
marina wrote on 23.12.2004 at 12:29:31:
Jaz bi rada imela odprto tretje oko kot ta učiteljica, mene ne bi obremenjevalo toliko, ker rada delujem, se vtaknem, kamor je potrebno in če lahko kaj dobrega naredim, sramežljivost in skromnost me pa ovira pri žetvi, ker je ne rabim.
Ko sem bila otrok, sem imela precej bolj odprto tretje oko kot zdaj, včasih sem znala celo predvidet smrt osebe, za katero so vsi navijali in verjeli, da bo bolezen premagala in takrat sem v bolečini molčala in trpela, ker sem vedela, da ne smem omenjat in strašit in ne smem drugim jemat dobre volje in ko se je iznenada uresničilo, je bil zame šok prav tako kot za druge.
Rada bi poznala preteklost, sedanjost in prihodnost vsega živega in mrtvega, kar obstaja na tej Zemlji in drugje in po možnosti kaj koristila. Poti do te sposobnosti ne poznam.
Nekako takole, kot tista mariborska jasnovidka, ki je pred 15 leti zaslovela, ko je znala natančno pripovedovati o celodnevnem dogajanju katerekoli osebe v sliki in besedi, to zmožnost pa je dobila po neki težki bolezni. Sicer pa jo je to zapustilo že v 3 letih, danes ne zna več tega. In po nobeno iniciacijo nimam namena iti, če sem vredna, da mi bo to dano, pol mi bo dano.

moj predlog je, da ze zdej zacnes (ali nadaljujes) delati dobro s tistim kar imas trenutno na razpolago. ce bo kdaj potrebno razsirt tvoje instrumente ti bo tisto tud dano, al prek iniciacije al pa kako drgac.

men se ne zdi, da ti zelis dobit jasnovidnost iz cistih dobronamernih motivov ampak se iz nekaterih drugih, zarad katerih si lahko sebi kot drugim tudi skodis, ce ti je dano nekaj s cemer ne znas upravljati.

zgoraj pises da poti do jasnovidnosti ne poznas, spodaj pa pises da iniciacija to ni. se prav poznas pol poti al kako?
moje mnenje je, da je za prejetje takih instrumentov nujno potrebno vodstvo nekoga izkusenejsega na tem podrocju in to vkljucuje tud iniciacijo. iniciacija pomen sprejetje instrumenta in navodilo pravilne uporabe, in seveda najbolj pomembna je nasa predanost ucitelju. brez te, tehnika/instrument ne deluje ali pa deluje napacno.

drgac pa slava je zelo ostro rezilo s katerim se ni pametno kr tko igrat.

Quote:
Če pa mi ni tako namenjeno,če pa nisem vredna, pa bom še naprej živela običajno prazno življenje v preživljanju vsakodnevnih banalnosti do smrti.

za odstrant probleme in za doseganje zadovoljstva zase in za druge ne rabmo nujno ne vem kolk stvari (niti jasnovidnosti ne). rabmo le sebe, tist kar imamo trenutno na razpolago in popolno iskrenost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #6 - 23.12.2004 at 14:08:32
 
Tole pravi o jasnovidnosti (in še čem) mojster Koot Hoomi.

"Poglej, avtomehanik dela z orodjem. Orodje ima zato, da lahko opravlja svoje delo, mar ne? On zna popravljati avtomobile in orodje mu pride prav. Glej, če imaš zavest nizko spodaj, potem se trudiš, trudiš, trudiš, da bi bil jasnoviden. Če imaš na primer zavest nekje v pleksus centru, je sedaj čas, da poskrbiš za svoje fizično telo, za moč, da poskrbiš za čustva. Za čustva ni potrebno skrbeti, čustva poskrbijo sama zase, to spada pod sedmi nesmisel. Ampak pustiva to za kasneje. Glej, gotovo je čas, prostor in kraj, je karma, ki jo imaš sedaj, v tem trenutku, ta, da uporabljaš svoje fizične oči za urejanje teh stvari. A oni se trudijo, trudijo, trudijo. In končno dvignejo v adžna center nekaj. In kaj je to? To ni zavest, temveč nekaj drugega, pozornost. Zavest in pozornost sta dve različni stvari. Zavest – biti zavesten, pozoren – biti usmerjen v nekaj. Oni imajo zavest tukaj (z roko kaže okoli pleksusa), pozornost pa imajo usmerjeno v energijo na tem nivoju (kaže na adžno) in svet se jim razdeli na dva dela: na energetskega in na fizičnega. In to je vse, kar dosežejo. Hkrati pa ne morejo opravljati te karme tukaj, energija se izgublja, postajajo lačni, ker nimajo ničesar, s čimer bi napolnili svoj trebuh in, namesto da bi malo bolj poskrbeli za svojo hrano, gledajo barve. Kopica kretenov, nič drugega! Kopica bedakov, ki gledajo navzgor, namesto da bi spravili svinjarijo iz svojih trebuhov. Točno tako.
No, vidiš. Jasnovidnost je stvar, ki je vezana na več različnih nivojev, kot si tudi ti že ugotovila, in ne le na adžna center. Jasnovidnost je že v sami besedi. To pomeni, da jasno vidiš. Da jasno vidiš, kaj dela ta človek, da vidiš po načinu njegovega oblačenja, kaj je. Saj fizično je prav tako energija, ki prehaja skozi različne nivoje in fizično je kot ekran na televiziji. Zadnja postaja, razumeš? Eterično je kot katodna cev, ki projicira sliko na ekran. Miselno je kot vsi ti mikroprocesorji, ki urejajo sliko. Višje čustveno je kot vse, kar ureja sliko, zvok in vse to dogajanje na nekem še višjem nivoju. To pa je že en del sprejemnika (kaže v okolico grlenega centra), to je drugi del sprejemnika (kaže na adžno), to pa je antena (kaže na kronski center). Mar ni najbolje videti, če gledaš v ekran? Mar ne vidiš največ? Mar ne moreš jasno videti, če gledaš v ekran?
Kopica butcev in nič drugega! Eterično lahko pogledaš tako, da samo pogledaš v notranjost televizorja, za vse ostalo pa moraš imeti malo višjo zavest, malo bolj dvignjeno zavest, ne pozornost. In dvigniti zavest ne pomeni boriti se z zavestjo spodaj, temveč pomeni odpreti se in prepustiti, da se zavest dvigne, četudi si poln vzorcev. Prepustiti se, da se zavest dvigne in da vidiš. Pa tudi če ne vidiš. Recimo, da ni slike na televizorju. Greš na streho in malo obračaš anteno. Spet je slika, a ti ne vidiš tistih valov, ki migotajo po zraku, ampak po občutku obrneš anteno. Spodaj pa se nekdo dere: v redu, ni v redu. Prav tako je na zgornjem centru: malo obrneš in vidiš čez nekaj časa na telesu, ali je v redu ali ni. Predaš se občutku. In ko se ti zavest dviguje, dobivaš vedno tudi ustrezno orodje, s katerim si pomagaš. Tako, to je nesmisel odpiranja centrov in jasnovidnosti."

  Grin   Grin   Grin

Citat je iz knjige Lidia (avtorica Miranda Rumina). Zelo jo priporočam v branje vsem, ki so se podali na pot samorealizacije.
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #7 - 23.12.2004 at 14:18:00
 
hola Mateja  8),

men je en reku, da mi treba mal zaprt tretje oko in začnem več sexat..... Cheesy Wink(ker sem namreč imela cel kolobar rdeče barve okrog glave, kar pomeni neizživeta sexualna energija, pa sej ne, da bi jo on vidu, je pa vidu sliko, k sem si dala slikat auro  Tongue Roll Eyes
sej mam res apstinenco ampak.....

a ni, če spolna čakra normalno funkcionira, funcionira tud tretje oko ??

...men se zdi da ja......in pol to pomen, da me je hotu samo podret........ampak.....ker sem 'vidla'...sem to vedla.....hehe....ampak za to res ne rabiš videt, ker gre vsem to po glav........k noji.... Lips Sealed Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #8 - 23.12.2004 at 14:19:32
 
Tongue


Wink  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #9 - 23.12.2004 at 15:24:41
 
Marina,

meni se zdi, da bi bila ti rada jasno----vidna zato,
da bi bila slavna in bi vsi za tabo govorili,......veš...ta je pa jasnovidna.....blabla, s tem moraš znat tud delat.....

kaj naredi prašič, če mu daš SVETO bučo?
POJE JO!

In ti bi rada pomagala? Dejdej, pomagati ne moreš, če ti ne pustijo.......rajši si zaželi, da spoznaš najprej sebe in zmečeš ven vse tiste vzorce in zavore, ki so ti jih uturili starši, pol pejd pa naprej...... Tongue

ODPIRANJE TRETJEGA OČESA JE ODPIRANJE SEBE....
in da prideš do tega definitivno ne moreš bit sramežljiva..... Lips Sealed 8)

...ena gospa je tud mela željo, da bi bila visoko duhovno razvita (pazi kaj želiš, ker ob tem dobiš prilko, da prideš do tega, ni pa nujno, da ti je to všeč)......pa je kmalu zvedla, da ima raka......in potem preko frendice pošiljala pismo Sai Babi naj jo ozdravi.....kaj misliš jo je?........

....dobila je prilko, da se ji želja uresniči.............
.........dobila je prilko, da premaga bolezen in s tem, da bi premagala bolezen, bi duhovno zelo odrastla..........

Be careful...what you wish..... Shocked Grin
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #10 - 23.12.2004 at 15:37:05
 
ena tehnična pripomba Wink

tretje oko samo oddaja informacije (ne sprejema). sprejmaš jih s solarnim pleksusom, potem gredo skozi srce in grleno čakro nazaj v tretje oko in od tam v vizualni korteks kjer se generira slika...tako potem "vidiš"

zato moraš imet vse štiri čakre pretočne, brez blokad in ščitov, da ta proces sploh steče
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #11 - 23.12.2004 at 15:44:15
 
Ej Gape  Wink

si se pa zelo potrudu v tistih opisih nivojev, videnja,.....in še inše.....
...vedno se gre v krogu in vedno so informacije (jeeeessss-hvala Bogu-Duhu...kdorkoli je), da jih človek ne ve...zakaj ne?.......ker se o tem enostavno ne da govorit...zakaj ne?....ker majo človečki premal energije, da bi sploh zastopli, kaj jim hočeš povedat.......in....tko kot si reku....z egom se ne da višje...jesssssss...spet- hvala Bogu-Duhu...who ever.....je....On.....sila......ker,.....da mamo vsaj nekje MIR pred razdejanjem ega. Lips Sealed Grin Wink

Vsi bi radi videli, ......me pa zanima, kaj bi naredili, ko bi jim v spalnico vstopal duše in bi se premikale stvari, zapirala vrata......oprosti jim, sej ne vedo.... Kiss

TO JE resna stvar, ki SPLOH NI obremenjujoča (videnje mislim), sam je fora v tem, da vglavnem nimaš komu povedat, ker itak nobeden ne zastopi..... Cry

še to.......pri videnju ima zelo veliko opravit tudi zalezovanje! 8) Wink

zato pa je tko...

Ampak....SEJ VIDMO..... JUHU

lubčka Kiss Grin Cheesy Wink
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #12 - 23.12.2004 at 15:46:40
 
...še ena tehnična pripomba.....

sploh  ne oddaja in ne sprejema......ker je TUNEL, brezstrani, prostrani tunel....mu lahko rečemo, je čutenje, je slika, je film, ....... Tongue Wink je odprtost......kroženje energije...pretok kozmosa....uf...veliko načinov, kako bi opisal.....
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #13 - 23.12.2004 at 15:53:11
 
Marina
pomoje ne veš, kakšna odgovornost te lahko čaka pri taki stvari..ufff, to ni kar tako..
da, ti povem: jaz sem vedno želel, da bi bil sposoben brati misli drugih-telepatija pa to.. pa sem tudi probaval.. samo potem, kaj se je zgodlo. dano mi je bilo tudi videt to področje.
a gratala je štala, pol nisem več vedel a so te misli, občutki moji ali so od drugih..čem povedat, nisem mogel več tega nadzorovat, čisto me je odpihnilo beg od realnosti.. še dandanes me malo šopa tole..
če hočeš kaj takega imet, moraš sprejet veliko veliko odgovornost in pameten razlog zakaj sploh rabiš to...brez odgovornosti te pa slej ko prej odpihne..
prvo se spoznajmo in zrihtajmo na zemlji, potem lahko komaj gremo v višje sfere..
zdaj pa kakor želiš, poti je neskončno in vsaka pot je ok!
iz vsake se nekaj naučiš..

vse dobro..
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Pegasos
4
****
Offline

Human beings are creatures
of awareness
Posts: 429
Earth
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #14 - 23.12.2004 at 15:58:25
 
............ima nade za nomade.................  Kiss Grin

a si že nazaj v slo?
Back to top
 

What we need to do to allow magic to get hold of us is to banish doubts from our minds. Once doubts are banished, anything is possible.&&&&The Wheel of Time
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4