Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 10356 times)
miha-
4
****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 445

Re: Zopet Bush!!
Reply #45 - 08.11.2004 at 23:09:35
 
hah, ta bush.. defenitivno se bodo dogajale "scene".. nam vsaj ne bo dolgcas....
no, saj nekak mi je skor vseen, ampak vseeno..
model destabilizira svet.... amerika proizvaja najvec orozja in prodaja okol po ceumu svetu.. orozarska industrija podpira busha, zato da pol on izvaja scene, da majo oni za delat orozja.. ok , orozje se dela, vsako sekundo vec.. za kaj bo ta orozje na svetu?, slej ko prej se bo uporabilo, in bodo "scene".. ce ne prej,  ko se bo trg zasicil.... in dokler bodo taki k bush, bodo "scene" - ajde bom konkreten, bodo vojne....
kot je v preteklosti znano, mu ni tezko najti izgovor za napad na drzavo, vse izjave so se izkazale za lazne, ampk on naprej fura... kar me spominja na k je neka firma dost pokradla in sla v stecaj, odgovorni "zginl".. v cajtng so pa dal "psi lajajo, a karavana pele dalje" - bi lahko rekli Smiley

glede moora. meni je bil vsec, sem dosti stvari izvedel.. sem videl tudi del nek drug dokumentrc k govori o fahrenheitu (the truths about f9/11 .. in gre bolj za to, da lah eno stvar predstavis na 5 nacinov.. lahko nekak sugeriras na nekaj, in se  ob tem ne zlazes.. no moore se ni nic lagal, je pa mogoce malo sugeriral v smer da je bush kreten, ampak to ne spremeni dejstev ,ki jih pove.. in tudi ne to,   da je kreten:)..
recimo meni se je ze ob gledanju fahrenheita zazdelo to njegovo sugeriranje recimo v tistem delu dokumentarca, ko mati izgubi otroka/vojaka v vojni in pol dela scene, in kaze vse zivo, bere pismo, itd itd itd...ker recimo dejstvo je da ko se je on odlocu bit vojak, je sprejel tudi riziko da bo umrl..
sm reku sugeriranje? no mogoce bolj, manipulacija s podatki nekak... ampk kot sem ze prebral, ne deluje cist nc drgac kot bush.. tko da, ne mores branit busha s tem da reces da moore "manipulira", ker bush dela isto tko da.. ??

tko da, bush je neumen..men je najbol smesen blo k sm na eni strani bral te njegove izjave ala "bušizme" . in je med drugim na japonskem prbil da so veseli da majo ze stoletje trdno zaveznistvo .. pozabu je pa na to da so americani pred 60 leti vrgl 2 atomske in se...mislm heh, grozno smesno, groteskno.. tok neumen clovk, pa tok moci ma..nben se mu ne upa nc rec (no, vecina).. lah se norca dela iz ceuga sveta pa se mu bodo klanjal, sam da bodo ksno drobtinco dubl.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zopet Bush!!
Reply #46 - 09.11.2004 at 08:14:57
 
Pa še Ladnovga Bineta ma za prjatla Wink
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
vida
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1240

Re: Zopet Bush!!
Reply #47 - 09.11.2004 at 08:30:52
 
miha- wrote on 08.11.2004 at 23:09:35:
in bodo "scene".. ce ne prej,  ko se bo trg zasicil.... in dokler bodo taki k bush, bodo "scene" - ajde bom konkreten, bodo vojne....
kot je v preteklosti znano, mu ni tezko najti izgovor za napad na drzavo, vse izjave so se izkazale za lazne, ampk on naprej fura... kar me spominja na k je neka firma dost pokradla in sla v stecaj, odgovorni "zginl".. v cajtng so pa dal "psi lajajo, a karavana pele dalje" - bi lahko rekli Smiley



... mnogi njegovi volilci so dejali, da letos pa zagotovo vejo, da je bog z njimi v Beli hiši  Shocked ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Zopet Bush!!
Reply #48 - 09.11.2004 at 09:14:17
 
Na to temo ni odveč prebrati prispevka dr. Slavoja Žižka v sobotni prilogi Dela z naslovom Liberalni Waterloo ali končno dobra novica iz Washingtona.

Na resničnost sveta po podobi tistega " kaj bi bilo, če bi bilo " lepo odgovarja , kot on pravi, s standardnim hegeljanskim odgvorom : " Neuspeh resničnosti, da bi izživela svoj pomen, neizogibno priča o šibkosti, ki mu je inherentna ."

In še veliko tega bi se našlo.
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Zopet Bush!!
Reply #49 - 09.11.2004 at 09:52:29
 
Toni_Zamene wrote on 09.11.2004 at 09:14:17:
In še veliko tega bi se našlo.

Mhm. Ustavi se tik preden zapiše, da gre morda za vojno krščanskih fundamentalistov proti  (tudi zmernemu) islamskemu svetu in namesto tega reče, da bo čez štiri leta slika veliko bolj jasna.

bp (ki misli, da je škoda da niso šli na to temo Žižka raje intervjujat, ker  skoraj ziher ne bi mogel tako pazit na besede in se ziher ne bi mogel zadržat in bi kakšno še hujšo kar lepo direktno povedal)
Back to top
 
 
IP Logged
 
sidha
4
****
Offline


Posts: 469

Gender: male
Re: Zopet Bush!!
Reply #50 - 10.11.2004 at 10:37:29
 
sidha wrote on 08.11.2004 at 14:52:42:
V bhagavat-giti je zapisano, da se brez božje volje niti travna bilka ne zamaje. Torej, kaj bi se potlej človek sekiral 8) Wink

Smiley
Back to top
 

Živim za trenutke, od zdele naprej.
 
IP Logged
 
Angelus
1
*
Offline

Angeli nam ploskajo...

Posts: 39
Ravne na Koroškem
Gender: male
Re: Zopet Bush!!
Reply #51 - 16.11.2004 at 18:08:25
 
sidha wrote on 08.11.2004 at 14:52:42:
V bhagavat-giti je zapisano, da se brez božje volje niti travna bilka ne zamaje.


Točno tako Sidha, se tako zelo strinjam...Vse, kar se dogaja, je zastrašujoče, ampak očitno nujno potrebno na poti človeštva. Na svetu se še mora (očitno pod vodstvom Busha) zgoditi marsikaj, da pride do spremembe...Se bo pač folk na bolj surov način ozavestil, kako postopati v prihodnosti. Lep pozdrav vsem.
Back to top
 

Ko bi le bil tako napreden, da bi lahko bil otročji...
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zopet Bush!!
Reply #52 - 16.11.2004 at 22:28:10
 
Bush je največji delujoči terorist na svetu.
Bush je največji živeči vojni zločinec na svetu.
ZDA so država z največ orožja za množično uničevanje.
ZDA lahko v nekaj urah uničijo vse živo na planetu.
Američani so ljudstvo, ki meni, da ima poslanstvo na Zemlji.

Ergo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Zopet Bush!!
Reply #53 - 16.11.2004 at 23:40:20
 
Kaj predlagaš, jih okupiramo, poberemo orožje, Busha z bombami lovimo po Texasu, na koncu pa vse skup naženemo na ene demokratične volitve? Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: Zopet Bush!!
Reply #54 - 17.11.2004 at 20:28:05
 
Devi wrote on 16.11.2004 at 23:40:20:
Kaj predlagaš, jih okupiramo, poberemo orožje, Busha z bombami lovimo po Texasu, na koncu pa vse skup naženemo na ene demokratične volitve? Grin


Ma ne. Saj se bodo sesuli sami. Imamo doma dosti svojih mini Bushev za pospravit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4