Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 55505 times)
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #45 - 05.12.2006 at 15:06:31
 
jest bi pa napisala nekaj na temo marine in da si ona ne želi jasnovidnosti iz pravih razlogov
(možno, da je že kdo rekel kaj, nisem vsega...etc)
Želje vse izvirajo od Boga (de sire - po eni kimberly, ki ne vem, kako se piše - Angelske blagoslove je napisala)
Če nisem zihr, zakaj si nečesa želim, vzamem svojo željo in jo začnem "lupit" z vprašanjem: Kaj bi imela, če bi se mi uresničila ta želja? in potem: Aha, zakaj bi si pa tega želela?=Kaj bi pa imela, če se mi to uresniči.. etc... in boli vas joko, če vmes naletite na slavo, na katero se je vaš ego obesil in vas zdaj ves čas straši, da je ta želja slaba, just keep going: Zakaj bi si pa želela slave? Kaj bi imela od tega...
Vse želje so v svojem bistvu dobre, ker vse želje izvirajo iz našega bistva in kakšno je že naše bistvo? Božansko
Ko sprejmem, karkoli si želim, lažje prepoznam Bistvo - izvor želje. In se mi zdi, da to ni moja posebnost, ampak je splošna med ljudmi. zato se mi zdi kar fajn, da se tega spomnimo.
Če sprejmeš ego in še sploh, če ga pocrkljaš, mu daš mal tega, česar si želi, bo Ego pripravljen sodelovati s Srcem. in to menda ja rabimo, dokler ga imamo, naj vsaj dela za JAZ SEM.
Se pa strinjam s tistim, kar sem ujela v prejšnjih postih: Srce.. srce..
ko najdem boljše vodilo za delovanje, pravzaprav bivanje, se bom pa na tistega naravnala
Da je lahko pa da sem majster v vsem tem  Smiley Smiley je pa v brezčasju itak logično.

Edited:
Kimberly Marooney

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #46 - 05.12.2006 at 19:40:44
 
želje so izvor vsega trpljenja ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Almatea
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 11

Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #47 - 05.12.2006 at 20:01:47
 
Js ti iz lastnih iskušenj povem, da ima jasnovidnost veliko več slabosti kot prednosti vsaj pri meni! Torej ČE SI ŽELIŠ VRTNICE SI MORAŠ ŽELETI TUDI NJENIH TRNJEV! Misliš, da bi ti jasnovidnost res izboljšala življenje? Si pomislila na posledice, ki jih je včasih več kot prednosti !  


        Lp      
                                          Ana
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #48 - 05.12.2006 at 20:58:29
 
Almatea wrote on 05.12.2006 at 20:01:47:
Js ti iz lastnih iskušenj povem, da ima jasnovidnost veliko več slabosti kot prednosti vsaj pri meni! Torej ČE SI ŽELIŠ VRTNICE SI MORAŠ ŽELETI TUDI NJENIH TRNJEV! Misliš, da bi ti jasnovidnost res izboljšala življenje? Si pomislila na posledice, ki jih je včasih več kot prednosti !  


        Lp      
                                          Ana


?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #49 - 05.12.2006 at 22:25:43
 
gape wrote on 05.12.2006 at 19:40:44:
želje so izvor vsega trpljenja ...

dobr, da si me spomnu, zdej morm sam še skombinirat/dopolnit

kaj pa če bi blo bolj nepoznavanje svojih želja vir trpljenja. Nepoznavanje sebe na splošno... muka itak
ko se spoznavaš se krepiš; trnje, razumeš, je trnje; trnje definitely ni vir trpljenja; prej je to želja imeti nekaj, kar ti ne more preprosto pripadat, ke je zunaj tebe. Vendar lepota, ki jo projiciraš v vrtnico je en od vidikov tvojega božanskega izraza, ki tvojemu Jazu zatorej pripada; in če to veš - mislim veš, se zavedaš tega, to občutiš.. si miren.
In če razumeš, da trnje dojemaš, kot ga, ravno tako zaradi lastne projekcije, npr. ker te je strah, ker so se vate vtisnile pretekle bolečine, ki se jih bojiš ponovno doživet, in se oviješ v način obrambe, zaradi katerega večina pomisli dvakrat, in si premisli, preden se ti približa..
in potem so ljudje, ki to razumejo, ki so svoje trnje sprejeli, ki so se soočili s svojim strahom in ozdravili svoje bolečine in tvoje trnje vidijo povsem jasno pa bodo vseeno prišli, da uživajo v tvojem cvetu /oz vonj naj bi bil tista vrhunska esenca rožic/ in vseeno jim je, če iz strahu zasadiš vanje svoje trnje, ker jih zaradi poznavanje sebe boli kvečjemu iz sočutja do tebe opraskaš jih pa ne, še več, skozi sprejemanje tvoje izkušnje bolečine zdravijo tudi svojo staro rano. Sprejemajo tvoje trnje... vedno več jih je

jasnovidnost je poznavanje resnice
resnica, ki je ne sprejemamo, boli, ko smo si jo pripravljeni priznat, sprejet, se zgodi proces zdravljenja, tolažbe, negovanja rane... meni paše jokat; in potem, ko prebrodiš skozi mnoge bolečine, in si vedno bolj pocrkljan in miren od vse sprejete resnice, od vsega, kar je v vsakem izmed nas po resnici lepo (ne glede na to, kako drugače smo bli naučeni), se počutiš lepo, mirno, toplo, varno...
Thomas je v Osvobajanju od sebe rekel med drugim, da ko se popolnoma sprejemaš si lahko točno takšen, kot si želiš biti.
Občutenje miru in lepote je pravzaprav izvorno bivanje, ki ga strah pred resnico onesposablja...

približno..., čutim, da nisem popolnoma mirna
v brezčasju sem majster, zdej se grem pa privat soočit še s kakšno.. resnico... ker pogrešam Jaz Sem
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #50 - 07.12.2006 at 01:22:31
 
Eva wrote on 05.12.2006 at 15:06:31:
jest bi pa napisala nekaj na temo marine in da si ona ne želi jasnovidnosti iz pravih razlogov
(možno, da je že kdo rekel kaj, nisem vsega...etc)
Želje vse izvirajo od Boga (de sire - po eni kimberly, ki ne vem, kako se piše - Angelske blagoslove je napisala)
Če nisem zihr, zakaj si nečesa želim, vzamem svojo željo in jo začnem "lupit" z vprašanjem: Kaj bi imela, če bi se mi uresničila ta želja? in potem: Aha, zakaj bi si pa tega želela?=Kaj bi pa imela, če se mi to uresniči.. etc... in boli vas joko, če vmes naletite na slavo, na katero se je vaš ego obesil in vas zdaj ves čas straši, da je ta želja slaba, just keep going: Zakaj bi si pa želela slave? Kaj bi imela od tega...
Vse želje so v svojem bistvu dobre, ker vse želje izvirajo iz našega bistva in kakšno je že naše bistvo? Božansko
Ko sprejmem, karkoli si želim, lažje prepoznam Bistvo - izvor želje. In se mi zdi, da to ni moja posebnost, ampak je splošna med ljudmi. zato se mi zdi kar fajn, da se tega spomnimo.
Če sprejmeš ego in še sploh, če ga pocrkljaš, mu daš mal tega, česar si želi, bo Ego pripravljen sodelovati s Srcem. in to menda ja rabimo, dokler ga imamo, naj vsaj dela za JAZ SEM.
Se pa strinjam s tistim, kar sem ujela v prejšnjih postih: Srce.. srce..
ko najdem boljše vodilo za delovanje, pravzaprav bivanje, se bom pa na tistega naravnala
Da je lahko pa da sem majster v vsem tem  Smiley Smiley je pa v brezčasju itak logično.

Edited:
Kimberly Marooney



glih se mi vrti tale komad  Cheesy Smiley

     
Dreams Come True Lyrics
Artist(Band):Westlife

Dreams Come True Lyrics

Dreams are there to show you the way
(Better take a look inside)
Close your eyes find out what they're trying to say
(You gotta take a look inside)

Only for a minute
Just to make a start
Imagine what you wanna see

Wake him up the wizard
Sleeping in your heart
Just imagine what you wanna be
Don't you know that...

(Chorus)
Dreams come true they do
Dreams come true
From all of us from all of us to you dreams come true
Don't you know that dreams come true
Love is just a second away
(Better take a look inside)
Make that magic rule, let the miracle stay
(You gotta take a look inside)

Only for a minute
It's not a fantasy
Just imagine what you wanna be

Don't you know that...

(Chorus)
Don't you know that dreams come true
Don't you know that dreams come true
Only for a minute
You can make your dreams come true
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #51 - 07.12.2006 at 01:28:13
 
By being separated as an individual from true reality is the source of all pain in MY reality.

By seeking truth outside myself, which is actualy inside my own universe, I can gain all knowledge, just by looking into reality, now is a good time.

The environment is not the opposite of life. I still see duality everywhere, do I?

Face it.

Your mind looks at what is in a dualistic, asynchronous process. This process is evolution. You are playing a vital role in evolution, you are facing your Ego, the transformation, the interpretation, you are a flowOfThought,you are a view for what is, a spirit without, you are.

You are the question, the couse and the effect and only true reality is the answer.

The overall process of evolution, which is true reality, is completely synchronous, in total everlasting balance. Each particle of your universe has all information of every other particle of my universe. Reality is an ongoing process of development. Life is structuring, bringing order into chaos.

I AM also thaught ME if I AM not ready to accept reality, you just are not, and you will suffer in the illusion of separation, in the illusion of your self as a limited person, a limited human being.

Dreams are real. Life is real. This planet is real. This cosmos is real. Life has dreams. You are alive. Now in this moment. Accept all your worlds as reality and you will be evolution, you will be timeless. All future is reflected in you at this moment. You are expression of future, always. Accept what is outside you as within you and you will be reborn alive, now, synchronized with this exact time as you read.

In reality I deal with people, with familiar faces. I deal with problems of time, my own time.

You actualy deal with your immaturity. Reality is now, wake up. People get up! Stand like heroes in everyday life, question it, make your life a voyage into your best dream ever. Start dreaming today! It is the dream that is about to be revealed.

When you meet me, will you see me as the reflection of your action?

I will see you as the result of my wishes, and I will be reflected.

Deep down in each one of you, LIFE, emerging. Feel the fire of life, the power of creation.

http://www.recreatedrealityhash.com/articles/category/deeptechnology iyiyiyiyi Grin

zdej se mi odvrtel tale:

Everytime we meet
The picture is complete
Everytime we touch
The feeling is too much
(S)he's all I ever need
To fall in love again
I knew it from the very start....

Smiley Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
t_u_m_b_l
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Gender: male
Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #52 - 19.12.2006 at 23:31:08
 
bi se dalo izvet kje se da naučiti oz. kako odpreti 3. oko?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kvark
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: Jasnovidnost - odpiranje tretjega očesa
Reply #53 - 30.03.2008 at 21:57:20
 
da se malo vrnemo h temi

zaradi želje po telekinetičnih sposobnostih, letenja, 360 vida in sposobnosti zamišljanja odgovorov na vprašanja, ki me zanimajo (primer: si zamislim, kako bi iz kupčka kart potegnil eno, jo pogledal in videl določeno karto, ki je res na tistem mestu)
sem malo iskal po netu in v knjižnici na članke na to temo.

Sposbnosti si želim razviti sam, da jih potem poznam in neodvisno uporabljam. Ratalo mi še zaenkrat ni nič posebnega razen par lucky guessov, kot je zgoraj naveden, ter neko magnetno polje okrog rok in vročino.

Kakorkoli, danes sem imel čudne sanje. Bil sem breztelesno v nekem svetu pisanih meglic in zvezd in sem počasi padal. ko sem padanje preprečil, sem se znašel v glavi svojega telesa. pojavilo se je tretje oko, ki je bilo še malo bolj magične oblike kot pa to na sliki http://students.westport.k12.ct.us/demonicom/images/third_eye_space.jpg. Bilo je malo večje od čela, ni pa bilo integrirano v fizično telo. Zavedal sem se velike moči in nevarnosti, pa tudi malo spraha pred neznanim. kljub temu sem se odločil, da to preizkusim in sem se postavil v svoji glavi za to oko ter z mislimi razgrnil del odeje, češ da bom zjutraj preveril, če deluje Smiley . Kmalu zatem sem začel mrzlično iskati rdeče meglice, ter vse kar je bilo rdečega, jasno sem videl svoj sistem čaker kot krogle. zjutraj sem se zbudil naspan in napolnjen, na sanje sem se pa spomnil tekom dneva.

Ima kdo idejo kaj naj bi to pomenilo, oz. imelo opravka s sposobnostmi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4