Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 39316 times)
LittleStar
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #15 - 10.10.2003 at 08:58:28
 
Glede depiliranja, men je žal, da sem se sploh kdaj začela, ker so ble dlake čist lepo mehke in še pristajale so mi 8), zdaj po tolkih letih opravljanja te družbeno koristne dejavnosti Shocked pa se res lahko še kdo poreže, ko si vzamem nekaj dni prosto. Grin Grin Včasih sem celo tako pogumna, da si pozimi pustim čupo Grin



Ana, kaj več knjig od Florinde pri Indijancih obstaja? Mislim, ker Šabono je zakonska, ful sem uživala, ko sem jo bralo, tako da bi z veseljem še kakšno:) Lp  



Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #16 - 10.10.2003 at 09:04:35
 
Magla wrote on 09.10.2003 at 14:34:59:
Ali lahko gledam kako si punca z voskom puli  kocine in pri tem skoraj 10x omedli od bolečine?

Ali naj šparava za operacijo?
500.000 sit ni tko mau... se vam ne zdi

kaj vi menite... kako vi gledate na to


Če hoče imet punca pobrite noge brez bolečin, pol šparajta za depilator (10.000 sit). Pa še stranski efekt - vedno manj dlačic raste in vedno tanjše so. Čez čas se sploh več ne bo rabila depilirat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
anan
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #17 - 10.10.2003 at 10:19:43
 
Quote:
Ana, kaj več knjig od Florinde pri Indijancih obstaja? Mislim, ker Šabono je zakonska, ful sem uživala, ko sem jo bralo, tako da bi z veseljem še kakšno:) Lp  



Šabono, življenje med Indijanci, je njena tretja knjiga . V Kolo usode opisuje življenje pri zdravilki, ki ji potem tudi nakaže pot med južnoameriške Indijance iz Šabona, V knjigi V sanjanju pa opisuje učenje druženje s sanjači, čarovniki, tudi skupaj s Castanedo

Littlestar, kaj si pa mislila s :čupo? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
bogglefreak20
3
***
Offline


Posts: 180

Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #18 - 10.10.2003 at 10:42:10
 
Še en insajt v gejevske vode...

Ženske - geji popolnoma razumemo vaše tegobe, kar se tiče depilacij, britja ipd. zadev. Vsaj večina nas da na svoj videz veliko (gotovo več kot povprečen moški - pa ne želim nikogar žaliti). Urejanje "ta spodnje" frizurce, krajšanje ali celo popolno odstrajevanje dlak po nogah, prsih in drugod je zamudno in mukotrpno opravilo. No doubt about that.

Zakaj to počnemo? Jaz zato, ker sem si že jaz osebno tako bolj všeč, pa seveda tudi, ker je tako všeč mojemu fantu. Razlog je torej tudi v meni samemu, tako da ne morem krivde metati na druge.

Kako se bosta dva odločila in kaj bosta storila glede tega "problema" pa je seveda stvar posamznega para - ali celo posameznika.

Lep pozdrav vsem, ki na lastni koži občutijo tovrstne socialne pritiske!   Grin
Back to top
 

Beatus, qui venit in nomine Domini!
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #19 - 10.10.2003 at 11:30:38
 

S kocinami je res kriza. Meni je po porodu začela rasti brada - BRADA! Če bi si jo pustila rasti, bi imela prav fleten kozji fiks. Tako pa - laser, edina rešitev. Zelooo draga zadeva, ampak edina trajna.

Jaz sem prvič družbeni pritisk občutila kot 18-letnica, ko sem od večih fantov slišala, da ni grše stvari na svetu kot ženska s kosmatimi nogami. To me je takrat res zadelo. Od takrat, poleti, pa v kikli, kocine odstranim, vedno. Pozimi, pod hlačami jih pa tudi pustim, ker mojega dragega ne motijo. Se mi je pa že zgodilo, da sem šla ven v večerni obleki brez rokavov, pa sem si pozabila pobriti podpazduhe. Možno, da so moji okraski koga motili, ampak večera si nisem pustila pokvariti, samozavest je kar bliskala iz mojih oči. (Btw, to je dobra vaja za krepitev samozavesti.)

Drugače pa, meni osebno oskubljeni dečkoti niso preveč všeč. Njihova koža se mi zdi tako - kurja.  Tongue

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #20 - 10.10.2003 at 12:56:24
 
Zej mi pa neki ni jasn...

Govorite samo o britju nog, ali tudi o friziranju sramnih dlak?

Za ženske noge mi je čisto vseeno, kakšne so, ker je meni ženska zanimiva kot celota, ne pa z dlakami ali brez.

Kar se pa tiče britja muce, je pa tko, da ima tako grmiček med nogami kot gladko pobrita muca svoje slabe in dobre strani. Meni osebno bolj seksi izgleda, če je bejba po muci pobrita oziroma ima npr. črtico. Samo, zadeva je zelo čudna pri oralnem seksu: če se je punca pobrila neposredno pred lizanjem, ima okus in vonj po pripomočkih in sredstvih za friziranje ter britje, če pa je od britja minilo več ur, so pa dlakice prav špičaste in me motijo. Kot bi se poljubljal z moškim...

Po drugi strani pa naravne dlake tudi motijo pri oralnem seksu. Silijo v usta, kar ni prijetno. Sicer je veliko bolje potem, ko je ženska že toliko ovlažena od sline in lastnega soka, da se tudi dlake zmočijo in se prilepijo na kožo.

Ma, tkole bom reku: uživajte v tem, kakor ste narejeni in se ne obremenjujte s smešnimi rečmi! Naj vam bodo v zabavo, ne pa v breme!
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #21 - 10.10.2003 at 17:34:01
 
Valentinaa wrote on 10.10.2003 at 11:30:38:
Se mi je pa že zgodilo, da sem šla ven v večerni obleki brez rokavov, pa sem si pozabila pobriti podpazduhe. Možno, da so moji okraski koga motili, ampak večera si nisem pustila pokvariti, samozavest je kar bliskala iz mojih oči. (Btw, to je dobra vaja za krepitev samozavesti.)



LOOOOL Grin Grin okraski... Grin dobra fora 8)

No pr men se je tud začel na pobudo dveh sošolk v 8.razredu O.Š.(valda da sm s prvimi dlačicami zravn njunh oskublenih nog, zgledala prava mala kosmatinka) takrt je bla u modi britvica, pol sm prešoltala na depilacijske kreme (kolk ene packarije:)) no pol sm se mal hodila h kozmetičark odirat z unmu voskam, pa je blo to kr drago, sm si pa nabvla un strojčk za pult dlačice, je kr fajn samo tist ni tok natančn, morš it večkrat čez Cheesy Grin Morm oment stranske učinke vsega tega lepotičenja:uraščene dlake, mozolčki pa potem k me te uraščene dlake motjo jh probam rešt pa si kr fletne hrastice nardim Wink Te rituale odstranjevanja dlačic opravlm bl al mn polet, v hladnejših dneh se pa kr mal zapustim Wink
pol pod pajsko sm si tud use skp zasrala, k sm si jih mal na širok zastavla in so zj kr ornk prerasle pazdušno kotanco.... tm bikini predel se je tud razrastu kokr kali prav Grin
Še sreča da je marjanca na tujem, ker njej sm ponavad  skos jamrala od tega depiliranja... Kokr bridget Jones pred zmenkm prav: Ženske smo hujš ko kmetje Tongue Roll Eyes a veš kolk je to enga dela pred zmenki Grin
k smo lih pr zmenkih treba se je it porihtat (p.s. dons jh ne odpovem, ker vem da bo ziby zamujal na vasi Wink)

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #22 - 11.10.2003 at 16:42:13
 
Ziby2 wrote on 09.10.2003 at 18:24:21:
če ima noge kot srnica(kosmate)


to pa tak lepo zveni  Cheesy
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #23 - 11.10.2003 at 16:54:50
 
Hm, po televiziji sem gledal neko oddajo, kjer je pokazalo človeka, ki je bil poraščen po celem telesu, res po celem, mislim da je bil cirkusant, gre pa za  genetske predispozicije. Interesantno...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #24 - 12.10.2003 at 11:18:32
 
to si kr dobr naštel magla
*
ker je to en "ideal" ženske lepote?
ker imamo vsi mi dodobra oprane možgane?
ker ne znamo razmišljat s svojo glavo?
ker nam je bolj pomembno kaj drugi mislijo?
*
zdej tanajblj zajebana je tazadnja, ker kerokol boš prašu si brije kocine zarad sebe ... da sama seb ne zgleda grda ... vsi pa točno vemo da to delajo izključno zaradi tega ker imajo druge in drugi oči in ker se bojijo, da bi fantu (al pa punci) ne blo všeč božat ke po nogah, zarad kocin seveda.

ne gledat ko to dela ... prepust ji naj uživa v svojem mučeništvu ... sej pol se bo navadla in je ne bo več tolk bolel.


laserska varjanta je menda kulj, amapk draga.
kt ps.
in ker je ne boš prepriču, da si neha cepat dlake vn iz telesa in ker te očitno moti, da omedleva pri tem, začni šparat.
Grin
ali pak odjebi to, da te moti, da je taka kot je ... ovcasta (oprosti izrazu) kar se dlak tiče ali pak, da omedleva ko jih odstranjuje ... ampak take so itak vse, da jih odstranjujejo, ne da omedlevajo pri tem.


mene dlake ne motijo, razen ko se mi zataknejo med zobe
Grin


devi ... me zanima ... si ti zihr da se opaz drake na nogah na par metrov?
če boš slučajno rekla ja ... kdaj so tvoje noge nazadnje vidle sonce?


ma pa ko jebe če ti ni všeč dlaka pod pajsko veronika. svojmu decu tež s tem. jest pomislm na uničvanje unih dlak samo zato ker povzorčajo vonj (kao).
skratka mene zaboli.
brada (tadolga) recimo mi gre pa na kurac, pa ne zato k bi me drugi čudn gledal amak k srbi (po pripovedovanju drugih - jest mam itak premejhen potencial za te kocine ... še ... nameravam da bo za skoz tko ostal) ... me zanima ... a majo laser tud za brado pa brke odfukat ... k s tem je pa res preveč dela.


v čem je fora ... k se začneš brit, jebene kocine rastejo še 100 miljonov bolj.

valjda je tu mač eva ... mater si tupava ... kakšno eno obrv

Grin

pizda ste mi smešne ...



mal off topic
*Mi je fabrški administrator vse kukije pobrisal, ker sem - spet - fasala virus, in mi je zagrozil, da moram internet uporabljat v službene namene, pa se ne upam logirat. *
mislm da, če se logiraš in _ne_ daš une kljukice, da se te za zmeri zapomne, ampak naštimaš recimo na 8 ur ( tolk k traja en šiht Grin ), mislm da bi se mogu kuki pobrisat.
sicer pa ko v službene namene neki iščeš po netu, se ti naserje kukijev k svinja ... nima to niti veze z loginom in med vsemu inimi se bo yabbovc itak zgubu.



dejansko se tud men zdi, da če že kej, pol pult, brit pa zihr ne.



no evo ga
*Razlog je torej tudi v meni samemu, *
ne verjamem ti
verjamem da je tko bolj ušeč tvojemu fantu, verjamem tud da je tebi osebno to všeč ... še dobr da ti nisi tvoja osebnost.


bravo valentina ... povej kolk si dala za 'brado'.



Jakob_Ostrjan wrote on 10.10.2003 at 12:56:24:
Kar se pa tiče britja muce, je pa tko, da ima tako grmiček med nogami kot gladko pobrita muca svoje slabe in dobre strani. Meni osebno bolj seksi izgleda, če je bejba po muci pobrita oziroma ima npr. črtico. Samo, zadeva je zelo čudna pri oralnem seksu: če se je punca pobrila neposredno pred lizanjem, ima okus in vonj po pripomočkih in sredstvih za friziranje ter britje, če pa je od britja minilo več ur, so pa dlakice prav špičaste in me motijo. Kot bi se poljubljal z moškim...

odločt se bo treba jakob ... a rajš gledaš al rajš ližeš ... sier pa verjetno po kakšnem dnevu ali dveh so verjetno take dlake okol muce prov fajn ... verjetno ... čeprov so pomoje trde k svajn in ni nč fajn ...



k se začneš igrat odstranjevanje dlak, je treba res dobr preštudirat ... če ne si res lahko vse skupi še bolj zajebeš ...

pa sej ... zdej bojo pocenil laser, pa bomo vsi lepo kt alieni ... brez dlakice ...
u nosu jih bomo obdržal no ... vsaj jest no ... k mnde da tm opravljajo precej koristno funkcijo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #25 - 12.10.2003 at 12:19:03
 
gape wrote on 12.10.2003 at 11:18:32:
devi ... me zanima ... si ti zihr da se opaz dlake na nogah na par metrov?

Ko si v kikli pa maš kosmate noge, se to še z lune vidi, verjemi Tongue Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #26 - 12.10.2003 at 16:22:05
 
Devi wrote on 12.10.2003 at 12:19:03:
Ko si v kikli pa maš kosmate noge, se to še z lune vidi, verjemi Tongue Grin


to je res ker k sem bil enkrat maškara - bejba... sm meu pr svojih 16-tih letih že dodobra kosmate noge in to je bila edina stvar k me je izdala da nisem bejba   Grin

torej... večina punc in nekateri moški so pač pripravljeni trpeti za lepoto... tega sigurno neamormo spremenit... tko da z največjo lahkoto se bi odločil da naj ima moja punca kosmate noge če bi bilo to samo od mene odvisno... namreč sam se zihr n'kol  nam odpovedal ljubavnemu tepihu

lilith
kaj pa je to depilator in kje si ga lahko ogledam  ???

gape
ja komi čakam da se pocenijo laserji  8)
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #27 - 12.10.2003 at 21:21:16
 

Gape, laser za obraz (brada pa brki) za ženske pride ena runda 35 jurjev, moraš iti pa 5 - 8 krat. Drago! Noge in bikini je pa 140 jurjev, pa 5 - 8 krat moraš iti. Zdej pa zmnoži.  Shocked Shocked Shocked drago!!!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #28 - 13.10.2003 at 00:23:59
 
In končno sva z Gapetom (glej nekaj postov višje) ponovno istega mnenja.
Mal preveč tekmujete med sabo, pa vsaka se že brije po vseh pomembnih conah telesa.

Jebemo, če vam bo en rekel, da ste z lasmi grde, pa da  nekaj le morate narediti za higieno oziroma za borbo proti ušem, se boste potem vse na balin strigle?

Litlle star je rekla, da je mela lepe mehke dlačice prej. Zdaj ima verjetno kocine trde kot moški brado, podobni stavki pa vam očitno niso v nauk, ampak v tekmovalnost katera bo hitreje in bolje sfrizirana, tako spodaj kot zgoraj.
Vse to je že podobno kot  primerjava Pudljev na razstavi.


Andres




Back to top
 
 
IP Logged
 
ViSiON
Ex Member




Re: kosmate vs. obrite noge
Reply #29 - 13.10.2003 at 09:16:55
 
Meni osebno so zenske, ki so brez dlacic veliko bolj privlacne kot tiste z njimi. Jaz mislim da ponavadi tipi ne ukazujejo svojim zenam, dekletom naj se brijejo ali depilirajo, temvec to pocnejo same.
Vse pa je povezano s tem da ste s tem pricele ze pred mnogimi leti (sicer ne vem kdaj so se pojavile prve pobrite zenske) in je to postal nekaksen stereotip moderne urejene zenske.
Moski smo pac bolj neandertalci in smo bolj robusni kosmati (sicer ne cist vsi, amapak v poveprecju) in taksni smo vam dekletom ponavadi privlacni.
Zal so minii casi kot ste bile zenske doma in na njivah delale cele dneve in takrat ni bilo ne casa ne potrebe po tem da bi se zenske depilirale.
Mislim da je to zelo povezano s spolno privacnostjo in sicer vcasih spolnost in sexipilnost ni bila pomemba oz. so se jo na veliko izogibali ali pa je bilo celo prepovedano. Ko pa so se zacele prave male revolucije v zgodovini zensk npr. zenske so zacele zahajati v bare (prej je bila to domena moskih), pojavila so se kratka krila... potem pa se si same zacele postavljati nova merila.
Dvomim da se je pojavil moski, ki je ukazal svoji zeni naj si pobrije noge, medtem ko si se nobena do sedaj tega naredila, temvec ste to speljale same, da bi bile bolj privacne, sexy...
Potem pa je pocasi to vse skupaj postala modna muha.
Sigurno se vsi spomnimo snazilk in njihovih kosmatih nog, to pa mislim da je zelo podobno kot tisto kar je omenjala Kali (zahodni svet in balkan) sicer ze moske pa vendar velja to tudi za veliko zensk.
Ja res je to je vasa oseba odlocitev in mogoce so to res moji predsodki in omejitve ki jih imam, pa vendar zal ne bom spremenil mnenja glede privlacnosti pobritih in nepobritih nog, tako si bo tisti ki ga privlacijo kosate in nepobrite izbral taksno ki se ne brije, drugi pa taksno ki skrbi za te zadeve.
To pa ne pomeni da vas ne razumem kaj vse trpite zaradi tega, vas spostujem in se vam zato tudi zahvaljujem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5