Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 20
(Read 82102 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #30 - 02.02.2004 at 22:59:38
 
Quote:
Cheesy Grin Cheesy  Andres, pravi si PAGLAVAC.

Veš, tu se vidi tvoja sodobna Evropska kultura, niti me ne poznaš pa mi praviš paglavac, pa sploh veš kaj pomeni ta beseda ti dripac jedan ???

In če ti kaj ne paše, se lahko spelješ v tri pičke materne, ti je jasno ?

Jaz bom pisal in komentiral tako kot mislim, da je prav, ti pa ne drezaj vame, ti toplo priporočam.

Če te že zanima kje je moj forum, kar pa sem že napisal, vendar ti n znaš brati ker si nepismen bom še enkrat samo zate napisal :
Moj forum je v pički materini ker so mi ga ali ga je sesul nekdo, se pravi, uničil.

Zakaj sem jaz tu, naj tebe ne zanima kaj preveč.


Je to grožnja ? Samo glej dripčino, da ne boš poknil, od napuha.
Pa pazi na besede, lahko se naredi, da tebe ne bo.
Pa samo pazi komu groziš, me niti ne poznaš, pa mi že groziš.

In včeraj nisem nikamor potuhnil, kot si lahko videl sem bil gori in se pogovarjal, vendar, nimam se namena pogovarjat z paglavcem.

In kdo si ti, da mene kličeš ?

Takole mislim, da si prekoračil vsako mejo dobrega okusa pogovora, kot sem ti povedal, zame si paglavac nemaren, dripac, ki si misli, da je vsemogočen, če je tukaj neki portir in predvsem, pokazal si svoj obraz, grožnje katere si mi namenil pa kažejo tvoj karakter, ker si nemočen se pa šposlužujež nekih puhlih groženj in to z človekom, ki ga ne poznaš in ki ti je izgleda trn v peti.
Pokazal si svoj kulturni dialog in se vidi, da si na nižji stopnji kot opičjaki.

Tako da vedi, zame ti ne obstajaš, vsak poskus iz tvoje strani napada zoper mene bom vzel na znanje in bom temu primerno ukrepal.

Ne praskaj se, kjer te ne srbi.



Quote:
Jupi, še vedno vodim.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy



Humorist.   Grin Grin Grin Grin...


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #31 - 03.02.2004 at 15:41:22
 
Se mi zdi,da sta oba s temle pogovorom na zelo nizkem nivoju. Cry Cry Cry Sad Sad Sad
Nameravam boljše odnose med Andresom in Kr_ednom. Kiss Kiss
Očitno se morta oba nekej naučit(al pa mi vsi).Upam,da čimprej.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #32 - 05.02.2004 at 08:44:10
 
Tud jaz se sprašujem, kaj se je zgodilo s forumom, predvsem pa kaj se je zgodilo z mano.

Vsi se spreminjamo in drugače dojemamo stvari okrog sebe. Nekateri v duhovnosti napredujejo, drugi nazadujemo - vse se pa spreminja.
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #33 - 05.02.2004 at 09:16:30
 
veronika wrote on 05.02.2004 at 08:44:10:
Vsi se spreminjamo in drugače dojemamo stvari okrog sebe. Nekateri v duhovnosti napredujejo, drugi nazadujemo - vse se pa spreminja.



nazaduješ?  Shocked

you wish! Grin

Stopi korak nazaj Wink
http://www.gape.org/geeklog/public_html/article.php?story=20031022163840189


Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #34 - 05.02.2004 at 10:00:34
 
glej kr eden poglejva zgodbo o temle forumu in dogajanju okoli začetka ter dogodkih ki se vrtijo na njem.

recimo ene 6 let nazaj sem sam en dan uletel na DA konfo, tam valda sami kemiki, biologi... kao modeli res rasturajo droge, beri naredijo konfo za to da bodo lahko obveščal folk o učinkih drog in o tem da bodo lahko sami izmenjaval infote o tem. odlično si rečem JURIŠ rečeva s karlom.. JURIŠ STARI.

e pol vidiš A. beri <matrix> ki uleti gor in valda modela zanima psihologija droge, kaj vse se da naredit, doživet, dojet itd, biologija ne hejla ?? ...

no njih pač ne tolk... hm kaj sedaj.

A. valda misli matr, verjetno so gor tudi modeli, ki jih zanima to kar zanima A., pa vidiš to da tam jih ni tolk, hm...

no ja ne bodi len A. reče bodo že prišli oz bomo že rekl tudi o tem kakšno besedo, ter začne štanfat poste, izkušnje, reporte, sistemske stvari in vidiš modele vrže ven iz folma v nulo.

u to pa ni blo lepo, sej A. piše resico, o tem, kaj je zdej to???  pol se začne provocirat in ne bodi smešen kdo pa bi se z A. lahko šel na na psiholoških stavreh hecat od tam in jim sestavim ene par norih tekstov in glej modele še bl se jim odmede, pol pol je bla pa štala!!

u to bi morel vidt, namesto sodelovanja, to v bisvu A. hotel… u ibr zezanje to pa ni blo qull ne za nas, ne za forum vidiš tolk daleč smo prišli da so šli na usb zaradi mene, da lahko brišejo psote in da lahko kick offnejo userje, ampak matrix je user kljub vsemu vidiš, to so ti kot tule vseen carji.

ampak vmes vidi ti to hoče naš parlament sprejet ne zakon o drogah, valda cela zatežena stavr, in A. spet ne bodi len polovda svoje frende iz strank in zbere vse nvo skupine na sestanku. da to ne bo šlo. Sestanek uspe, vse nvo in vsi odprtejši poslanci, se združimo da bi malce omilili ta trd zakon tako skupaj z picom in nvo naredimo nov osnutek zakona ki ga nato parlament sprejeme. to da je A. matrix tega pa modeli niso takrat vedl ane  Grin

ampak matrix vseen uspe s svojo željo sodelovat z njimi. Smiley

ampak pol se zgodi nek vrh zezanja in A. razume da je čas, da se stvari ustavijo in da naredimo drugače, opravičim se vsem tam, uredi stvari, zaključi in gre na svojo pot in si reče ja tkole je, očitno bo treba nekaj drugje narest ane.

Za zaključek A. naprej pol napiše zlata pravila obnašanja na konfah, jih da kot svoje učenje iz tega obdobja gor in gre naprej. od tam so veš. zbrane stvari po letu dni. U to je blo hudo dat in jit…

in glej A. in karel sta mela strani od osebne in duhovne rasti in karl je mel email confo, pol A. nadgradi to stvar in spozna gapeta vidi ti pol to kaj uspeta naredit in to še ni vse, pol spoznata še ostale ki naredijo še več, sam gledaš pol, bom reku raje takole ostali spoznajo niju skupaj pa ustvarjanje....

e kaj je point te zgodbe kr eden.

A. je vedel v sebi, da je prav da sledi svojim stvarem, da jih deli z ljudmi, da sledi svojim sanjam in da so te sanje verjetno tudi sanje drugih ljudi, ki bodo prišli in so, zdej ste tukaj.

Vedel sem, da vas velik želi to delat, da se vas velik hoče o tem pogovarjat, predvsem pa sem vedel, da se jaz to hočem in da hočem ustvarjat to in sem rekel pa dajmo to kar vemo tudi naprej in takrat smo dojeli to je open source za osebno rast.

in zdej kr eden, zdej pridete na vrsto vi, večina fantov sem ti tudi napisal je šla na forumu skozi tvoj vzorec, ne vem morda bom reku moj vzorec, tega da se prekališ, da se boriš na nek način da dobiš svobodo, upoštevanje, enakost, ustvarjanje in to da si enakovreden, sam kaj jaz vem tko zgleda je, ta forum narejen da to omogoča, naredi, ker zgleda da drugje tega ni tolk, ampak stara ljudstva so to poznala v real lifu… mogoče smo fantje tko narejeni da se moramo nekako do tega dokopat. Vidiš punce one delajo drugač pridejo in z njimi pride ljubezen to voli fante pol naprej.

če nas nekaj samo naštejem od teh borcev, A. je na začetku  štanfal, pol se je gape razpisu, edi je čist znoru k je prletu gor 1000 postov v rekordno kratkem času, anders itak, pred tem tone na remotliju, pol brusli, pa compa bi mogu vidt, titud je filoizofiral da se je kar kadil, pol jon do za tiste, ki se ga spominjate, pa himi mal pred tabo pa exo pa tko dalje...

vsak ma svoje obdobje, vsak je nekaj posebnega, vsak si pridobi neko svojo pozicijo in šele takrat ko poveš svoje(ne vem zakaj samo kar nekaj je fantom treba napisat, ko se izprazniš bom rekel, daš tavažno kar misliš da moraš ven, sicer sploh en veš kolk velik je v tebi, ko večino stvari definiraš oz postaviš odnos do tega) ti vzorci padejo, začneš ustarjat svoje stvari, delaš, daješ naprej, in začneš pisat čist normalo prej pa, da ga jebeš ne gre.

Sistem krogov.

tko to je kr eden, to je vse zato ti bom reku morda si obrnil druge na forumu, da si obrnu sebe, da si obrnu te s katermi se družiš,(sicer je resnica edin ta da si majčekn falil na začetku, da nisi bolj sledil sebi in si se dal v en distančni vzorec, ki ti zdej nekak pomaga ampak te tudi omejuje in daje v pozicijo ko moraš prehitro reagirat) sam ti povem po 30 letih raziskovanja in dela s sabo, ostalimi in sistemi ti bom reku takole mene ne moreš obrnt, vem da si ti tako kot ostali genialen model, sposoben, da boš delu velik tapravih stvari, samo ne zapleti se v malenkosti, maš v sebi notr stvari ki so res dobre, to te žene, to boš dal naprej…sem ti rekle ali tu ali kje drugje… tvoje področje maš odprto, sem ti tudi povedal katero je to, na njem delaj naj se ti jebe za drugo, tam daj vse od sebe. In vem da boš dal to kar bi res rad, napiši, povej, razloži to naredi, ostalo bo šlo samo od sebe, boš videl.

to je vse kr eden, samo to čakamo, da vsi ki pridejo na ta forum to dojamejo. Pol, ko razumemo učenje vseh ki smo tu gor, pol če je pot skupna ustvarjamo skupi, drugače greš naprej in verjemi smo eno ne glede na to kaj delaš.. vsak svoje sam tam je najboljši, ni ga boljšega od njega in točno on je tisti, ki bo naredil ta del, ga dal naprej in bo pomembno prispeval s tem tej in morda širši družbi.

tko to je kr eden.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #35 - 05.02.2004 at 12:23:17
 
dons smo 5 feb.
Andres in Aleks sta nazadnje pisala tukaj 2.feb

   523
12:23

pa hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #36 - 05.02.2004 at 18:23:16
 
No, saj forum je res postal malce dolgočasen, vendar ne moremo reči, da je že kar katastrofa. Mislim pa, da so temu dolgočasju in že kar pravi sterilnosti večine prispevkov v zadnjem času krivi predvsem administratorji, ki so se napihovali in podili dobre in perspektivne sodelavce s foruma. Končno tudi takšna aroganca pripelje do tega, kar nekateri očitno opažate.

Problem je bil, na primer, določiti poseben direktorij na temo krščanstva , to ste preprečili seveda administratorji. Res bi tam zvedeli za resnico, kar nekatere moti, pa vendar, prav resnica bi nas vse osvobodila, da bi pisali bolj sproščeno in ustvarjalno.

Pogostna očitna netolerantnost tistih, ki forum urejate in usmerjate, je končno rodila svoje kisle sadove. To je to, pa nič drugega.

Je pa mogoče zadevo popraviti, če se poboljšate, seveda. Vendar to velja predvsem za administratorje foruma. Ne rečem, da tukaj nekaj smrdi, pa vendar si ne morem kaj, da nebi pomislil na tisto o ribi in njeni glavi...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #37 - 05.02.2004 at 19:07:35
 
Eva wrote on 05.02.2004 at 12:23:17:
dons smo 5 feb.
Andres in Aleks sta nazadnje pisala tukaj 2.feb

   523
12:23

pa hvala



Ne štekam tvoje numerologije Eva.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Lance
Ex Member




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #38 - 05.02.2004 at 19:17:16
 
Samson wrote on 05.02.2004 at 18:23:16:
Problem je bil, na primer, določiti poseben direktorij na temo krščanstva , to ste preprečili seveda administratorji. Res bi tam zvedeli za resnico, kar nekatere moti, pa vendar, prav resnica bi nas vse osvobodila, da bi pisali bolj sproščeno in ustvarjalno.

..


Samson, pa ne boš rekel valda, da ti neodprtje direktorija o krščanstvu brani deliti resnico o tej temi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #39 - 06.02.2004 at 01:47:30
 
Samson wrote on 05.02.2004 at 18:23:16:
Res bi tam zvedeli za resnico, kar nekatere moti, pa vendar, prav resnica bi nas vse osvobodila, da bi pisali bolj sproščeno in ustvarjalno.



ma piši! kdo ti kaj brani?



Samson wrote on 05.02.2004 at 18:23:16:
Ne rečem, da tukaj nekaj smrdi, pa vendar si ne morem kaj, da nebi pomislil na tisto o ribi in njeni glavi...


ene ribe pa smrdijo tudi med nogami  Wink



(predvsem tiste, ki ne dišijo)



uživaj!

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_tri
Guest




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #40 - 06.02.2004 at 02:46:48
 
Aleš daj si potegni tisti kol iz riti, da ne bo kdo pomislil da si peder.

Andres ti pa si pojdi zobe umit pa malo ustne vode si kupi, da ne boš tak zaudarjal po tem forumu. Kaj res ne vidiš da te je že večina ljudi tukaj sitih?

Kr_eden, saj oni te ne sovražijo, samo strah jih je tvoje eksistence, ker se bojijo da bi lahko uničila njihovo predrago in nezmotno razsvetljenost... pač se nimajo dovolj radi, kot na tem forumu marsikdaj kaka frigidnica rada prbije, ko je noben fant na 10km daleč ne pogleda, kljub vsej njeni "notranji lepoti". Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #41 - 06.02.2004 at 08:14:27
 
jaz se tudi strinjam samson, za svoje poglede, maš dol spodaj čisto ustrezen prostor, in nobene arogance in nič s strani adminov ni bilo, je pa tako in tako tudi bo in je bilo, da imamo pravico kaj odklonit, oz drugače uredit, če se nam zdi bolje, tako kot tudi ti.

Kaj je zdaj to pravo, naredit nov direktorij ali dopolnit starega? ne vem? zame je to praktično vseeno, dejstvo pa je, da te ni nihče od nas nikamor podil in da ti je omogočeno pisanje o tem kar želiš pisat oz delit poglede.

tudi na pozitivkah lahko objavljaš, dobrodošel, sicer pa si to itak že naredil.  Wink

glede foruma pa je tako, forum odlično opravlja svojo nalogo, da pa raste in se razvija in postaja drugačen, je pa tudi dejstvo in to kljub temu, da si razne tete in strici ko vidijo prikupnega malčka želijo, da bi skoz ostal tak, samo on ima svojo pot in svojo zgodbo.

glede ljudi na forumu pa je tako, kdor je iskren do sebe je namenjen slediti svoji poti in resnično pripravljen sodelovat z drugimi. ta bo to naredil, ne glede na mnenje ostalih. Lahko pa si pri tem pomagamo.

kdor pa misli da je frajar in da je on izuzet pa bo ne glede na mnenje ostalih šel skozi učenje, ki bo včasih težko, oz učenje se že dogaja.

to je tudi ena izmed osnovnih kod foruma spoznat tega zakaj si tu in kaj se skupaj učimo in si spoznanja delit tu gor.
Dejstvo pa je da to zakaj se gre, spoznaš vedno, sem pa spisal že zgoraj kako in kaj pol.

in tako gre to, temu ne moreš uit, sicer si lahko frajar, si lahko neki pameten in se zezaš, pišeš akr nekaj, oz en dva stavka v situl evo mene… lahko tudi ugotavljaš kaj bi lahko drugi, samo dragi moj ko si sam s sabo in svetom, takrat nimaš kaj blefirat, vse se ve, tam je resnica, tam je to tako močno da samo poklekneš in rečeš oprostite mi vsi in hvala vsem.

Ostalo je samo to globoko izkustvo ko se zaveš svoje majhnosti in hkrati sreče obstoja.

Takrat začneš spoštovat stvari in ljudi.

tko je to, tako je tudi tu, vse se ve, lahko bluziš, lahko frajariš, samo en dan spoznaš kaj se dogaja, potem je eno leto okrog in namesto da bi ustvarjal, rastel, spoznaval, se veselil in to delil z ostalimi, opaziš da si preživel po dve uri na dan za rač in pisal brezveznosti, ki bi jih če bi se zavzel in razčistil kaj res hočeš, v enem tednu vse uredil, poleg tega pa še tudi vse ostale ure razpravljal sam s sabo o tem kaj boš napisal na forum namesto da bi se z drugimi veselil, radostili, delil ljubezen in ustarjal. Da bi živel.

tko to gre, zdej pa odločitev je vaša, eni smo šli že skozi, spisali svoje blodnje in delamo skupaj. Se še precej učimo, rpecej spoznavamo, dopolnjujemo ampak po moje je precej drugače če si pomagamo in je volja skupaj ustvarjat.

samo delovanje oz nedelovanje je v tem, da smo odprti in vas vse vabimo da skupaj ustavrjamo, damo izkušnje in ugotovitve skupaj in nato kaj pametnega počnemo.
tudi mi radi kaj damo in radi kaj dobimo saj tako hitreje rastemo in se učimo, nima smisla bit v enih stvareh v učenju in trdih codah, če lahko vse gre dobro in tako da je za vse prav.

in še to tisti ki dela tako vedno samo pridobi, saj razume, kaj mu govori svet, kaj mu prinašajo ljudje, na kaj ga opozarjajo in on svoje naredi, druge pa je tudi res da včasih ene ljudi gledam po par let v teh stvareh, sam pa si v trenutkih drugje. U pol čez čas ko so razumel kaj so delal pa rečejo zakaj in kaj sem mel od tega? Ko bi vsaj poslušal sebe?

ljubezen je pot in cilj

radi se imejmo  Wink Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #42 - 07.02.2004 at 15:02:49
 
Bil je na zeleni veji pa se mu je zlomila.  Cheesy Grin


Oni mene s kamnami, jaz pa njih s kruhom !  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #43 - 07.02.2004 at 15:13:33
 
A Master Does Not Correct Others

Other peoples perception is their own individual version of reality, and they have a right to it.  And another person cannot change someone else's perception, although they can change it themselves.  You can best help them by seeing the truth and not shoving it down their throat.  A master knows their own mastery and has no need to convince others of this mastery or that others are masters as well.  A master allows others their own reality, no matter how distorted it could be discerned or judged to be, (it is real to them).

Now don't fall into the trap of lecturing them back to tell them what they are 'really' doing.  If you do this you will be doing the same projection.  If they are not aware of their unconscious, it is not your job to tell them, they must discover it themselves.  If they ask you honestly what you see happening and they are able to really receive it, then please provide the information, otherwise it is not your business.  Your business is to see the truth, know it and have compassion for their suffering.

You are unable to be with certain persons on planet earth, (especially intimate relationships), because of what arises within yourself that you are unwilling to deal with, and are unwilling to include as part of your wholeness.  Anything that anyone does or anyway that anyone is - does not directly affect you, it only affects you indirectly by what you experience within your own beingness as a result of the interaction (what you think and what you feel).  This is the truth of the illusion of victim hood.  We are not our feelings, thoughts or emotions, therefore anything that happens to us is merely an experience for our beingness and this individual expression of All That Is.   Grin Shocked Grin 8)
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Kaj je ostalo od foruma?
Reply #44 - 08.02.2004 at 04:22:59
 
Quote:
glede ljudi na forumu pa je tako, kdor je iskren do sebe je namenjen slediti svoji poti in resnično pripravljen sodelovat z drugimi. ta bo to naredil, ne glede na mnenje ostalih. Lahko pa si pri tem pomagamo.


Jap, kot si rekel in resno me zanima nekaj, kdo pa je sploh iskren do sebe tukaj gori, razen par ljudi, katere pa lahko preštejemo na prste ene roke.
Jap, marsikdo je resnično pripravljen, vendar, ko vidi, kako so vsa glasbila pokvarjena in kakšne tone vse spuščajo in kako je orkester zanič, mu ta resnična pripravljenost precej, precej upade, razen, če seveda ni mehkužec in pač pleše po teh zmedenih tonih orkestra.
Jap, pa mnenje ostalih ni važno, katerih ostalih pa, tistih iz črne liste ali vas ostalih presvetlencev ?
Ja, pomagamo, dejmo mu pomagati na pravo pot, na našo pot, na pot rasvetljenja.


Quote:
kdor pa misli da je frajar in da je on izuzet pa bo ne glede na mnenje ostalih šel skozi učenje, ki bo včasih težko, oz učenje se že dogaja.


Jap, FRAJER, dej, razčlen to besedo, mislim, a to misliš frajer v duhovnosti in celo težko mu bo, opa frajerji, ahtite se, težka vas čaka.
Se že dogaja.

Quote:
in tako gre to, temu ne moreš uit, sicer si lahko frajar, si lahko neki pameten in se zezaš, pišeš akr nekaj, oz en dva stavka v situl evo mene… lahko tudi ugotavljaš kaj bi lahko drugi, samo dragi moj ko si sam s sabo in svetom, takrat nimaš kaj blefirat, vse se ve, tam je resnica, tam je to tako močno da samo poklekneš in rečeš oprostite mi vsi in hvala vsem


Ja, in tako gre to, temu ne moreš uiti, imamo te, trdno v svojih duhovno vampirskih krempljah, aha, lej, spet omenja frajarja, pa ko menda sploh ne ve kaj pomeni beseda, frajar, no, frajarji so pametni, to drži, sej je svetloba tako rekla, pa zezajo tudi, lej, lej koliko kontadiktornosti, pa frajarji, ne pišite en stavek ali pa dva, kot evo me, ampak napišite celo knjigo, evo me.
Jap, frajar, vidiš, na koncu ti svetloba pove, da si sam s sabo in s celim svetom, takrat pa res, nimaš kaj blefirat, vse se ve, svetloba že ve, najbrž preizkušeno.
Ja, preizkušeno je s  strani svetlobe, tam je resnica, tam je tako močno, da kar poklekneš in moliš k svetlobi in celo oproščaš se in hvališ. Kulj  Grin
Le kje je ta topik ???

Quote:
Ostalo je samo to globoko izkustvo ko se zaveš svoje majhnosti in hkrati sreče obstoja.

Takrat začneš spoštovat stvari in ljudi.


Globoko in prodirno in na koncu izveš kako majhnost nosiš s seboj, seveda se vsedeš in zjočeš, zakaj nimaš te majhnosti enmalo večje.
Vendar, ne obupat, obljubljajo srečo, obstoja, srečo, mogoče pa še kaj poraste, se razvije, zraste, nikol se ne ve, duhovnost ima miljone načinov za razvijanje majhnosti.
Jap, ko zraste majhnost, takrat jih pa spoštuješ, ljudi, hmmm, le kaj zdej stvari počnejo zraven, aja, umetno veličina, jap, pomaga Grin

Quote:
tko je to, tako je tudi tu, vse se ve, lahko bluziš, lahko frajariš, samo en dan spoznaš kaj se dogaja, potem je eno leto okrog in namesto da bi ustvarjal, rastel, spoznaval, se veselil in to delil z ostalimi, opaziš da si preživel po dve uri na dan za rač in pisal brezveznosti, ki bi jih če bi se zavzel in razčistil kaj res hočeš, v enem tednu vse uredil, poleg tega pa še tudi vse ostale ure razpravljal sam s sabo o tem kaj boš napisal na forum namesto da bi se z drugimi veselil, radostili, delil ljubezen in ustarjal. Da bi živel.


Samo ti poglej kolikokrat je samo zapisal to besedo, frajer, fertik, izgubljen primer.
Jap, če ne delaš tako kot ti svetloba foruma gape narekuje, potem mine leto, dve ali še več, ti se ne veseliš, ne raste, ne ustvarja, ne spoznava. ???
Jap, fantje, po ure dolgo sedijo za računalnikom in vidijo, da so napisali v vsem tem času same brezveznosti.
Če pa poslušaš svetlobo potem pa v tednu dni vse izveš, postaneš prava mala razsvetljena bilka, ja, ne velka, mala, ti si mala svetleča bilka, velka so samo stari mačkoni, rasvetljenci, duhovneži.
Jap fantje, če ne pišete v stilu svetleče svetlobe razsvetljencev, potem ne živite, samo razmišljate kakšno neumnost bi zapisali na forum svetlobe in zapravljate čas.
Svetloba že ve.

Quote:
tko to gre, zdej pa odločitev je vaša, eni smo šli že skozi, spisali svoje blodnje in delamo skupaj. Se še precej učimo, rpecej spoznavamo, dopolnjujemo ampak po moje je precej drugače če si pomagamo in je volja skupaj ustvarjat.


Tako to ide, drugovi i drugarice, je izjavila svetleča energija, zdej se pa odločte, če boste poslušali ste razsvetljeni, če ne, se boste pa cepli, iskali, razdvajali, praktično, ste pravi gape mrliči, neupoštevani in nepomembni za razvoj in rast, nula ste.
On že ve, šel je čez.
Jap, berite, se še učijo, hehehehe, pol pa nas učijo zraven, pa sami se učijo, sumljivi rasvetljenci ???
Voljo pa imajo.
Mi, ustvarjamo.
Vi, bluzite.
Mi, smo.
Vi, niste.

Quote:
samo delovanje oz nedelovanje je v tem, da smo odprti in vas vse vabimo da skupaj ustavrjamo, damo izkušnje in ugotovitve skupaj in nato kaj pametnega počnemo.
tudi mi radi kaj damo in radi kaj dobimo saj tako hitreje rastemo in se učimo, nima smisla bit v enih stvareh v učenju in trdih codah, če lahko vse gre dobro in tako da je za vse prav.


Ups, nevarno, vabijo, pozor, rdeča luč, premzaj sinko, poledica, zimski čas, tamle je sumljiva beseda, kaj pametnega počnemo, tole je sumljivo, a nikol se ne ve.
Ja, sem vedel, tudi mi radi kaj damo, še rajši dobimo, jap, hitreje rastejo in se učijo.
Ja, nima smisla, trde dogme, nečedne stvari, saj lahko gre vse dobro in podmazano, tak, da je za vse prav.
Alarm, nevarnost na cesti, poledica, obvezno obujte ketnogumi, da ne padete.


Quote:
radi se imejmo  


??? ??? ??? ??? ???



Opasno na život.
Seveda, situacija je takšna, stoji pa tako, življenje je kratko, nevarno in spotikajoče, kar naprej se spotikamo ob nekaj, če ne ob časopisje ali ob politike pa se ponavadi kar domače ob ljudi.
ljudi je treba spraviti na pravo pot, milom ili silom, najlažje je, če odpremo in ustanovimo črne komune belih ovačk, pa jih malo porazdelimo, napumpamo, obdelamo, sesekljamo in prav primerno popečemo.
Takšni so najbolj okusni

Že ve.
Back to top
« Last Edit: 08.02.2004 at 12:14:35 by Kr_eden »  
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 20