Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 15
(Read 75365 times)
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #15 - 30.05.2004 at 23:31:20
 
Grin Winkin upam , da včasih celo srečno Tongue
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #16 - 30.05.2004 at 23:34:03
 
Cheesy Wink Smileytežko tebi , ko boš dojel te besede..težko je ne srečevati se v večnosti Grin Wink Kiss
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #17 - 31.05.2004 at 00:46:51
 
exo wrote on 30.05.2004 at 23:11:06:
Arlena, pozabila si še na zaključek, in potem je prišel Prem Rawat in si srečno živela vse do konca svojih dni, tam nekje za devetimi gorami in za devetimi vodami...  Grin Ha, ha...  Čuj, saj je vseeno, razburjam se jaz in je itak brezveze, če komu kaj ne paše lahko gre, tak da imam jaz isto svobodno izbiro in ni panike.....

Iga, tisto izmišljene govorice o Wilmini hčerki, ki mi nekdo iz ozadja hoče naprtiti, pa se naj Wilma prej malo vpraša, če ima kaj takšen otrok za iskati na tem četu, pa to ob polnočnih urah sredi tedna? Isto sranje mi je skusala naprtiti Marjana, vsaj zdi se mi tako, to sem slišal, ko je nekaj namigovala, da sem jaz kriv za Lilithin odhod, čeprav sem ji to jasno povedal, da nisem, bila sva celo na pijači v petek... Tak da širjenje nekih govoric brez dotičnih oseb ni najbolj zdravo, razen če ne veš zaziher, ki deluje po principu: baba slišala, baba rekla....


Exo, ma niti nima veze to, je normalno da se braniš, sicer sem nekaj tudi sam prečital o tem, ker je nekdo copy naredil. Resnico pa itak sam dobro poznaš. Niti se nimam namena s tabo pregovarjat o teh stvareh. Sem ti malo več stvari gor natresel in sem pričakoval, da boš kot ponavadi, kadar ti nekdo pove kakšno resnico, to elegantno spregledal. Ja Exo, argumenti so pomembni. Če jih nimaš, potem itak nimaš kaj napisat.

Bodi v miru.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #18 - 31.05.2004 at 04:32:13
 
Exo,jst ti tut želim,da najdeš svoj mir,prav tako kot to najprej želim sebi in vse ostalim.
Aja,pa še to:Exo,sej te slišmo in opazmo.Tut brez teh napadov besa ali česarkoli že.Še bolj bi pa te opazili,imeli radi in te sprejeli,če nas ne bi tako grdo zmerjal.Poskusi se ti postaviti v našo kožo v tem trenutku.Ali pa si zamisli,kako je bilo,ko so te starši ozmerjali.Najbrž si se branil in si bil prizadet.Zakaj misliš,da je z nami kaj drugače,tudi mi smo samo ljudje,prav tako tudi ti.
Aja,še to:zavedaj se,da forum brez tebe ne bo enak.S svojo neponovljivostjo in enkratnostjo ga delaš prav takšnega.Tako kot vsak tukaj.
Nekaj te je moralo zelo prizadet,da si napisal prvi post v tem topicu,daj bodi frajer pa enkrat napiši,kaj je to bilo pa se bomo končno enkrat pomenili kot odrasli ljudje brez obtoževanja,zmerjanja in podobno.Dejmo enkrat najdet skupno rešitev.Mamo jajca?
Želim ti,da najdeš svoj mir,iz srca ti želim pa še kej napiš... Kiss
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #19 - 31.05.2004 at 10:17:52
 

Matjaž, si nazaj, še preden sem ti uspela zaželet srečno pot... pa vseeno, da te ne bom razočarala Wink



PREBUJENJE


Prenehaš se pritoževati in kriviti druge ljudi za stvari, ki so ti jih naredili – ali ki jih niso naredili zate –, ter se naučiš, da je edina stvar, s katero lahko računaš, nepredvidljivo.


Prenehaš obsojati in kazati s prstom ter pričneš sprejemati ljudi take, kot so, ter se naučiš spregledati njihove pomanjkljivosti in človeške spodrsljaje ... In tako se skozi odpuščanje rodi občutek miru in zadovoljstva.


Naučiš se, da te nihče ne kaznuje ter da vse ni vedno krivda nekoga. Je samo življenje, ki se dogaja. Naučiš se priznati, ko nimaš prav, ter graditi mostove namesto zidov.

Naučiš se, da morajo biti negativna čustva, kot so jeza, zavidanje in zamera, razumljena in preusmerjena, ali pa bodo zadušila življenje v tebi in zastrupila vesolje, ki te obkroža.


(izbor, več tukaj: http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php/20040524091907544
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
exi
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #20 - 31.05.2004 at 11:19:03
 
m wrote on 31.05.2004 at 10:17:52:
Matjaž, si nazaj, še preden sem ti uspela zaželet srečno pot... pa vseeno, da te ne bom razočarala Wink



PREBUJENJE


Prenehaš se pritoževati in kriviti druge ljudi za stvari, ki so ti jih naredili – ali ki jih niso naredili zate –, ter se naučiš, da je edina stvar, s katero lahko računaš, nepredvidljivo.


Prenehaš obsojati in kazati s prstom ter pričneš sprejemati ljudi take, kot so, ter se naučiš spregledati njihove pomanjkljivosti in človeške spodrsljaje ... In tako se skozi odpuščanje rodi občutek miru in zadovoljstva.


Naučiš se, da te nihče ne kaznuje ter da vse ni vedno krivda nekoga. Je samo življenje, ki se dogaja. Naučiš se priznati, ko nimaš prav, ter graditi mostove namesto zidov.

Naučiš se, da morajo biti negativna čustva, kot so jeza, zavidanje in zamera, razumljena in preusmerjena, ali pa bodo zadušila življenje v tebi in zastrupila vesolje, ki te obkroža.


(izbor, več tukaj: http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php/20040524091907544



Marjana, kot prvo, nehaj širti dezinforomacije o meni, da ne rečem laži o meni, da ti osvežim spomin, da sem jaz spodil Lilith s foruma, potem pa prilepiš tak hinovsko-osladen post zraven. Ne vem, kako te ni sram?


Pod drugo, sem zelo alergičen na take poste, ko mi nekdo vsiljuje svoje mnenje, kot počne "gnostik" Arlena, ki je še en absolutist, da pišeš neživljenjske poste, oziroma natančneje kopiraš iz Pozitivk, kjer si sila redko kaj preberm, ker me ne zanima, če pa tebe, pa kar, ker teh citatov ne morem nikjer porabit. Prosim nikar me več ne posliljujte in vsiljujte vaše verske ali filozofske ideologije, to vse lepo ohranite zase, si čula Arlena, jaz imam svoje lastno prepričanje in vrednote, ker me enostavno ne zanima, kateri sekti, veroizpovedi ali religiji pripadate. To je vaše osebna stvar.

Meni so za vzor le ljudje, ki govorijo iz lastnih izkušenj, iz prakse, iz katerih govori modrost in so že v življenju nekaj dali skoz, ki so tudi primerno stari. Težko si predstavljam, celo razjezi me, da si tukaj vsakdo vzame pravico za soljenje pameti drugim. Zato me niti malo ne gane, če mi kopirate članke iz po moje povsem neživljenjskih, utopičnih, tudi fantastičnih člankov iz Pozitivk in podobnih new-age bukvic; sami pa niste sposobni napisati niti enega samcatega stavka iz sebe, da bi še s svojo glavo razmišljali, da bi se zanesli nase in se postavili na lastne noge.



Marjana, ko boš poročena, imela otroke, družino, in živela neko normalno zakonsko življenje, potem pa te bom rade volje povprašal za kak nasvet, ti prisluhnil, se kaj morebiti naučil, saj bom vedel, da govoriš iz lastnih izkušenj , da zgolj ne kopiraš; menim tudi, da ti ne bo nič kaj preveč časa preostalo za Gapeta in Pozitivke, ker boš okupirana z drugimi obveznostmi in skrbmi, bolj življenjskimi, do takrat pa hvala lepa za copy/paste....
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #21 - 31.05.2004 at 11:32:08
 
exi wrote on 31.05.2004 at 11:19:03:
Marjana, ko boš poročena, imela otroke, družino, in živela neko normalno zakonsko življenje, potem pa te bom rade volje povprašal za kak nasvet, ti prisluhnil, se kaj morebiti naučil, saj bom vedel, da govoriš iz lastnih izkušenj , da zgolj ne kopiraš; menim tudi, da ti ne bo nič kaj preveč časa preostalo za Gapeta in Pozitivke, ker boš okupirana z drugimi obveznostmi in skrbmi, bolj življenjskimi, do takrat pa hvala lepa za copy/paste....
???


Kolikor sem razbral iz tvojih postov, te nikoli niso prav posebej zanimale kakšne izkušnje iz zakonskega življenja. Vedno te je bolj zanimalo, kaj kdo počne pod rjuhami.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exi.
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #22 - 31.05.2004 at 11:34:38
 
Quote:
Kolikor sem razbral iz tvojih postov, te nikoli niso prav posebej zanimale kakšne izkušnje iz zakonskega življenja. Vedno te je bolj zanimalo, kaj kdo počne pod rjuhami.


Pa kdo živi tukaj "normalno" zakonsko življenje, da bi mi bil za vzor. Glede na to, kakšne se pišejo, so taki redki. Vprašanje , če sploh obstajajo takšni, jaz jih ne vidim....
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #23 - 31.05.2004 at 11:44:43
 
exi wrote on 31.05.2004 at 11:19:03:
Marjana, kot prvo, nehaj širti dezinforomacije o meni, da ne rečem laži o meni, da ti osvežim spomin, da sem jaz spodil Lilith s foruma, potem pa prilepiš tak hinovsko-osladen post zraven. Ne vem, kako te ni sram?


exo, to kar si ti zdaj napisal, je laž



Quote:
Marjana, ko boš poročena, imela otroke, družino, in živela neko normalno zakonsko življenje, potem pa te bom rade volje povprašal za kak nasvet, ti prisluhnil, se kaj morebiti naučil, saj bom vedel, da govoriš iz lastnih izkušenj , da zgolj ne kopiraš; menim tudi, da ti ne bo nič kaj preveč časa preostalo za Gapeta in Pozitivke, ker boš okupirana z drugimi obveznostmi in skrbmi, bolj življenjskimi, do takrat pa hvala lepa za copy/paste....
???



te kdo sili brat?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #24 - 31.05.2004 at 11:47:23
 
exi. wrote on 31.05.2004 at 11:34:38:
Pa kdo živi tukaj "normalno" zakonsko življenje, da bi mi bil za vzor. Glede na to, kakšne se pišejo, so taki redki. Vprašanje , če sploh obstajajo takšni, jaz jih ne vidim....


Exo, jaz živim normalno zakonsko življenje. Služba, ukvarjanje s hčerko, zidanje hiše. Namesto posedanja po gostilnah in zlivanja vase enormne količine piva, pa sem rajši tule na forumu in Pozitivkah.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
.exo
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #25 - 31.05.2004 at 14:37:21
 
Quote:
Exo, jaz živim normalno zakonsko življenje. Služba, ukvarjanje s hčerko, zidanje hiše. Namesto posedanja po gostilnah in zlivanja vase enormne količine piva, pa sem rajši tule na forumu in Pozitivkah.


No, čisto iskreno, če ti res toliko pomeni družina? Si že prevaral svojo ženo? Ali si se zraven ukvarjanja s hčerko in s hišnimi ljubljenčki ukvarjaj še z ljubicami, morda celo tule s foruma, ker imaš več takih damic, ki ne bi imele nič proti za kako avanturico, čeprav s poreočenim moškim, ki ima otroke? Če si, kar se mi vse bolj dozdeva, potem mi ne moreš o zakonu kaj preveč svetovati, saj je bistvo nekega odnosa zvestoba in zaupanje....  Me res zanima, kaj boš odgovoril?
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #26 - 31.05.2004 at 14:40:50
 
Če, če, če

Če ne bi bilo če, bi bila čebula bula.
Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #27 - 31.05.2004 at 14:56:16
 
To much!
Bo trepa nekej posekat, pa drva nažagat, da bo zagorelo...

Ljudje božji le kaj vam je?

Bomo grmado naredl, pa koga skurl tuki gori, al kaj?

Za prepir sta vedno potrebna dva.

Je zato fino, če se vmeša še kdo...samo...

Delno sem na EX-sovi strani, naj se človek vendar brani.
Bi se ne smel nikol napisat, da je kdo koga iz foruma zbrisal, ker jo je očitno sam popihal, pa to ni več problem vseh ampak naj ostane njegov ali pa njen. Ko nekumu ne moreš nič več povedat, je zgodba končana, zakaj jo pobrišeš, pa važn ni.  Vsak za sebe že ve.
Kako eni kopirate ne vem, ker se mi ne da vsega povsod prebrat, bi me čist izmučl, samo včasih se čudim, kako nekaterim uspe tolk napisat, ker mi ni jasn, ali imajo več rok, pa množico prstov; Mene je zmotil naslov-magnet - pa še za <bolnike>. Ne vem kaj si kdo predstavlja pod bolezen, pa tud na magnete se bolj malo zastopim, mislim pa, da se nikogar v nič ne da prisilit, še manj pa priklenit nase al pa na forum. Vsak se sam odloč, kje bo in tud zakaj bo, pa kolk dolgo bo.
Ko ne bom imela nič več pametnega zanapisat, bom najbrž kr lepo tiho, al bom pa bolana.
Samo to sem imela za povedat!

Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #28 - 31.05.2004 at 16:00:18
 
Cheesy Wink Kisshojla dragi moj EXO
ustavi malo konje, prijatelj..
če sem ti kaj vsiljevala , se ti opravičujem ..nisem
ja , predlagala pa sem ti da DELAŠ

kot si že pogruntal , je najboljša lastna izkušnja in jaz jih imam
pa ti?
si poročem?
imaš urejeno spolno življenje in si materialno neodvisen?
si že izpustil materino krilo ali pa...?
veš sploh , kaj hočeš v življenju doseči?
sicer pa me to ne zanima..to je tvoja šola in tvoja stvar.
veš..malo bom provokativna...tudi JEZUS ni bil (po katol. cerkvi  in nj. učenju)  poročen ...pa..
ali pa je bil....pa ...pa..
nimaš nobenih izkušenj in jih tudi ne moreš komentirati ...tako pač je.

če se ti de ljubi delati na sebi , pač ne boš ...ker kot sem rekla...tudi za to je treba imeti jajca!!!

včasih je dobro vsaj z branjem malo razširiti obzorja , da se sploh lahko pogovarjamo ...poišči si kaj ali pa vzemi pravljico o trnljulčici in spančkaj dalje...
predelaj že enkrat svoje starše in pojdi raje na kolo včasih ...mogoče ti bo odleglo.
jokanje in stokanje in filozofiranje ti ne bo nič pomagalo in najbolj hecno je , da se tega že sam zavedaš..
kaj in kako in če sploh kdaj ...boš pa kaj RES naredil , pa je čisto tvoja stvar.
in osebno mene prav nič ne briga , če se še naslednjih 100 let igraš z lego kockami...uživaj , če sploh znaš

včeraj si mi bil zanimiv do neke meje , danes pa me že pričenjaš dolgočasiti in , ker si tega ne dovolim , bom raje počela kaj res zanimivega
zaenkrat over and out ...
do naslednjč , ko boš bolj izviren..
pozdrav vsem humoristom tega sveta..in EXO...saj si mi všeč , ne vzemi vsega preveč resno  Grin Cheesy Wink
pozdravček  Wink











Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
.exo
Guest




Re: Gape - magnet za "bolnike"?
Reply #29 - 31.05.2004 at 16:01:00
 
m wrote on 31.05.2004 at 11:44:43:
exo, to kar si ti zdaj napisal, je laž




Ti pastam s chata najin pogovor?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 15