Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 5
(Read 39315 times)
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
kosmate vs. obrite noge
09.10.2003 at 14:34:59
 
Tukaj ni vprašanj... Moški razen profi športnikov in še kakšni bi se najd so v več ali manj usi kosmati k medevedi ...

Ženske na drugi strani pa so v naši civilizaciji dobesedno prisiljenje zaradi socializacije same na britje  nog.

Zdej samo britje nog pa ni praktično saj bi se bilo potrebno briti vsak dan ali pa mogoče na 2 dni... Imate pa tudi alternativo - VOSEK
z voskom pa ni glih tko kot na reklami ... nalimaš potegneš in kocin ni več dolgoooo časa...  daleč od resnice glede bolečin...
punce nekatere kle rade govorijo o mučenju živali in kako jim je hudo... pa ne vidijo da so one ravnotako izkoriščane... da se pustijo mučiti in to mučenje opravijo jkar same daleč stran od ljudi za katere to počno...
se vam ne zdi da gremo predaleč?
zakaj je to všeč moškim?
nevem
ker je potem tako kot da so te noge od ene najstnice???
ker se nasprotja privlačijo???
ker je to naravno???
ker je to en "ideal" ženske lepote?
ker imamo vsi mi dodobra oprane možgane?
ker ne znamo razmišljat s svojo glavo?
ker nam je bolj pomembno kaj drugi mislijo?

Uglavnem ne vem več kje so pravzroki tega... globoko v nas itak... in pojavla se mi novo vprašanje?

Ali lahko gledam kako si punca z voskom puli  kocine in pri tem skoraj 10x omedli od bolečine?

Ali naj šparava za operacijo?
500.000 sit ni tko mau... se vam ne zdi

kaj vi menite... kako vi gledate na to
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #1 - 09.10.2003 at 14:48:20
 
Mene ZELO motijo ženske dlake, kjerkoli že so.
Zame je idealna ženska brez 1 dlake na telesu in z bujnimi lasmi!
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #2 - 09.10.2003 at 15:02:19
 
Priporočam, da se še tipi začnete depilirat. Saj, v tujini je depiliranje ljubavnega tepiha pa jajčk že zelo razširjeno, pri nas, k smo mal bol južni, proti balkanu, se to še ni tok oprijelo, je še preveč predsodkov. Jst sem se po 15 letih britja tega že krepko naveličala, ker je posledica vsega tega le še več dlak, noge si zdaj povoskam sem pa ke, mal več se brijem polet, zdele trenutno mam glih orng kosmate noge, k sm si dolge pustila, k si jih nameravam povoskat vsak čas. Pol je pa ta problem, ko mi zarad voskanja dlake navznoter rastejo in se delajo mozolji... A tok trpet še naprej, sam zato, ker se ubogim, pocukranim tipom gnusimo zarad dlake ali dve več??? Evo, še dobr da sm vsaj brez dlake na jeziku, me vsaj neki rešuje , a ne?
Skratka nameravam se ljubiti s čisto vsemi dlakami na telesu, sem kosmata kot sem, pač uni tipi, ki pa ne prenesete kosmate ženske se mal poglobite vase in se vprašajte zakaj?  
Kaj je problem? Zakaj taka dvoličnost glede moških in žensk? Hvala bogu, da postajamo vsi počas dvospolniki, he he... Vsak ima tako telo kot ga pač ima, zlo mal je popolnih, uni talepi na slikah so pa itak najlepši zarad PhotoShopa, he he.

Skratka, men se zdi zmer bolj škoda vsega denarja tud za voske, depilacijske kreme, za prav žafranovsko drage želetke...In se sprašujem, a ni to spet zgolj ena zarota človeka proti samemu sebi???

Nameravam čim več žens pobritih po glavi in kosmatih po nogah!!! Lets change the world with it. Smiley Grin Tongue Grin Kiss Cheesy Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #3 - 09.10.2003 at 15:36:02
 
Smiley
pred kakim mesecem sem v piranu na plaži videl štiri prepletene hudo kosmate noge dveh zaljubljencev, ki sta se ves čas zalizovala, tako, da nisem mogel videti njunih obrazov. Najprej sem mislil, da sta dva geja, potem sem pa le videl, da je ena od dveh punca.
V glavnem je folk buljil vanju, onadva sta se pa smejala in jima je bilo čisto vseeno, kaj si folk misli o njiju.
Punca je bila ful sproščena in neobremenjena, delovala pa sta nekako hipijevsko.
Torej stvar ni v dlakah, ampak samo v dlakasti obremenjenosti ali neobremenjenosti v tvoji, ali moji glavi. Grin
Drugače pa nekateri loverji prisegajo pri kosmatih dekletih, češ da so te mnogo bolj vroče of tistih, ki niso. Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #4 - 09.10.2003 at 15:46:57
 

Ko sem bila mlajša si nisem brila nog, ampak samo iz "principa". Če komu nisem všeč z dlakami, tudi brez dlak jaz njih nočem.
To se mi zdi tako... plehko od človeka, da te obsodi po tem.
No, sej - zdej sem pa starejša in se "veselo" brijem. Če sem iskrena tudi zato, ker "kaj bodo pa drugi rekli".
Moram priznati, da sem se spremenila. Ne vem, če mi je to všeč  Undecided

Moram pa reči, da mi moj fant niti enkrat ni rekel, da si želi, da se pobrijem. - Rad me ima tako ali tako  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #5 - 09.10.2003 at 15:59:28
 
Magla wrote on 09.10.2003 at 14:34:59:
ker je to en "ideal" ženske lepote?
ker imamo vsi mi dodobra oprane možgane?
ker ne znamo razmišljat s svojo glavo?
ker nam je bolj pomembno kaj drugi mislijo?

Malo imam(o) res že oprane možgane najbrž Tongue
Saj jaz se tudi ne obremenjujem preveč glede dlak, sam moram rečt, da sem spomladi skor umrla od smeha, ko sem se zagledala v enem špeglu v kikli pa s kosmatimi nogami. Je bil vic dneva za oba Grin
Če bi šla taka ven, bi se pa najbrž zabavala cela ulica Grin 8) Undecided
Obrite noge so pri nas po moje en tak mit, ko so ble na kitajskem povite noge. Ženska izgleda urejeno, ranljivo (golo) pa mogoče ima vse skup še kaj skupnega z nedolžnostjo (punčke so brez dlak).

Sam majke mi, da se ne spomnim, da imajo črnke ali kitajke kosmate noge? A je to sam 'privilegij' belcev?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #6 - 09.10.2003 at 16:26:38
 
ne vem, jaz sem tud mnenja, da ženska mora bit obrita,

kar se pa moških tiče,...

glih včeraj sem mal gledala Ekstra, kako so se "absolventi" zdivjali na kreti, pa je en tip v vodi roke gor dvignil, in je bil ful kosmat pod pazduho. jak, mi ni bilo nič všeč.

Torej hombres, žiletko v roke pa brit  Grin
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #7 - 09.10.2003 at 17:45:53
 
Saj pravm, vse ma dobre pa manj dobre plati. Magla, tnx, da si ta topik odprl, kajti sem ga sama nameravala že nekaj čpasa, odkar pri sebi razčiščujem ta fenomen (ne vem a mogoče tud mal kompliciram) in se spoprijemam s sprejemanjem sebe, kosmato kot sm. Itak npr. mam kosmate roke, ki si jih hvala bogu nism začela brit, k noge, pa mal zalizcev, k sm bol temne sorte, pa da ne govorimo o bikiniju, k se je razrastel za 200% odkar si brijem. Se pravi v čem je fora?

Pr men se je začel tko, da sm bla že sama sebe sita, da sem si nevšeč s kosmatimi nogami. Saj je fajn, k so pobrite, k so mehke, nežne... Sam, a zdaj pa same sebe ne bom marala, zarad tega družbenega vzorca, da so lepše ženske s pobritimi karkoli??? Stojči, itak se strinjam s tabo, da je vse v sprejemanju samega sebe, itak, saj ravno to je ta problem...Teorijo že obvladam, v praksi pa se spoprijemam zadnje čase, tko, da si pred voskanjem pustim res dolge dlake (no, ja sam me še zmer ne boš videl v kikli al pa kratkih hlačah s kosmatimi,  Grin Grin Grin), in se počas sprejemam... V bistvu je toliko stvari, ki so res pomembnejše od tega....ali biti ali ne biti kosmat... sam, po drug stran, je pa tud takšno sprejemanje samih sebe fajn...in eno tako oreng, odgovorno delo, za boljši danes...  Wink Grin

Skratka, glede na to, da sama pri sebi še razčiščujem glede teh zadev, se zna zgodit, da še kak preblisk dobim, ki ga nameravam delit z vami.

LP

Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #8 - 09.10.2003 at 18:06:05
 
Smiley
se spomnim, ko sem bil mlad, se nobena punca ni niti brila kaj šele depilirala po nogah, pa se noben zaradi tega niti malo ni sekiral.
Kaj pa če bo enkrat še celo moda, katera ima po nogah več dlak, in bodo lepše tiste, ki jih bodo imele več in katerih dlake bodo celo daljše? Grin
Kar se mene tiče, me je vedno bolj zanimala vsebina kot zdepilirana, ali nezdepilirana karoserija Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #9 - 09.10.2003 at 18:24:21
 
res zanimiva vprašanja Magla...le zakaj se brit???ampak bolj se vprašujem bolj ugotavljam, da je v nas vzorec po katerem se večini od nas bolj dopadejo ženske z obritimi nogami...čist simple...ženska je že po naravi bolj nežno bitjece in če ima noge kot srnica(kosmate) jo to dela bolj možačo in nič kaj nežno in brhko...vsaj meni...jebat ga, še naprej se brite Grin
Sem pa nekje čital da je bilo včasih precej manj kosmatih deklet kot v današnjih časih, baje zaradi raznih dodatkov v naših papicah, pa tudi raznorazni antibiotiki krepko pripomorejo k povečanju moških hormonov
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #10 - 09.10.2003 at 18:40:24
 
Hočeš rečt, da bomo po nogah kosmate, da nam bo pa mal lažje zarad tega, bomo pa plešo pridoble Grin Grin Shocked 8)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #11 - 09.10.2003 at 19:02:03
 
Huh, svašta!  Kaka debata  Grin Smiley
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #12 - 09.10.2003 at 19:30:02
 
Devi wrote on 09.10.2003 at 18:40:24:
Hočeš rečt, da bomo po nogah kosmate, da nam bo pa mal lažje zarad tega, bomo pa plešo pridoble Grin Grin Shocked 8)

lol:D:D:D

...mislm... Grin Grin Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #13 - 09.10.2003 at 21:04:38
 
jest sm se tud nedolgo dajala s tem - obrvi - se mi zdi, da mam kar dost košate, mož sicer ni nič opazil, ko sem si jih zadnjič po dolgem času populila, si jih p atudi ne veliko, pč tolk, da imam dve obrvi in ne ene. .. pizda, to cuka, ful se solzim zraven in kiham za vsako odpuljeno obrv VSAJ po enkrat. in zraven razmišljam o časih, ko ne bo toplega domeka, in sred divjine ne bom imela pincete, niti špegla, da bi se lahk vprašala - a je tole mal tu mač??

sm pa uporabljala silk-e-pile a kako se že reče uni mašinci - papa v smeti, ker me je vsakič naslednjič ta zadeva bolj bolela - mašinca z veliko majhnimi picentkami na kolesu, ki se hitro vrti, picenteke ap odpirajo in zapirajo  Shocked Grin Grin.. morš se met res rad da si to delaš ......

drugač pa men tud ni všeč pri moških da so pod pazduho oz v "osramnem" prdelu res grmovnati, tud sama se tko ne počutim dobr, se mi zdi, ful laži že iz higienskih razlogov, seveda tud seska,  bolj na kratko, sam ne navdušuje me pa spet, da je moški pobrit (fak, čist sm zbirčna, prou mi je  Shocked Grin Grin)
kaj še
aja ljubezen sprejema vse  Grin Grin Grin

p.s. zakon topic res
sploh sm navdušena, k ga je moški odprl - thumbs up Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
anan
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #14 - 10.10.2003 at 08:29:13
 

Mi je fabrški administrator vse kukije pobrisal, ker sem - spet - fasala virus, in mi je zagrozil, da moram internet uporabljat v službene namene, pa se ne upam logirat. Tongue

Sem brala  knjige Florinde Donner (ki se je skupaj s Castanedo učila pri Don Juanu in bila tudi nekaj časa Castanedova ljubica), vse tri. V zadnji opisuje svoje življenje med južnoameriškimi Indijanci, popolnoma stran od stika s civilizacijo. Vsi Indijanci so tam popolnoma nagi, Florinda je dolgo časa obdržala na sebi spodnje hlačke -  dokler ji niso razpadle. Indijanke si tam populijo in pocukajo vse kocine, z drevesnimi smolami itd, in ravno tako trpijo pri tem kot pa me, bele žene Grin Prijateljica Indijanka, pri kateri je živela, je depilirala tudi Florindine kocince – dokler nista prišli do sramnih dlak. Je bila Florinda proti temu, da se ji tam kaj dogaja, Indijanka pa je trdila, da s kocinami sploh ni prava žena… in jo je lovila po kočici, Florinda pa se je pred njo umikala… 'rešil' jo je mož Indijanke, ki je ženi rekel, naj Florindo kar pusti pri gmah, saj ma tako malo kocin, da se komaj opazijo Grin

In se spominjam svojega reiki majstra, ki je razlagal, kako je bil bogi zaradi enga seksa z žensko s pobritimi nogami. Ravno so ji začele kocince poganjat in seveda med strastnim ljubljenjem on ni nič čutil: hudo je bilo poj naslednje dni, ko ga je ogaran hrbet neskončno pekel… Grin


jah, jest tud polet kocine pomašinam, zadnja leta...

kwa čmo. Moja 15 letna hči tud že, čeprav sem ji priporočila, naj tega (še) ne počne...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 5