Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 25 26 27 28 
(Read 82319 times)
exodus
Ex Member




Re: Posilstvo
Reply #390 - 23.08.2004 at 13:02:23
 
vedec wrote on 23.08.2004 at 11:11:28:
Ko preberem neki tazga, me srh po telesu preleti.

Zakaj ?

Prvo zato, ker v skoraj enem letu spremljanja foruma nisem zapazil, da bi bil Exodus sposoben nečesa tako nizkega.
Je nizek, samo na takšno raven se ne spušča kot se je spustil zdaj.

Pa poglejmo :

Pri spremljanju tega topika sem zapazil samo eno osebo, ki bi dajala takšnim ljudem " šus v bučo "

Zdaj je vprašanje ali je to ena in ista oseba ali ne ?

Verjetno ne, ker poznam be osebi osebno  Grin

Kako bi Exodus prišel na to misel " šus v glavo " ?

1. varianta : Exodus piše po naročilu te osebe ?

2. varianta : Exodus in ta oseba sta povezani nekako drugače ?

3. varianta : Exodus in ta oseba sta par in ta oseba mu daje inštrukcije kako pisati.

To bo.

Exodus in ......

Exodus, če nisi sposoben kljub velikemu psihološkemu pritisku nate s strani te osebe pisati s svojo glavo potem si psihološko plitka oseba.
Pomeni to, da si psihično labilna oseba in hitro padeš pod vpliv, posebno vpliv ženske, ki te nežno objame, te poljubi in ti morebiti raztegne nogice.
Pa je um zamegljen.

Na temu forumu, katerega spremljam kot gost že nekje okoli enega leta sem zapazil samo nekaj ljudi, ki so vredni spoštovanja, vsi ostali so na miselni ravni živali.

Vedec


Ej, pa ti niti nisi tako nora oseba kot si videti. Hi, hi....
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Posilstvo
Reply #391 - 24.08.2004 at 10:32:51
 
sam kaj, ko so včasih nori videti pametni
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Posilstvo
Reply #392 - 24.08.2004 at 16:21:41
 
exodus wrote on 22.08.2004 at 21:42:17:
Vsak posiljevalec si zasluži šus v čelo, ker tak človek mora biti hujši kot kaka zverina in si ne zasluži, da mu sploh pravimo človek, če že ne dobi milostnega strela, je pa pomembno, da ga vsaj onesposobijo in dobi dosmrtno ječo z garaškim prisilnim delom, kateri prihranki bi morali iti v fond žrtvam zlorabljenih.

Miška, oprosti, ampak imaš zelo čudne poglede na svet, ko celo zagovarjaš to ničvredno drhal, ne vem, kaako to ?.... Saj ne rečem, da je bilo veliko tudi takih, ki so bili sami zlorabljeni, ampak za to ni opravičila, če so psihopati pač spadajo v zaprte ustanove A tipa (psihiatrična) ali B tipa (zapor)...   Angry

exo, če boš še enkrat, v miru in brez vnaprejšnjega apriori obsojanja prebral vse, kar sem v temle topicu napisala, potem boš morda razumel, kaj vseskozi poskušam sporočiti… Dokler pa pišeš (in razmišljaš) na način, na kakršnega si pisal v temle svojem prvem odstavku, pa verjamem, da mojega sporočila niti videl ne boš, kaj šele razumel…


exodus wrote on 22.08.2004 at 21:42:17:
Miška, če malo pošpekuliram - mislim, da v večini primerov samo žrtve posiljevalcev zagovarjajo posiljevalce. Da bi ne krazumski človek jih celo jemal v bran ali se postavljal na njihovo stran, je zelo zelo ČUDNO. Torej?
???

Another one? Grin Exo, kot rečeno že zgoraj - če boš bral, boš ugotovil, da sem tudi na to že odgovorila… in to ne samo enkrat. Hmm... Le zakaj vam je tako pomembno mene spraviti med žrtve posiljevalcev? Če že - zakaj ne bi raje brali, kaj je tisto, kar pišem in razmišljali o sporočilih, ki jih poskušam zapisati?

Torej, exo? Hja nič. Potem sem pač ČUDNA… zate, seveda…

Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Posilstvo
Reply #393 - 24.08.2004 at 16:27:17
 
siaj wrote on 24.08.2004 at 10:32:51:
sam kaj, ko so včasih nori videti pametni

Morda pa ne samo videti...
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Posilstvo
Reply #394 - 24.08.2004 at 20:01:09
 
Miska wrote on 24.08.2004 at 16:27:17:
Morda pa ne samo videti...


pa kaj vam je ... mislim tok dobesedno vse vzet ... pa tok bit resni .... ja morda pa itak, da lahko tud so pametni, inteligentni, modri, ... kaj pa vem ...
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Posilstvo
Reply #395 - 25.08.2004 at 12:24:08
 
Miska wrote on 24.08.2004 at 16:21:41:
exo, če boš še enkrat, v miru in brez vnaprejšnjega apriori obsojanja prebral vse, kar sem v temle topicu napisala, potem boš morda razumel, kaj vseskozi poskušam sporočiti… Dokler pa pišeš (in razmišljaš) na način, na kakršnega si pisal v temle svojem prvem odstavku, pa verjamem, da mojega sporočila niti videl ne boš, kaj šele razumel…


Another one? Grin Exo, kot rečeno že zgoraj - če boš bral, boš ugotovil, da sem tudi na to že odgovorila… in to ne samo enkrat. Hmm... Le zakaj vam je tako pomembno mene spraviti med žrtve posiljevalcev? Če že - zakaj ne bi raje brali, kaj je tisto, kar pišem in razmišljali o sporočilih, ki jih poskušam zapisati?

Torej, exo? Hja nič. Potem sem pač ČUDNA… zate, seveda…



No, potem pa da še 1x slišimo tvoje mnenje, zlato nit tvojega mišljenja, jedro, srž, ker človek dobi hitro vtis, da zastopaš nevtralno stališče (mižanje na eno oko), ko gre za posiljevalske delikte?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Posilstvo
Reply #396 - 25.08.2004 at 14:42:33
 
vedec wrote on 23.08.2004 at 11:11:28:
Ko preberem neki tazga, me srh po telesu preleti.

Zakaj ?

Prvo zato, ker v skoraj enem letu spremljanja foruma nisem zapazil, da bi bil Exodus sposoben nečesa tako nizkega.
Je nizek, samo na takšno raven se ne spušča kot se je spustil zdaj.

Pa poglejmo :

Pri spremljanju tega topika sem zapazil samo eno osebo, ki bi dajala takšnim ljudem " šus v bučo "

Zdaj je vprašanje ali je to ena in ista oseba ali ne ?

Verjetno ne, ker poznam be osebi osebno  Grin

Kako bi Exodus prišel na to misel " šus v glavo " ?

1. varianta : Exodus piše po naročilu te osebe ?

2. varianta : Exodus in ta oseba sta povezani nekako drugače ?

3. varianta : Exodus in ta oseba sta par in ta oseba mu daje inštrukcije kako pisati.

To bo.

Exodus in ......

Exodus, če nisi sposoben kljub velikemu psihološkemu pritisku nate s strani te osebe pisati s svojo glavo potem si psihološko plitka oseba.
Pomeni to, da si psihično labilna oseba in hitro padeš pod vpliv, posebno vpliv ženske, ki te nežno objame, te poljubi in ti morebiti raztegne nogice.
Pa je um zamegljen.

Na temu forumu, katerega spremljam kot gost že nekje okoli enega leta sem zapazil samo nekaj ljudi, ki so vredni spoštovanja, vsi ostali so na miselni ravni živali.

Vedec


Kaj je zdaj, vedec?

Teorija zarote propadla ali kako?

Ali si se morebiti spravil drugam bluzit?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Posilstvo
Reply #397 - 26.08.2004 at 08:44:27
 
exodus wrote on 25.08.2004 at 12:24:08:
No, potem pa da še 1x slišimo tvoje mnenje, zlato nit tvojega mišljenja, jedro, srž, ker človek dobi hitro vtis, da zastopaš nevtralno stališče (mižanje na eno oko), ko gre za posiljevalske delikte?


Grin Ti si mi pa res slika…

Rabiš nekoga, da ti bo žlico nesel k ustom… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš hrano že na krožniku?

Rabiš nekoga, da ti bo zavezal vezalke… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš čevlje že obute, le vezalke je treba še zavezati?

Rabiš nekoga, da …

Daj, daj, exo… vse je že napisano… je pa res, da se je treba malce potruditi in poiskati… če to hočeš, seveda… tako, kot je treba nest žlico k ustom… tako, kot se vezalke ne zavežejo same od sebe, ampak je potrebno kljub vsemu vložiti tudi malce svoje energije…

In zmoreš tudi ti… če le hočeš… Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Posilstvo
Reply #398 - 26.08.2004 at 08:47:15
 
Miska wrote on 26.08.2004 at 08:44:27:
Grin Ti si mi pa res slika…

Rabiš nekoga, da ti bo žlico nesel k ustom… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš hrano že na krožniku?

Rabiš nekoga, da ti bo zavezal vezalke… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš čevlje že obute, le vezalke je treba še zavezati?

Rabiš nekoga, da …

Daj, daj, exo… vse je že napisano… je pa res, da se je treba malce potruditi in poiskati… če to hočeš, seveda… tako, kot je treba nest žlico k ustom… tako, kot se vezalke ne zavežejo same od sebe, ampak je potrebno kljub vsemu vložiti tudi malce svoje energije…

In zmoreš tudi ti… če le hočeš… Smiley



Vse to velja tudi zate, Miška...če želiš, da razumemo, kaj sporočaš. Ker se tvoje besede hitro lahko razumejo kot podpora posiljevalcem.
Tako da, če želiš biti razumljena, potem hitro žlico prijet, vezalke vezat, pa energijo vlagat.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Posilstvo
Reply #399 - 26.08.2004 at 08:56:02
 
no, jest pa sem zasledila kar nekaj stavkov od Miške, kjer je bilo brati, da ne "podpira" posiljevalcev -- pa tud, da ne sprejema njihova dejanja

sploh pa, ona dela na tem, da bo svet boljši -- ona je borka za življenje -- in mislim, da je to njena pozicija

sploh pa res je, vse je že napisano Wink


Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Posilstvo
Reply #400 - 26.08.2004 at 09:02:35
 
Lilith wrote on 26.08.2004 at 08:47:15:
Vse to velja tudi zate, Miška...če želiš, da razumemo, kaj sporočaš. Ker se tvoje besede hitro lahko razumejo kot podpora posiljevalcem.
Tako da, če želiš biti razumljena, potem hitro žlico prijet, vezalke vezat, pa energijo vlagat.


Miška, zate Smiley:

   
Drzni si biti nepomembna

Drzni si biti nepomembna.

Drzni si biti brezimna.

Da te nihče ne opazi, ne pohvali, ne pograja.

Da te samo Jaz slišim in vidim, da samo Jaz vem, kdo si in kakšna si.

Drzni si, da ne motiš molka in negibnosti svojega imena in podobe.

Drzni si biti taka, končno.

Kajti dovolj Mi je tvoje pomembnosti, saj ustvarja gnečo okoli tebe in v njej ni mesta Zame.




Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Posilstvo
Reply #401 - 26.08.2004 at 09:05:38
 
siaj wrote on 26.08.2004 at 08:56:02:
no, jest pa sem zasledila kar nekaj stavkov od Miške, kjer je bilo brati, da ne "podpira" posiljevalcev -- pa tud, da ne sprejema njihova dejanja

sploh pa, ona dela na tem, da bo svet boljši -- ona je borka za življenje -- in mislim, da je to njena pozicija

sploh pa res je, vse je že napisano Wink




se strinjam ...

toda poleg tega je zapisani še kup stavkov, ki posiljevalčeva dejanja sprejemajo, razumejo in upravičujejo ...

... tudi ta del ima svojo težo v sporočilu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Posilstvo
Reply #402 - 26.08.2004 at 10:12:38
 
Lilith wrote on 26.08.2004 at 08:47:15:
Vse to velja tudi zate, Miška...če želiš, da razumemo, kaj sporočaš. Ker se tvoje besede hitro lahko razumejo kot podpora posiljevalcem.
Tako da, če želiš biti razumljena, potem hitro žlico prijet, vezalke vezat, pa energijo vlagat.

Seveda velja to tudi zame, Lilith… nikoli in nikdar nisem trdila nasprotno… in mislim, da sem v tale topic vložila kar precej svoje energije… tako, da… tisti, ki želi, bo že prijel tudi svojo žlico v roke… zavezal tudi svoje vezalke… vložil tudi del svoje energije… in tako lahko vse našel… tudi to, da takšnih dejanj ne podpiram…

Siaj, saj veš… samo svojo pot hodim… se jo pa trudim hoditi tako, kot je to zapisano v mojem srcu… in v moji duši…

Littlestar – hvala! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Posilstvo
Reply #403 - 26.08.2004 at 13:37:50
 
keep going Smiley Wink
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Posilstvo
Reply #404 - 26.08.2004 at 14:15:59
 
Miska wrote on 26.08.2004 at 08:44:27:
Grin Ti si mi pa res slika…

Rabiš nekoga, da ti bo žlico nesel k ustom… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš hrano že na krožniku?

Rabiš nekoga, da ti bo zavezal vezalke… ali se lahko malce potrudiš sam, če imaš čevlje že obute, le vezalke je treba še zavezati?

Rabiš nekoga, da …

Daj, daj, exo… vse je že napisano… je pa res, da se je treba malce potruditi in poiskati… če to hočeš, seveda… tako, kot je treba nest žlico k ustom… tako, kot se vezalke ne zavežejo same od sebe, ampak je potrebno kljub vsemu vložiti tudi malce svoje energije…

In zmoreš tudi ti… če le hočeš… Smiley


ja, ne vem, saj te clovek pove, to pa to mislim, ne pa da skace kot maccka okrog vrele kase in ne menca z nogami, treba se je zbistriti in ne toliko ovinkariti - tiste klobase za nazaj pa se mi res ne da brati...  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 25 26 27 28