Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 
(Read 39317 times)
mad_brilliant
1
*
Offline

There is no evil... only
fear...
Posts: 48

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #60 - 29.06.2004 at 10:17:01
 
Andres wrote on 28.06.2004 at 20:30:08:
Dej nehaj pretiravat.  


Pretiravat?
Britje pod pazduho je zate pretiravanje? Ah...  Tvoje kocine so, delaj z njimi kar hočeš, jaz sem samo podala svoje mnenje.

Andres wrote on 28.06.2004 at 20:30:08:
Moja stara mama je bila čista, brila se kot vem ni.  


Ja... tvoja stara mama... hm... in seveda se od takrat svet ni popolnoma nič spremenil, ne?


Andres wrote on 28.06.2004 at 20:30:08:
Ti pa itaka najbolje da daš prošnjo v lekarno ali laboratorij.  V imenu higiene si lahko tudi čistilka zaradi mene.


Karkoli delam in karkoli bom delala, ne bom zaradi tebe ali zaradi higiene, temveč zaradi sebe in zaradi tega, ker bom to želela. Čistilka ali farmacevtka ni na moji listi...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #61 - 29.06.2004 at 23:46:28
 
mad_brilliant wrote on 28.06.2004 at 13:02:15:
Samo ženske? Zakaj samo ženske? ???

Mislim, da je to stvar osebne higiene in da bi se morali briti tudi moški. Ok, noge so njihova stvar, kar se tiče pa dlak pod pazduho, je pa že nujno, da se brijejo.



Najprej še enkrat za sabo preberi post.  Upam, da zakonov ne postavljaš, ker sicer bi se morali moški verjetno po zakonu briti.

Ampak zanimivo, da so ženske tiste, ki imajo rade tepih na prsih. Če bi se moški brili, bi se tam tudi. A seveda.  Naj se pač pusti kocine tam kjer ženskam paše, saj moški je v tem času ponovno izostal nekje zadaj. Le malo za psom.  

Jebat ga, če te emancipacija po buč udar.
In mimogrede. Moja stara mama ni bila emancipirana. Ni živela ob pomanjkanju mila ali vode, kar ne morem trditi za vse novo nastale dame.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #62 - 29.06.2004 at 23:51:48
 
Mae wrote on 29.06.2004 at 08:17:36:
Dej nehi pretiravat ti. Kako ste naivni, tudi vam so uturili peno za britje pa wilkinson, predstavljam si, da vam je živa muka britje brade in brkov. Zakaj pa proti temu nimaš nič. Tuki je sicer govora o britju nog, ampak tut ti nam skoz naprej porivaš lepe cunje pa tangice.

Lp.  Wink



Draga Rosa Wink.
Veš zakaj nimam nič proti britju brkov?  Predvsem zato, ker nikoli ne bom vlekel kocine iz jajc po asfaltu. Ravno to pa se lahko zgodi z brado.  

In seveda. Če se začnem še spodaj briti se bo zgodilo ravno to.  Kocine bi v tem primeru po asfaltu vlekel.  Ima pa britje moških po vaše eno prednost.  Hitreje bi vam prstan iz kocin napletel, če bi se bril.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #63 - 30.06.2004 at 08:24:04
 
Andres wrote on 29.06.2004 at 23:51:48:
Draga Rosa Wink.
Veš zakaj nimam nič proti britju brkov?  Predvsem zato, ker nikoli ne bom vlekel kocine iz jajc po asfaltu. Ravno to pa se lahko zgodi z brado.  

In seveda. Če se začnem še spodaj briti se bo zgodilo ravno to.  Kocine bi v tem primeru po asfaltu vlekel.  Ima pa britje moških po vaše eno prednost.  Hitreje bi vam prstan iz kocin napletel, če bi se bril.

Andres


Dragi Andres  Wink
sej ravno, če bi se bril spodaj, se ne bi nič vleklo po afaltu.  Wink (šala, ne zagovarjam britja po telesu za moške, razen, če niso res orangutani, kot se je nekdo že tuki izrazil, tut nimamo vsi preveč radi tepiha).

Pa tut to ne drži, da si vsi želimo prstanov, sej jih imamo že dost. Sploh pa ne iz neplemenitih materialov.  Wink

Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #64 - 20.09.2004 at 11:32:05
 
obrite, se ve, ker kosmate pikajo me.
lp
Anđi
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
jajaa
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #65 - 25.03.2008 at 18:27:32
 
Eno vprašanje.A je res če si briješ noge da hitrejš rastejo pa da so bl trde kocine pa še več jih je???? eni prav da je bil pri kozmetičarki pa ne vem kje vse pa so rekl da to sploh ni res eni pa pravjo da je...ja kaj zdej?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5