Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 5445 times)
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

okužena prostitutka delala v Celju
07.11.2004 at 11:43:52
 
Olena Popik, 20-letno dekle, ki je bila žrtev trgovine z blagom

Ukrajinka Olena Popik je bila žrtev trgovine z belim blagom. V bolnišnico jo je pripeljal neznan moški. Kot je povedala policiji, je ponoči delala v nočnih barih, čez dan pa je imela stike z moškimi, včasih je imela tudi osem strank na dan. Zdaj je v Bosni, pa tudi v Srbiji zavladala prava panika pred epidemijo. Policija iz Bosne in Hercegovine je ugotovila, da je 20-letna Ukrajinka delala v Tuzli, Travniku, Srbiji pa tudi v Sloveniji, zato so že obvestili slovensko policijo. O nesrečnem dekletu poroča tudi spletna stran beograjskega Blica.

Bosansko ministrstvo za zdravje, ki se boji izbruha epidemije smrtno nevarnih bolezni, je medijem poslalo dekletovo fotografijo, da bi vsi moški, ki so spolno občevali z njo, opravili zdravstveni pregled. Obdukcija je pokazala, da je imela Popikova poleg aidsa, sifilisa in hepatitisa C še veliko drugih bolezni. Ker je inkubacijska doba nekaterih virusov precej dolga, si tudi tisti, ki so se že testirali in imajo negativne izvide, še ne morejo oddahniti.

K pozivu bosanskega ministrstva se je pridružilo tudi slovensko, ki poziva vse tiste, ki so morebiti imeli stik s Popikovo, da se nemudoma testirajo. Ukrajinka naj bi pri nas delala pred dvema letoma v celjskem baru Rolex, ki so ga v tem času že zaprli.

Olena naj bi pred nekaj meseci v mostarski bolnišnici tudi splavila. Zdravniki so že tedaj ugotovili, da ima aids in ostale nevarne bolezni. Povedala jim je, da je imela vsak dan po več nezaščitenih spolnih odnosov, med njenimi strankami pa naj bi bili tudi znani politiki in poslovneži.

...
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #1 - 07.11.2004 at 21:38:04
 
the cat is out of the bag

... moje sožalje vsem ženam in partnerkam, katerih možje, partnerji ali ljubimci so bili stranke te uboge ženske
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #2 - 07.11.2004 at 22:09:04
 
sinjeoka wrote on 07.11.2004 at 21:38:04:
the cat is out of the bag

... moje sožalje vsem ženam in partnerkam, katerih možje, partnerji ali ljubimci so bili stranke te uboge ženske



Točno o tem sem danes razmišljala.
Pa o tem, kako se lahko bolezen hitro širi.  Tisto "ah saj ta pa je pošten videti" tu več nič ne pomeni. Samo zaščita ali pa striktna monogamija še kaj veljajo, po moje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #3 - 08.11.2004 at 07:39:04
 
To je očitno prvi tak primer pri nas ?
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #4 - 08.11.2004 at 10:07:20
 
Mae wrote on 08.11.2004 at 07:39:04:
To je očitno prvi tak primer pri nas ?



niti ne

po mojem spominu je bila prva medijska afera pri nas cca 2 leti nazaj. Govorilo se je, da baje, znani primorski poslovnež, ki je okužen z ADISom nezaščiteno občuje predvsem z najstnicami in to brez, da bi jih informiral o svojem stanju.

... potem pa je zadeva potihnila ... tko da ne vem, ali je šlo le za trič-trač, ali pa je nekdo zadevo pometel pod preprogo
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #5 - 08.11.2004 at 12:58:59
 
Če je umrla pri dvajsetih in je v Sloveniji delala pred dobrima dvema letoma, obstaja verjetnost, da je bila takrat še mladoletna.

Tako da mene zanima, ali v Sloveniji izdajajo delovna dovoljenja tudi mladoletnim barskim plesalkam ? ? ?
V primeru, da je delala na črno, me pa zanima, kako je mogoče, da je na tem področju policija tako neučinkovita.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #6 - 08.11.2004 at 13:06:22
 
Veliko jih je delalo in jih dela brez dovoljenja za delo in bivanje. Policija je pa zaradi več vzrokov kolikor tolikor neučinkovita. Pomoje, če boš njih vprašal ti bojo rekli da so - uspešni v preprečevanju takšnih in podobnih zadev. Itak.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #7 - 08.11.2004 at 13:09:52
 
Quote:
Če je umrla pri dvajsetih in je v Sloveniji delala pred dobrima dvema letoma, obstaja verjetnost, da je bila takrat še mladoletna.

Tako da mene zanima, ali v Sloveniji izdajajo delovna dovoljenja tudi mladoletnim barskim plesalkam ? ? ?
V primeru, da je delala na črno, me pa zanima, kako je mogoče, da je na tem področju policija tako neučinkovita.

bp


Pri trgovini z belim blagom gotovo ne gre pričakovati, da bodo operirali z delovnimi dovoljenji.
Glede dela na črno - občasno v kakšnem tedniku pokažejo kakšno policijsko akcijo, v kateri razhajkajo kakšen brlog. Ampak to je en delček vse prostitucije, po mojem mnenju...že samo če v Salomonov oglasnik kdaj pogledaš, boš videl par strani številk za tovrstne usluge na črno.
Nimam pojma, zakaj policijski sistem tukaj odpoveduje.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #8 - 08.11.2004 at 13:58:06
 
Lilith wrote on 08.11.2004 at 13:09:52:
Nimam pojma, zakaj policijski sistem tukaj odpoveduje.


mogoče so redne stranke?
Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #9 - 08.11.2004 at 18:39:54
 
čas bi že bil, da se zadeve legalizirajo torej uredijo.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
1723
3
***
Offline


Posts: 163
zemlja
Gender: male
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #10 - 08.11.2004 at 19:05:24
 
Quote:
V primeru, da je delala na črno, me pa zanima, kako je mogoče, da je na tem področju policija tako neučinkovita.
bp


$$$$$$$$ dela "neučinkovitost"
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #11 - 09.11.2004 at 07:53:55
 
Se mi zdi, da imamo tudi Slovenci naše lastne bushizme.

Sem včeraj zasledil prispevek v informativni oddaji 24 ur o tem nesrečnem dekletu in je zvenelo nekako takole:
Gospod pri katerem   je dekle svoj čas delalo kot barska plesalka, je povedal, da ima zdravniško spričevalo, da nima med drugim tudi AIDS-a. Enako je povedal, da hodijo tudi druge barske plesalke redno na zdravniške preglede glede okužb.
Pa se vprašujem :
1.Ali zahteva zakon o zaposlovanju pregled na AIDS, sifilis in drugo biologijo ?
2. Kakšno vezo ima opravljanje poklica barske plesalke s spolnimi okužbami ? A se mogoče AIDS, sifilis &comp. prenašajo s plesom ? ??? Shocked

No spikerica je pomirila slovensko javnost nočnih klubov - barske plesalke se hodijo redno testirat, torej ogledi barskih plesalk so varni.

A nismo rekli, da smo Slovenci bolj pametni od Američanov ? Roll Eyes
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #12 - 09.11.2004 at 08:11:53
 
...
Jao, ej, glede na to, da se Pop TV tako spreneveda, potem mi je čisto jasno, zakaj se zdaj Toni gre z nami slepe miši. Grin
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #13 - 09.11.2004 at 08:20:01
 
hja, ironija pri nas je v tem, da precej novinarjev boleha za bušizmi ... še bolj ironično pa to, da so ti novinarji del t.i. resne novinarske srenje. Človek bi še zastopil, da bi se kak tak komentar pojavil v yellow pressu

da dodam še svoj lonček ... v taisti oddaji je bilo rečeno, da pri nas v Sloveniji panika še ni zavladala

... aja pa v današnjem Delu piše, da je gospodična ordinirala pri nas celih 11 mesecev in ne samo 4 kot je navedel včeraj POP TV...

... in a ni hec, da se pri nas vsi obnašajo kot da je to en tak full osamljen primer in da ni razloga za preplah ...

... a bo končno že kdo pogledal resnici v oči in rekel, da je "cesar nag"?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: okužena prostitutka delala v Celju
Reply #14 - 09.11.2004 at 08:22:43
 
Mae wrote on 08.11.2004 at 18:39:54:
čas bi že bil, da se zadeve legalizirajo torej uredijo.



legalizacija tega ne bo uredila in rešila. Že zdaj ima država v rokah mehanizme, ki bi lahko ta problem učinkovito nadziral in urejal, predvsem pa preprečeval

pa se ga ne uporablja  Angry  Angry  Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2