Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 39320 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #45 - 17.06.2004 at 16:28:01
 
kaj češ Andres.

časi in moda se spreminjajo... in mi z njimi.

mogoče bodo pa kosmatinke spet moderne čez nekaj let. se ni vredn sekirat za v naprej.

mene zanima, če so še kje v tem ali drugem vesolju, kaka bitja in kaka so. mogoče so pa kosmatinci, al pa ne posedujejo niti ene dlakos. kdo bi vedel? mogoče so clo angeli, pa jih zato tko na moč pogrešam.

zatrdim ti pa definitivno lahko, da so angeli nekosmati, so napol bosi otroci. tastarejši se pa brijejo, se ve, ker bi jih dlake motile pri njihovem letu skozi nebo.

aerodinamika je huda veda, je treba bit v stiku z nadzemeljsko energijo, letet pa tud ni tko smpl.
vem, sem večkrat vsa razcefrana, če zletim kr nekam...

ampak to je že druga zgodba, se ve...

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
ena
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #46 - 23.06.2004 at 20:17:55
 
jst pa mislim,da mormo bit ženske urejene..mislim halo,vsak dan se je treba brit alpa redno depilirat,ne morte pa tam ko ene orangutanke bit,no Angry Grin
ženska mora biti urejena!!! Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #47 - 23.06.2004 at 20:38:54
 
Ja, ženska mora bit mistična, moški pa vitalen.  Wink Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #48 - 25.06.2004 at 19:45:55
 
Na to temo se spominjam enega dogodka, ko sem potovala domov s trajektom in spoznala enega Italijana. In nasproti nas je sedel parček. Ona bolj take postave minoške venere, pa dolgih las, res dolgih, do riti pa še mal čez, pa kosmate noge. Ampak res dolge dlake. Zraven je imela pa psa, velikega psa z dolgo dlako. In pol se je ta Italijan totalno zgražal ... "She looks like her dog!"... no, ampak fant jo je imel pa rad, sou, okusi so različni....

...sam po moje je tko, da so obrite noge definitivno bolj šejpi...in če maš s tem probleme, se splača dat tudi za tisto operacijo... Wink
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #49 - 27.06.2004 at 09:03:28
 
siaj wrote on 25.06.2004 at 19:45:55:
"She looks like her dog!"... no, ampak fant jo je imel pa rad, sou, okusi so različni....

Eni nimajo problemov with appearances. So bl natural. Verjetn se ne brijejo niti po drugih delih telesa. To bi lahko bila bodisi totalna svoboda bodisi totalna ignoranca. V noben primeru ne mormo sodit. Individualni vrednostni sistemi. Lahko, da smo mi tisti, zavrti in nečimrni. Wink Cheesy
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #50 - 27.06.2004 at 10:58:30
 
naša kultura, in general, postaja vse bolj narcistična in eksibicionistična ... na takšen al pa drugačen način

je pa zanimivo, da je Italijan povezoval pobrite noge z emancipacijo žensk ? halo?  Undecided, kao, a pri vas še niste vzeli emancipacijo žensk, jap totalno se je zgražal ...

v bistvu pa on ni bil emancipiran, ampak so ga požrli "kanoni lepote" naše kulture, in general, seveda

krinoline so lahko tudi zelo zelo seksi, npr.
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
ena
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #51 - 27.06.2004 at 16:15:18
 
no,še zmeri mislim,da moramo biti ženske urejene... Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #52 - 28.06.2004 at 12:59:58
 

jaz tudi tako mislim  Angry Angry Angry.

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
mad_brilliant
1
*
Offline

There is no evil... only
fear...
Posts: 48

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #53 - 28.06.2004 at 13:02:15
 
Quote:
jst pa mislim,da mormo bit ženske urejene..


Samo ženske? Zakaj samo ženske? ???

Mislim, da je to stvar osebne higiene in da bi se morali briti tudi moški. Ok, noge so njihova stvar, kar se tiče pa dlak pod pazduho, je pa že nujno, da se brijejo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ena
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #54 - 28.06.2004 at 18:33:41
 
jst sem to zato rekla,ker se tukaj nekatere ženske sploh ne!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #55 - 28.06.2004 at 20:30:08
 
mad_brilliant wrote on 28.06.2004 at 13:02:15:
Samo ženske? Zakaj samo ženske? ???

Mislim, da je to stvar osebne higiene in da bi se morali briti tudi moški. Ok, noge so njihova stvar, kar se tiče pa dlak pod pazduho, je pa že nujno, da se brijejo.



Dej nehaj pretiravat.  Najprej vam pred nos neke lepše  cunje porinejo, potem vam dajo uhane, sledi šminka, lak za nohte in ko imate vse našteto,++++ si omislite britje v imenu osebne higiene. Moja stara mama je bila čista, brila se kot vem ni.  
Na koncu ko ste vse obrite do daske bi še moške na balin pošiljale. Prosim lepo. Sem predstavnik moškega spola, zato moja za nas v neki meri velja, se mi zdi.
Ti pa itaka najbolje da daš prošnjo v lekarno ali laboratorij.  V imenu higiene si lahko tudi čistilka zaradi mene.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #56 - 29.06.2004 at 00:58:57
 
mad_brilliant wrote on 28.06.2004 at 13:02:15:
Samo ženske? Zakaj samo ženske? ???

Mislim, da je to stvar osebne higiene in da bi se morali briti tudi moški. Ok, noge so njihova stvar, kar se tiče pa dlak pod pazduho, je pa že nujno, da se brijejo.


Ma nemoj? Še tega bi bilo treba. Undecided Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #57 - 29.06.2004 at 07:43:54
 
Grin  Grin
Svasta a?


p.s.
da si obrijem noge rabim ene sedem dni
Grin LOL
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #58 - 29.06.2004 at 08:17:36
 
Andres wrote on 28.06.2004 at 20:30:08:
Dej nehaj pretiravat.  Najprej vam pred nos neke lepše  cunje porinejo, potem vam dajo uhane, sledi šminka, lak za nohte in ko imate vse našteto,++++ si omislite britje v imenu osebne higiene.


Dej nehi pretiravat ti. Kako ste naivni, tudi vam so uturili peno za britje pa wilkinson, predstavljam si, da vam je živa muka britje brade in brkov. Zakaj pa proti temu nimaš nič. Tuki je sicer govora o britju nog, ampak tut ti nam skoz naprej porivaš lepe cunje pa tangice.

Lp.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #59 - 29.06.2004 at 09:35:34
 

Hja, spet se vidi, kako zelo različni smo si. Najbrž ima vsak zase prav.

Meni osebno so depilirani moški smešni, ne morem pomagati (btw Ludvik XIV. mi je tudi smešen). Depilirane ženske so mi pa kul, negovane izgledajo, čeprav so mi tudi kosmate kul, tako svobodne in naravne so.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5