Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 15
(Read 73416 times)
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #150 - 30.10.2004 at 11:45:49
 
Bom poskusil razložiti...
Razne droge povročajo nekaterim takšne in drugačne psihične motnje...Kolikor vem takih sploh ni tako malo kolikor mi je psihiater razlagal.
Legalizacija teh substanc bi pomenila da bi do teh substanc prišel čist na easy way in sploh ne bi šel do dilerja ampak bi šel do lekarne pa bi rekel dejte mi aspirin pa še malo LSDja.
Sem prepričan da bi zaradi teh halucinogenih snovi veliko ljudi imelo takšne in drugačne zaznavne motnje.
In kaj bi bil rezultat - zdravniki, bi zaradi teh motenj predpisovali veliko več pomirjeval in antidepresivov...in kaj posledica tega - buđet farmacevtskih tovarn bi se znatno povečal, zmanjšal bi se pa buđet dilerjev, ker jih sploh nebi rabil...  Smiley

Tebi verjetno ne gre v glavo kako hudiča nekaterim LSD dela take probleme, ko je pa meni čisto kul...Meni je navaden skunk naredil čisto sranje ki se mi še danes pozna...  Sad

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #151 - 30.10.2004 at 12:54:20
 
THOR wrote on 30.10.2004 at 11:45:49:
Razne droge povročajo nekaterim takšne in drugačne psihične motnje...


kolkr se jest spomnem je taka tvoja izkušnja ... lahko bi tud reku da zaradi te izkušnje, ki te ni ubila, ampak naj bi te naredila močnejšega, nisi glih močnejši in te je zatorej ubila.
v tvojem raziskovanju življenja, v tvojem iskanju 'še več' si dobil malo preveč, ampak, malo preveč dobivamo vsak dan.
se reče
ko sm jest mel izkušnjo (prekomerno) s substanco, me je tud skor ubila ... skor ... sm mel srečo ... je blo zadost na-ključ-ij, da sm se lahko pobral vn in pršu kjer sm.
in to ni: substanca je bed
sorry
to ni to
substanca ni bed
bed nism niti jest
bed so reakcije, ki so posledica vzorcev.

če bi bilo možno da bi vse psihične motnje popisal in jih zložil skupi ... od vseh ljudi ... kaj bi ratal?
kaj je za nekoga psihična motnja?
kaj je zame psihična motnja?
v meni?
kadar se ne morem zadost hitr iz beda vn potegnt.

je zame ogledovanje čudaških svetov med polno zavestjo psihična motnja?
'čudaških' zaradi drugačne percepcije, zaradi česarkoli že pač, sej če bi nekdo stal zraven in bi ne imel v tolikšni meri spremenjene percepcije, bi si ogledoval popolnoma navaden svet, tak ki sledi iz dogovorov.
ne ... zame ne ...

zdej kako do te spremembe pecepcije pridet, kako si ogledovat svet, ki je zunaj, iz drugačne percepcije, iz sebe?
provzaprov bi verjetn lahko reku, da treba zbirno točko potegnt po nivojih tolk visok, da se potegneš nad vso meglo ega - za to je treba it pak tudi skozi astralni svet - spet - odvisno od pecepcije - tuki ornk zadihaš al pa ... se zakrčiš ... si bogatejši za eno izkušnjo, ali te pač taista izkušnja za katero bi lahko bil bogatejši ubije.

in si bolj mrtev



kolk je ljudi ki so vsak dan bolj mrtvi jest ne vem, vem pa da v moji okolici nam gre kr dobr.
sm u bistvu ugotovu zdej v tem času, da ne tko kot so nam pred leti očital kle na forumu, da smo v svoji mali sobici in taka sranja, ne samo to ... ta soba je prerasla v čisto vzporedno realnost ... realnosti se mešata sicer ... in informacije pretekajo ... bom reku tko ... Šerifi iz realnosti umiranja ne pustijo informacij iz realnosti Življenja v svojo realnost.
za delovanje v realnosti umiranja pa se potrebujejo podatki iz te realnosti, če hočeš v njej živet.
določene dele te realnosti vsi izbiramo, da lahko živimo to realnost umiranja
nekateri to realnost umiranja s svojim ne-delovanjem, ki sledi Resnici, celo spreminjamo za nekaj časa v realnost Življenja! (četudi je še tako svinjsko boleče)
kaj okolica potem s tem naredi, to nekako ni pomembno ... vsaj zamisli se ... nad sabo ... al pa nad okolico ... v vsakem primeru pride do sebe, okolica pač odraža brez-osebnost




Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #152 - 30.10.2004 at 13:49:58
 
gape wrote on 30.10.2004 at 12:54:20:
če bi bilo možno da bi vse psihične motnje popisal in jih zložil skupi ... od vseh ljudi ... kaj bi ratal?
kaj je za nekoga psihična motnja?
kaj je zame psihična motnja?
v meni?
kadar se ne morem zadost hitr iz beda vn potegnt.

Gape tako je tole, itak sem te napol razumel kaj si hotel povedat...
Motnja je tisto kar te moti, če nekdo npr. ki sliši in vidi svojo staro mamo, ki je umrla pred leti in ga to sploh ne moti je to zanj verjetno božji žegenj. Če pa nekdo tega ne prenaša in mu gre na živce ta nesmisel, da lahko vidi

Če nekateri uživate v halucinacijah ko se ga napokate z LSDjem in kao vidite neke energije pač pojdite v diskače(ali pa v kino) preverjat energijo ki jo ljudje s sabo nosijo, če pa nekatere to moti se imajo pač za psihično motene...  Wink

Tako kot ti mene ne razumeš, tako tudi jaz tebe ne bom nikoli, sicer pa zakaj pa bi morali eden drugega razumeti...

Sicer pa smo tukaj zaradi tega da eden drugemu pokomentiramo post, to sem se pa še jaz pred kratkim naučil... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #153 - 30.10.2004 at 18:08:53
 
Amstel wrote on 29.10.2004 at 17:34:05:
Vem za enega mladega možička, tam mojih let, ki je po 1-2x uporabi LSD, zaradi stalnih udorov prividov, končal večkrat v Idriji na psihiatrični. Seveda pa ne ve, ali je imel že prej kake težave in je to samo potenciralo.

mhm, bad
sam kako ne ve če je imel že prej kake težave ???

misliš da mu kak "šaman" ne bi znal pomagat?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #154 - 30.10.2004 at 18:58:15
 
Quote:
misliš da mu kak "šaman" ne bi znal pomagat?


Roll Eyes

Lips Sealed
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #155 - 30.10.2004 at 19:07:09
 
ja, pomoje je takrat to lahko že podmena šamana, mislim izkušenega, takega zna res delat na drugih nivojih
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #156 - 31.10.2004 at 12:58:15
 
Saddam:

THOR wrote on 30.10.2004 at 11:45:49:
Legalizacija teh substanc bi pomenila da bi do teh substanc prišel čist na easy way in sploh ne bi šel do dilerja ampak bi šel do lekarne pa bi rekel dejte mi aspirin pa še malo LSDja.

Nikdar nikjer nisem napisal da bi moral bit lsd legaln, in/ali, da bi se ga celo prodajalo v lekarnah.  (pogledam folk okoli sebe in vidim da to ne bi bilo good, ni še pravi čas za kaj takšnega)
Tako da, slabo si mi razložil zakaj ima Exorcist prav. Še zdaj ne vem. Pa zato ni panike..

Praviš da te je skunk zjebal. Kaj ti pa dela, če to ni preveč?
Meni skunk ni good.

..noben extrem ni good  

Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #157 - 31.10.2004 at 13:53:00
 
THOR wrote on 30.10.2004 at 13:49:58:
Gape tako je tole, itak sem te napol razumel kaj si hotel povedat...


ponavad tud sam blj slabo razumem

čeprov topot
če bi vse kar kogarkoli moti (ker vidi, al pa ker ne) v lajfu popisal, bi ugotovil da je po tem spisku vsakdo moten (vsakogar v videnju zunanjosti vsaj nekaj moti ... valjda ... toisto ... valjda nekoga drugega sploh ne moti).
dejstvo pa je, da vsakdo svoje motenosti ne gre razlagat psihiatru, da jo ta popiše in doda na seznam 'motenosti' ... psihičnih ...
dejstvo je tud da nas vseh iste reči ne motijo enako intenzivno.

se reče ... tvoj odnos do tvoje motnje je tvoja motnja
in nič drugega
ne da una babica tam je, ne da jo ti vidiš, ne da babice ni, ne da je ne vidiš ...
če je in jo vidiš je ql
če je in je ne vidiš je ql
če je ni in jo vidiš je ql
če je ni in je ne vidiš je ql
ker tko pač je!



jest zase morm rečt da halucinacije še nism mel
kot take, tako kot jo opisujejo
nism niti jedu lsdja
sm trip probu
kolkr štekam je halucinacija gledanje nečesa kar ne obstaja.
dočim videnje (energije) - videnje z najvišjih nivojev, brez filtrov - to pač ni tisto kar ne obstaja

če bi reku tko, da je kao motenost to da vidiš energije, da vidiš povezave, da vidiš intenzitete pretokov med ljudmi, da je to motenost zaradi tega ker ogromna večina ljudi tega pač ne vidi.
če pa to isto stvar, to videnje pogledaš z drugega konca, s konca tistih ki so to 'znanje' trenirali celo življenje in ta videnja prenašali na naslednje rodove, da je to znanje sedaj prišlo do te poenotitve, da se je lahko zapisalo. če je vidcev te vrste na enem koncu več, da si medsebojno lahko to pojasnijo, potem tega več ne dojemajo kot preklestvo ali motenost ampak kot ... stopnico na poti ...
dejstvo je pak, da kot otroci vsi svet dojemamo kot tak - kot energije - in da se kasneje videnje vkalupi v to kar je (s pomočjo filtrov - vzorcev ki jih privzamemo). te filtre - vzorce - lahko odvržemo, ko spoznamo da oni niso Jaz, da so oni preko Jaza, ti filtri popačijo pogled.
zakaj jih nekateri že v osnovi nimajo, al pa jim odpadejo prekmalu, jest ne vem ... sm pa 100% da je to samo preizkušnja ... bi se drznu rečt tko, če se kle rodiš in ko se ozavestiš vsaj mal in Vidiš ... to pomeni da to ti znaš, se reče, ne da se narest tako telo, ki ne bo spregledalo mimo vzorcev izredno zgodaj. tvoja duša pač nima tega zapisa ... več ... u tvoj dnk se ne da od nikjer vkodirat ... zato ... valjda ... se ono dokodira od uzuni ... ampak ... ono je samo prekrito ... znanje ... kadar je prekrito neznanje je izi ... kadar je prekrito znanje ... ono boli ... ono ne štekaš zakaj tko ... zakaj to tko mora bit ... point je pa samo ozavestit ... se predat ... sčistit ... in it naprej lažji za neki kar ti itak nisi ... si pa prevzel ...




da se razumemo je pametno zato, da zbližamo obe realnosti
lahko se ne razumemo, pa si verjamemo ... ampak o tem nebi zdele ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
THOR
2
**
Offline


Posts: 89

Gender: male
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #158 - 31.10.2004 at 15:46:19
 
japka wrote on 31.10.2004 at 12:58:15:
Tako da, slabo si mi razložil zakaj ima Exorcist prav. Še zdaj ne vem. Pa zato ni panike..

Sem sklepal, da si s tem ko si izjavil da če bi bilo po tvoje, noben diler nebi dobil niti 1 SIT mislil pač na legalizacijo opojnih substanc. Če sem narobe mislil se ti opravičujem. Včasih seštejem 1 in 1 in dobim 3, to krivim učitelje iz osnovne šole   Tongue

japka wrote on 31.10.2004 at 12:58:15:
Praviš da te je skunk zjebal. Kaj ti pa dela, če to ni preveč?
Meni skunk ni good.

Včasih se počutim tako kot pred šestimi leti, ko sem bil zadet od skunka (tedanji občutki, strahovi itn...). P i z d a, včasih si še cigareta ne upam prižgat, ker mislim da bom s tem priklical tisto počutenje izpred šestih let. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #159 - 31.10.2004 at 20:28:10
 
THOR wrote on 31.10.2004 at 15:46:19:
Včasih se počutim tako kot pred šestimi leti, ko sem bil zadet od skunka (tedanji občutki, strahovi itn...). P i z d a, včasih si še cigareta ne upam prižgat, ker mislim da bom s tem priklical tisto počutenje izpred šestih let. Smiley


tle je trava kriva samo tolko, da je potegnla določene reči na plan, men se je tud dogajalo to, oz se še v manjši meri
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #160 - 02.11.2004 at 11:10:41
 
"tedanji občutki, strahovi itn..."

Veš, česa te je bilo strah?,
in - zakaj?

..ask your self.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #161 - 02.11.2004 at 11:58:34
 
Quote:
misliš da mu kak "šaman" ne bi znal pomagat?


hm.....  Roll Eyes snowball..... Šaman? ljubi bog, to je isto kot da bi člloveka poslal k ciganki, da mu prerokuje iz kavne usedline....
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #162 - 02.11.2004 at 13:21:31
 
Quote:
hm..... snowball..... Šaman? ljubi bog, to je isto kot da bi člloveka poslal k ciganki, da mu prerokuje iz kavne usedline....


men ste eni mal smešni veš (ti  in Lilith recimo). Ti ki si padu v krščansko sekto in veroval v nevemkaj višjega in pomojem še vedno. Lilith pa, ki tako na veliko piše o Bogu

Če priznate obstoj teh višjih nivojev, ki so zunaj fizičnega, morate priznati da obstajajo tudi ljudje ki znajo zavestno delovati na teh nivojih.

Po eni strani ste tolk v tej duhovnosti (tudi ti exo, ne rečt da te ne zanima, ker če ne ne bi bluzil po takih forumih), po drugi strani pa trdite da je treba vse reševati na fizični ravni, druge ravni obstoja pa zavračate

ne razumem te logike ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #163 - 02.11.2004 at 14:56:10
 
Jaz pa ne razumem, Snow, kako lahko ljudi enačiš z Bogom.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Napačno svetovanje - depresija
Reply #164 - 02.11.2004 at 20:46:23
 
Jst recimo tvojega stavka ne razumem Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 15