Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 39319 times)
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #30 - 14.10.2003 at 09:34:17
 
Devi wrote on 12.10.2003 at 12:19:03:
Ko si v kikli pa maš kosmate noge, se to še z lune vidi, verjemi Tongue Grin


V enem lokalu v Rušah smo imeli eno takšno natakarico..   ja, in je folk to hitro opazil, in tudi glasno komentiral. Posebej moški del gostov.
Na postrežbo pa dlake niso vplivale Grin
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #31 - 02.06.2004 at 09:52:05
 
Najboljse punce so tiste, ki se sploh ne brijejo!
Tiste, ki pa se brijejo, so se pa zaj.... in so si same krive.
Veliko odgovornost pa nosijo tudi reklame. Angry
Ce bi bilo pomoje bi dal reklamam za britje in depilacijo nog znakec prepovedano za otroke in predvajanje samo v poznih vecernih urah.
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #32 - 04.06.2004 at 14:20:56
 
Evo bom po angelsko potegnila zaključek.

Osebno nimam nič proti dlakam, je prav fino videt moški telešček spredaj na prsih pa mal tepiha. Moške noge so seksi kosmate, bi se prav zbala kakega kolesarja, ki si jih zarad poškod brije, pol bi pa bla panike-bi mel lepše noge kot jaz sama...kriza.

Za ženske pa mislim, da so lepo pobrite in po vrhu vsega še mal posončane nogce prava paša za moške oči in seveda roke. Pa naj isto velja na ostalih delih ženskega telesa, je pač taka moda, da si lepo pobrit do nacga povsod. Vzame mal več časa, pa se človek kar lepo navadi, je bolj higijensko-a ni?

Vam lahko povem, da današnja mladina da veliko več nase, se kar vsi po vrsti brijeo do golga-tud fantje. Pol pa si vzamejo vse skupaj za en del uverture v postelne igre, pa eni drucga lepo pobrijejo, z dišečo peno se mal pošpricajo prej in nadlajujejo pod rjuhami svoje vija-vaje. Pravjo, da jim sede...
Bo že držalo.

Drug problem so edino obrvi. Sem bla ful huda na hči, si jih je popolla skori čist, pa sem ji rekla, da ji bo poleti žal. Ji bo polt tekel iz čela v oči, sej zato pa so obrvi. Zaščita a ni?
Drage moje pa sej same veste. Rade ustrežemo moškemu svetu, zato pravila ni. So tud eni, ki majo radi kosmate noge, pa bermude tudi, tko da ni panike. Je pa res, da poleti v vročini polt drsi iz podpazduhe direk po teleščku, ker je koža lepa in glatka brez dlak.
Če vprašate mene, je biti bolj brez, ne maram dlak po telesu...pa na jeziku tud ne.

Sem se spomla ene knjige od Markiza de Sada. Po njem se še beseda sadizem zato tko imenuje. Je pisal eno hudo zgodbo o eni učitelci, ki ga je učila klavir. Na moč so mu bile všeč njene moške kosmate roke...pol je dobu pa varianto(ni se hotu očit klavirja), da bi na njej eksperimentiral kako bi tiste dlake odstranu, da bi jo fejst bolel. In, ker je bil Markiz de Sade, je pogruntov, da jo bo drugič namazu z medom, mal polzal, pol pa dobesedno kosmati roki polil s petrolejem in skuril...mu ni čist ratal, mu je že pri medu ušla, baje sta pa postala laveja. Evo ti ga na, zgodba za strašit najstnike...Ne vem, če ste brali De Sada, je mel za tiste čase zelo žgečkljive romane in novele, pa tudi v resnici ni imel mira pred njim nihče. Še najmanj pa ženske. Mučitelj in ene vrste neuničljiv sadist; ker je bil markiz, so ga zaprli v ječe, mogoče, če bi bil ženska, bi ga že skurl hudiča...ni mel dlak na jeziku, za ostalo vam pa ne vem napisati.

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #33 - 04.06.2004 at 15:17:41
 
Markiz De Sade. Prebral sem tri njegove knjige. Obvlada to svojo sceno, genij v izmišlanju vseh mogočih in nemogočih načinov mučenja in ekspert za orgije. Domišlija ne pozna meja.
Na žalost je večina njegovih del zgorela v požaru zapora v katerem je bil zaprt. Ko so mu odvzeli pripomočke za pisanje je pisal dalje z svojo krvjo po stenah celice. Zaprli so ga zraven vrste manjših izpadov tudi zaradi ugrabitve ženske. Ugrabil jo je , prebičal in posilil. Vse v njegovem stilu.
On sigurno ni imel dlake na jeziku.
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #34 - 09.06.2004 at 17:50:38
 
Ja-mi je blo všeč, ko sem tole brala.

Je bil kar pravi.

Ena zgodba je baje od njega, ko se je spomnil, da bo izumil mučilni stol za svoje služabnike. ga je res pogrunatl, ni kej, baje je skonstruiral železen stol, na katerega je privezal svojo žrtev, pol pa jo je do onemoglosti žgečkal in šlatal. Zgodba ne govori, zakaj so temu markizu vsi služabniki ušli, definitivno bo pa kr držalo, da je bil resnično neuničljiv v svoji bogati mučiteljiski domišljiji. pred njim ni mel mira nihče.

Škoda, da je pokojni. le kaj bi dandanes napisal na temo kosmate al pobrite noge, pomoje bi definitivno dodal še kaj. Ta bi se spravu še na sekanje in rezenje...

da nau mene zanesl u kakšne sadomazohistične vode...

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #35 - 09.06.2004 at 18:06:47
 
Angel wrote on 09.06.2004 at 17:50:38:
da nau mene zanesl u kakšne sadomazohistične vode...
 ...te vzburjajo te scene?
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #36 - 10.06.2004 at 14:36:37
 
odkrito povedano niti ne. prej se mi zdijo hecne. me na smejijo, ker vedno potem pridem do nekega spoznanja, kako smo si v biti različni.

mi ni lih na kožo pisana kako mučilniška obdelava. se sploh ne maram mučit, druge pa tud ne maram u to spravljat.

sem bolj romatična duša, včasih mejim že v perfekcionizem.
zame mora biti luna prava, posebna glasba, po možnosti kakšen lep plejs, pa dišeče palčke, pa lepe besede...pol pa sede...a ne?
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #37 - 10.06.2004 at 19:18:58
 
Angel wrote on 10.06.2004 at 14:36:37:
zame mora biti luna prava, posebna glasba, po možnosti kakšen lep plejs, pa dišeče palčke, pa lepe besede...pol pa sede...a ne?
 Smiley  Smiley
mhhmmmm
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #38 - 10.06.2004 at 20:26:23
 
Angel wrote on 04.06.2004 at 14:20:56:
Evo bom po angelsko potegnila zaključek.


je bolj higijensko-a ni?

Angel


aha .. moški so pol pa nehigienski packi ....

kaj se vse ne sliši .. britje iz higijenskih razlogov ... pa kranjska klobasa Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #39 - 11.06.2004 at 14:23:20
 
moški ste pač moški.

je prou fino položit utrujeno glavo na kosmate moške prsi...in se malo pocrkljati, če ti manjka človeške topline.

posebno, če dišijo malo po prfumu, malo pa po potu.
ali pa tobaku.
al pa popru.
al pa po meti.
lahko po sivki.
al pa..
razburljivo, a ni?

lp
Angie
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #40 - 11.06.2004 at 14:38:09
 
Ko mi gre britje po obrazu na živce se spomnim da si eni "morajo" brit noge in mi je takoj vse lažje.
Imam kar močne kosmate noge in bi bilo hudo vse to brit.
Sem vesel da mi tega ni treba.

Hvala mu
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #41 - 11.06.2004 at 15:52:07
 
vrjamem. maš vsaj mir pred komarji. te ne morjo pikat na kosmate noge, a ne?

drgač je pa z brado moško. je včasih se prou fino podrgnit z licem ob vaš kaktus, sam kaj, ko sem pa pol zjutri vsa pikasta po obrazu...pa še kje, se ve.

če prašaš mene, mam raje čisto gladko obrita lička, da me ne pika, pa da sem zjutraj spet lepa, ne pa vsa pikasta.

Smiley)LOL

lp
angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #42 - 11.06.2004 at 20:26:14
 
Po moje ta tema spet pelje do dokazovanja o ženskem kompleksu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #43 - 14.06.2004 at 16:05:00
 
ah Andres. kompleks manjvrednosti misliš?

ma, odkrito ti lahko napišem, da bi včasih bila tud raje moški, kot pa ženska. mate manj dela sami s seboj, ste kar ste, vam ni treba v nakupe po lišparske zadeve.

hkrati pa je nekaj tudi v vzgoji in pa tem, na katerm koncu sveta se rodiš.
verjamem, da se eskimke ne brijejo, ker se jim definitivno ni treba. mal jih tudi dlake grejejo, se mi zdi.

manj poroščeni narodi so baje japonci in kitajci, za afričanke pa ne vem. mogoče jih dlake hladijo pred vročino.

stvar okusa in toliko je tudi variant.

majo eni radi bolj debele ženske, eni suhe, eni kosmate, eni pobrite. stvar okusa, pravim.

estetsko gledano skozi zgodovino, pa se lahko ozremo le v preteklost. so se že egipčanke znale mazat in brit v tistem <kako so pa oni balzamiral trupla> bi ne zgublala besed. bili so pravi mojstri.

neke Rembrantove slike, kjer je bil salo podatek vseh najboljših slik, je včasih prav fletno pogled, isto mogoče tudi sliko une anoreksične Prešernove Julije.
suho telo, staro komaj trinajst let, ti takole zavrti moško glavo?

hudo a ni?

lp
Angel
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #44 - 14.06.2004 at 21:19:51
 
Playboj iz leta 1972 nima nobene slike z obrito.
Vse to je kozmetična industrija ki ženskam dela kompleks.  Po načelu. Al boš grda brez nas, ali pa boš z nami lepotica. Podn.
Sicer pa. Kdo pa ženskam brani biti da so to kar so? Neobrite mislim?
Nihče. Torej v imenu nekih higineskih razlogov se vse povrsti brijejo.  Morda pa se skozi britje samo potrebnost kaže.  Tam na kocinah ven pada krik, da ste ženske pač hujše kot moški, kar seveda drži.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5